Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

torrente wrote:Sjajna tj.nenadjebiva epizoda drzavnog posla od juce 27.04.2021. Inače ovi momci rade marketing Vojvodine bolje nego citav FK. u zadnjih 10 godina!!!Sve cestitke ekipi Državnog posla!!!
Da.
Oni i Vislavski.
Jos uvek zalim sto Vislavski nije ostao u FKV 2001 godine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Zasto bi objavili spisak fudbalera koji idu na pripreme, kad mogu da stave sliku loseg kvaliteta ispred autobusa? -_-
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

http://sportskidigital.com/fudbal/fkvojvodinamarketing/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Uh kakva Lanetova slika u danasnjem Blicu :thankyou: :thankyou: :thankyou: :lala:
Najezio sam se.... :cheers:

Image
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3617
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Ovaj intervju je rađen pre oko 2 meseca. Mnogo stvari se promenilo i neke izrečene stvari više ne stoje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
vdn slaninar
Posts: 1038
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Marketing kluba

Post by vdn slaninar »

Војо ја сам пре 3-4 године писао да би волео Ланета да видим у клубу на некој функцији. Често сам га сретао испред Спенса са децом у дресовима Војводине на дан текме.Није ово никаква маркетиншка слика већ истинско осећање.Овде су ме напљували какав Лане он менаџерише нашу децу и слично,па неко мора да им буде менаџер боље и наша легенда него Ваван или Вуковић,суштина је како се тај менаџер односи и према клубу.Момак из Бајине баште васпитао децу да навијају за Војводину,е то је поштовање клуба где се афирмисао.
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

https://youtu.be/RYKHjsp7RVs" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

jel i dalje u starim dresovima tj.od pre 2 sezone igramo ili je sponzor Kelme izbacio novu garnituru dresova za predstojecu sezonu...
cak i Borac Bl. je dobio pred ovu sezonu nove dresove...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Vise tekstova ( i to jos afirmativnih) o Vosi ima na portalu MAXBET, nego na portalu Vosinog sponzoru. Tamo samo zvezda i nesto o partizanu, kao i na mondu.

https://www.maxbetsport.rs/nadmocno-do- ... ad-301389/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lepo od OK Vojvodine i Zbiljica. Bolje da smo njega kooptirali za spozora, nesto, vidljivo, bi se dogodilo u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Upravo citao na NSUzivo... lep gest. Jednostavno nisu morali,ali bas te sitnice pokazuju neke stvari
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3985
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Konacno i ta verifikacija profila na instagramu. Mala stvar koja znaci :)
Recimo partizan je tek krajem prosle sezone dobio svoju verifikaciju.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Lep marketing Vose pravi nam Palocevic.
Kad god je neka prica o njemu, slika je u Vosinom dresu.
Voleo bih da se jednog dana vrati u Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3985
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

https://www.instagram.com/reel/CW3dGqJD ... =copy_link" onclick="window.open(this.href);return false;
Da li je ovo teško?
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Deep Purple wrote:https://www.instagram.com/reel/CW3dGqJD ... =copy_link
Da li je ovo teško?
Naucna fantastika.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Pa bilo je nešto slično i kod nas, sećam se nekog malog fudbala kod Miletića i Puškarića, Jovanića i Džimija Marića
Post Reply