5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Koral »

Zašto bi se komentarisao Simić, kada trener ekipe izjavi nemamo šta da izgubimo?! Mislim da ni PSŽ da dolazi u Novi Sad trener ne bi smeo da daje takve izjave, kamoli ova zvezda.. To je sramota, postavlja im se crveni tepih i dižu se u nebesa kao da su Real. Ja takve jadne izjave nisam video ni od trenera Javora ili Spartaka i to i kada gostuju tamo. Šta nemaš da izgubiš, gubiš tri boda ili dva, to je tvoja kuća i ako se želi vrh mora se dobijati. Čak i da ne smeju i da ih je strah ili šta već, zar mora takva jadna izjava?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by naseljekolumbija »

Koral wrote: Thu Oct 20, 2022 10:28 am Zašto bi se komentarisao Simić, kada trener ekipe izjavi nemamo šta da izgubimo?! Mislim da ni PSŽ da dolazi u Novi Sad trener ne bi smeo da daje takve izjave, kamoli ova zvezda.. To je sramota, postavlja im se crveni tepih i dižu se u nebesa kao da su Real. Ja takve jadne izjave nisam video ni od trenera Javora ili Spartaka i to i kada gostuju tamo. Šta nemaš da izgubiš, gubiš tri boda ili dva, to je tvoja kuća i ako se želi vrh mora se dobijati. Čak i da ne smeju i da ih je strah ili šta već, zar mora takva jadna izjava?
Сеоски менталитет, добро није рекао данас у нашем малом месту игра звезда!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Deep Purple »

Sad kad malo razmislim da li uopšte igrači koji su stigli posle petog kola imaju pravo nastupa? Ne znam šta stoji u propozicijama takmičenja?
Mislim da Čumić i Vitas nemaju pravo nastupa?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Oct 20, 2022 11:19 am Sad kad malo razmislim
Zasto uopste i razmisljati o ovom mecu!? Koliko puta su nas igraci Vose izneverili,negativno iznenadili,razocarali,prodali... na utakmicama sa Zvedom!? Pa jos i radni dan (kad mi zadnji put pobedismo sredom ili cetvrtkom?To su za Vosine igrace neradni dani).
Ne ocekujem bas nista. Rezultat je nebitan kad znam da cemo odigrati lose. A sve i da pobedimo,ta pobeda bi u ovoj deceniji imala status statisticke greske. Nista ne menja. Ako stignem pogledacu utakmicu onako ravnodusno,ako ne stignem necu zaliti. Voleo bih da ako se nekako moze pobedimo zbog Partizana,da njima pomognemo,da ih malo poguramo,da se zakuva... A nama pobeda nista ne znaci,jer trener stvara PROCES i zbir pobeda i poraza nista ne govori jer je potrebno vreme da se dodje do kvalitetne ekipe :roll:

Eh da mi je da sam nas trener,bar na konferenciji pred mec,kontam da bi pred sledeci dolazak ovamo trener Zvezde pozvao pomocnika i zamolio ga "ajd ides ti u NS vodis utakmicu,ja se nesto ne osecam najbolje" :mrgreen:
Onako kulturno i gospodski odrzati konferenciju kao sto je Lazetic drzao Rastavcu pred mec od pre 2-3 nedelje i onda dodje i pocepa ga :lala:
Image
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by NorthTribune »

Voja wrote: Thu Oct 20, 2022 11:55 am
Deep Purple wrote: Thu Oct 20, 2022 11:19 am Sad kad malo razmislim
Zasto uopste i razmisljati o ovom mecu!? Koliko puta su nas igraci Vose izneverili,negativno iznenadili,razocarali,prodali... na utakmicama sa Zvedom!? Pa jos i radni dan (kad mi zadnji put pobedismo sredom ili cetvrtkom?To su za Vosine igrace neradni dani).
Ne ocekujem bas nista. Rezultat je nebitan kad znam da cemo odigrati lose. A sve i da pobedimo,ta pobeda bi u ovoj deceniji imala status statisticke greske. Nista ne menja. Ako stignem pogledacu utakmicu onako ravnodusno,ako ne stignem necu zaliti. Voleo bih da ako se nekako moze pobedimo zbog Partizana,da njima pomognemo,da ih malo poguramo,da se zakuva... A nama pobeda nista ne znaci,jer trener stvara PROCES i zbir pobeda i poraza nista ne govori jer je potrebno vreme da se dodje do kvalitetne ekipe :roll:

Eh da mi je da sam nas trener,bar na konferenciji pred mec,kontam da bi pred sledeci dolazak ovamo trener Zvezde pozvao pomocnika i zamolio ga "ajd ides ti u NS vodis utakmicu,ja se nesto ne osecam najbolje" :mrgreen:
Onako kulturno i gospodski odrzati konferenciju kao sto je Lazetic drzao Rastavcu pred mec od pre 2-3 nedelje i onda dodje i pocepa ga :lala:
Njih će najviše da pogura postavljanje Bjeke :mrgreen: A Vojvodini treba pozitivan rezultat večeras pre svega zbog samopouzdanja jer je u očajnoj formi..Još jedna sezona bez Evrope je katastrofa, pogotovo u ovoj ligi gde imaš svega par profesionalnih klubova..
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by CRD FCV »

За овај меч бих промешао карте и ставио Траоера на задњег везног са Топићем. Назад иста линија као против Пазара осим Траоера, ту може Витас ако је спреман и сме или Јеленковић. Изнад два Николића и Симић, у нападу Кабић.
Са клупе да улазе Чумић да их разбија, Барај да трчи, Милосављевић и Буснић да се квари њихова игра. Кабића после повући назад и убацити Вучковића уколико се неко умори.
Морамо их изморити с константним притиском ма лопту и чувати посед максимално могуће.
Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Nevernik II »

Voja wrote: Thu Oct 20, 2022 11:55 am
Ne ocekujem bas nista. Rezultat je nebitan kad znam da cemo odigrati lose. A sve i da pobedimo,ta pobeda bi u ovoj deceniji imala status statisticke greske. Nista ne menja.

Ovo Vojimo je savršen opis foruma. Ako izgubimo ne valja, ako pobedimo ne valja. I tako u krug :D
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Turija »

NorthTribune wrote: Thu Oct 20, 2022 1:04 pm
Voja wrote: Thu Oct 20, 2022 11:55 am
Deep Purple wrote: Thu Oct 20, 2022 11:19 am Sad kad malo razmislim
Zasto uopste i razmisljati o ovom mecu!? Koliko puta su nas igraci Vose izneverili,negativno iznenadili,razocarali,prodali... na utakmicama sa Zvedom!? Pa jos i radni dan (kad mi zadnji put pobedismo sredom ili cetvrtkom?To su za Vosine igrace neradni dani).
Ne ocekujem bas nista. Rezultat je nebitan kad znam da cemo odigrati lose. A sve i da pobedimo,ta pobeda bi u ovoj deceniji imala status statisticke greske. Nista ne menja. Ako stignem pogledacu utakmicu onako ravnodusno,ako ne stignem necu zaliti. Voleo bih da ako se nekako moze pobedimo zbog Partizana,da njima pomognemo,da ih malo poguramo,da se zakuva... A nama pobeda nista ne znaci,jer trener stvara PROCES i zbir pobeda i poraza nista ne govori jer je potrebno vreme da se dodje do kvalitetne ekipe :roll:

Eh da mi je da sam nas trener,bar na konferenciji pred mec,kontam da bi pred sledeci dolazak ovamo trener Zvezde pozvao pomocnika i zamolio ga "ajd ides ti u NS vodis utakmicu,ja se nesto ne osecam najbolje" :mrgreen:
Onako kulturno i gospodski odrzati konferenciju kao sto je Lazetic drzao Rastavcu pred mec od pre 2-3 nedelje i onda dodje i pocepa ga :lala:
Njih će najviše da pogura postavljanje Bjeke :mrgreen: A Vojvodini treba pozitivan rezultat večeras pre svega zbog samopouzdanja jer je u očajnoj formi..Još jedna sezona bez Evrope je katastrofa, pogotovo u ovoj ligi gde imaš svega par profesionalnih klubova..
O kakvom optimizmu i kalkulacijama se ovde pise, kada je kvota generalnog sponzora lige 7,5 na Vojvodinu, a 1,4 na zvezdu? Koji je to derbi?

Voja je u pravu da nama nista ne znaci utakmica protiv zvezde i tako vec 10 godina. Sta menja ovaj mec?
Pitanje je samo hoce li Pesic, Kulibali ili neko treci da ,,prorade" u NS. Zvezda danas gostuje ili hostuje u ,,nasem malom mestu". Grad je izgubio ponos i identitet odavno.
Znate onu izreku: neke ljude mozes varati sve vreme, neke ljude mozes varati jedno vreme, ali ne mozes sve ljude varati sve vreme.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Dragojlo »

Kvota na nas u svim kladionicama ko da smo Obilić iz Zmajeva, na primer.... :frown:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Red Marquis »

Dragojlo wrote: Thu Oct 20, 2022 1:55 pm Kvota na nas u svim kladionicama ko da smo Obilić iz Zmajeva, na primer.... :frown:
Pa kad imamo duplo lošiji međusobni skor no recimo Hetafe protiv Real Madrida. Da nije derbi možda?
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Voja »

Maki wrote: Wed Oct 19, 2022 9:25 am
Voja wrote: Tue Oct 18, 2022 10:34 pm Mogu zamisliti sta nas ceka (od prozivki) posle poraza zbog ovog popa. Klasican autogol
Znam tog sveštenika, iz Bosne je. Ne znam za koga navija, ali mi se javlja... :)
Ako ne uspe(mo),a verovatno necemo,onda za sledeci DERBI sa Zvezdom poslati Traorea da dovede nekog vraca iz svoje zemlje... on je stranac i ne bi strepeo od duha blizanaca
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Thu Oct 20, 2022 9:11 am Završite mu otkaz danas.
Na koga si mislio, Milojevića ili Trenera?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by torrente »

Moje mišljenje za danas,da treba da istumbamo totalno tim,da sami sebe iznenadimo ko igra a ko ne igra...
Probati ih napasti na njihovoj polovini,pa koliko izdrzimo.Makar da pokazemo zube par minuta,sto bi rekli u Sremu "pretisak" da napravimo.
Pa bolje da probamo da ih stisnemo,a ne ko pickice da se odmah povucemo i cekao neku njihovu gresku i iz nekih polu kontri da vrebamo...
Pozdrav svima !!! 8)
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Deep Purple »

Bože sastava ne verujem…

VOJVODINA (4-1-4-1): Carević - Bjeković, Vitas, Jeličić, Antonijević- Busnić, Miletić- U. Nikolić, Simić, Čumić - N. Nikolić.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by novosadjanin »

Au koji sastav. Bez Lazarevica, Djordjevica, Traorea, Topica, Baraja...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked