Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/06/ubedl ... -sampiona/

"Pred oko 50 gledalaca na igralištu pod Grajskim grčom,, strelci za Vošu bili su Ašćerić u 18, Malbašić u 33. i 45, Meleg u 40, Babić u 46, Ćurko u 57. i 69. i Paločević u 77. minutu.

Ekipe su nastupile u sledećim sastavima:

Vojvodina: Kordić (od 46. Perić) – Lakićević (od 46. Lazarević), Miletić (od 46. V. Kovačević), Puškarić (od 46. N. Kovačević), Antić (od 46. Hrubik) – Maksimović (od 46. Đurišić), Jovančić (od 46. Paločević) – Malbašić (od 46. Babić), Meleg (od 46. Zličić), Trujić (od 46. Stamenić) – Ašćerić (od 46. Ćurko)".

Lep pocetak, raduju dva gola Ćurka.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Jebiga bilo bi sramota da ne napunimo slovenackog treceligasa, no i gore stvari smo vec dozivljavali tako da je ovo savim dobro... :sorry:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

A gde nam je prvo pojacanje Kordić? Nismo ga poveli na pripreme ili sta?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/06/vojvo ... a-rajevca/

"Utakmica počinje u 18 časova, a trener Vojvodine Nenad Lalatović najavio je da će ponovo ukazati šansu dvema postavama, s tim da će, za razliku od utakmice protiv Šampiona, igrači koji danas započnu meč igrati do 60. minuta susreta".


Ajde da vidimo koja je to postava na koju Lalat racuna (bar trenutno, dok nije doveo 5 cepanica koji ce bez priprema igrati pre svih ovih ljudi).
Iako superligas, trebali bismo ovo lako dobiti.
Opet smo uskraceni za prenos. :ugeek:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/06/vojvo ... a-rudarom/

Krompir protiv proseka slovenacke lige.

Izdvojio bih jedan detalj...
nekoliko minuta kasnije uzvratio je Šaleta Kordić posle centaršuta Lazarevića, ali je glavom sa četiri metra prebacio čitav gol.
Dobrodosao kuci, golgetercino nasa :mrgreen:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Igrali smo sa najjacim sto imam o i krompir...
Malo je reci da sam razocaran, pojacanje u spicu sto pre.
Curko bese medju boljim proslu, sada nije ni usao, bitno da ce nam Saleta igrati..
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Pripreme

Post by dulajlo »

Ajd u 100 maraki da će Šaleta biti sledeći dežurni krivac.

Podsetio bih vas, pre nego što napravite pljuvačku koaliciju, da je Šaleta prošao omladinsku školu FK Vojvodina, da ni u jednom trenutku nije ni na koji način povredio disciplinu kluba, uvredio čast kluba ili odigrao 2 loše utakmice za redom u seniorskom timu.

Najmanje što ovaj momak (23) zaslužuje je šansa i suzdržavanje od kritika pre nego što ste ga videli i u jednoj zvaničnoj utakmici.
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

dulajlo wrote:Ajd u 100 maraki da će Šaleta biti sledeći dežurni krivac.

Podsetio bih vas, pre nego što napravite pljuvačku koaliciju, da je Šaleta prošao omladinsku školu FK Vojvodina, da ni u jednom trenutku nije ni na koji način povredio disciplinu kluba, uvredio čast kluba ili odigrao 2 loše utakmice za redom u seniorskom timu.

Najmanje što ovaj momak (23) zaslužuje je šansa i suzdržavanje od kritika pre nego što ste ga videli i u jednoj zvaničnoj utakmici.
Potpisujem od reci do reci, s tim sto bih dodao i Micica koji ce i dalje biti glavni krivac za sve.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

A Puskaric igrao stopera?
Pa dobro dal je moguce da je covek igrao na svim pozicijama osim na svojoj maticnoj!? Pa jel toliko tesko pustiti coveka da igra na svojoj poziciji? Samo jos golman nije bio.
Neverovatno.

Sto se tice Salete, ja ne znam da je neko od igraca bio dezuran krivac?
Zna se ko je kriv sto neki igraci zauzimaju mesto kvalitetnijim igracima. I ja se ne secam da je on odigrao dve lose utakmice zaredom.
Zapravo ne secam se da je uopste odigrao dve utakmice zaredom.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1482
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Hahah jos ce proci kao Micic...
Ono sto ja cenim je da ce Micic biti nas ponajbolji igrac ove sezone :D U inat!

I meni je u magli sada vec... Koja je osnovna pozicija Puskaricu?
Imamo samo dva stopera, i nisam siguran ko je od omladinaca tu stoper? Veliki problem... Osim ako ne vratimo jos jednom Igora Djurica :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

dulajlo wrote: Najmanje što ovaj momak (23) zaslužuje je šansa i suzdržavanje od kritika pre nego što ste ga videli i u jednoj zvaničnoj utakmici.
:mrgreen: Pa nije li pola foruma upravo ovo trazila za Merija? A ako nista drugo,John Marry mi zvuci fudbalskije nego Saleta Kordic :mrgreen:
Image
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Nece meni Saleta biti dezurni krivac, to nisam rekao :!:

Krivi su oni koji su ga doveli. Jeste on dete Vojvodine, i ja sam prvi bio vise nego imresioniran njegovim partijama za omladince, ali covek prosto nije kalibar igraca koji ce napraviti razliku, i ovo je tacno ono o cemu drvimo vec mesecima - dovodjenje igraca bez nekog plana, na kilo, u godinama u kojima se ne mogu ni prodati k'o svet, za neke pristojne pare. On se od Ascerica razlikuje samo po tome sto je mladji dve godine i sto je dete kluba.

Kao omladinac je najvise fizicki prednjacio u odnosu na ostale, a sada kada su ga sustigli, vise nije toliko nadmocan i mislim da smo opusteno mogli bez njega.

Te minute koje ce on dobiti mogu opusteno ici Curku, a na kraju krajeva, receno je da se trazi jos jedan spic, sto bi znacilo da bi Asceric verovatno bio druga opcija. Koji ce nam onda isti tip napadaca kao 2. i 3. opcija. Jos bitnije - gde je Curko u svemu tome, kao buducnost kluba, i kao igrac od kojeg mi treba da zaradimo, jer od Ascerica i Kordica sigurno necemo....
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Pripreme fudbalera Vojvodine na Pohorju približile su se samom kraju. Crveno-beli će sutra nakon doručka krenuti za Novi Sad, dok će danas odraditi lakši prepodnevni trening i od 18 časova odigrati treću, ujedno i poslednju prijateljsku utakmicu u Sloveniji.

Iako je bilo planirano da rival ekipe Vojvodine bude rumunski tim Panduri, zbog činjenice da su Rumuni odložili svoj dolazak na Pohorje za nekoliko dana, Voša je morala da pronađe nekog drugog protivnika za danas, pa je ugovoren meč sa slovenačkim drugoligašem Aluminijem iz Kidričeva.

Opet prilika da se raspuca.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Pripreme

Post by 21114 »

Vodimo 1:0, gledam tekmu i igramo jako tečno. Imali smo par prilika pre gola. Za sada super. Sad je već 2:0. Recimo 22' tekme.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
Post Reply