Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

ssnigd wrote:
Beonic wrote:Utakmica protiv SC Qatar se održala ipak danas na Vujadinu. Vraća se stara moda, generalna proba bez publike. Pobedili smo 2:0 (poluvreme 1:0), strelci golova su Fofana i Eze. :lala:
Zvanican sajt? Dnevnik? Nikakav izvestaj... :roll:
Što mene pitaš? Ne radim ni za jedne ni druge. Bar sam vam rekao strelce. :mrgreen:
ssnigd
Posts: 3419
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Ma pitao sam onako generalno, ne tebe.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4242
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/07/vosa- ... -u-egiptu/" onclick="window.open(this.href);return false;
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Pripreme

Post by severozapad »

Je l može neko da pojasni kakva je to akcija u Egiptu bila?
Otkud naši tamo i da li je to deo nekog šireg plana ili samo da se odigra utakmica u Aleksandriji.
Meni to uopšte nije jasno. Juče na svadbi čitam i razmišljam se da smanjim špricere.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4847
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Veselinovic:

U svim mojim dosadašnjim izjavama, znate da sam bio veoma kritičan i samokritičan, ali večeras, bez obzira na rezultat, moram da budem veoma, veoma zadovoljan, iako ja sam po prirodi i naša ekipa moramo uvek da težimo pozitivnom rezultatu. Večeras smo prvi gol primili posle kornera, drugi iz penala, a treći je bio autogol. Međutim, ono što me raduje jeste to što mislim da su mnogi od ovih momaka iskoristili šansu i ovo iskustvo će im sigurno koristiti. Večeras smo igrali protiv ekipe koja gaji najveće moguće ambicije i to ne samo u prvenstvu Egipta, već čitave Afrike i koja u svom sastavu ima tri-četiri igrača koji su zajedno plaćeni oko 20 miliona evra. Na momente smo delovali veoma dobro kao tim, a postoji grupa igrača koja je odigrala na veoma visokom nivou, što me raduje pred nastavak prvenstva, jer na neke od njih možemo vrlo ozbiljno da računamo.
Transferi Pyramidsa ove godine, cisto da vidimo protiv koga smo igrali:

https://www.transfermarkt.co.uk/alassio ... on_id/2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Vidim da Dnevnik posebno ističe Mirkova, Gojkova i golmana Simića. Trojica mladih igrača koja su došla bez ikakve najave i fudbalske biografije najviše su pokazali.

A ako se dobro sećam Rabba je upravo Mirkova i Gojkova izdvojio kao dva igrača čijim je dovođenjem zadovoljan (isto je i za Gajića napisao pre nego što je otišao) i bio je u pravu :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Vidim da Dnevnik posebno ističe Mirkova, Gojkova i golmana Simića. Trojica mladih igrača koja su došla bez ikakve najave i fudbalske biografije najviše su pokazali.

A ako se dobro sećam Rabba je upravo Mirkova i Gojkova izdvojio kao dva igrača čijim je dovođenjem zadovoljan (isto je i za Gajića napisao pre nego što je otišao) i bio je u pravu :D
Ne radim za dnevnik majke mi! :D
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Ovo je samo dokaz koliko se dobrim skautingom moze profitirati, gotovo bez para.
A ne dovodjenjem isluzenih i nemotivisanih skupih menadzerskih igraca.
Iz istog razloga sam i dosadan sa malim Gajicem. Stalno kukamo za centarforom, a ne dajemo sansu nasim momcima. A, sa druge strane, Mesarovica drzimo godinu dana u postavi, a igra i danas kao sto je igrao na prvoj utakmici.Zasto nekom mati, a drugom maceha?
Ne proteziram momka, ali mi je ostavio odlican utisak za ono malo minuta u igri. Isto kao nekada Micin - i odvede ga Cukaricki.
Da ne bude tako i sa Gajicem i mladjim Zlicicem, kao sa Micinim i Tedicem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Пријатељска утакмица у Лаћарку: ЛСК–Војводина 2:1 (2:0)
Лаћарачки спортски клуб ове године обележава 90 година од оснивања, па је у склопу прославе гостовао комбиновани тим суперлигша Војводине. Одиграле су две екипе утакмицу пред око 150 гледалаца, у којој је слављеник био успешнији, победио је 2:1 (2:0). Стрелци су били Јошић и Босанчић за ЛСК, а Шавија за Вошу. У предигри састали су се ветерани ЛСК-а и локални клуб Полетарац, а резултат је био 2:2.

Definitivno su nam rezerve kesa. Prethodnih godina omladinci su ovakve utakmice dobijali ko od šale, sada ih pobedi četvoroligaš koji je prethodne sezone ispao iz lige, ali se spletom srećnh okolnosti zadržao u toj četvrtoj ligi. O utakmici na zvaničnom sajtu ni reči. Ponižavajuće.
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Beonic wrote:Пријатељска утакмица у Лаћарку: ЛСК–Војводина 2:1 (2:0)
Лаћарачки спортски клуб ове године обележава 90 година од оснивања, па је у склопу прославе гостовао комбиновани тим суперлигша Војводине. Одиграле су две екипе утакмицу пред око 150 гледалаца, у којој је слављеник био успешнији, победио је 2:1 (2:0). Стрелци су били Јошић и Босанчић за ЛСК, а Шавија за Вошу. У предигри састали су се ветерани ЛСК-а и локални клуб Полетарац, а резултат је био 2:2.

Definitivno su nam rezerve kesa. Prethodnih godina omladinci su ovakve utakmice dobijali ko od šale, sada ih pobedi četvoroligaš koji je prethodne sezone ispao iz lige, ali se spletom srećnh okolnosti zadržao u toj četvrtoj ligi. O utakmici na zvaničnom sajtu ni reči. Ponižavajuće.
Bruka velika.
Pobedjuju nas seoske ekipe na lokalnim proslavama.
Ne smemo nigde da gostujemo, ni ekipama iz beton lige. Jos malo i bolji rekreativci ce nas pobedjivati.
Kazniti sve igrace i strucni stab, koji je bio u Lacarku.
Ovo je nedopustivo za FKV.
PS
Ima li negde spisak igraca koji su igrali i ko ih je vodio?
Bilo bi dobro da se zna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

Ово је стварно смешно, изгубили од Лаћарка!? Ко је тај Шавија? Никад чуо. Да нису играли кадети, мада би и они морали Лаћарак да победе. Можда је играла Војводина из Товаришева хахах
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Tužno je to što tu informaciju niko nije preneo. Dnevnik je pred utakmicu, uz neku vest o nama na dnu strane napisao ovo:
Фудбалски клуб ЛСК из Лаћарка данас обележава 90. рођендан и тим поводом у госте је позвао екипу Војводине. Новосађани су се радо одазвали на позив пријатеља из Срема, па ће на мегдан ЛСК-у изаћи комбиновани тим. Уз чланове омладинске екипе, за састав ће конкурисати и нешто старији младићи и чланови прве екипе, попут браће Зличић, Месаровића, Мандића, Пантелића, Владића и голмана Пилиповића и Старича, што значи да ће публика у Лаћарку моћи да види занимљив и доста јак састав Воше.
Ko ima vremena celu utakmicu može da pogleda na yt. Ovim putem pohvaljujem LSK na organizovanom prenosu, sa sve komentatorom. Pokazali ste da vam je više stalo do vašeg skoro petoligaša nego ljudima što vode superligaša....

Link 8) https://youtu.be/upBDEKlkLQU" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

хахаха "Доста јак састав воше". Зличићи и Месаровић, шаљите их негде да их не гледам више.
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Ko je taj crnac sa brojem 13? Video sam nekog crnca klinca sedeo je na zapadnoj tribini sa Mirkovim, Neškovićem i ostalim Vošinim klincima na utakmici sa Mladosti, ali mislio sam da je Fofanim ili Ezeov brat.
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Beonic wrote: Ko ima vremena celu utakmicu može da pogleda na yt. Ovim putem pohvaljujem LSK na organizovanom prenosu, sa sve komentatorom. Pokazali ste da vam je više stalo do vašeg skoro petoligaša nego ljudima što vode superligaša....

Link 8) https://youtu.be/upBDEKlkLQU" onclick="window.open(this.href);return false;
Misim da je čovek Vojvodinaš. Na svom kanalu ima samo snimke sa utakmica Vošinih kadeta i omladinaca i to masu njih.
Post Reply