Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Minja »

Guest Sector (standing or sitting): HUF 1.460

Generalno, koliko god da bude, bice. Budimpesta je lep grad, i ovo je idealna prilika da se napravi mali izlet u prestonicu severnih suseda. Gostovanje po meri i sto se tice kvaliteta protivnika i sto se tice dubine nasih dzepova.

A, Vojvodina k'o Vojvodina. Sto manje ocekujes, to se manje razocaras. Uzivas u momentu i kontas kako bi to sve izgledalo da ozbiljni ljudi vode klub.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Mare »

Minja wrote:A, Vojvodina k'o Vojvodina. Sto manje ocekujes, to se manje razocaras. Uzivas u momentu i kontas kako bi to sve izgledalo da ozbiljni ljudi vode klub.
Svaka čast Minja, ove reči su uputstvo za sve mlađe generacije, kako da budu slaninari a da ostanu normalni.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by N13 »

Ima li neko info kako se odredjuje koeficijent za sledece kolo kvalifikacija, tj. ko ce biti povlascen, a ko ne... upravo procitah u nekim novinama da ne igra ulogu samo trenutni koeficijent, vec i koeficijent protivnika kojeg izbacis.
Npr. ako Jagodina prodje Rubin, bice nosilac u zrebu za sledece kolo (posto kao preuzima rubinov koeficijent), dok mi i cigani ne mozemo biti nikako povlasceni? Ubedjen sam da do sada se to nije tako radilo :? skroz nerealno zvuci, Jagodina povlascena, u drustvu stutgarta, sevilje, udinezea....
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Qr0nJa »

N13 wrote:Ima li neko info kako se odredjuje koeficijent za sledece kolo kvalifikacija, tj. ko ce biti povlascen, a ko ne... upravo procitah u nekim novinama da ne igra ulogu samo trenutni koeficijent, vec i koeficijent protivnika kojeg izbacis.
Npr. ako Jagodina prodje Rubin, bice nosilac u zrebu za sledece kolo (posto kao preuzima rubinov koeficijent), dok mi i cigani ne mozemo biti nikako povlasceni? Ubedjen sam da do sada se to nije tako radilo :? skroz nerealno zvuci, Jagodina povlascena, u drustvu stutgarta, sevilje, udinezea....
Ja bas mislim da je tako jer se zreb vrsi izmedju dve utakmice i kod zrebanja se gleda veci koeficijent od dva tima koja igraju u tom krugu.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by N13 »

Qr0nJa wrote:
N13 wrote:Ima li neko info kako se odredjuje koeficijent za sledece kolo kvalifikacija, tj. ko ce biti povlascen, a ko ne... upravo procitah u nekim novinama da ne igra ulogu samo trenutni koeficijent, vec i koeficijent protivnika kojeg izbacis.
Npr. ako Jagodina prodje Rubin, bice nosilac u zrebu za sledece kolo (posto kao preuzima rubinov koeficijent), dok mi i cigani ne mozemo biti nikako povlasceni? Ubedjen sam da do sada se to nije tako radilo :? skroz nerealno zvuci, Jagodina povlascena, u drustvu stutgarta, sevilje, udinezea....
Ja bas mislim da je tako jer se zreb vrsi izmedju dve utakmice i kod zrebanja se gleda veci koeficijent od dva tima koja igraju u tom krugu.
Da, u pravu si, nije mi to palo na pamet... ali skroz apsurdno deluje. Ispada da smo mi izbacili Rapid prosle sezone, u poslednjem kolu bismo bili nosioci :o
Mada ako me secanje sluzi, mi pre revansa u Becu nismo znali narednog protivnika... stvarno mi nije jasno vise tu nista. Kako god, prvo Honved, pa onda cemo videti ostalo.

Vidimo se na stadionu :!:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Tony Starks »

N13 wrote:Ispada da smo mi izbacili Rapid prosle sezone, u poslednjem kolu bismo bili nosioci :o
Ne bismo, jer se žreb za četvrto kolo održavao posle završenog trećeg kola, pa bismo bili rangirani samo prema sopstvenom koeficijentu. Žreb za treće kolo se održava između dve utakmice drugog kola, nema tu nikakvog preuzimanja koeficijenta, niti će Jagodina postati nosilac na žrebu, nego će jednostavno neko od nenosilaca izvući za protivnika "pobednika meča Rubin - Jagodina".
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Salvador »

Mare wrote:
Minja wrote:A, Vojvodina k'o Vojvodina. Sto manje ocekujes, to se manje razocaras. Uzivas u momentu i kontas kako bi to sve izgledalo da ozbiljni ljudi vode klub.
Svaka čast Minja, ove reči su uputstvo za sve mlađe generacije, kako da budu slaninari a da ostanu normalni.
Da, to je tacno to, nema se sta vise dodati ili oduzeti.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Grba_NS »

Ako sutra mislimo da ispravimo neke od (mnogih) boljki koje smo ispoljili protiv Hiberniansa i trener Nikolic bi mogao/trebao da menja neke stvari, pre svega u izboru igraca. Pozicija golmana i u*eravanje Kordicu u zivot od strane navijaca, najveca su krvica nesposobnjakovica koji su odgovorni za prelazni rok, ali i trener je trebao da primeti da li je klinac zaista spreman za to sto se zahteva od njega i te pozicije?! Sad, imamo situaciju da biramo izmedju deteta koje je totalno nepripremljno i nespremno stavljeno na gol i nekog (nekada) velikog talenta, koji nikad i nigde nije branio?! Golman unosi sigurnost u celu ekipu, zajedno sa (kompletnom) poslednjom linijom tima, gde isto tako imamo neresenih pitanja. Baric? Ciji je to igrac? Apsolutno nema kvalitet za Vojvodinu, a cela ta sitaucija sa njima je jos smesnija kad se uzme u obzir da smo dva leva beka olako pustili da odu, koji su kvalitetom iznad njega, ili bar onog sto on prikazuje u ovom trenutku. Generalno mi ide na "onu stvar" to nerezonsko dovodjenje i gomilanje igraca. Dalje, Poletanovic. NE MOZE da igra ozbiljan fudbal sa onim pi*kastim i manekenskim pristupom. Igrac kad izadje na zagrevanje, vec tad mogu da vidim da li je zaista sportista/profesionalac/fudbaler ili umisljeni maneken. Ono "satro" nezainteresovano trckaranje, tipa zvezda sam (a jos uvek nisi niko) je i odraz karaktera i nekih ljudskih kvaliteta (ugledaj se na Radoju). Sa svakom iole agresivnijom ekipom cemo imati problema, jer decko ne ume da udje u duel, a opet svaka ozbiljnija ekipa ce bas to raditi, da bi neutralisala kvalitet koji poseduje - pas (kratki i dugacki). Radoji treba stabilan igrac pored sebe, koji moze da preuzme odgovornost i da odgovori na neke defanzivne zadatke. Bilbija nema sta da radi u prvih 11, ukoliko ne igramo 4-4-2, pa da decko odigra tog poluspica, sa odredjenom slobodom u igri. Za sve ostale pozicije nema snagu, brzinu, agilnost. Levo Mijat (koji je pusten da ide sa reprezentacijom), desno Alivodic, a u spicu Abu. Ovakav trio brzinom razbija ekipe koje igraju agresivno i visoko, sto verujem da ce Madjari ciniti.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by laki »

Do jaja post, grbo.
Image
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by tulip »

Slažem se Grbo sa većimom iznetim, jedino ne bih bio toliko oštar prema Poletanoviću. Znam da ga treba kritikovati, ali pozitivno. Mora Mare da ispravi sve nedostatke kako ne bi dospeo na Vukov nivo. Meni se kod njega ne sviđa i to što ima slab i neprecizan šut. Mislim da je u tom segmentu čak i gori od Ađurua ili bar na njegovom nivou. Međutim, mislim da nam Poletanović može najviše doprineti na domaćim utakmicama, gde smo mi favoriti, jer je baš lucidan igrač. Još se odlično sećam utakmice protiv Rapida u Novom Sadu. Oni su nas razvaljivali igorm početkom utakmice, do 20-25 minuta. Tek pred kraj poluvremena kada je Mareta valjda prošla trema, kada je on stao na loptu, mi smo zaigrali i dominirali smo do kraja utakmice. Takođe tvrdim da je od početka igrao finale Kupa umesto Đure, da bi smo pehar doneli u Novi Sad. Makar da ga je Vignjević na poluvremenu ubacio, bilo bi više šanse. Ovako u poslednjih 15 min. kada je ušao, očigledno je ubrzao našu igru, ali jednostavno nije bilo vremena da se bilo šta ispravi.
Takođe nema razloga pominjati napadačku trojku sa Mijatom, kad je isti odsutan. Tu nema šta da se priča, Enver igra desno, Petar u špicu, a Abu na levoj strani. Ovo sa Abuom otvara mogućnost Nastiću da započne od starta, jer mislim da njih dvojica mogu da uspešno zatvore našu levu stranu, a takođe da po istoj strani naprave gomilu problema Honvedu.
Što se tiče golmana ili vratara, smatram da tu treba da se najviše pita Saša Todić i da on u momentu ovih priprema može da proceni koji je od njih najspremniji i najpouzdaniji.
DAJ GOL!!!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Tony Starks »

User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Milan »

Ne znam da li su ovo Tanjgina deca, ali sam njega sa sinom u Vosinom dresu nekoliko puta sreo u gradu, sto je za svaku pohvalu!!! :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Само Војводина »

http://honvedfc.hu/hirek/9560" onclick="window.open(this.href);return false;

Ignjatović nas je nahvalio u izjavi pred meč.
sivi dom ns
Posts: 1
Joined: Wed Jul 17, 2013 7:29 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by sivi dom ns »

Pozdrav svima...ne znam da li je odgovarajuća tema ali moram napisati par rečenica...

Pratim forum ali ne pišem...lenjost a možda i neznanje...

Ali, primetio sam da dosta ima navijača koji prilično srčano reaguju na sva pitanja i konstatacije. Što se kaže brži je jezik od razuma.
Po mom skromnom mišljenju treba biti donekle zadovoljan onim što trenutno imamo. Sećate se parole, parafraziram - nekad smo mrzeli što smo treći, da je tako sada, bili bi srećni. Pomislite samo na Nišlije, Kragujevčane, Ere...da li mislite daa je lako biti stalno na sredini tabele, bez ideje i vizije a sa ogromnom željom da izađu u Evropu...Mislite li da oni ne vole klub i da nisu nesrečni što im nisu organizovaniji klubovi...
A mi imamo šansu svake godine da se nadamo i da se borimo...uglavnom popijemo ćorak ali šansa je tu...da li mislite da je realnost fudbalskog kluba da ima sve atribute uspešnosti u zemlji poput naše u kojoj se možda neke stvari dovode u red (ponavljam - možda).

Tako da mislim da treba da nas drži ona groznica pred svku euro utakmicu, ko će igrati i kako će igrati - pa o tome treba razmišljati sa osmehom (ciničnim, pravim ili sa dozom podsmeha, to zavisi od vas) ali ne tako tragično i demoralisano.


Vojvodina je ljubav, a svaka ljubav zaboli u životu...

Ovo mišljenje daje jedan tridesetogodišnjak koji nikad nije bio u prvim redovima ali koji bežao zbog utakmica sa časova a video je Zemun,Marakanu itd...

Pozdrav svima i budite ponosni i kada je teško...
Mickey
Posts: 43
Joined: Tue Dec 28, 2010 2:23 pm
Location: Novo Naselje

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Mickey »

Само Војводина wrote:http://honvedfc.hu/hirek/9560

Ignjatović nas je nahvalio u izjavi pred meč.
Da i nazalost i on je primetio da smo na sredini terena najslabiji. :(
Po meni koilko sam gledao njihovu prvu utakmicu, mi bi smo trebali posebno obratiti paznju na Holendera na levoj strani i na njihovog napadaca Diaby-ja od koga treba najvise da strepimo.
Locked