Kup Srbije 2022/2023

Locked
draganas
Posts: 201
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by draganas »

ČUj gospoda i gospodski klub. :D :D :D

Rođaci, to je davno prošla priča, klub koji je vodio lokalni diler Bata i gde navijači reketiraju igrače je sve samo nije gospodski.

I te fore mi smo drugačiji od njih, jelte grobare vodi neki Ostoja, cigane Terzića, a eto ovaj naš napredni Zbiljić je uz pomoćnika Bajata nešto kao drugačiji, neki ddrugi sistem. Gospodski :D


primaran cilj - Evropa ligaško takmičenje. Po svaku cenu.


Imali smo sreće i to je deo sporta, treba iskoristiti - posebno igrači Čuke su deprimirani totalis.
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by CRD FCV »

Јутро је паметније од вечери, тако да сам за да се никакви голови не дају. Они нису оштећени са наше стране да им ми нешто враћамо.
Ово је последица чисте к..цобоље фудбалског савеза да иоле озбиљније организује куп такмичење. Од тога да имамо паузу неких 3 месеца и више па онда два три кола у месец дана, оно јадно извлачење парова за четврт финале где онај што је вадио куглице није знао ни шта ту ради ни кад су термини до тога да се не зна где се игра финале 8 дана раније. Тако им је и ово правило остало ту, вееоватно нико није знао да је ту јер су полуписмени и не труде се да прочитају нешто а можда су у фазону ма кад ће се ово десити.

И ето десило се једном у историји да се куп утакмица која се одиграва једном у пар месеци поклопи баш кад се у том делу земље деси ненормална количина падавине и да тај терен нема квалитетну дренажу (мада ни она не би помогла) и дошло је до активирања тог правила, које је као какав стари регистратор заборављен у ћошку скупљао прашину па и на њега дошао ред да се реши и некоме направио проблем а некоме муштулук.
Заломило се тако да иде на нашу воденицу, на нама је да то искористимо.
Немој Батаче без природног бека играти против екипа ниже класе а камоли против растрчаног Бадамосија.

Нек нам је са срећом.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by menager »

Utakmica Cukarickog protiv onih drugih koja je prekinuta pre mesec dana, nastavljena je od trenutka prekida, jer nije u pitanju visa sila ( kisa, magla, losi vremenski uslovi, sneg itd itd ), vec divljanje navijaca, a to je nesto sto se MOGLO srediti u tom trenutku.
Juce je u NS padala nevidjena kisa, koliko se secam i jedna utakmica u Evropi u Beogradu je prekinuta jer je bila magla, pa se igralo sutradan od prvog minuta.

Cukaricki je ostecen, sto jes jes, imali su 0 2, ali ova pitanja mora da resi FSS.
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by salefkv »

Ima li iko informaciju kakav je teren trenutno i da li postoji sansa da se utakmica ponovo odlozi? Ako neko zna bilo sta mnogo bi mi znacilo da znam :lala:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

salefkv wrote: Thu May 18, 2023 11:05 am Ima li iko informaciju kakav je teren trenutno i da li postoji sansa da se utakmica ponovo odlozi? Ako neko zna bilo sta mnogo bi mi znacilo da znam :lala:
Do 11 sati je Čukarički imao vremena za žalbu mislim da će se sve ubrzo saznati. I da li se igra i u kakvom je stanju teren.
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by salefkv »

Hvala, nadam se da ce se do 12 nekako sve znati!

Generalno koliki potop je bio, meni stvarno nije jasno kako teren moze da bude u normalnom(koliko to uopste moze biti) stanju…
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Milan »

Rabba wrote: Thu May 18, 2023 6:46 am Kako se lako "gospoda" pretvore u navijače blizanaca. Bravo. Odavno pričam da gomila ljudi ovde navija za blizance prerušene u FKV. Vi ovaj sistem ne napadate da bi svima bilo isto, već zato što i nas ovaj sistem ne tretira kao trećeg blizanca. To gomilu boli. Da se onda lepo skinu maske, lepo da na sajtu piše: "Dom trećeg blizanca" i da prekinemo sa ovom šaradom.

Problem ponovljene utakmice upravo jeste sistem, taj na koji "lajete" kad u Topoli TSC ne dobije dva crvena u prvom poluvremenu, taj na koji vičete kad nas sudija ugrobari. Ali vi od tog istog sistema očekujete iste te benefite, da se poništi 0:2, svira neki nepostojeći penal... Ne ide tako "gospodo", da se jebete a da ne uđe. Morate jednom da shvatite(ili ne morate). Voši svaki benefit od ovog sistema smanjuje broj navijača. A povećava broj sendvičara na zapadu. I odaljava klub od prosečnog čoveka koji je zaljubljen u klub. Voša je različita baš zbog toga što nismo "oni". Pobede ne mogu povećati broj navijača, kao ni što ih ni porazi ne mogu smanjiti. Ono što može da smanji broj ljudi koji su uz Vošu je dekadencija u koju je klub ogrezao. Upravo zato je more ljudi neaktivno na ovom forumu. Kvalitetnih starih članova iz čijih je upisa izbijala ljubav prema klubu.

A vama "gospodo", ako je sadašnje stanje dobro, i ako je ovo put kojim klub treba da nastavi, onda ništa :lala:



Ni sam ne bih bolje napisao. :lala:

Ako su drugi go**a, hajde da budemo i mi. Sve je ovo samo posledica u čega nam se društvo pretvorilo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
torrente
Posts: 511
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by torrente »

salefkv wrote: Thu May 18, 2023 11:30 am Hvala, nadam se da ce se do 12 nekako sve znati!

Generalno koliki potop je bio, meni stvarno nije jasno kako teren moze da bude u normalnom(koliko to uopste moze biti) stanju…
druze nek se igra,i ovako fudbal gubi draz...te ovo te ono...daj malo base-a i hard-core-a
Malo uklizavanja,starog dobrog kidanja sportskog,daj da ne kukamo vise!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Maki »

Ništa, ljudi ja idem na utakmicu danas kao da se juče ništa nije desilo, kako je i bilo najavljeno na forumu. Doduše, malo kašljucam jer sam se nakupio vlage na istoku.

Ne znam ko je bio posle poturio da se igra u sredu, kada je lepo pisalo četvrtak? 🙄
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Turija »

Cukaricki nije ostecen ispravnom stavkom u Pravilniku, samo nije imao srece sa visom silom (nevremenom).
A, ko zna kako bi se utakmica zavrsila, da se moglo igrati do kraja?
U neregularnim uslovima, ne moze biti samo tekuci rezultat regularan (npr. da li je gol Badamosija regularan i da li bi nas igrac izgubio loptu da se ona nije zaustavila u bari na terenu?).

Svi koji tvrde da bi trgovacki pobedio Vojvodinu u ovoj utakmici, otkuda to znate?
Eto, imaju novu priliku, pa neka pobede, ako su tako dobri.

Kada se utakmica ponavlja, mislim da je u svim sportovima tako da se krece od 0:0. Potpuno nova utakmica sa svim regularnim elementima igre.

PS
Oni su nas zestoko istukli na Banovom brdu onomad, a mi smo, opet, usli premekano u mec u NS - bez energije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by čeda_maraš »

Normalno da idem na utakmicu iako sam se juče baš dobro prehladio.U ovu utakmicu moramo uči puno jače,kako igrači tako i mi navijači.Juče je utakmica počela u mrtvoj atmosferi.Danas im moramo odmah dati vetar u ledja.Bilo bi lepo na marakani uzeti kup.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Turija »

Da li ima tv prenosa ove utakmice danas?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ЧувариТрадиције
Posts: 18
Joined: Sat Apr 08, 2023 10:46 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by ЧувариТрадиције »

Turija wrote: Thu May 18, 2023 1:45 pm Da li ima tv prenosa ove utakmice danas?
Арена Премиум 1
Славно име она има!
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, danas 15.00 (A1P)

Post by ssnigd »

Namestilo se pravilo samo od sebe da ide na nasu vodenicu. Da li smo savrseno srecni zbog toga? Pa nismo. Cista sreca.
Ne postoji nijedan klub na svetu, koji ce prihvatiti da da sebi autogolove. Nemojte se samozavaravati. Ima mnogo vecih klubova od Vose i gospodskijih kroz istoriju.
Jebeno, glupavo pravilo.
Da smo mi u kozi Cukarickog, pa naravno da bismo kukali i trazili Boziju pravdu i sta sve ne. Ali, bilo bi postupljeno identicno. Naravno da ce svako da popizdi zbog toga.

Ps. Opet cemo izgubiti, jer smo losiji i ocajno postavljeni greskom trenera.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked