20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Locked
kulijana
Posts: 47
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by kulijana »

Rabba wrote: Sat Feb 10, 2024 6:18 pm Moram pogledati usporene snimke nedosuđenog penala za Mladost i dosuđenog za nas, odakle sam ja gledao, penal za Mladost čist ko suza, naš nepostojeći.
Penal za nas bio cist ko suza, igrac udara Vukanovica po nogama dok je ovaj u sesnaestercu i ne dira loptu pritom. Ovo moze napisati covek koji ili nije gledao ili samo zeli da pise negativne stvari, sa realnoscu svakako dodira nema.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by churguzijanac »

Buzdovan nam je trener.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by gospodinFKV »

Pitanje za sve one navijace koji po partijskoj liniji podrzavaju ovo, a znam da citaju forum: Imate li vi ogledala u kuci, ili se sopstveni pogled izbegava? Ljubav do poslednjeg naprednjackog dinara...
User avatar
LIMAN
Posts: 219
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by LIMAN »

Da se ne lazemo, sansi je bilo, trebali smo pobediti 3:1.
Druga stvar je sto mi te kreirane sanse nismo iskoristili. Kako mi ide na ku**c to otaljavanje zadnjih 10 minuta, a pogotovo nakon sto postignemo gol... Svi krenu da se ponasaju kao na malom fudbalu, nonsalantni pasovi, neki driblizni iz fife, glupi, nepotrebni faulovi u opasnim zonama, koji vam je bre vise?!

Jelicic nije fudbaler, Bukinac katastrofalan, kao i Uros Nikolic i Malbasic. Ako nista, bar su to igraci koji su napustili teren, ali trebali su mnogo ranije, odnosno neki nisu trebali ni da pocinju.

Svetla tacka: golman Rosic, vec vidim da ce mi postati ljubimac. Ispucavanja lepa, sva sem jednog pred kraj, rukom pogadja precizno, pravovremeno ide na loptu, jednom je cak i glavom reagovao na pocetku, i pred kraj skinuo zicer nekom iz Mladosti... Steta sto nije upisao svoj prvi clean sheet na debiju.

Trece mesto? Nemojte da se zajebavamo :mrgreen:
Само храбро до нове победе, але...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Minja »

Стара добра Војводина. На шта ви људи бацате новац... Играли смо бункер добар део друго полувремена... у Новом Саду. Младост пуна снаге, ови наши трче на шкрге... Куку...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2239
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Grbavica.021* »

Minja wrote: Sat Feb 10, 2024 6:34 pm Стара добра Војводина. На шта ви људи бацате новац... Играли смо бункер добар део друго полувремена... у Новом Саду. Младост пуна снаге, ови наши трче на шкрге...
+1
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by fare »

Katastrofa ne možemo da pobedimo tim penzionera i to kući, realno nismo ni zaslužili evropu ove sezone kod Popović a se igrao mnogo lepši fudbal bilo igranih akcija kod prekida, kornera ovo danas velika 0.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Rabba »

kulijana wrote: Sat Feb 10, 2024 6:28 pm Penal za nas bio cist ko suza, igrac udara Vukanovica po nogama dok je ovaj u sesnaestercu i ne dira loptu pritom. Ovo moze napisati covek koji ili nije gledao ili samo zeli da pise negativne stvari, sa realnoscu svakako dodira nema.
Sa takvom sigurnošću pišeš kao da si pored gol-aut linije stajao... Ne znam šta ti je povredilo ego, podelio sam ono što sam video. Snimak arenasporta pokazuje čistu ruku Crnomarkovića, dok sve što su vratili nešto ne govori ni u prilog, ni protiv penala za nas. Što se pisanja pozitivnih/negativnih stvari tiče, podeli neku pozitivnu sa mnom, ono što sam danas pogledao je bunar, neopisivi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Turija »

Crnomarkovic je sklanjao ruku, ali ga je lopta pogodila iznad lakta, blize ramenu. Da li se svira igra rukom iznad lakta u pasivnom polozaju?.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1156
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Mare_Liman »

LIMAN wrote: Sat Feb 10, 2024 6:34 pm
Svetla tacka: golman Rosic, vec vidim da ce mi postati ljubimac. Ispucavanja lepa, sva sem jednog pred kraj, rukom pogadja precizno, pravovremeno ide na loptu, jednom je cak i glavom reagovao na pocetku, i pred kraj skinuo zicer nekom iz Mladosti... Steta sto nije upisao svoj prvi clean sheet na debiju.
Издвојио бих и на полувремену кад је ишао до гола аплауз северу који нико са севера није испратио, штета... Живи за публику, атмосферу, то треба испратити, дати му подршку, свакако се види да ће бити миљеник на сектору 6...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
kulijana
Posts: 47
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by kulijana »

Rabba wrote: Sat Feb 10, 2024 6:44 pm
kulijana wrote: Sat Feb 10, 2024 6:28 pm Penal za nas bio cist ko suza, igrac udara Vukanovica po nogama dok je ovaj u sesnaestercu i ne dira loptu pritom. Ovo moze napisati covek koji ili nije gledao ili samo zeli da pise negativne stvari, sa realnoscu svakako dodira nema.
Sa takvom sigurnošću pišeš kao da si pored gol-aut linije stajao... Ne znam šta ti je povredilo ego, podelio sam ono što sam video. Snimak arenasporta pokazuje čistu ruku Crnomarkovića, dok sve što su vratili nešto ne govori ni u prilog, ni protiv penala za nas. Što se pisanja pozitivnih/negativnih stvari tiče, podeli neku pozitivnu sa mnom, ono što sam danas pogledao je bunar, neopisivi.
Nisam nista rekao za njihov penal, vec za ovaj na Vukanovicem. Bili su ponovljeni snimci iz vise uglova i to sam video, ne vidim kakve veze ima sa egom, sa istom sigurnoscu si napisao da je penal bio nepostojeci. Po meni neko ko smatra da je to nepostojeci penal kao sto rekoh, ili nije gledao ili hoce da pise nesto negativno. Postoji i treca opcija gde neko misli da to nije penal, ali iz nekog postovanja nisam iznosio to kao opciju.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1156
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Mare_Liman »

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-kad ... s1b8Elpjyo

Какве су ове небулозе, где је извињене навијачима за једну од горих утакмица што смо гледали на нашем стадиону, без идејно, без жеље, ово је ужасно било, нема речи којима би се описало ово данас, Европа???Која Европа боље да се не брукамо... Цео стадион звижди овај каже друго полувреме смо диктирали ритам, који ритам си ти гледао друже мој???
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Stexman »

@student
Bravo za upis.

Ja bih samo ponovio onu cuvenu kulinarsku izreku da se pita ne pravi od ... "kojekakvih sastojaka".
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2239
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Grbavica.021* »

Лалатовић је генијалац за овога, можете свашта рећи али оставио је резултате иза себе.
Rakovac
Posts: 131
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost, subota 15h (Arena 8)

Post by Rakovac »

Što reče Minja na šta se bacaju narodne pare. Ovo je stvarno cirkus, koliko bačenih para na lažne veličine. A i trener kaže pre prvenstva da smo spremni, možda za onu njegovu tajlandsku ligu iz koje je došao.Možda da se mi odmah sa njim pozdravimo ali da nam prvo nekog preporuči umesto sebe, po mogućnosti da je trener u Laosu ili Kambodži.
Baš me čudi što rusi nisu kupili Zukića, dečko je strašan igrač.
Locked