Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

Grba_NS wrote: ...Inaće, renoviranje staze na Karađorđu, izgradnja prostorija na stadionu atletskom klubu, renoviranje đačkog i adaptiranje hale na sajmu za atletiku su najbolje investicije u novosadski sport u poslednjih 20 godina, koliko god se navijaču Vojvodne ne sviđa to što je atletika našem stadionu.
Sve je to lepo ali mi ne zivimo u selu pa da nam je uspeh sto su napravljene 2 atletske staze.Ovaj grad ima budzet od oko 200 miliona evra godisnje i da su zadnjih 10 godina izdvajali samo 1% mogli su da naprave moderan stadion ako ne i 2,jedan fudbalski i jedan mali atletski od recimo oko 5000 bas na Indeksu.A ako vec nece da daju pare tek tako onda su trebali da traze privatizaciju pa da grad na osnovu toga sto ima stadion postane vlasnik odredjenog procenta kluba.Pa bi onda grad dobijao taj procenat od svake prodaje igraca pa bi od dela tih para mogao da finansira vecinu neprofitabilnih sportova,skolski sport,da finansira ostale sportove u okviru SD Vojvodina itd.Ima milion dobrih primera sirom sveta,ne treba izmisljati toplu vodu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Mogli su da srede i jos pun ocin toga, recimo institut na Kamenici koji je nekad bio na glasu u svetu a sada je skroz opljackan i nema ni najosnovnija sredstva za rad, skole i zdravstvene stanice da ne prokisnjavaju i da se okrece da lice na nesto, autobusku stanicu da konacno resi (Novi Sad je jedini grad na svetu koji ima modernu autobusku koju ne koristi a umesto nje se koristi rusevina koju je trebalo staviti van funkcije jos pre jedno 20 godina) i jos mali milion stvari od zivotnog znacaja za sve zitelje Novog Sada.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

Grouch wrote: Sve je to lepo ali mi ne zivimo u selu pa da nam je uspeh sto su napravljene 2 atletske staze.Ovaj grad ima budzet od oko 200 miliona evra godisnje i da su zadnjih 10 godina izdvajali samo 1% mogli su da naprave moderan stadion ako ne i 2,jedan fudbalski i jedan mali atletski od recimo oko 5000 bas na Indeksu.A ako vec nece da daju pare tek tako onda su trebali da traze privatizaciju pa da grad na osnovu toga sto ima stadion postane vlasnik odredjenog procenta kluba.Pa bi onda grad dobijao taj procenat od svake prodaje igraca pa bi od dela tih para mogao da finansira vecinu neprofitabilnih sportova,skolski sport,da finansira ostale sportove u okviru SD Vojvodina itd.Ima milion dobrih primera sirom sveta,ne treba izmisljati toplu vodu.
200 miliona evra je smešna cifra za grad kao što je Novi Sad - grad u poprilično lošoj infrastrukturnoj situaciji gde nam fale 2 mosta, klinički centar nezavršen, poliklinika 200 godina stara, škola sem na Veterniku ne znam da li je rekonstruisana, putevi katastrofalni... Meni sa svim tim problemima cifra od 200 miliona zvuči smešno.
Radoye wrote:Mogli su da srede i jos pun ocin toga, recimo institut na Kamenici koji je nekad bio na glasu u svetu a sada je skroz opljackan i nema ni najosnovnija sredstva za rad, skole i zdravstvene stanice da ne prokisnjavaju i da se okrece da lice na nesto, autobusku stanicu da konacno resi (Novi Sad je jedini grad na svetu koji ima modernu autobusku koju ne koristi a umesto nje se koristi rusevina koju je trebalo staviti van funkcije jos pre jedno 20 godina) i jos mali milion stvari od zivotnog znacaja za sve zitelje Novog Sada.
Slažem se, do reči.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

@radoye i Grba NS:ljudi mesate babe i zabe.Pare za Institut i Polikliniku idu iz pokrajinskog budzeta a ne iz grada.Ja i nisam govorio da sport i FK ili SD Vojvodina treba da imaju prioritet u odnosu na skole,ambulante itd.Bas zato sam i spomenuo mizernih 1% od budzeta grada.I ne bi se slozio da je 200 miliona evra mala cifra.Mala je jer placaju razne neradnike po javnim preduzecima a za prave stvari nikad nemaju para.Za recimo 5 godina da su izdvojili samo 1% to je 10 miliona evra za koje su mogli napraviti moderan stadion skoro u centru grada u cijem sklopu bi bili razni lokali od kojih bi im se te pare vrlo brzo i vratile.Pa bi sa takvim objektom cena kluba bila mnogo veca u nekoj buducoj privatizaciji u kojoj bi grad opet zadrzao neki procenat pa bi dobijao lepe pare s obzirom na potencijal nase skole fudbala pa i samog kluba,da se ne ponavljam.To u normalnom svetu funkcionise decenijama,kao sto sam rekao ne treba izmisljati toplu vodu.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Mislim da nije tacno, koliko cujem za sada svi rade volonterski.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post by Brane »

Radoye wrote:Mogli su da srede i jos pun ocin toga, recimo institut na Kamenici koji je nekad bio na glasu u svetu a sada je skroz opljackan i nema ni najosnovnija sredstva za rad, skole i zdravstvene stanice da ne prokisnjavaju i da se okrece da lice na nesto, autobusku stanicu da konacno resi (Novi Sad je jedini grad na svetu koji ima modernu autobusku koju ne koristi a umesto nje se koristi rusevina koju je trebalo staviti van funkcije jos pre jedno 20 godina) i jos mali milion stvari od zivotnog znacaja za sve zitelje Novog Sada.
+1
FK treba da je na poslednjem mestu za finansijske donacije poreskih obveznika. Grba rece skolski sport. To je verovatno najbolje sto grad moze da uradi da indirektno pomogne FK i ostale sportske kolektive.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

U klubu kriza i ocekivano je da bude stednje na svim nivoima, a oni coveku koji nije uspeo da proveri da Veselinovic ima zabranu igranja u LE ako daju toliku platu, to je skandalozno! Ne svidja mi se mlak odnos prema proteranoj upravi i radnicima, kao da nedostaje hrabrosti da se otresu kao sline. Eno seljacima Pecinci, klub po njihovoj meri, pa nek tamo gamizu do mile volje. Bivsi komesar je u pripitom stanju pricao kako mu je FKV praksa za posao u FSS, dobro napreduje za sada :) Saran ima nos gde treba da se nadje. Da li je navijacka sestra i dalje zaposlena u klubu? Sta u svecanoj lozi trazi Pavlovic i Kezman? Sta u klubu trazi Vlaskalic? Sta u klubu trazi Capelja? Ne zelim da zvuci grubo, ali navijaci su su svoj glas u skupstini/tribinama dali protiv kompletne uprave i nelojalnih zaposlenih navijaca, a sad ispada da su neki ostali, nekim se ne zamera i dosli su jos neki novi. Ne moze sve brzo, sve preko noci i sve odmah i to se i ne ocekuje. Ali ne mogu oni koji su zabranili navijacima i skupstinarima ulaz na FC VB, oni koji su bili sa one strane rampe iza splavarskog i policijskog obezbedjenja da zive i zaradjuju od FKV!!! Ne moze predsednik da pregovara sa blizancima oko prodaje igraca!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... a-i-drzava" onclick="window.open(this.href);return false;
Javno ih pozivam da ostave Vojvodinu i da je ne spasavaju na taj način. Mi ćemo je iz stečaja izvući za jedan dan.
:thankyou:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Prodacemo polovinu transfera svih najperspektivnijih igraca za po 100 000 evra... :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Društveno odgovorna kompanija Vuković wrote: Bitno je da naglasiti da je naša kompanija vlasnik 50 odsto svih ekonomskih prava i da bez naše saglasnosti Vojvodina ne može da proda igrača, ali su se oni o to oglušili.
:beg: :dance2: :mafia: НЕМАМ речи! Која је то математика , која су то правила фер пословања?
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

I mi ovakvog skota necemo da tuzimo? Pokusavamo da se nagodimo sa njim? Ova uprava ako se ne razracuna sa ovim olosem nista nisu bolji od njih. BEZ MILOSTI!!!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Uprava

Post by tulip »

Bivsi svercer cigareta iz Veternika ne zna gde udara jer vidi da je pukao. Trgovac Pavlovic ga navukao da ulozi 360.000 eura, a on posle sjebao blanko menicu, za koju ce i Trivicka krivicno da odgovara. Vukovicu ne treba vracati ni tih 360.000 eura, pa nek tuzi, prosi i moli do kraja zivota. Ionako su mu te novce spirili Rabren, Čabra, Balša i Pavlovic na razne svoje reprezentacije i bahanalije.
DAJ GOL!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Lepo me covek nasmeja u ove sitne sate... :rolll:
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Uprava

Post by 21114 »

Ovog treba u okove, a ako je potrbeno i u gluvu sobu zatamnjenog odeljenja psihijatrije.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Uprava

Post by tulip »

Minja wrote:...bivseg zamenika predsednika bi za mene bio totalni sok.
Mislim da bi FK Vojvodina trebala da ospori i jasno da stavi do znanja svim medijima da Pavlović, Vuković i Radosav (mada se ovaj poslednji ni ne oglašava) da nikada nisu bili predsednik, podpredsednik i predsednik Skupštine. "Njihova" Skupština je je bila nelegalna, uzurpatorska i sve odluke donete na njoj su ništavne, pa tako i odluke donete o njihovim funkicijama i titulama. Mediji tako ne bi smeli da im prilikom njihovih sledećih saopštenja dodaju prefiks "biši predsednik, podpresednik...". Na taj način bi se smanjila "težina" teksta za neupućene, mada svaki takakav tekst škodi FK Vojvodini.
A baš su nešto navalili sa prozivkama pred musavu ciganku.
DAJ GOL!!!
Post Reply