Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marcello »

Pod hitno neku destileriju u sponzorski pul! Upravo, reaguj!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Cane wrote:Svaka čast svima iz uprave koji su glasali za ovo.
Je l' si i ti zli navijac skupstinar kad ne podrzavas dolazak velikog trenerskog maga? :deal:

Gde su botovi? Sta je ovo? Skoro ce 11...
Cane
Posts: 1100
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

gospodinFKV wrote:
Cane wrote:Svaka čast svima iz uprave koji su glasali za ovo.
Je l' si i ti zli navijac skupstinar kad ne podrzavas dolazak velikog trenerskog maga? :deal:

Gde su botovi? Sta je ovo? Skoro ce 11...
Hvala Bogu pa nisam skupštinar, a još manje bilo čiji bot. :)
Ali ovo se po meni nikako ne može podržavati i baš bih voleo da čujem argumentaciju onih koji su za ovu trenersku i ljudsku veličinu. :|
Pretpostavljam da će opravdanje biti nešto u stilu, mi smo u potpunom haosu i raspadu pa se u tako nešto može upustiti samo neko ovakvog profila. Kako god i šta god bilo rečeno ovo je jako, jako loše rešenje i bez obzira na trenutno gotovo očajno stanje, ovo je korak nazad. :(
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Cane wrote:
gospodinFKV wrote:
Cane wrote:Svaka čast svima iz uprave koji su glasali za ovo.
Je l' si i ti zli navijac skupstinar kad ne podrzavas dolazak velikog trenerskog maga? :deal:

Gde su botovi? Sta je ovo? Skoro ce 11...
Hvala Bogu pa nisam skupštinar, a još manje bilo čiji bot. :)
Ali ovo se po meni nikako ne može podržavati i baš bih voleo da čujem argumentaciju onih koji su za ovu trenersku i ljudsku veličinu. :|
Pretpostavljam da će opravdanje biti nešto u stilu, mi smo u potpunom haosu i raspadu pa se u tako nešto može upustiti samo neko ovakvog profila. Kako god i šta god bilo rečeno ovo je jako, jako loše rešenje i bez obzira na trenutno gotovo očajno stanje, ovo je korak nazad. :(

Od ovoga su gori samo Okuka I Bekvalac!
Kup je nas!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Ма какав Косановић, вратите "господина" тралалатовића или великог "стручњака" веселиновића па ћемо да певамо
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Nazadna politika ---> nazadna uprava ---> nazadan trener ---> nazadna igra

Uzmimo u obzir i trenutni igracki kadar, dobijamo ponovo jedno sumorno prolece, ako ne damo makar deci da pokazu sta mogu, pa da se gradi neka buducnost. Mislim, ako su dovoljno kvalitetna deca, posto su samo prvi u omladinskoj ligi. :greenbutt:
draganas
Posts: 204
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by draganas »

gospodinFKV wrote:
Cane wrote:Svaka čast svima iz uprave koji su glasali za ovo.
Je l' si i ti zli navijac skupstinar kad ne podrzavas dolazak velikog trenerskog maga? :deal:

Gde su botovi? Sta je ovo? Skoro ce 11...
DA svi nesretnici iz skupštine koji su nam doveli Vukovića su ZLI i ništa dobro ne misle našoj Vojvodini, najobičnije moralne kreature od ljudi koji imaju svoju cenu ( za par stotina evra bi i treći put doveli tog istog Vukovića ).

Bot, robot, petao kako god poželiš, ali za razliku od Vas iz skupštine ja VOLIM Vošu ! I NIKADA ne bih digao ruku da nam dođe Vuković,
znaš kako možda su male razlike....ali tu je taj neki miris koja :shit: uvek imaju, u našoj priči ZAUVEK.
Last edited by draganas on Wed Dec 26, 2018 2:13 pm, edited 1 time in total.
Cane
Posts: 1100
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

naseljekolumbija wrote:Ма какав Косановић, вратите "господина" тралалатовића или великог "стручњака" веселиновића па ћемо да певамо
S obzirom koga smo na kraju dobili, ja prvi priznajem da bih pevao da nam je zapao neko od pomenutih.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2089
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Kosan stari mag fudbala.... Daleko od toga da sam zadovoljan izborom trenera, ali kratkorocno ocekujem bolje rezultate.Kakogod, ako se ne dovede 4-5 kvalitetnih igraca nista od fudbala necemo videti ni na prolece
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Djisa wrote: Od ovoga su gori samo Okuka I Bekvalac!
Окука, Беки и Чика :mrgreen:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Secam se jedne izjave doticnog dok je bio u Kini, na pitanje o povratku u zemlju rekao je da kod nas moze da trenira samo crvenu zvezdu i reprezentaciju. U medjuvremenu su mu opali standardi pa je promenio gomilu levih klubova ovde i jedva cekao da se vrati u Vojvodinu. Naravno svi koji se u petokraki vode kao otpadak a potekli su od nas su ovde vise nego dobrodosli. Hocemo Igora Bogdanovica za sportskog direktora i Dejana Melega za kapitena!!
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Nije ovo toliko lose resenje. Pa prosto je nemoguce da covek nema ni malo emocija prema Vojvodini sa kojom je uzeo titulu u bivsoj Jugoslaviji, sto je ogromna stvar. Jeste on imao nekih svojih cudnih izjava ali znajuci novinare pitanje je da li je to istina sto je napisano.

Jedini problem po meni je to sto nam je igracki kadar toliko los da mozemo tesko ocekivati rezultate od bilo kog trenera. Zato nemojte mnogo da se uzbudjujete, jer svi znamo iz iskustva da uvek moze gore.
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Stexman wrote:Nije ovo toliko lose resenje. Pa prosto je nemoguce da covek nema ni malo emocija prema Vojvodini sa kojom je uzeo titulu u bivsoj Jugoslaviji, sto je ogromna stvar. Jeste on imao nekih svojih cudnih izjava ali znajuci novinare pitanje je da li je to istina sto je napisano.
Milorad Kosanovic, poznat jos i kao Ljupko Petrovic?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

masterNS wrote:Milorad Kosanovic, poznat jos i kao Ljupko Petrovic?
Kosan je bio tehnicki direktor u vreme osvajanja druge titule.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10814
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Uhh, koliko postova u ovom topiku, a meni, jos uvek, nije jasno da li je Kosanovic novi (stari) trener Vojvodine?
Moja prva zelja je Djumi.
Medjutim, ako se to ne ostvari, najblizi sam Stexmanovom stavu.
Apsurdno je i to sto nam ,,stradaju" privremeni treneri, uprkos sasvim solidnim rezultatima za mandata. Znam da to nije dovoljno za Vojvodinu, ali trebalo bi pokazati vise strpljenja i hrabrosti sa trenerima kojima je stalo do naseg Kluba. Ovako samo srljamo iz greske u gresku i to skupo placamo ugledom i rezultatima, jer ta ,,zvucna" imena ne donose nista novo i dobro, vec dugo godina.
Last edited by Turija on Wed Dec 26, 2018 9:37 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply