Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 828
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

Wild Srem wrote: Sun Jan 28, 2024 6:07 pm Cist gol Carevica
A gruzijac pomogao, nema ga nigde da uradi nešto u odbrani. Jedan od njagorih bekova u Vojvodini u poslednjih puno godina.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Wild Srem wrote: Sun Jan 28, 2024 6:07 pm Cist gol Carevica
Jedan odbranio iz bilizine, drugi primio iz daljine :oops:
Ucinak nula.
PS
Ja ne vidim krivicu Gruzijca. Sut iz daljine, mlak, bezopasan, a izlazio je Giobelidze da pravi ofsajd pre tog suta igraca Ararata.
Tu je bio indolentan i Jovanovic i dopustio velik slobodan prostor protivnickom igracu da se namesti za sut. Ali, gol jeste Carevicev najvise.
Last edited by Turija on Sun Jan 28, 2024 6:25 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Pripreme

Post by rykerfcv »

Sta je sa komentatorom boze.

Malbasic sad ne moze ni da primi loptu kako valja,moramo da uzmemo nekog umesto Malbasica ovo je kriminal vec.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sun Jan 28, 2024 6:24 pm Sta je sa komentatorom boze.

Malbasic sad ne moze ni da primi loptu kako valja,moramo da uzmemo nekog umesto Malbasica ovo je kriminal vec.
Ко да ниси до сад пратио припреме годинама уназад и знао за Лазу, општа чар слушати га како коментарише, припреме најлепши период због његових извештаја и коментарисања утакмица :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Pera Centar
Posts: 828
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

Pera Centar wrote: Sun Jan 28, 2024 6:18 pm
Wild Srem wrote: Sun Jan 28, 2024 6:07 pm Cist gol Carevica
A gruzijac pomogao, nema ga nigde da uradi nešto u odbrani. Jedan od njagorih bekova u Vojvodini u poslednjih puno godina.
Koliko golova treba da se primi sa ove leve strane gde je ovaj šmokljavi gruzijac, da bi isti izgubio mesto u timu?

Mislim da je dečku mesto u Mladosti GTC.
Last edited by Pera Centar on Sun Jan 28, 2024 6:39 pm, edited 1 time in total.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by slanobarac »

Savcic Luka wrote: Sun Jan 28, 2024 5:18 pm Ne kontam. Ako može da se igra utakmica, zašto ne može prenos da se realizuje?
Ne radi internet zbog lošeg vremena?
Alo Požega!
Valjda je očigledno da one kojima se obraćaju smatraju debilima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post by Cane »

Čekaj, jel su ovi isti Jermeni danas odigrali dve utakmice? Za jedan dan dobiju i Čuku i nas :lol:
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Pripreme

Post by rykerfcv »

Pera Centar wrote: Sun Jan 28, 2024 6:35 pm
Pera Centar wrote: Sun Jan 28, 2024 6:18 pm
Wild Srem wrote: Sun Jan 28, 2024 6:07 pm Cist gol Carevica
A gruzijac pomogao, nema ga nigde da uradi nešto u odbrani. Jedan od njagorih bekova u Vojvodini u poslednjih puno godina.
Koliko golova treba da se primi sa ove leve strane gde je ovaj šmokljavi gruzijac, izgubio da bi on izgubio mesto u timu?

Mislim da je dečku mesto u Mladosti GTC.
Ne znam vec koji put se desava da ostavi tako samog igraca te primimo gol,valjda ce Bandovic shvatiti da je gruzijac kiksara teska.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Jos jedan primljeni gol na dusu nase leve strane od Gruzijca, pa do Carevica, a i Butrakovic slabo pomaze odbrani ( kasni).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 412
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Pripreme

Post by hvylarn »

Nama Malbašić igra srednjeg veznog pored svih ovih igrača što imamo? Razumem odluku Đorđevića na štopera, Sukačev proban na beku... ali Malbašić u sredini? Pa koji će nam sad on tamo. Ionako je bio beskoristan, sad je još beskorisniji.
Savcic Luka
Posts: 373
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Pripreme

Post by Savcic Luka »

hvylarn wrote: Sun Jan 28, 2024 6:44 pm Nama Malbašić igra srednjeg veznog pored svih ovih igrača što imamo? Razumem odluku Đorđevića na štopera, Sukačev proban na beku... ali Malbašić u sredini? Pa koji će nam sad on tamo. Ionako je bio beskoristan, sad je još beskorisniji.
+1
Ovo mi je najnerazumniji deo.
Nije da sam neki znalac, ali šta koji moj uigravaš.
Valjda uigravaš ekipu koja će ti igrati, probaš klince, probaš nekog igrača, ali ovo...
Wild Srem
Posts: 133
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Pripreme

Post by Wild Srem »

Neko je provukao tezu da imamo slabe protivnike na pripremama, mozda tamo 2013,2014 bi nam ovi bili slabi, danas su bas po meri protivnici izgleda i malo jaci, i oni Kiprani verujem da su imali samo los dan pa su primili 5 komada.
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Druga polusezona će nam biti gora od prve. Šta će nam pojačanja? ne treba žuriti...
Savcic Luka
Posts: 373
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Pripreme

Post by Savcic Luka »

Pa ovu celu utakmicu je igrala miks postava. Od igrača koji su došli nije niko. Rosić branio u prvom.
student
Posts: 94
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Pripreme

Post by student »

Nisam ispratio kako smo generalno igrali jer sam za prenos saznao tek u 88 minuti. Samo sak kratko pogledao golove i ne vidim ni 1% greske Gruzijca.

Prvi gol primamo tako sto nas desni bek promasuje poprecnu loptu koju je morao da pokupi i da otvori kontru. Ili ako ne ilzazi na nju onda bar da brani prostor. Promasajem i ispada jem otvara kontru. Carevic dobro brani i Ararat ima korner. Posle kornera slab sut sa 20ak metara, doduse pada lopta malo ispred Carevica ali to je opravdanje mozda 10%. Najgpre sto je mogao je tako slabo da je odbije i tu napadac ima veliku prednost... Lak gol za njega a prethodile su nase 2 individualne greske. Prvo desni bek promasuje pa Carevic posle dobre odbrane brani bas lose

Drugi gol mislim da Milosavljevic preseca njihovu loptu ali ona dolazi do naseg drugog veznog igraca - ne vidim koga. On pokusava neki boze pomozindriblig i gubi je. Lopta se odbija do igraca Ararat na sredini gde nas treci vezni igrac ulazi slabo u duel i ispada. Prethodno su ispali i Milosavljevic i valjda Jovanovic ili Malbasic. Slabo se videlo. Gol kao preslikan 90% primljenih iz prvog dela sezone. Ararat napada nasa 4 odbrambena a ceo vezni red nam je ispao.
Dovoljno su siroko razvukli, snazan i precizan sut i dovidjenja 1:2.
I ovo govori bas ono sto svaki forumas zna - gde su najvece rupe. Na desnom beku, pogotovo ako ne igra Lazarevic koji je i sam rupa samo manja.U sredini kad igramo bez zadnjeg veznog - Mateusa ili sada i Njegosa.

Na desnom beku imas jednog polu igraca - Lazarevica. Borben svaka cast ali nije to dovoljno. Drugom necu ni da pisem ime, jer sto se mene tice ne postoji. Mogu da mu daju neko mesto u strucnom stabu ali da igra ne moze.

Imas 2 stopera. Crnomarkovic i Jelicica i to je to.

Levo krilo nemas Malbasic je bivsi. Kembel je muva bez glave, moze jedino da bude zamena Vukanovicu. Albasic moze da bude zamena nekom od klinaca sto dodaju loptu. Vukanovica moramo na spica jer nemamo ni jednog jedinog spica.

Carevic je poceo opasno da me nervira sa tim kiksevima tako da se nadam da ce odmah da ode, da Rosic ne gubi vreme a mi kojim cudom neki dinar da dobijemo.

Pod hitno: Stoper. Jelicic treba da bude tek cetvrti u rotaciji. Djordjevic za ne daj boze. Tanjga moze sa tatom u zvezdu slobodno

Desni bek - koji ce da bude znacajno bolji od Lazarevica.

Spic. - ovo nemamo od kad se Boling razboleo. A pitanje da li smo imali i pre toga u zadnje 3 sezone.

I ovo je samo da se popune crne tacke u timu. Mnogo toga jos fali.
Post Reply