OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: OK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Ne da nije lako, nego gotovo nemoguće. Na nekom kalendaru na okv.org je navodno 17.tj danas. Ali nema nista od toga... Nadam se da ce uskoro biti objavljeno.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Evo informacije o utakmici: 24.01.2016. Vojvodina NS seme - Crvena Zvezda

Pa sad, ko je pravi Slaninar, verujem da neće imati izgovora da ne dođe nedeljom na utakmicu svog voljenog Kluba.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

SK2 prenosi utakmicu protiv Ljubljane danas u 18h

http://live.batmanstream.com/streaming/ ... 32484.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Odigrali smo užasnu utakmicu. Ne toliko zbog toga što smo izgubili, već zbog toga koliko smo grešaka napravili. Baš sam nekako razočaran...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

http://okvojvodina.org/klub/najnovije/b ... iciju.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nedelja, velika sala, 18h.

Svi na SPENS, igra Vojvodina!
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

borrissey wrote:http://okvojvodina.org/klub/najnovije/b ... iciju.html

Nedelja, velika sala, 18h.

Svi na SPENS, igra Vojvodina!
УЛАЗ СЛОБОДАН :cheers:

Кад си била мала звездо...:devil:
You can not stop us!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Ko danas ne dodje, ne znam kako moze sebe da nazove navijacem Stare dame... Svi na SPENS!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by Junior »

borrissey wrote:http://okvojvodina.org/klub/najnovije/b ... iciju.html

Nedelja, velika sala, 18h.

Svi na SPENS, igra Vojvodina!
:!:

Jedino mi ostaje nejasno zašto se u velikoj sali igra, ali dobro. Vidimo se :cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Junior wrote: Jedino mi ostaje nejasno zašto se u velikoj sali igra, ali dobro. Vidimo se :cheers:
Zbog toga što su već postavili taraflex za utakmicu Lige šampiona, koja se igra u utorak. Pa onda, što da ne. Biće praznjikavo, ali jebi ga, ko dođe dođe, ko ne dođe, ko ga j**e.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

1:3 :?

Nadam se da je ovo posledica umora od puta u Sloveniju i da cemo konacno uspeti da uzmemo titulu posle sada vec davne sezone 2006/2007.

Cigani imaju 4 osvojene titule u nizu i blizu su nam prisli i oni i partizan po ukupnom broju titula-11 u odnosu na nasih 13.

Jako bitna sezona.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by Junior »

Ova ekipa može do titule, i dalje sam ubeđen u to.

Danas smo na jako glup način izgubili, jako je malo falilo da uđemo u peti set, ko zna šta bi tu bilo. Kozićeva odluka da izbaci Nikolića u trećem setu, a ubaci malog Mehića mi i dalje nije jasna, pogotovo jer se videlo pred kraj da se mali oduzeo od straha, i na kraju sje*ao poslednja dva poena.

Ako ništa drugo, ovaj poraz neće jako boleti, jer i nema neke razlike da li ćemo u plej ofu igrati utakmicu više/manje na Spensu, kad je ambijent kao da igramo na neutralnom terenu.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Trener odmara igrace,kombinuje i iritira navijace zbog utakmice u utorak koju cemo 99% da izgubimo?! :frown: Otisao sam veceras na utakmicu i iznervirao se za medalju. Da sam znao sta ce veliki trener da radi ne bih sigurno isao
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

Посета добра, атмосфера одлична, судија пи*ка...изнервирао сам се за медаљу мада то ми одавно не смета чак ми и понекад прија :shock: пошто знам да навијам за најбољи клуб на свету (у мом поремећеном уму..) По броју титула близанци нам се приближавају мада смо и даље најтрофејнији одбојкашки клуб у Србији са чак 30 освојених трофеја (13 пута освојили лигу, 14 пута куп, 2 пута суперкуп и 1 ЦЕВ Куп изазивача) док црвени производ дигестивног тракта има 27 освојених трофеја а црни 18...
You can not stop us!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Ne znam za ostale, ali ja sam sinoć žestoko popizdeo posle poraza.

Ovo već sad postaje simptomatično. Za ove poraze krivim klub, jer kako vreme odmiče, sve mi se više čini da je urađena jako loša doselekcija igrača. Šta će nam wild card za ligu šampiona, kada ništa nije urađeno da se klub unapredi, nui organizacijski, ni igrački, ni finansijski. Za Katića i Stankovića, a pre svega Luburića (koji su svi pušteni prerano!), nisu nađene adekvatne zamene. Ja od kad pratim odbojku, a to je 20 i kusur godina, mislim da nikada nismo imali slabiju konkurenciju na poziciji korektora. Jbt, pa mi kao igramo LŠ, a nijednog igrača nemamo ni na širem spisku reprezentacije. Znači, užas užasa...

Nije mi sasvim jasno kakve su ambicije kluba, ali teška srca moram da priznam da sa ovakvom igrom nismo zalužili titulu. Neka me naredni meseci demantuju.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: OK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Veceras u 20h igramo u velikoj sali protiv Gdanjska. Poslednja utakmica u Evropskom takmicenju ove sezone. Ulaz je 100 zapad, 150 istok.
Post Reply