Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Zaista tuzna vest... Neka pociva u miru!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Počivaj u miru, Rabrene.

P.S. Video čoveka pre mesec dana, šeta unučicu na Bulevaru....izgledao mi je potpuno zdravo. Šta ti je život...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Turija
Posts: 10784
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Život je jedan jedini, nenadoknadivi.
RIP, Rabrene.
Saučešće porodici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9858
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Zaista unikatna osoba u nasem fudbalu....
Pocivaj u miru.
Saucesce porodici.
Image
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Saucesce porodici.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Ne zelim da mracim, ali danas sam saznao da plate u Vojvodini kasne po par meseci... Ne znam da li to vazi za ceo igracki kadar, ali neki igraci i po 4 plate nisu dobili kao i neki treneri i ostalo zaposleno osoblje u klubu... :roll:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/23053 ... i-u-klincu" onclick="window.open(this.href);return false;

:rolll:
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Minja wrote:
vosa do groba wrote:Ne zelim da mracim, ali danas sam saznao da plate u Vojvodini kasne po par meseci... Ne znam da li to vazi za ceo igracki kadar, ali neki igraci i po 4 plate nisu dobili kao i neki treneri i ostalo zaposleno osoblje u klubu... :roll:
I bas ne zelis da mracis?

Svojevremeno, plata nije deljena devet meseci (ako se dobro secam, deljene su neke mrvice, tipa par hiljada dinara). Ziveli smo u iscekivanju, petak - ponedeljak, ponedeljak - petak. i niko se nije bunio. Radna zajednica je cutala kao zalivena. Jedina razlika izmedju tog vremena i ovog jeste sto se sada dugovi vracaju, i svetlo na kraju tunela se vidi. Onda se to svetlo nije ni naziralo.

Tvoj post ce imati smisla za recimo godinu dana od danas. Toliko je neverovatnih stavki koje je trebalo urgentno vratiti da je smesno danas gledati ljude koji jos uvek velicaju prethodne/u garniture/u. Ne ponovili nam se nikada vise.

Prijatelju, nadam se da cu doziveti da napises jedan afirmativan post. Tvoje je pravo, naravno, da pises sta hoces, ali pricati o dugovima, nakon svih svinjarija koje su iza nas je smehotresno.
Kakve veze imaju prethodne uprave sa tim sto plate nisu podeljene par meseci? Sta je tvoj zakljucak? Ova uprava je losa, ali posto su prethodne bile losije, onda je ova uprava u redu. Ko je spomenuo prethodnu upravu? Jel moguce da ovde svako brani neku upravu? Znaci ako ja sad kazem nesto negativno, ja sam odmah za prethodnu I prethodninu prethodnu upravu? STRASNO, NA STA LICI TVOJ ODGOVOR!!!!!!!!!
Kup je nas!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Minja wrote:
vosa do groba wrote:Ne zelim da mracim, ali danas sam saznao da plate u Vojvodini kasne po par meseci... Ne znam da li to vazi za ceo igracki kadar, ali neki igraci i po 4 plate nisu dobili kao i neki treneri i ostalo zaposleno osoblje u klubu... :roll:
I bas ne zelis da mracis?

Svojevremeno, plata nije deljena devet meseci (ako se dobro secam, deljene su neke mrvice, tipa par hiljada dinara). Ziveli smo u iscekivanju, petak - ponedeljak, ponedeljak - petak. i niko se nije bunio. Radna zajednica je cutala kao zalivena. Jedina razlika izmedju tog vremena i ovog jeste sto se sada dugovi vracaju, i svetlo na kraju tunela se vidi. Onda se to svetlo nije ni naziralo.

Tvoj post ce imati smisla za recimo godinu dana od danas. Toliko je neverovatnih stavki koje je trebalo urgentno vratiti da je smesno danas gledati ljude koji jos uvek velicaju prethodne/u garniture/u. Ne ponovili nam se nikada vise.

Prijatelju, nadam se da cu doziveti da napises jedan afirmativan post. Tvoje je pravo, naravno, da pises sta hoces, ali pricati o dugovima, nakon svih svinjarija koje su iza nas je smehotresno.
Mene zabole ona stvar za imena ljudi u upravi dokle god oni rade u interesu Vojvodine. Ovaj forum sluzi da bi se ljudi informisali o stanju u FK Vojvodina i iz tog razloga sam i napisao prethodni post, eto da se cisto vidi da nije sve tako bajno. Na onim sastancima predsednik je govorio kako se i pored otplate duga, plate isplacuju redovno, ali eto ipak to nije tacno :!: Razumem ja da dug postoji i treba biti prioritet vracanje duga, ali, imam drugara koji igra za Borac iz BL i tamo su im kasnile plate, igraci su jedva prezivljavali i znam kako igraci reaguju kada nema para. Ima u ovoj generaciji igraca koje boli dupe za Vosu i onih koji nisu iz NS-a, ali i onih koji imaju svoju zenu i decu, njima je najbitnije da mogu oni da prezive jer od fudbala oni zaradjuju za hleb. Kako bi ti reagovao da imas porodicu a platu ne dobijas redovno??? Veoma je moguce da se zbog ovoga javi nezadovoljstvo u klubu i to je po meni sasvim razumljivo...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Redovno isplaćivanje plata i dugovanje igračima nisu u direktnoj korelaciji... Uprava može da redovno isplaćuje a da se igračima i dalje duguje na konto ranijih kašnjenja...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Minja wrote:
Djisa wrote:STRASNO, NA STA LICI TVOJ ODGOVOR!!!!!!!!!
Bas si se jako nasekirao? :lala:
Jako? Nisam. Malo....

Uvek me je nerviralo skrivanje iza prethodnika. Kao Srpska vlada, vec 15 godina su krivi oni pre njih. A ovde kod na forumu ima onih koji su bili za Batu, pa oni koji indirektno brane Pavlovica, pa onda takvi kao ti koji brane ovu upravu (sa ili bez sendvica, ne znam), ali izgleda da je nas koji branimo Vojvodinu najmanje. Bas me briga za sve njih. Ali ako se plate ne isplacuju i to neko iznese, a neko ga osudi zbog toga je cinizam i sigurno ne stoje dobre namere iza te osude. Necu vise ulaziti u raspravu sa neobjektivnim ljudima.
Kup je nas!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Mali Balsica ponovo aktivan izmedju tretmana cupanja obrvica i sredjivanja noktiju. Decko trafiku ne bi umeo da vodi, a ne da on prica o fudbalu za utakmica.rs i zurnal. Macku sa praga nije sutnuo, a ne u fudbal da se razume. Kome smo mi dali da vodi klub, lebe mekani.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Minja wrote:Imajte poverenja u ovu garnituru. Nista bolje se ovom klubu nije desilo 25 godina unazad. Problemi su na sve strane, ali dinamika kojom se isti resavaju je zaista impresivna. Ovo o cemu sada pisemo ce uskoro ostati samo kao uspomena. Imamo danas utakmicu, a za koji dan nas ceka veliki dvomec sa Cesima. To je sada fokus i nista vise.
Jel i lizanje sa ganima i pristajanje na ucenjivanje Ivanica takodje najbolje sto se desilo klubu u poslednjih 25 godina?

Samo pitam...

Da se dopunim. Ova uprava, barem tako izgleda, radi punom parom. Medjutim napravili su par ogromnih koraka unazad, nakon gomile manjih unapred.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Uprava

Post by Rivelinjo »

Rabba wrote:
Minja wrote:Imajte poverenja u ovu garnituru. Nista bolje se ovom klubu nije desilo 25 godina unazad. Problemi su na sve strane, ali dinamika kojom se isti resavaju je zaista impresivna. Ovo o cemu sada pisemo ce uskoro ostati samo kao uspomena. Imamo danas utakmicu, a za koji dan nas ceka veliki dvomec sa Cesima. To je sada fokus i nista vise.
Jel i lizanje sa ganima i pristajanje na ucenjivanje Ivanica takodje najbolje sto se desilo klubu u poslednjih 25 godina?

Samo pitam...
Ili istupiš iz lige i zatvoriš klub, ili praviš kompromise. U prljavoj zemlji i ligi. Vreme će pokazati je li Minja u pravu.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/08/13/ba ... -moj-otac/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply