19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Salvador »

Da rezimiram:
- Maric MORA da leti posle ovog juce
- Gacinovic sa ovakvom igrom ne zasluzuje ni prvi tim, kamoli kapitensku traku
- Kordic je po svoj prilici i los golman i nula od coveka, na tv snimku sam primetio (a sto nisam uzivo) da je dobrano kriv za bar 3 gola
- Novosadska publika (iz meni nepoznatog razloga) kolektivno na bensedinima

Takodje bih pozvao kriticare uprave da ponude alternativno resenje (ja ga ne vidim), najlakse je samo pljuvati.
Po meni trenutno najveca zamerka je sto se ne smenjuje trener.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by fraxmanutd »

Salvador wrote: Takodje bih pozvao kriticare uprave da ponude alternativno resenje (ja ga ne vidim), najlakse je samo pljuvati.
Po meni trenutno najveca zamerka je sto se ne smenjuje trener.

+1 :thankyou:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Turija »

Stexman wrote:
Matador wrote:Klub se 100% nije sklonio ciganima, da je postojao i promil sanse da se to dogodilo prvi bi to ovde postavio.
Druze, ja ne znam dal je jos neko to primetio ali ti si bio najveci kriticar ove uprave, najvise si galamio protiv nje. Sta sad pises ja ne verujem.
Nisam kritikovao upravu do danas ali ovo je sad trenutno ne dopustivo. Jedini segment koji se iole trudi je marketing koji duva u prazno jer cim oni naprave jedan potez napred
uprava ih demantuje i vrati ih dva poteza nazad.

Zasto mislis da ce ako kojim slucajem Zoka ode da ce doci Gajic i ostala banda?

Sto se mene tice, Zoka moze da ostane ako drasticno promeni kurs prema najvecim zlom srpskog fudbala, da se javno ogradi od njih i njihovih spletkarenja i da da ostavku na mestu predsednika zajednice prvoligasa.

Da javno kaze, da od Fudbalskog Kluba Vojvodine oni jedino mogu da dobiju inekciju morfijuma da lakse "odu" i nista vise.
Ako zbog takvog stava treba neko iz vlasti da nas kazni, ugasi, prebaci u nizi rang onda neka bude tako! Mene tako nece odvojiti od kluba! Odvojice me uvlacenje u dupe blizancima.
:lala:
Potpisujem (osim onog morfijuma, jer je izrečeno u afektu i nije sportski), a naročito poslednji pasus potpisujem:
,,Ako zbog takvog stava treba neko iz vlasti da nas kazni, ugasi, prebaci u nizi rang onda neka bude tako! Mene tako nece odvojiti od kluba! Odvojice me uvlacenje u dupe blizancima ,,.
Hajde da verujem da su ti bilbordi besplatni (naravno, podržavam i pohvaljujem akciju), samo da nam ne stignu računi kada čovek prestane da bude na funkciji, kao kod svih dosadašnjih ,,donatora", a dug ovoliki.Međutim i ti bilbordi su deplasirani, ako nema, bar iole, igre i rezultata tima i Kluba.
Od svih bivših, ja jedino nisam čuo da je Dalton nešto potraživao od Voše (možda grešim)?Ako nije tačno neka me neko ispravi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Vojkan »

Gacinovic i njegova manekenska druzina Babic,Nastic,Ivanic,Kordic moraju da znaju da je prednji deo dresa svetinja i bitna stvar a nazad je samo statistika,pazite da ne budete statisticka greska u nasoj Vosi i ne bitni za istoriju.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Matador »

Ja nisam najveci kriticar uprave, vec uvek pisem onako kako mislim da je najbolje za FKV! Mozda imam nesto malo vise info od prosecnog navijaca pa zato i mogu da tvrdim da ako ova uprava bude otisla, hijene ce raskomadati pare od potencijalnih transfera. Dug se nece smanjivati, prace pare preko igraca, stizace menadzerski itd. Vojvodina nije drzavni klub i brzo bi sve otislo u tri lepe. Ima i previse gresaka ove uprave, ali treba odati priznanje za domacinsko poslovanje. Delikatna je situacija, najlakse je napisati uprava napolje. Ako mi neko nabroji jednu pravu alternativu podrzacu ga odmah! Vreme je da navijaci iz kluba izadju iz senke!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Ultra slanina »

Salvador wrote:Da rezimiram:
- Maric MORA da leti posle ovog juce
- Gacinovic sa ovakvom igrom ne zasluzuje ni prvi tim, kamoli kapitensku traku
- Kordic je po svoj prilici i los golman i nula od coveka, na tv snimku sam primetio (a sto nisam uzivo) da je dobrano kriv za bar 3 gola
- Novosadska publika (iz meni nepoznatog razloga) kolektivno na bensedinima

Takodje bih pozvao kriticare uprave da ponude alternativno resenje (ja ga ne vidim), najlakse je samo pljuvati.
Po meni trenutno najveca zamerka je sto se ne smenjuje trener.
Sa rezimiranim delom se slažem, samo ne kontam baš šta ti je nejasno u vezi navijača? Letargija u narodu se odrazila i na stadion, i to je to.

Sa drugim delom se nikako ne slažem, xy puta je predlagano/pisano na forumu da se vrati Sabor. Ovako se imena smenjuju ništa konkretno se ne radi (ovako to izgleda iz ugla običnog navijača koji ima prividnu situaciju i neko svoje mišljenje šta i kako se radi unutar kluba).
Na to dodaj kako su navijači Vojvodine razmaženi, jer realno ova uprava je obećala prvo finansijsko stabilizovanje kluba i da će se bazirati na svoje omladince, a ljudi su uvek u tripu posle 2 vezane pobede da se juriša na titulu. Da li stvarno hoće da urade nešto za klub ili time kupuju poverenje navijača ne znam, meni je najbitnija dobrobit kluba. Pitanje je kome ukazati to poverenje pošto se dosta ''spasioca'' klubova ogrešilo o to naše poverenje.
Da Marić nije lupetao po novinama ne bih bio za menjanje trenera, najlakše je postaviti novog čoveka i time se maskira problem, ali posle njegovih silnih lupetanja jednostavno gari odjebi od nas.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Red Marquis »

Uvek iste priče na forumu godinama.
Sad ja kao navijač treba da ne teram šljam nakupljen u klubu koji se saginje blizancima i gde se "struka" pokazala nestručnija i od Batinih hirova jer je pitanje ko će doći posle?

To je meni kao kad neko pred izbore kaže da treba glasati i podržati manje zlo da neko gori ne dođe/ili ostane na vlasti. Sit sam više toga, a tek u fudbalu mi je muka od toga.

Šta mi imamo od tog "domaćinskog poslovanja"? Nemotivisanog trenera, igrače, koji svi trenutno ne zaslužuju ni dinar isplate. Mural ne sme da se dira, dozvola za jug će da se ostvari na Sv. Nikad, kad su gani bili ovde neki naši ljudi nisu mogli ući na tribinu koju su platili, klupski šop imaju petoligaši a mi i dalje ne. Valjda je ispijanje kafe sa sportskim prijateljima prioritet nad svim ovim. I ko još ulazi u sezonu bez napadača???

I kad se sve ovo sagleda, kako mi neko uopšte može saopštiti da će jednog dana kad se klub reši dugova(ako se to ikada i desi), od budućih prodaja igrača deo da uloži u klub a ne da nahrani svoju guzicu kao i prethodnici? Šta ste vi videli kao boljitak, prosvetlite me? Kako vam može čovek koji se druži sa krimosima iz zvezde ulivati poverenje?
Io odio Belgrado
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Vojkan »

Uvek iste priče na forumu godinama.
Sad ja kao navijač treba da ne teram šljam nakupljen u klubu koji se saginje blizancima i gde se "struka" pokazala nestručnija i od Batinih hirova jer je pitanje ko će doći posle?

To je meni kao kad neko pred izbore kaže da treba glasati i podržati manje zlo da neko gori ne dođe/ili ostane na vlasti. Sit sam više toga, a tek u fudbalu mi je muka od toga.

Šta mi imamo od tog "domaćinskog poslovanja"? Nemotivisanog trenera, igrače, koji svi trenutno ne zaslužuju ni dinar isplate. Mural ne sme da se dira, dozvola za jug će da se ostvari na Sv. Nikad, kad su gani bili ovde neki naši ljudi nisu mogli ući na tribinu koju su platili, klupski šop imaju petoligaši a mi i dalje ne. Valjda je ispijanje kafe sa sportskim prijateljima prioritet nad svim ovim. I ko još ulazi u sezonu bez napadača???

I kad se sve ovo sagleda, kako mi neko uopšte može saopštiti da će jednog dana kad se klub reši dugova(ako se to ikada i desi), od budućih prodaja igrača deo da uloži u klub a ne da nahrani svoju guzicu kao i prethodnici? Šta ste vi videli kao boljitak, prosvetlite me? Kako vam može čovek koji se druži sa krimosima iz zvezde ulivati poverenje?
_________________B R A V O ! :deal:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Radoye »

Salvador wrote:Takodje bih pozvao kriticare uprave da ponude alternativno resenje (ja ga ne vidim), najlakse je samo pljuvati.
"A koga umesto Bate? Jel' imate da predlozite nekog boljeg ili samo znate da mracite na forumu?"

Te price su nas i dovele tu gde smo.

Evo konstruktivni predlog - potpuno sam ozbiljan - ako nema nikoga ko bi zeleo da se bavi pre svega klubom i za klupski interes, onda treba klub momentalno ugasiti da se vise ne sramote legende koje su ga stvarale jer one nisu zasluzile ovo.

Taman da onda mogu skroz da prestanem da pratim profesionalni fudbal, posto je Vosa jos jedino sto me interesuje. Junajtede i Barselone ne gledam vec odavno, reprezentaciju su mi ogadili, samo sam na Vosu beznadezno navucen...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by naseljekolumbija »

Stexman wrote:
Matador wrote:Klub se 100% nije sklonio ciganima, da je postojao i promil sanse da se to dogodilo prvi bi to ovde postavio.
Druze, ja ne znam dal je jos neko to primetio ali ti si bio najveci kriticar ove uprave, najvise si galamio protiv nje. Sta sad pises ja ne verujem.
Nisam kritikovao upravu do danas ali ovo je sad trenutno ne dopustivo. Jedini segment koji se iole trudi je marketing koji duva u prazno jer cim oni naprave jedan potez napred
uprava ih demantuje i vrati ih dva poteza nazad.

Zasto mislis da ce ako kojim slucajem Zoka ode da ce doci Gajic i ostala banda?

Sto se mene tice, Zoka moze da ostane ako drasticno promeni kurs prema najvecim zlom srpskog fudbala, da se javno ogradi od njih i njihovih spletkarenja i da da ostavku na mestu predsednika zajednice prvoligasa.

Da javno kaze, da od Fudbalskog Kluba Vojvodine oni jedino mogu da dobiju inekciju morfijuma da lakse "odu" i nista vise.
Ako zbog takvog stava treba neko iz vlasti da nas kazni, ugasi, prebaci u nizi rang onda neka bude tako! Mene tako nece odvojiti od kluba! Odvojice me uvlacenje u dupe blizancima.
:lala:
Slazem se Stexmane,klub nista nije dobio sa tim predsednickim mestom u zajednici prvoligasa,Scepanovic izgleda kao neka marioneta. Fk Vojvodina mora da se bori protiv ovakvog stanja u nasem fudbalu. Oni koji mu najvise stete se svadjaju oko neke titule(sa kojom mogu da obrisu dupe) dok iznutra propadaju a sa njima propada i ceo nas fudbal.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Nikola »

Matador wrote:Ja nisam najveci kriticar uprave, vec uvek pisem onako kako mislim da je najbolje za FKV! Mozda imam nesto malo vise info od prosecnog navijaca pa zato i mogu da tvrdim da ako ova uprava bude otisla, hijene ce raskomadati pare od potencijalnih transfera. Dug se nece smanjivati, prace pare preko igraca, stizace menadzerski itd. Vojvodina nije drzavni klub i brzo bi sve otislo u tri lepe. Ima i previse gresaka ove uprave, ali treba odati priznanje za domacinsko poslovanje. Delikatna je situacija, najlakse je napisati uprava napolje. Ako mi neko nabroji jednu pravu alternativu podrzacu ga odmah! Vreme je da navijaci iz kluba izadju iz senke!
To što nema pripremljene alternative ne znači da ova uprava može da radi šta joj se želi!
Mariću I Vranješu mrš iz kluba!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

Post by Stexman »

Nadovezao bih se na pisanje ali cu postaviti post u rubrici Uprava jer se najvise tice njih a i ovo ce se uskoro zatvoriti pa ko zeli da
ciiiiiitaaaa...
Locked