20. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Locked
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Istocno stajanje »

Toliki golman, a dva puta ga lobuju.
Zadovoljan sam za sada, jos smo im i stranu uzeli(obicno napadaju u drugom pol prema severu).
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by slanobarac »

U drugom poluvremenu se najviše bojim pomoćnika na zapadu. Vrlo tendeciozan a glavni ok, za sada.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Karlsson »

Bojim se da drugi Zvezdin gol visi u vazduhu. Dosta su bolji, dosta bolje pozicioniranje, 90% ničijih lopti je njihovo, ulaze nam u 16 metara kao od šale, a mi i kada dođemo do lopte ne znamo šta ćemo sa njom. Podseća me utakmica na Srbija-Brazil.
U početku smo delovali kao amateri, ali smo se koliko toliko konsolidovali, međutim i dalje se vidi da su Zvezdini igrači 2 klase iznad.
Komentatori iz Arene tipično amaterski. Kaže lik Kabić i Simić najbolji strelci Vojvodine. Tačno ih zabole k**** za ''male'' klubove, iako im je posao da poznaju domaću ligu. Ko im šta može...
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Turija »

Kako je utakmica odmicala, bili smo sve bolji.
Drugi deo prvog poluvremena su nas nasi prijatno iznenadili.
Vitasovo dobro poluvreme i Malbasiceva asistencija Kabicu.

Bice teze u drugom delu, jer ce zvezda igrati u smeru jakog vetara, a mi u suprotnom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Krle »

Bar nismo spustili gaće, za sad. Prejeftin gol.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1440
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Uvek sa tobom »

slanobarac wrote: Sat Feb 04, 2023 6:02 pm U drugom poluvremenu se najviše bojim pomoćnika na zapadu. Vrlo tendeciozan a glavni ok, za sada.
Приметио сам такође, офсајд што је дигао Чумићу није био, а дигао је брже боље уместо да пусти, а вар да реагује. После и корнер...

Одбрана нам је баш танка, као и њихова... страшан кикс Царевића.
Last edited by Uvek sa tobom on Sat Feb 04, 2023 6:10 pm, edited 1 time in total.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Voja »

Ja uopste ne vidim nista na terenu sto bi me ucinilo ponosnim,sem eto gola Kabica koji je pao bez akcije. Izgubili smo svaku vrstu dostojanstva na terenu,vecina superligaskih ekipa deluje bolje na Marakani nego mi. Sve mi nekako lici na amaterizam. Igraci zvezde i ne trce,i cak i kad pogrese,imaju los prijem osvajaju loptu pre nasih.Nisam zadovoljan igrom nijednog naseg igraca.Za mene je ovo sramotno.Imamo 3-4 igraca za koje ne znam da l su dirali loptu za 45 minuta. Pesic ulazi u sanse kako zazeli,setaju nam se kroz kazneni bez da se oznoje.Koga Djorjevic cuva? Da l je Cumic na terenu?Ako jeste zasto ga ne koristimo? Golman danasnjim nastupom zasluzio mesto na klupi. Odmah sledeci mec ubaciti Simica... drzati ga kao startera dok ne ponovi ovako amaterske poteze.Dobro,od Malbasica nisam vise ni ocekivao. I da pobedimo 5:1,amaterski nastup i sramotno prvo poluvreme. Carevic kao glineni golub,prepusten sam sebi... ciste lopte izbezumljeno izbacujemo u aute,kornere... i da,treba kukati za taj jedan jebeni korner... osteceni smo!!!
Image
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Milan »

Carevic na klupu-to sam rekao jos nakon pripremnim utakmicama. Poslednjih 10-ak min smo se oslobodili i nadam se da su shvatili da mogu sa njima da igraju.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Turija »

@Vojo, ne ocekujem ja da mi njih nadigramo, ali u napadu moze nesto da nam se izleze.
Defanziva nam jeste preslaba. Puno slobodnog prostora dajemo protivniku i da se nameste za napad, okrenuti licem ka nasem golu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Maki »

Menjaju Rodića, Kaba ga je pokidao u prvom. Sad je vreme da Čumić proradi.
User avatar
rykerfcv
Posts: 853
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by rykerfcv »

Jako sporo vracanje u odbranu,nisu ni oni sta uigrani.Bod bi nam jako dobro dosao.Samo jako pa sta bude u ovom drugom poluvremenu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Turija »

Steta zbog povrede Vitasa. Bio je OK veceras.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by fare »

Šteta za Vitasa bio je najbolji.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by Turija »

Sad je stvarno ocekivana viktorija,
Nesto treba menjati u veznom redu i na krilu, da udju odmorni igraci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 20. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 16h (А1П)

Post by fare »

Čumić i Simić 2 poluvreme duhovi.
Locked