14. kolo: Vojvodina-Crvena zvezda 1:0

Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ja sam gledao snimak na Pinku !!!!!
Ljudi moji koja sreca. Ovo je prva utakmica Vose koju sam gledao od kada sam otisao iz NS. Kad sam video da je daju (a bilo je to u 3PM EST) nisam mogao da verujem.
Ovaj tim je stvarno dobar. MJ i Vukelja su odigrali maestralno. Koliko su samo lopti uspeli da prime, zadrze, dodaju, centriraju... Oni ciganski napadaci su obicne bukve naspram njih.
Milutinovic i Kiza cista desetka. Od Dobrica sam ocekivao vise. Odbrana cela savrsena. Maric pravi pravilne i pravovremene izmene.
A Cvetko je napokon uradio dobar potez. Eh sto mi zao svih onih seljaka sto nisu dosli u NS da odgledaju svoju zvezdu :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Rekonkvista

Post by Владика »

Jos sam pod utiskom, slavilo se po ulicama i kafanama Novog Sada do kasno u noc.
Kako je samo Dzimi nadigrao tzv. trenera Zengu. Ne secam se kada smo poslednji put tako hrabro i takticki zrelo odigrali protvi njih. Zvezdina igra po bokovima je bila apsolutno neutralisana i prava je steta sto Dobric i Marko nisu iskoristili svoje sansa. Mislim da nismo imali slabo mesto u timu(kako je samo Vukelja trcao,to je trebalo videti) i da smo zasluzeno pobedili.
Kakav gol Kizita kao u stilu Gorana Jezdimirovica!
Svaka cast za upravu, zapad je posle dugog vremena bio nas! Izgleda da navijaci VOjvodine polako vracaju dusu ovom gradu!
Vojo brzo se opravi!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Uglavnom je sve rečeno, pridružujem se čestitkama svima, a Kiza će se pamtiti godinama kao igrač koji je konačno prekinuo agoniju u susretima s ciganšturama! Toliko mi je drago zbog njega da ne mogu da vam opišem, jer je ulazio i ranije u šanse, ali nije imao sreće. Pohvalio bih posebno i Nastića, koji je odigrao za čistu desetku i najebavao im se mame, i Pekarića koji je pokupio brdo lopti!

Prvi put sam posle 10 godina apsolutno zadovoljan - igrom, zalaganjem, navijanjem, rezultatom, 'zapadom'. To je trebalo doživeti, da 'zapad' poklopi zvižducima cigane na prozivke s istoka! Ko nije bio na 'severu' verujem da je gorko zažalio.

Gledao sam sinoć pregled na sos-u, ljudi moji ono je tragedija! Našu tribinu su pokazali 2 puta (čini mi se, pošto sam bio mrtav), a istok su zumirali više puta - 'crazy north', 'bačka palanka' i ostale gluposti, a svaki kadar je počinjao rečenicom 'još jedan napad zvezde' ili tako nešto, a o svršavanju u mikrofon nemam reči! Ispade da se igralo pred našim golom 100 minuta i da nismo izlazili iz peterca. Čak nisu dali ni Kizine vragolije, kada je dvojicu okretao žonglirajući loptu, dok ga nisu pokosili.

Ponašanje manekena Zenge i njegovih kvaziigrača na kraju utakmice samo je pokazalo njihovu slabost, jer Bože moj sudija im nije svirao bar dva penala pre početka utakmice i nije se igralo dok zvezda ne da gol! Sramota! Na konferenciji je rekao dve rečenice - da je Vojvodina bila bolja u prvom, a zvezda u drugom. Basta!

Hvala milome Bogu, konačno su naši igrači pokazali da nemaju kompleks!
You'll never walk alone!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

upravo sam odgledao sanse sa utakmice,pa rezultat uopste nije reaalan.trebalo je biti 3-0.uf,kakvu je sansu imao dobric ali nema veze dosta je i 1-0.kako je lepo citati vesti danas!mnogo puta ranije sam kritikovao kizita ali na najbolji nacin je pokazao da gresim.hvala mu za sve kao i celoj ekipi.firmi svaka cast!dzimiju takodje moram odati postovanje jer se ipak pokazalo da covek radi dobro svoj posao.razmisljao sam cele prethodne nedelje kako bi bilo lepo da dobijemo cigane ali nisam mogao ni da pretpostavim da cu se radovati evo vec drugi dan a potrajace to jos.drago mi je jer su se i neki bivsi igraci vojvodine koji trenutno zaradjuju za hleb :D po evropi obradovali ovoj pobedi.hvala i igracima,treneru,zapadu,svima vam na severu pa i upravi 8) ideno dalje,sledeci je zeleznik
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Ice,igracima je obecana premija za zvezdu od 1000 e.A posto im za ciklus do Kule sleduje po 1000 e,bice pravi monetarni udar na klupsku blagajnu.Ali neka i zasluzili su.Dabogda do kraja prvenstva uzeli jos par hiljada.Stepi,ima siguran klub za odlazak,medjutim sada se pojavio jos jedan sa vecom ponudom.Videcemo,da li ce uprava uzeti vrapca ili cekati goluba.Pozdrav
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Kakav gol Kizita kao u stilu Gorana Jezdimirovica!
Jel' onaj 1:0 iz 1993? :D
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Taj, samo što tada beše s 30 metara... :D
You'll never walk alone!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Po mnogo cemu ce biti upamcena ova pobeda nad zvezdom... po ciscenju tribina,po pravoj domacinskoj atmosferi,po velikoj zelji,mucnini u stomaku pred mec (kao da je finale lige sampiona u pitanju),po kupanju u Dunavu,po zabrani prenosa,po prelepom golu.... i evo da i ja dodam jos tri slike po cemu cu pamtiti tu pobedu nad zvezdom :lol:

Image

Image

Image
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pretpostavljam da si ti bio u ovom crvenom? :shock:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ja bi rekao da je bio u sivom i cini mi se da si ti vojo kriv 8)
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Radoye wrote:
Kakav gol Kizita kao u stilu Gorana Jezdimirovica!
Jel' onaj 1:0 iz 1993? :D
Nego sta!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

max wrote:ja bi rekao da je bio u sivom i cini mi se da si ti vojo kriv 8)
Bio sam u Mondeu (sivom),nisam ja vozio vec moj ortak... i nismo mi bili krivi,jer smo isli ka NSu,a ovaj Pasat iz NSa,ali je odjednom poceo da skrece levo (na neku cupriju) i preprecio nam put,nije sacekao da prodjemo,a od siline udarca smo ga okrenuli ovako... inace,malo je falilo da ulete u kanal (metar dubine),pogledajte mu zadnji levi tocak.... jos jedna zanimljivost: dok je milicija radila uvidjaj,naisao je neki PTT kombi sa lovom valjda,blindiran... za njim je isao opel kadet i dok je vozac kadeta gledao u nas udes,kombi ispred njega je stao,a kadet se zakucao u njega... pandur je odmah i njima uradio uvidjaj :lol:

Ljudi,strasno mi je zao sto nisam stigao u NS... da je bio moj auto,ja bih nastavio dalje 100%
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

jos jedna zanimljivost: dok je milicija radila uvidjaj,naisao je neki PTT kombi sa lovom valjda,blindiran... za njim je isao opel kadet i dok je vozac kadeta gledao u nas udes,kombi ispred njega je stao,a kadet se zakucao u njega... pandur je odmah i njima uradio uvidjaj

:D
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

BRAVO MOMCI !!!! HVALA VAM!!!

videlo se sinoc koliko su ljudi cekali na ovu pobedu ,slavilo se ceo dan i noc,neki su se kupali u dunavu ,neki u pivu :))) ili svi u pivu


jel ima i kvalitetniji snimak gola da se postavi?????

jel ima neko ono kizaldinjovo pimpovanje lopte izmedju 3-4 cigana


BRAVOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
Sick boys!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Dzimi na Sos kanalizaciji

Post by Владика »

Dzimi je bio gost na Total Soceru i dobro se drzao od udaraca podmuklih beogradskih novinara i njihovih poltornskih gostiju. Cela prica je ispala zvezda je kiksnula(a ne nadigrana) i usput smo ih neverovatno pokrali!
Da ironija bude veca za gol kola su proglasili lob Gutija Jovanovica iz Zelznika.
Bedno i tuzno ali ipak mi je drago kako cvile zbog poraza!
p.s. Javili su se i Slaninari iz Kiknde pa se pitam da li je Deja imao nesto sa tim!
Locked