Kup UEFA - sezona 2007/08

Locked
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Posle rezultata 5:1 nije logično reći da si nezadovoljan viđenom predstavom.
Ne mora da znači, mada je u mnogim slučajevima kao i u ovom baš tako. Često nije rezultat pravo merilo viđene predstave. 8)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Gledao sam ceo snimak i mogu reci da sam pomalo neprijatno iznenadjen igrom,s obzirom da sam znao rezultat vec.Pre svega preveliki broj gresaka,previse prodatih lopti,pogresnih pasova,losih tj. nikakvih stopanja.... U nekim trenutcma (ako se zanemari rezultat) visse smo mi licili na ekipu sa Malte,a oni na nas.Ne secam se tacno,u kom minutu,ali znam da je bilo jos u prvom poluvremenu komentator je poceo da kka kako je Leu ponetsalo snage i kako je zreo za izmenu.... nazalost,bio je debelo u pravu.Da li zbog snimka koji je bio kasno u noc ili zbeg glupih plavih dresova,ja jednostavno nisam mogao da poznam niti jednog igraca dok ga kamera ne zumira :lol: Sa ovako izbalansiranom ekipom (nije ovo pljuvanje,vec realnost) mislim da o tituli ne treba ni pricati,jer se bg dvojac odlicno pojacao.A mi,u ekipi imamo po mom nekom skromnom misljenju samo 4 igraca koji odskacu od golog prvoligaskog kvaliteta,dva iz odbrane,jedan iz veze i jedan iz napada...... daj boze da gresim,ali....

da zakljucim,najbitnije je da smo prosli.... sad samo preostaje da molimo boga,da je ovo bio samo jedan los dan.I zelim da odam priznenje svim forumasima,koji su iskreni ovde i ne dozvoljavaju da im dobar rezultat zamaze oci!!!!
Image
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

Jbt..ala na ovom forumu ima negativnih likova....opewt smo najgori, opet nista ne valja.opet ovo ,opet ono

Momci su odigrali prvu zvanicnu utakmicu, i dali pet komada...sta ne valja?
Lea Lerinca su oterali iz Vose pre nekoliko godina, decko se vratio da bi igrao za klub koji voli..sta ne valja?

Imamo prosecnu ekipu, nja nja nja-ma jel, Tadic daje golove za reprezentaciju, Pekarica trazi Trabzon, Djuric hara u odbrani, Kacar igrao finale sa reprezentacijom, Kahriman brani za rerezentaciju,. Despotovic prvi strelac lige, Smiljanic i Aleksic najveci talenti domaceg fudbala i na korak od prvog tima, ....sta bre ne valja? Na cemu su kriticari mame mi...sta je ljudi, imate neku losu sljaku i niste primili platu od 17.500 dinara pa ajd da pljujemo po klubu koji navodno volimo? Lecenje frustracija na nekom drugom mestu, ako je moguce, a ne prema ekipi koja u ovoj zklj ligi zasluzuje postovanje...


A sto se dresova tice, citam i ne verujem. Znaci, treba biti zesce retardiran, ali zesce pa pisati kao malo dete...."jao, plavi dresovi, jao..nja nja nja". Alo ljudi, KUP UEFA, sa jasnim propisima, aloooo. Sta, mi cemo biti jedina ekipa na svetu koja nema rezervnu varijantu dresova. Pa u kakvim bi dresovima trebalo da igramo-koje boje? Hocete zelenu, ili mozda narandzastu. Plavu imamo na grbu, godinama je bila nasa rezervna boja...sta joj fali odjednom.

Kapiram da bi ovi sto ovo pisu ocekivali i da protiv Zvezde i oni i mi igramo u crveno blim dresovima, da se neko ne uvredi, jel, a j...s boju dresova, ...brate koja seljana.

Prva garnitura dresova je odavno stigla, i crveno bela je, onakva na kakvu smo navikli vec godina, i to vam govorim iz prve ruke, rekose mi momci koji ce nositi taj dres, a na cemu im oni koji dolaze da se i....u na ovom forumu mogu samo da zavide.
Noooooovi Saaaaad
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

VosaGazi,oladi malo! :wink:
Niko nije rekao da mu smeta sto se Lerinc vratio! Ljudi su rekli da nisu zadovoljni njegovim igrama.Bice vremena i da se to ispravi.
Sto se dreseva tice sve je jasno. Kako mislis da nekome ne smeta da Vojvodina domace utakmice igra u plavim dresevima?? Zna se da mi svaku domacu igramo u tradicionalnim (pola belim pola crvenim) dresevima. Zna se i da Joma nije napravila takve dreseve,ali zasto onda nismo igrali u crvenim??? Uostalom,kada smo poslednji put na nasem stadionu igrali u plavim dresevima?!?!?
Ne vidim zasto bismo svi morali biti prezadovoljni sto smo amaterima dali 5 komada...Niko nije rezultatom nezadovoljan! Pojedini nisu prikazanom igrom zadovoljni! Ubedjen sam da ce se i to popraviti.
8)
STOP MAFIJI!!!
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

Rekoh, to je prva zvanicna utakmica

A propisi Uefe traze od domacina da se prilagodjava opremi gosta a ne obrnuto.
Noooooovi Saaaaad
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

ako nekom nije jasno, nimo mogli i mi i oni da igramo u dresovima na kojima preovladava bela boja
Noooooovi Saaaaad
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

VosaGazi wrote:
A propisi Uefe traze od domacina da se prilagodjava opremi gosta a ne obrnuto.
Ja za to pravilo prvi put cujem a ako ti kazes da je tako i da su jedini pravi dresovi stigli onda u revansu mozemo igrati u nasim dresovima?
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

Koliko ja znam, jesu, i trebalo bi, sem ako ne bude dogovora izmedju uprava.
Noooooovi Saaaaad
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Sto bi se dogovarali kad UEFA kaze da mi kao gosti biramo boju opreme?Ako se budu dogovarali oni koji su narucili ove plave majice onda postoji rizik da mozemo zaigrati i u ljubicastozutozelenonarandzastocrnim :wink:

Salim se ja malo za to ali treba opet reci da je malo zbunjujuce videti Vojvodinu na Karadjordju u plavim dresovima
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

max wrote:
VosaGazi wrote:
A propisi Uefe traze od domacina da se prilagodjava opremi gosta a ne obrnuto.
Ja za to pravilo prvi put cujem a ako ti kazes da je tako i da su jedini pravi dresovi stigli onda u revansu mozemo igrati u nasim dresovima?
Nešto mi baš tu ne izgleda mnogo logično, da se domaćin prilagođava gostu u boji dreseva, bar iz 2 razloga:
1.zašto bi svaki klub onda imao prijavljenu (i u Statutu navedenu) svoju osnovnu boju dresa?
2.kako da FSS nema usklađene propise sa višom Instancom (uefa)?
Bilo bi dobro da ,,iskopaš,, taj član iz Propozicija UEFA i postaviš ga ovde, za one koji ne znaju za njega ili sumnjaju u tvoju tvrdnju.

PS
Na ovom Forumu, zaista ima puno likova koji znaju o čemu pričaju.Ljudi koji su hvalili više neke Vošine pobede od 1:0, pa čak i poraze, nego srećne visoke trijumfe, padajući u navijački trans.Jednostavno ljudi znaju da razlikuju kvalitet od ,,srećnih okolnosti,, i zbog toga ne treba da budu etiketirani, jer naprosto ne dozvoljavaju da se uljuljkamo u ILUZIJAMA.
Daleko je ovaj tim od onog vicešampionskog, pod Tozinom komandom koji je gazio Hajduk, Zvezdu, Dinamo, Partizan i posle u Kupu Sajamskih gradova.Daleko je Kahriman od Svilara, daleko su Pekarić Đurić od Novoselca i Jurčića ili Rutonjskog, daleko je junior Lerinc od seniora Lerinca, daleko je Stojčev (Tadić) od Ličinara, daleko je (još uvek) ovaj veznu red od Pavkovića, Ivezića, Nikezića Ilića.
Tako da VošoGazi mora se čovek u životu malo i porediti sa nekim, što se danas moderno kaže imati REFERENCE.Naša današnja refernca je 3 mesto u Prvenstvu i Finale Kupa.Nije malo, ali se Vojvodina s time ne sme zadovoljiti.Pogotovo, ako uzmemo u obzir i rezultate poslednjih 8 godina. Novinari i mnogi drugi već su ih pretvorili u 10.A, to zato, jer je bilo puno godina koje su pojeli skakavci.Pa, jedna-dve; manje više.Greška se ne vidi okom (pogotovo ako je ono malo ćoravo).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

Naravno druze

ali daleko je i Srbija sa 7, 500 000(kakvih bre 10-11 miliona) stanovnika, bez Kosova, koje odavno nije u Srbiji od bivse SFRJ, koja je imala 22, 5, jaku privredu , jaku ligu. Ova ekipa je grom gromova u odnosu na one koje smo gledali predhodnih godina. Po meni, najbolja u zadnjih 15 godina, kao tim, ne govorim o pojedincima.

Ne mozes porediti ono vreme i ovo vreme. Takvo poredjenje nema nikakvog smisla jer je nerealno, fantazija. Ako to radis, vecito ces biti nesrecan i Vojvodinom, i igracima i rezultatima i zivotom iz jednog prostog razloga-ono vreme se brate nikad nece vratiti.


Iskreno, mrzi me da kopam po statutima Uefe, ali za to pravilo znam vec kusur godina a fudbal sam igrao, sada ga pratim isto toliko. To je pravilo doneseno onomad kad su odlucili da sudije vise ne budu "ljudi u crnom" ..tada negde. A sve u skladu sa fer plejom-takodje nacionalna prvenstva ne podlezu tome, ali uefa podleze. Ako bog da pa se jednom sretnemo sa Fejnordom videces kakve ce dresove nositi oni kad nam budu domacini-verovatno crne, ali njihovi navijaci ih verovatno nece opljuvati zbog toga, biti ocajni i razocarani.
Noooooovi Saaaaad
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

Ako mi neko sad ne budu verovao da Srbija ima 7.500.000 stanovnika, jer ce i to verovatno biti dovedeno u pitanje, neka ode i potrazi zvanican popis ili poseti sajt www.citypopulation. de sa listama svih zvanicnih popisa, svih zemalja na planeti.


Ova zemlja, jadna kakva je, u najboljem slucaju moze imati sampionat poput skotskog, belgijskog ili portugalskog, iako svi, ajde sem skota, imaju vise stanovnika i standard 400 puta bolji od nas. Mozda, neke 2018-e. Do tada, za nas, bice vrh ako udjemo u Ligu Uefa pa je odigramo na nasem stadionu . To je realnost.
Noooooovi Saaaaad
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

VosaGazi wrote:Ova ekipa je grom gromova u odnosu na one koje smo gledali predhodnih godina.
A sta mislis,da li je ovaj forum (tj njegovi "pljuvaci") imao makar malo uticaja na tu tvoju gore navedenu tvrdnju.Pogledaj malo,kako su "pljuvaci" ispljuvali Vosu posle poraza na Marakani od 3:0 pod vodstvom Djumija (taj mec uzeh kao slucajan uzorak,mrzi me da kopam po arhivi).Pogledaj malo spisak igraca kojima se hvalis na pocetku svojih poruka,pa vidi ko je od njih igrao protiv Hibernijansa,a ko nije.Jednostavno,"pljuvaci" su samo primetili da je igra bila ispod rezultata i ne vidim zasto to tebe toliko pogadja,se3m ako nije zasmetalo nekome,ko nosi crveno beli dres (za koji ti je vec rekao da je uradjen).I jos jedno zapazanje,posle utakmice sa maltezanskim amaterima postaje polako jasno zasto je Leo trazio da igra za dzabe (daj boze da gresim).

I jos nesto za Vosagazi.... imas veoma sadrzajne postove,voleo bih da ih imas vise od tih skromnih 20-ak na ovom forumu :wink:

pozdrav
Image
milan belic
Posts: 12
Joined: Tue Jul 03, 2007 6:16 pm

Post by milan belic »

Da li neko zna koje su boje dresovi Maltezana. Sta ako im je jedna garnitura crvena, a druga bela, pa smo morali da nosimo plave. I ja mislim da je nasa Vosa prepoznatljiva po pola belim, pola crvenim dresovima, ali ne znam u cemu je problem da ponekad (kada tako situacija nalaze) nosimo i rezervnu garnituru.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

milan belic wrote:Da li neko zna koje su boje dresovi Maltezana. I ja mislim da je nasa Vosa prepoznatljiva po pola belim, pola crvenim dresovima, ali ne znam u cemu je problem da ponekad (kada tako situacija nalaze) nosimo i rezervnu garnituru.
Njihova boja je crno-bela.
Ovo je situacija koju su skrivili ljudi iz kluba (tačno se zna i ko i koja je cena oholosti bila u pitanju) i ne može se podvesti ni pod kakvu drugu neočekivanu situaciju. Naravno da nije problem da nosimo svoju rezervnu garnituru, ali je problem to što nemamo ni osnovnu, crveno belu?! Ima najava da će se to promenuti, a mi živi bili pa videli.
Locked