Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Voja wrote:
Протомајстор wrote:Немојте Веселиновића ако Бога знате!
Iskreno ni meni se ne dopada...
Pa on je vec pokazao da ne zna, dva puta. Ocekivalo se od njega mnogo a on nije nista pokazao.

Gacinovic moze da prodje, al mislim da je Turija u pravu, i ja bih voleo Kosanovica... Ni protiv Belica ne bih imao nista protiv.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Neka Đorđević vodi sa sobom i onog njegovog dunstera Stevanovića a neka nam vrate Kovu i Mrku.
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Simica »

Ako niste primetili,... na rodjendan nase voljene,... u pozadini je stojao i Bekvalac,.....
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Samo da dodam da je Veselinovic kad je bio 2017 par meseci trener, tuzio je klub i naplatio sve cetiri godone ugovora. Mislim da je cifra bila 400 soma evra. Za dva meseca posla, i to loseg...
A i prvi put je to isto uradio samo ne znam cifru.
.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Ja bih dao stvarno šansu Milanu Beliću do kraja sezone pa neka se pokaže kakav Veselinović? pokazao je kakav je čovek kada je tužio klub a Gaćinović mi baš nešto ne uliva poverenje.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Nemam nista protiv Belica. Naprotiv, ali mislim da nije dovoljno iskusan za ovu kriticnu situaciju i bojim se da bi ga samo uzalud ,,potrosili", kao osvedocenog Vojvodinasa.

Bekvalac kao trener, ne znam koliko je spreman? Imao je zdravstvenih problema, pa koliko mu sad treba uzarena trenerska klupa diskutabilno je, kao i da li ima dovoljno energije za to. Mozda pre kao Sportski direktor?

Veselinovica ne bih rado video na klupi, iz dosta razloga, a jedan je i sto je on 100%tni zvezdas. Takodje, nije se pokazao ni kao trener, ni kao karakteran. Daleko bolji je Veselinovic, ali Dusan. Medjutim i njemu treba miran i sredjen ambijent za rad na duze staze.

Za Gacinovica mislim da je ,,mek" za ovakve okolnosti i pun kompromisa. Nama treba trener beskompromisan borac za Vosu sa velikim iskustvom..

Ono sto predosecam, to je da trener nece biti po mojoj zelji, a i podosta navijaca Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Na komentarima na mozzartu kazu da je u pitanju Milos Veselinovic.

Posto nikad nisam cuo za doticnog, malo sam guglao, pa vidim da je takodje bivsi cigan, pa je verovatno idealan kandidat.
Kup je nas!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Ako nekoga baš interesuje skor Psiholjuba 12 pobeda 7 nerešenih 13 poraza bez prijateljskih utakmica.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

I Miloš i Aleksandar Veselinović su katastrofalan izbor.

Još jednom se potvrđuju reči Moše Pijade, da je najgori neprijatelj unutrašnji neprijatelj.

FK Vojvodini ne treba niko gori od ovih iz uprave, što po kakvim livadama nalaze kvazi trenerčiće.

Jedni pravi izbor može biti neko ko je igrao u FK Vojvodini: Kosanović, Marić, Belić nije da ih nema.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Dajte Bielsu! Mada mislim da oštrimo ražanj, a zec je još u šumi...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... odine.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Smena posle loših rezultata: Gaćinović menja Đorđevića na klupi Vojvodine!


Dobro došao!

Da vidimo šta može Gaćinović.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Kamo sreće da je došao prošlo leto umesto ovog bilmeza.Šta će u ovakvoj situaciji moći da uradi je veliko pitanje. Morao bi pružiti veću šansu Neškoviću, Miletiću i Kabiću.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Neka dovede Mijata na pozajmicu :D
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

fare wrote:Neka dovede Mijata na pozajmicu :D
I Nemanju Nikolica na leto.

U ovom trenutku, tesko da je moglo drugacije?
Nadam se da je, za sve ove godine provedene u Novom Sadu, kao i sina Mijata u Vosi, Vojvodina postala klub za koji ima i emociju?

Pa, za pocetak, jedna dobrodoslica i nada da cemo imati bolju igru i bolje iskoristene dobre osobine igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Ne znam sta da mislim i sta da kazem po pitanju izbora trenera. Da je posle Spartaka dosao kod nas umesto sto je otisao u Nis prihvatio bih ga sa mnogo vise optimizma,ovako sve sto je uradio u Nisu i po povratku u Suboticu mi ne daje neki optimizam. Al ajd bar do kraja sezone da pokusamo da igramo smislen i lep fudbal,fudbal na gol vise,pa gde zavrsimo,zavrsimo... Iskreno,licno nikada ne bih tezio toj nekoj Evropi od koje se oprastamo sa 6-7 komada u mrezi,bolje onda da i ne idemo. Voleo bih da uspostavimo neki sistem i na terenu i oko njega,al bice ne tesko,nego pretesko. Zelim pre svega mnogo srece novom treneru,jer ga dozivljavam kao nekog ko vrlo lako okrene ledja cim ga sreca napusti. Pokusajmo napokon igrati fudbal!!!
Image
Post Reply