Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Milan »

POŠTO OBRAZ ???!!!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by мализека »

Ал` се онај цициган Лалатовић запенио после утакмице :mrgreen: ...понашање достојно сваког :shit: . Нека прича колико год хоће, али је пенал чист као суза, мислим да су цицигани у 5-6 секунди два пута играли руком у казненом простору. :greenbutt:
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Forza Voša »

Mozda su odustali od namestanja zbog ovoga.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=976824" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
srkins
Posts: 1460
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

Izgleda da u cetvrtak igramo protiv Napredka
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by zime89 »

Da li se zna u kom terminu ?
ZIME89
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by slaninica »

Cetvrtak 18h.
srkins
Posts: 1460
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... i-lukovica" onclick="window.open(this.href);return false; ima i jedan nas igrac medu ovima koji su se nepromereno ponasali u hotelu
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9912
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Ajd ovako,nemojte sad da se smejete ili prozivate,jednostavno ponet nekim svojim zapazanjima za koja sam pretrpeo brdo prozivki ovde,vratio sam se par koraka unazad i napravio analizu rezultata Zvezde od poslednjeg derbija sa Partizanom,pa cu je izneti ovde.Sama analiza nam daje jedan TIP za mec u ponedeljak,sto opet ne mora biti tacno,ali jednostavno se samo namece. Moja analiza se zasnivala na prici: das Zvezdi bodove,sledece gostovanje ti se bodovi vrate,s tim da sam Radnicki iz Nisa izbacio iz te price,jer je vise nego ocigledno da oni vode neku svoju bitku. A sad kad pogledate ove rezultate,prosudite sami....

10.kolo: Zvezda - Donji Srem 1:0, Sremci sledeci mec gostuju Vojvodini i pobedjuju 3:2 :mafia:
11.kolo: Rad - Zvezda 1:2,Rad sledece kolo dobija Jagodinu 2:0 u gostima
12.kolo: Zvezda - Cukaricki 0:0,sledece kolo Cukaricki Jagodina 0:3 :mrgreen:
13.kolo: Krag. - Zvezda 0:0,ne das Zvezdi 3 boda,nema bodova protiv Jagodine,poraz u gostima 2:1
15.kolo: Lucani - Zvezda 1:1,odmah sledece kolo Lucani Jagodina 2:3
17.kolo: Jagodina-Zvezda 2:3,Jagodina ima mec u Nisu (ali njih izbacujemo iz kombinacija),sledece gostovanje NS i pobeda 4:1
18.kolo: Zvezda - Vosa 3:0,ako zanemarimo gostovanje Nisu,sledece gostovanje je i 3 boda iz Subotice
19.kolo: Spartak - Zvezda 1:3,a odmah zatim jedina pobeda u sezoni u gostima Jagodina - Spartak 1:3
20.kolo: Zvezda - Napredak 1:0,krusevljani sledece gostovanje dolaze u NS i gle cuda dobijaju 3 boda :o
21.kolo: N.Pazar - Zvezda 2:1,iz ove analize se samo tako namece da ako te Zvezda pobedi dobijas bodove u Jagodini ili NSu,u slucaju da zakines Zvezdu nema bodova protiv Jagodine ili Vose (zavisi ko ti sleduje). A u ponedeljak Novi Pazar gostuje Jagodini!!!!

Kazem,nista ne tvrdim,ali rezultati se vise nego uklapaju u neku logicnu semu. U analizu s jedino ne uklapa mec 14.kola koji je Zvezda dobila protiv OFKe sa 2:1,a OFK je zatim dva kola za redom bila domacin,a izmedju tih kla je bila prvenstvena pauza.I u ta dva kola je OFK igrala dva puta nereseno,sa Jagodinom i Vosom 1:1 i 0:0. Ali ako znam da OFK i Terzu veze neka nevidljiva nit :wink:

Ajd da cujem komentare ostalih!?Da li su ovo slucajni rezultati ili?
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by laki »

Moj komentar: Kako te jebeno ne mrzi?! :roll:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10815
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

Vojo, interesantno je da stoje izneti podaci ovde, čak i da niko ne diskutije.
Možda budu interesantniji kroz nekoliko narednih odigranih kola?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9912
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Turija wrote: Možda budu interesantniji kroz nekoliko narednih odigranih kola?
U slucaju da je sistem provaljen,trebalo bi ocekivati na mecevima Jagodina - Novi Pazar i Borac - Jagodina dva keca.
Sto se tice komentarisanja Turija,niko se ne usudjuje jer sta ako promase!? :mrgreen:
Oni koji veruju u moje zapazanje,u slucaju promasaja bi bili izlozeni ruglu sramote i epitetima teoreticara zavere,a isto tako i obrnuto i zato je najpametnije cutati. Sto se mene tice,iskreno je*e mi se ko ce sta da misli o meni,uvideo sam pravilan rapsored rezultata i izneo ga ovde,niti koga optuzujem niti sta garantujem,samo sam eto postavio sve ovde,da ne bude posle "sto nisi pre rekao,lako se sad praviti pametan"
Image
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by zukenp »

@vojo

Gde se ova pobeda Pazara nad Jagodinom ,uklapa u ove tvoje racunice :).
Prvo se pricalo da nas Ofk-a i Lucani pustili zbog toga sto cemo da pustimo zvezdu.Posto nista od toga nije bilo,sad se javljaju nove teorije :).Cinjenica je da igramo odlicno,a tada ima i rezultata.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ragazzi di Neoplanta »

Kakva su sada pravila u vezi četvrtog mesta u JSL? Pošto čuka i partizan igraju finale, da li u slučaju da čuka osvoji, četvrti ide u kvalifikacije za LE?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Dragojlo »

Лепо нас Чука овом седмицом данас,уз наш скоро извесни пораз у Пазару који следи,решила европскиx мука што се тиче ове сезоне...Она еуфорија за Рапид,Бурсу,Шериф сад делује као : нека магловита далека прошлост...као да је био сан,као да се неком другом дешавало...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9912
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

zukenp,obradovalo me kada sam video da si smo ti dosao da me prozoves :mrgreen: Eto nije doslo,i tu sam,ne bezim od prozivki. Kompletno moje zapazanje je zasnovano na Spartaku,sve ostalo mi je cist bonus.Iskreno se nadam da je liga regularnija nego sto mi to mislimo i da nema namestanja. Ok,danas smo eliminisali sumnju da ekipa koja ne da Zvezdi bodove ostaje kratkih rukava od Jagodinaca,ali realno ko bi i garantovao nekome u fazonu "ako ne das nama naguzice vas Jagodinci" :mrgreen: Sad nam samo preostaje da vidimo,kako se ponasaju ekipe koje su porazene od Zvezde,da li ce bas svaka dobiti bodove od Jagodine. Sve oci uprte u Cacak :D

Inace ova sedmica Cuke je vrhunski rezultat :lala:
Image
Locked