Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

...
Grouch, bravo za ideju, ALI...
OK Vojvodina igra na SPENSU, pa na finale dođe 500 ljudi!!! OK Vojvodina je igrala lane Ligu šampiona, pa je u veliku salu SPENS-a došlo max 2500 ljudi, od toga su klinci koji treniraju odbojku činili 80% publike.
RK Vojvodina je četvorostruki uzastopni šampion države, pa na Slanu baru dođe 100-200 ljudi, od toga su 101% bivši igrači, sudije, i najuža rodbina i devojke igrača. RK Vojvodina je PRVI PUT u istoriji lane igrala Ligu šampiona pa je velika sala SPENS-a bila (osim u prvoj utakmici sa Rusima) bila sablasno PRAZNA....a 90% publike (pored onih standardnih 100-200 bivših igrača i sudija sa Slane bare) su činila deca iz novosadskih OŠ koji su organizovano došli na utakmicu....Na poslednjoj utakmici u Ligi šampiona je bilo 300 ljudi!!!! Eeeeej 300 ljudi u velikoj sali SPENS-a...
Naravno, ulaz ne sve to je ili BESPLATAN, ili se plaćala simbolična cena od 100 dindži
E za tako nešto nam nisu krivi ni boja dresova klubova u SD Vojvodina, ni Vučević, ni Svilar, ni BG blizanci, ni SNS, ni Vučić, ni kurcipalci....
Svilar i Vucevic su krivi jer im je najveca sportska sala u gradu u uzasnom stanju,gde nisu u stanju obicne sijalice da promene a na sve to prvopomenuti govnar visi na Zvezdi.U normalnoj zemlji bi ga proterali iz grada...Na finalu u odbojci je bila skoro puna mala sala i odlicna atmosfera.Za ove ostale podatke mislim da nisi u pravu jer je par puta bilo bas dosta mase uz veoma malo reklame(recimo Dnevnik cita lupam 10% ljudi koji uopste i citaju novine,nazalost ali tako je).S grobljem na rukometu pre 2-3 godine oko 4000 i to ogromna vecina nase mase,Modena,Porto itd.Evo ti i link,preko 4000 na Portu:
http://www.rkv.rs/?p=6512
Sranje u celoj prici je sama organizacija utakmica.Imam utisak da je situacija u fazonu:Igrate utakmicu?Dodjite po kljuc od sale na Spensu kod portira Mileta.Zasto nema prodaje ica i pica(Malajac izvini),zasto nema prodaje navijackih suvenira,dresova itd?Zasto nema ostalih propratnih desavanja normalnih u celom svetu?Klinci nam nose drzavne zastave i dresove jer nemaju gde da kupe klupske.Kako je moguce da na primer ne mozes kupiti dres OK koji je osvojio evropski trofej?To je totalna neozbiljnost svih delova SD-a sto se tice marketinga.Pa jel ne moze da se izdvoji 20-30 hiljada evra da se nastampa nekoliko vrsta majci,salova i svega ostalog?Uostalom te pare bi se bar vratile.Smesno o cemu mi pricamo u 2016.godini.
Vidim opet besplatno na Dinamo,dajte bar stavite kutije da se skupi neki dinar za humanitarne svrhe.Ako vec neko ne placa kartu valjda ima nesto mozga da ubaci bar 100 din...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Grouch wrote:...
Vidim opet besplatno na Dinamo,dajte bar stavite kutije da se skupi neki dinar za humanitarne svrhe.Ako vec neko ne placa kartu valjda ima nesto mozga da ubaci bar 100 din...
Bravo, odlican predlog! :thankyou:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
NiNa
Posts: 33
Joined: Sat Aug 31, 2013 10:59 pm

Re: Uprava

Post by NiNa »

Grouch wrote:...
Grouch, bravo za ideju, ALI...
OK Vojvodina igra na SPENSU, pa na finale dođe 500 ljudi!!! OK Vojvodina je igrala lane Ligu šampiona, pa je u veliku salu SPENS-a došlo max 2500 ljudi, od toga su klinci koji treniraju odbojku činili 80% publike.
RK Vojvodina je četvorostruki uzastopni šampion države, pa na Slanu baru dođe 100-200 ljudi, od toga su 101% bivši igrači, sudije, i najuža rodbina i devojke igrača. RK Vojvodina je PRVI PUT u istoriji lane igrala Ligu šampiona pa je velika sala SPENS-a bila (osim u prvoj utakmici sa Rusima) bila sablasno PRAZNA....a 90% publike (pored onih standardnih 100-200 bivših igrača i sudija sa Slane bare) su činila deca iz novosadskih OŠ koji su organizovano došli na utakmicu....Na poslednjoj utakmici u Ligi šampiona je bilo 300 ljudi!!!! Eeeeej 300 ljudi u velikoj sali SPENS-a...
Naravno, ulaz ne sve to je ili BESPLATAN, ili se plaćala simbolična cena od 100 dindži
E za tako nešto nam nisu krivi ni boja dresova klubova u SD Vojvodina, ni Vučević, ni Svilar, ni BG blizanci, ni SNS, ni Vučić, ni kurcipalci....
Svilar i Vucevic su krivi jer im je najveca sportska sala u gradu u uzasnom stanju,gde nisu u stanju obicne sijalice da promene a na sve to prvopomenuti govnar visi na Zvezdi.U normalnoj zemlji bi ga proterali iz grada...Na finalu u odbojci je bila skoro puna mala sala i odlicna atmosfera.Za ove ostale podatke mislim da nisi u pravu jer je par puta bilo bas dosta mase uz veoma malo reklame(recimo Dnevnik cita lupam 10% ljudi koji uopste i citaju novine,nazalost ali tako je).S grobljem na rukometu pre 2-3 godine oko 4000 i to ogromna vecina nase mase,Modena,Porto itd.Evo ti i link,preko 4000 na Portu:
http://www.rkv.rs/?p=6512
Sranje u celoj prici je sama organizacija utakmica.Imam utisak da je situacija u fazonu:Igrate utakmicu?Dodjite po kljuc od sale na Spensu kod portira Mileta.Zasto nema prodaje ica i pica(Malajac izvini),zasto nema prodaje navijackih suvenira,dresova itd?Zasto nema ostalih propratnih desavanja normalnih u celom svetu?Klinci nam nose drzavne zastave i dresove jer nemaju gde da kupe klupske.Kako je moguce da na primer ne mozes kupiti dres OK koji je osvojio evropski trofej?To je totalna neozbiljnost svih delova SD-a sto se tice marketinga.Pa jel ne moze da se izdvoji 20-30 hiljada evra da se nastampa nekoliko vrsta majci,salova i svega ostalog?Uostalom te pare bi se bar vratile.Smesno o cemu mi pricamo u 2016.godini.
Vidim opet besplatno na Dinamo,dajte bar stavite kutije da se skupi neki dinar za humanitarne svrhe.Ako vec neko ne placa kartu valjda ima nesto mozga da ubaci bar 100 din...
Kakve veze ima to ko je kriv sto nisu zamenjenje sijalice na SPENSU, sa cinjenicom da vecina nas Vojvodinasa NE IDE tamo da gleda OK i RK (LS) i na Slanu baru (RKV)???
Kakve veze ima to koga taj Svilar ide da gleda sa cinjenicom da vecina nas Vojvodinasa NE IDE tamo da gleda OK i RK (LS) i na Slanu baru (RKV)???
Kakve veze ima to da li mozes ili ne da kupis neki dres, ili suvenir, sa cinjenicom da vecina nas Vojvodinasa NE IDE tamo da gleda OK i RK (LS) i na Slanu baru (RKV)???
Dajte ljudi, nemoguce da su ovo razlozi...ako STVARNO jesu.....onda stvarno, jebiga gari.....do qrca....
Kad sam mislio na Dnevnik, mislio sam na sajt, a ne na novine....a ponavljam Zurnal sasvim korektno isprati i OK i RK...
organizacije utakmcia su bile sasvim OK...non stop se vrtelo na lokalnim radijima, na RTV je malomalo pa neko gostovao....igraci su isli u skole....i opet NE VALJA!!!
Da, priznajem, jeste problem (odnosno zesca glupost) sto na Slanij bari ili SPENSu ne mozes da kupis vodu ili sok....ali da li je to razlog sto ne idemo na SPENS ili slanu Baru???
I na Karadjordju su do nedavno wc bili skandalozni, a cesto nije bilo da se kupi NIKAKVO osvezenje...pa ipak idemo na stadion
Pricas o 20000-30000 evra za neke majice? Covece, da li znas kolike su to pare za OK, VK ili RK???
Kao sto su te cifre koje navodis itekako naduvane....Znam jel sam bio na svim utakmicama RK i OK...kakvih bre 4000 na Portu..to novinari naduvavaju....bilo je max maximuma 2000,
I kakva bolja reklama za dolazak na utakmicu u toplu halu moze da bude od cinjenice da igra TVOJ klub, koji je "uzput" osvajac evropskog kupa (OK) ili cetvorotsruki uzastopni SAMPION drzave?
Over and out
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Grouch wrote:...
Sranje u celoj prici je sama organizacija utakmica.Imam utisak da je situacija u fazonu:Igrate utakmicu?Dodjite po kljuc od sale na Spensu kod portira Mileta.
Vidim opet besplatno na Dinamo,dajte bar stavite kutije da se skupi neki dinar za humanitarne svrhe.Ako vec neko ne placa kartu valjda ima nesto mozga da ubaci bar 100 din...
:lala:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Bez uvrede fanovima rukometa, odbojke, vaterpola itd. realno ko to jos gleda?

Srbija je igrala sad finale protiv Brazila, i hala je bila relativno prazna. Sta znam ne umem da procenim ali bar 40% dvorane je bilo prazno. Finale je tako ispraceno i hocete da neko dodje da gleda tipa Ljig? Nerealni ste, jednostavno to su sportovi koji se ne prate vise kao ranijih godina i 90ih. Isprate ljudi rezultate, ja prvi manje vise uvek znam kako je Vosa igrala proslo kolo u odbojci, rukomet tu i tamo. Jednostavno me ne interesuje intenzivno da se zanimam za to.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Objektivno cak i kosarka kada se igra na reprezentativnom nivou na Evropskim i Svetskim prvenstvima hale su poluprazne, o odbijci i da ne govorim.
ssnigd
Posts: 3432
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Da bi se uopste i pratili dvoranski sportovi, moramo bar malo da budemo konkurentni evropskim ekipama, a ne da nas pune kako ko stigne.
Fudbal je nesto drugacije, jbg... Vise puta ponovljeno, mi smo fudbalski pacenici.

Sto se tice teme "Uprava", toliko puta smo gledali ovu ekipu kako nam se motala po klubu i kako su na kraju svi lepo prosli. I Aleksandar gradnja i Dubroja,... Hocemo li opet?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Svaka cast na okupu ovakve ekipe.Pre svega vreme ce pokazati kako ce ovo ici.
Trenutno ovo su izuzetno mocne firme naravno i sve vezane za politiku.Firme koje rade u saradnji sa vlastu.Al bez obzira apsolutno podrzavam da se okupe.Budu li one zaista finansijski darezljive i sa jasnom vizijom ,vice to dobro.
Po meni ovde samo nedostaje Graditelj ns. Ako imamo u vidu da je tu i Pin u redovnim sponzorima ...jasno vam je da su neki sponzori i blizanaca.Kad bi tu prikacili i ove programerske tipa Dms,Levi 9 ....e sad one rade nezavizno i za napolje bez politike.
Ne znam videcemo.Bravo i da su tu
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Danilo wrote:Svaka cast na okupu ovakve ekipe.Pre svega vreme ce pokazati kako ce ovo ici.
Trenutno ovo su izuzetno mocne firme naravno i sve vezane za politiku.Firme koje rade u saradnji sa vlastu.Al bez obzira apsolutno podrzavam da se okupe.Budu li one zaista finansijski darezljive i sa jasnom vizijom ,vice to dobro.
Po meni ovde samo nedostaje Graditelj ns. Ako imamo u vidu da je tu i Pin u redovnim sponzorima ...jasno vam je da su neki sponzori i blizanaca.Kad bi tu prikacili i ove programerske tipa Dms,Levi 9 ....e sad one rade nezavizno i za napolje bez politike.
Ne znam videcemo.Bravo i da su tu
:frown:

Dobro, jednom smo vec dusu prodali kriminalcima za sitnu lovu, red je da sada ono malo sto nam je jos ostalo uvaljamo i politicarima na vlasti (ionako nema velike razlike izmedju njih, krimosa sa kravatom, i onih pravih u trenerkama i kacketima), pa da konacno nestane i ona poslednja iskra ideje Dr. Koste Hadzija i da se pretvorimo u samo jos jedan tipican fudbalski klub iz Srbije...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Član sponzorskog tima: Specijalna bolnica za bolesti zavisnosti – VITA Novi Sad :mrgreen:

Nećete nas se tako lako rešiti! Dolazićemo i dalje! :devil:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Uprava

Post by :) »

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/ ... odine.html
Inače, Fudbalski klub Vojvodina od danas je finansijski stabilan kolektiv jer, kako je najavljeno, već danas će na račun kluba biti uplaćena ozbiljna sredstva od strane 17 firmi, članica novog sponzorskog pula koje predvodi generalni sponzor Energotehnika Južna Bačka. Kako je rekao Zbiljić, prvi pravi rezultate ove saradnje očekuju se u naredne četiri godine, a posebna pažnja biće posvećena omladinskoj školi i podršci radu sa mlađim kategorijama.
Sada sam procitao spisak imena, ne znam, nek pokaze vreme, al ko danas daje pare bez interesa...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4867
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Neki od sponzora imaju ozbiljne pare. Ne znam koliko su ulozili u klub i koji su uslovi, ali se nadam da cemo uz te pare moci da izdrzimo da prodamo ove klince za koju godinu, a ne do kraja prelaznog roka. :cheers:
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Re: Uprava

Post by BondNS »

blablabla... sviranje kur.cu dokle god nema brojeva
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Karlsson
Posts: 2201
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Mogli bi sada da pomrsimo konce Mančesteru oko Pogbe.
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Uprava

Post by exlimanac »

Ako je ovaj pul sponzora napravljen da digne nas klub na visi nivo,onda bi po meni prva stvar koju bi trebalo uraditi,je smena sportskog sektora i njegovih predvodnika-citaj direktora i trenara,i postavljanje sposobnih i potkovanih profesionalaca na ova mesta.Dzabe nam sve ako ce rezultate koji po prirodi stvari moraju doci ako je klub finansijski stabilan,izostanu zbog nekih lodera kao sto je tralalatovic i vranjes te njihovih privatnih sema i dilema.Neko ce davati lovu i to sigurno dobru za nase uslove a oni da se igraju fudbala kako oni misle da treba.Neznam dali ce sve to sa sponzorima piti vodu ako neko ne izbaci neozbiljne pojedince iz price.Prvi ce taj Zbiljic reci ja vam dajem lovu a vi se sprdate.
Post Reply