Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1223
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

madda fakka wrote:
Danilo wrote:Primedba za Zbiljica je da je mnogo sebe ulozio i kao ozbiljan privrednik cudno mi je sto odustaje na prvu loptu.
Zasto primedba? Prvo je kao doveo sponzore i zeleo sve najbolje klubu, sada olako odustaje od kluba i bez razmisljanja daje ostavku. Znaci da je ovo planiran scenario i sada ce da se pliva u mulju, nigde uprave a Zbiljic i njegovi menadzeri bez icijeg pitanja prodaju igrace ko kako hoce i gde hoce. A svi vi koji se pitaju sta dalje, vi kao da se ne secate unazad 15 godina koliko uprava i trenera je proslo kroz ovaj klub koji je opstao i dok je nas navijaca opstace :!: I ja se slazem mogli su da sacekaju cetvrtak ili petak da se zavrsi jesenji deo sezone.
I navijaci su se pokazali kad su dosli u upravu. U ovom slucaju ja ne razumem ko je sta hteo, sve je reklakazala, da li neko moze (sme, zeli) da podeli sa nama sta je zelela jedna strana, a sta druga, jer ja nemam obicaj da prihvatam tudje misljenje o bilo cemu bez totalnog uvida u materiju.
Kup je nas!
draganas
Posts: 202
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

Kako mislite šta dalje ?

Ljudi koji su glasali protiv dražesnog gospodina sa ofarbanim brkovima bi trebalo da imaju neki plan, jer ako ga nemaju zašto su uopšte terali Zbilju i telohranitelja Boću.

Da se ja pitam, prvo bih iz skupštine isključio seljačinu i primitivca koji nas je brukao sa psovkama upućenim Šćepanoviću, neko bi trebalo da mu kaže da nije član skupštine CZ i Partizana, već FK Vojvodine, a to mora da se poštuje za onakvo ponašanje opravdanje nepostoji.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4034
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Ako sam razumeo, motiv bivše uprave: Smanjenje broja skupštinara - Kontrola kluba - "Besparicaaaaa" - Mogli bismo da prodamo zemljište na kojem je stadion - Imamo većinu - Voša igra na Klisi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Uprava

Post by naseljekolumbija »

Moram priznati da sam neprijatno iznenadjen ovom skupstinom. UO je morao da zna da im ovo nece proci,tako da njihov potez meni nije razuman. I sta sad, naravno videcemo sta. Debeli celavi i "gospodin" brka neka odu kad su rekli. Vojvodina je mogla i bez njih i moci ce. Iskreno obojica mi se ne dopadaju.
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Da, Zbiljic je sigurno iz svoje velike ljubavi prema Vosi odjednom dosao u klub i na svoju licnu inicijativu doveo 20 firmi -
to sigurno nema nikakve veze sa SNS-om, bracom Vucic i njihovim planovima :lol:
Isto kao i Gajic, veliki i dokazani Vojvodinas i posteni biznismen, koji je bez ikakve licne koristi zeleo samo da pomogne klubu.

Sada im je naravno ta ljubav prema Vosi naprasno prosla, a verovatno cemo u skorijoj buducnosti gledati pojacane pritiske na klub (i finansijske i sportske), koji ce se tesko podneti.
Ali i bolje da budemo posten amaterski klub u trecoj ligi, nego da zavrsimo kao otirac ovoj mafiji.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

Moram reći da sam po prvi put u poslednjoj deceniji ponosan na navijače Vojvodine.
Čestitam i svim članovima skupštine iz redova navijača što su odoleli pritiscima i postupili ispravno po prvi put u poslednjih nekoliko skupština/godina.
I da dodam ono o čemu pričam već godinama - beton liga - beton liga.

Mislim da je red da neko upućeniji od mene objasni ovde o čemu se juče radilo.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4034
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Salvador wrote:Da, Zbiljic je sigurno iz svoje velike ljubavi prema Vosi odjednom dosao u klub i na svoju licnu inicijativu doveo 20 firmi -
to sigurno nema nikakve veze sa SNS-om, bracom Vucic i njihovim planovima :lol:
Isto kao i Gajic, veliki i dokazani Vojvodinas i posteni biznismen, koji je bez ikakve licne koristi zeleo samo da pomogne klubu.

Sada im je naravno ta ljubav prema Vosi naprasno prosla, a verovatno cemo u skorijoj buducnosti gledati pojacane pritiske na klub (i finansijske i sportske), koji ce se tesko podneti.
Ali i bolje da budemo posten amaterski klub u trecoj ligi, nego da zavrsimo kao otirac ovoj mafiji.
+1.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post by v1o9s1a4 »

Rabba wrote:Ako sam razumeo, motiv bivše uprave: Smanjenje broja skupštinara - Kontrola kluba - "Besparicaaaaa" - Mogli bismo da prodamo zemljište na kojem je stadion - Imamo većinu - Voša igra na Klisi.
Kao prvo i da im je to bila ideja to ne mogu da urade. To je samo neko vrlo uspesno poturio kao argument protiv sadasnje uprave. Stadion je gradski i ako neko zeli tu da gradi trzni centar moze sutra da ga otkupi od grada, tu fudbalski klub nema nikakve veze.A kao drugo mene zanima koji su to juce navijaci izglasali ove odluke ? Jel su to oni isti sto su doveli Scepanovica pa ga sada pljuju i sto su obecali transparentnost pa se nisu ovde javljali po 3 meseca, samo kada su prosli izbori? I jedna i druga strana se javi pred izbore i poziva na neko jedinstvo, a kako prodju izbori niko se vise ne oglasava. Daleko od toga da branim sadasnju upravu, ali ni druga strana nije naivna ni nevina u celoj prici. I ko god da dodje posle ovih bice isti kao i ovi ili jos gori i sve to tako dok ne dodje do privatizacije pa nam onda (mozda) bude bolje ...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

"Da damo vetar u ledja..."- rece sinoc Brka, ma jebem mu majku i sve, neka si ciganstura ali sakri malo te njihove seljacke fore bar kada bulaznis u taj mikrofon pred ljudima.
Mi smo FKB, a sta ste vi? :twisted:
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Usput, jel zna neko ko je taj 'gospodin' koji je napao Scepanovica, a koji je, kako sam kaze, doveo Zbiljica u klub?
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Људи ја стварно не знам шта вам толко није јасно. Јел могуће да после оволико времена цимања, и даље има овако неупућених.

1. Хтели су да мењају Статут Клуба јер им се не свиђа број чланова и састав Скупштине. Хтели су да навијачи више немају већину. Хтели су са тиме ко зна шта. Да ли после да продају Клуб како и коме хоће, да ли у договору са градом (јер они су уствари исто) да изместе стадион и са својим фирмама граде ко зна шта, да ли нешто треће, то нас не интересује да размишљамо још и о томе. Ако покојном Бати није сметао овакав састав Скупштине, и ако смо те ми довели пре 3 месеца у Клуб, и ако смо ти и јуче пре Скупштине рекли да имате нашу подршку за даље, јел то ХВАЛА па да хоћеш да промениш Скупштину и да нико никад више нема опцију да помисли да те смени?

2. Значи поново - нико њих јуче није терао, јер да смо их терали, онда би и то изгласали. Пар дана пре и на дан Скупштине су добили подршку да раде, као што су и до сад радили. Значи нико није помишљао пре свега овога да их мења. Сами су то рекли да ће отићи, ако хоће да иду, па нећемо их ваљда ми молити да остану.

3. Нико не стоји иза нас. И Шћепановић неће бити нови председник све и да има 100 милиона сад одма да уложи.

Никог нисмо дирали, претили, дркали, а они јесу. Тако се не ради и тако се не понаша Управа једног Клуба према својим навијачима који су те ту довели.

Човек који је добацио Шћепановићу није члан Скупштине, али и ја би му добацио, јер шта се који курац дебилчина јавља, изиграва филозофа опет и демагога, хоће да се пере преко нас, ето му његови усрани билборди, портали и новине, па нека филозофира преко њих.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Gost sutrašnjeg izdanja emisije "Vošino ćoše" na Novosadska Televizija (21 čas) biće član Upravnog odbora FK Vojvodina Dragoljub Zbiljić.
Vaša pitanja možete slati na vosinocose@fcvojvodina.co.rs.
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post by v1o9s1a4 »

Jasno je da svako stiti svoje interese, ali razumem i sta je taj upravni odbor trazio. Naravno da tim smanjivanjem skupstine zele da drze sve pod svojom kontrolom, jer ko je lud da ulaze pare (ako im je to uopste plan) i kada klub dodje na nulu posle 3,4 godine dodje neko sa strane i zasedne na njihovo mesto preko skupstine i lepo baci klub u dug opet 4-5 miliona (ispadne da su tom novom poklonili pare). Sa druge strane mogu oni od ovih 5 miliona za 4 godine da naprave dug od 15 miliona posto ne bi imao ko da ih kontrolise da je izglasan taj novi statut. Jedino resenje je da se vezu za neka prolazna vremena tipa da nezavisan revizor proverava finansije na pola godine i dok god smanjuju dug (posluju u plusu) da ne mogu da budu smenjeni (nesto slicno sto je ponudio Lalatovic za sportske rezultate, koji je izgleda jedini posten u celoj ovoj prici). Sve u svemu ovaj sistem koji je trenutan ne moze nikako da funkcionise posto se ne zna ko pije ko placa, ko koga kontrolise. Jedino se zna da niko ne snosi nikakvu odgovornost kada se napravi neko sra*e.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4847
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Mi smo FKV!

Juce se pokazalo da cemo uvek biti avangarda za celu ovu kliku. Koliko god zglajzali u mulj i kakve god dileje nam prodju kroz klub, uvek ce biti prisutan taj slaninarski duh.

Ocekujte sra*a. Sad vise no ikad. Sad smo sami protiv svih, gazice nas svi redom, ali treba izdrzati, makar i u petoj ligi. :cheers:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Mislim da treba postici konsenzus.

Ja sam i za drugu ligu ako cemo tako ostati ono sto jesmo, MI!

Uvek smo bili avangarda i pankeraj i tako i treba da ostane, to je taj duh.

Uvek sam za drugu ligu pre nego da drzim svecu titovim blizancima i ovoj lakrdiji od lige! :idea:
Post Reply