Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Helm »

Hahaha, sjajno Ceca! :klanjanje:
НС.
Posts: 21
Joined: Thu Jul 18, 2013 11:40 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by НС. »

Има него информацију где ће бити смештени наши фудбалери и за кад тачно је планиран тренинг?Може и пп
Цеца залила за медаљу!
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by N13 »

НС. wrote:Има него информацију где ће бити смештени наши фудбалери и за кад тачно је планиран тренинг?Може и пп
Цеца залила за медаљу!
"Crveno-beli“ će biti smeštemi u hotelu „Stacio“ koji se nalazi na desetak minuta vožnje od stadiona Honveda. Večeras je na programu trening u vreme odigravanja utakmice (20:30)
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by ssnigd »

Zbog neigranja Abubakara, postavlja se pitanje ko na levo krilo :?:
Bilbija NIKAKO :!: Jer se vidi iz aviona da on to nije, niti moze da igra. A jos ako on i Baric budu drzali levu stranu, sprema nam se katastrofa.
Pada mi napamet da kao Vranjes igra to lazno levo krilo, a da Mitosevic/Kosovic ili Ivanic udju u sredinu terena.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Helm »

Potpuno se slazem za Bilbiju, ali mislim da ce ipak on igrati veceras. Opcija sa Vranjesom levo mi se uopste ne dopada, pogotovo ne posle onako dobre utakmice koju je odigrao pre nedelju dana. Uostalom, ni tada nije on otisao levo vec Poletanovic. Ja bih najvise voleo da vidim Mijata levo, mada su male sanse.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by N13 »

Cinjenica je da ce nam biti prioritet pre svega da odbranimo svoj gol, pa tek onda da eventualno ucackamo jedan, pa time resimo pitanje prolaza u narednu rundu (zato sam i igrao 0-2 na ovaj mec :D ). Zato levo krilo nece imati toliko veliki znacaj... tako neka i zaigra Bilbija na ovakvoj utakmici. Bitni su nam centralni vezni na ovom mecu (vranjes, radoja, poletanovic/djura). Od njih ce mnogo toga da zavisi. Ako Vranjes ode na krilo, mi gubimo kreatora igre na sredini. Tako da ocekujem da Bilbija pocne, a Mijat udje u drugom poluvremenu.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Krle »

Možda je ovo prilika konačno da vidimo kako bismo funkcionisali u 4-4-2 formaciji?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Grba_NS »

N13 wrote:Cinjenica je da ce nam biti prioritet pre svega da odbranimo svoj gol, pa tek onda da eventualno ucackamo jedan, pa time resimo pitanje prolaza u narednu rundu (zato sam i igrao 0-2 na ovaj mec :D ). Zato levo krilo nece imati toliko veliki znacaj... tako neka i zaigra Bilbija na ovakvoj utakmici. Bitni su nam centralni vezni na ovom mecu (vranjes, radoja, poletanovic/djura). Od njih ce mnogo toga da zavisi. Ako Vranjes ode na krilo, mi gubimo kreatora igre na sredini. Tako da ocekujem da Bilbija pocne, a Mijat udje u drugom poluvremenu.
Totalno suprotno. Kad se branis upravo su krila i njhova brzina kljucna stvar, jer se vrlo lako predje iz faze odbrane u napad.
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by ssnigd »

Mijat je koliko znam sa omladinskom reprezentacijom, ili mi je nesto promaklo :? tako da njega nisam racunao da ide na krilo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Helm »

Je l' to tacno? Nisam znao za taj podatak, promaklo mi je. :?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by madda fakka »

Iskreno ocekujem njihov nalet u prvih 15-20 minuta... Ako se odbranimo mozda se oni malo vise otvore pa da uleti neka kontra koja ce se zavrsiti golom. Gol za nas pred kraj prvog poluvremena savrsen scenario... Planirao sam da idem ali novci... Ostaje mi samo ekipa, rostilj i RTV1/Lazo Bakmaz :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by N13 »

Grba_NS wrote:
N13 wrote:Cinjenica je da ce nam biti prioritet pre svega da odbranimo svoj gol, pa tek onda da eventualno ucackamo jedan, pa time resimo pitanje prolaza u narednu rundu (zato sam i igrao 0-2 na ovaj mec :D ). Zato levo krilo nece imati toliko veliki znacaj... tako neka i zaigra Bilbija na ovakvoj utakmici. Bitni su nam centralni vezni na ovom mecu (vranjes, radoja, poletanovic/djura). Od njih ce mnogo toga da zavisi. Ako Vranjes ode na krilo, mi gubimo kreatora igre na sredini. Tako da ocekujem da Bilbija pocne, a Mijat udje u drugom poluvremenu.
Totalno suprotno. Kad se branis upravo su krila i njhova brzina kljucna stvar, jer se vrlo lako predje iz faze odbrane u napad.
Tacno, kljucna stvar, ali samo za kontra napade. Pitanje je da su prioritet kontra napadi ili zaustavljanje njihovih napada uz nas posed. Po meni ce kljucnu stvar igrati centralni vezni igraci, oni moraju biti ti koji ce vrsiti konstantan pritisak i drzati loptu u svom posedu. Opet to je moje, subjektivno misljenje, svako ima svoju viziju. Videcemo sta ce Nikolic odluciti.

Helm wrote:Je l' to tacno? Nisam znao za taj podatak, promaklo mi je. :?
Tacno je da je on dobio poziv, jer Partizan nije dao Ninkovica, ali da li je on otisao, ne znam... niti je igrao u reprezentaciji do sada, a protiv Honveda mi se ucinilo da sam ga video da se zagreva... ili sam ga pomesao s nekim :?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Rabba »

Helm wrote:Je l' to tacno? Nisam znao za taj podatak, promaklo mi je. :?
http://www.uefa.com/under19/season=2013 ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Klupa, broj 13
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Grba_NS »

Mijat je sa reprezentacijom, ali ne igra. On je 95 godiste (kao i Milinkovic), a tu selekciju cine pre svega klinci 94 godiste. Mijat je jedan od najboljih igraca u selekciji 95 koju vodi Veljko Paunovic (nas Kosan asistent), a u toj ekipi su i vec pomenuti Milinkovic, Spremo, Ilic, Pankov.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by severozapad »

Ajde jedan pokušaj još, ako ima neko slobodno mestou kolima/kombiju a da ce kretati posle podne za Budimpeštu, neka mi se javi na PM. Ako neko iz blizine Sente ili tako nešto ide neka se isto javi. Radim do 4, pa ako iko ko krece iz NS oko 3 ima mesta neka se javi.
Locked