Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Kakav je FM 24? Nisam igrao par godina možda bi opet mogla koja sezona da se odigra u FM-u.

Moj glavni problem je taj što imam samo jedan cilj kada krenem sa Vojvodinom a to je da odmah u prvoj sezoni osvojim ligu, kasnije posle 2-3 sezone mi nije zanimljivo. Igram samo na instant rezultat :D
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Thu Dec 28, 2023 3:22 pm Kakav je FM 24? Nisam igrao par godina možda bi opet mogla koja sezona da se odigra u FM-u.

Moj glavni problem je taj što imam samo jedan cilj kada krenem sa Vojvodinom a to je da odmah u prvoj sezoni osvojim ligu, kasnije posle 2-3 sezone mi nije zanimljivo. Igram samo na instant rezultat :D
Ко и сваке године :mrgreen: , погледај на јутјубу има снимака па процени сам да л вреди, ја ти свакако препоручујем, мада су рекли да ће следећи бити нова графика и да ће га "квалитетније" одрадити, па да се можда за то сачуваш, видећемо...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ljudi, bez ljutnje, ali preselite ovu raspravu u ''Fantasy i slicne zanimacije'', pa cu vam se mozda tamo i pridruziti kao neko ko ovo igra preko 20 godina, da ne idemo previse u off ovde.

Ono sta mene sad zanima jeste to koliko ljudi na tribinama je uhlebljeno po stranacko-navijackoj liniji, odnosno koliko ljudi ce podici glas protiv ovoga.
kulijana
Posts: 47
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kulijana »

Deluje ok za sad, nisam se jos toliko udubio kao u prethodne. Najavili su od sledece sezone neke ozbiljnije promene, tako da mozda vredi sacekati ako je do para. Menadzerske kombinacije od igraca stavljam na rezim treninga za povrede(koga je nekad neki igrac opasno iznervirao zna o cemu pricam 😉), ne dam nista ciganima i crnima, i ne jebem zahteve igraca 2 posto. Red rad i disciplina, bar u tom svetu.
kulijana
Posts: 47
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kulijana »

gospodinFKV wrote: Thu Dec 28, 2023 3:39 pm Ljudi, bez ljutnje, ali preselite ovu raspravu u ''Fantasy i slicne zanimacije'', pa cu vam se mozda tamo i pridruziti kao neko ko ovo igra preko 20 godina, da ne idemo previse u off ovde.

Ono sta mene sad zanima jeste to koliko ljudi na tribinama je uhlebljeno po stranacko-navijackoj liniji, odnosno koliko ljudi ce podici glas protiv ovoga.
Ovo realno nije off topic, nude se kvalitetni kandidati za trenere 😂
Salu na stranu, vidimo se tamo.
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Nemam pojma ni ko je ni kakav je ovaj Bandović, ali očigledno da ćemo svi biti u prilici da ga upoznamo. Da li po dobrom ili lošem ja to u u ovom trenutku ne mogu predvideti.
S druge strane, ne razumem baš ni ovaj gnev koji se sad izliva na forumu. Pa jasno je bilo da od svih pominjanih kandidata, kad odbacimo one nerealne, ostaju kao mogući jedino Lalatović i ovaj. Gotovo jednodušno smo se saglasili da ne želimo Lalatovića i ne vidim otkud sad toliko iznenađenje što je izabran taj jedini preostali (a očigledno svima nama nepoznati) kandidat.
Jasno je da nismo zadovoljni, ali isto tako je i pre par dana bilo jasno da niti jedno drugo ime nije u opticaju i da će ishod biti predvidljiv. Na žalost.

A što se tiče ovih žustrih poziva na pobunu protiv naprednjačkih struktura u klubu, nemam ništa protiv toga, ali bih jako voleo znati koliko će nas s foruma recimo biti u subotu na Terazijama gde je po meni mnogo bolje i efikasnije mesto za demonstraciju takvih stavova nego bilo koja rubrika ovog ili nekog drugog foruma.
Sudeći po nekim dosadašnjim primerima i situacijama bojim se jako, jako malo ...
Pa mi onda nekako otužno deluje i to "junačenje" po forumu. Ako nismo u stanju uraditi ništa konkretno onda bolje da ćutimo.
Izvinjavam se zbog off-a ali zaparalo mi je oči nekoliko prethodnih postova pa sam se nadovezao.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Minja »

Turija wrote: Wed Dec 27, 2023 11:01 pm
Deep Purple wrote: Wed Dec 27, 2023 10:33 pm @Turija

Dobio je Ranko strašnu ponudu, neukusno je da izlazim sa cifrom ali mislim da mu je to ugovor karijere i naplata za sve napravljeno.

Meni je Ranko prirastao stvarno srcu kao trener jer takve profile trenera gotivim i bilo mi je jako krivo kada sam video da nas napušta ali ipak je dobio stvarno predobar ugovor i sa finansijske i sa sportske strane, ne ide da ga uslovljavaš ostankom a ne možeš ni 20% te plate koju je dobio u Japanu da ponudiš.
Da li si procitao, onomad, Vorkapicev intervju u Zurnalu?
Zasto pitam? Zato, sto ako klub ima zacrtan cilj i nacin kako stici do njega, onda niko nije iznad kluba i cilja.

Vorkapic tamo prica kako je dosao u Vojvodinu ( doveo ga Tonko Vukusic) i kako je odigrao prvu utakmicu u Vosi.
Sestic dobio ponudu iz Grcke da se vrati u jedan klub tamo i Sestic hoce. Medjutim, Uprava kaze ne moze. Sestic nece da ide u Mostar na utakmicu protiv Veleza. Na upraznjeno mesto uskoci Vorkapic. I dade gol u Mostaru za pobedu Vojvodinu od 1:0
Vojvodina osvoji drugu sampionsku Titulu u exYu sa Sesticem.

Eto, toliko. :cheers:
Sve jasno kao dan. Ranko je davna proslost. Nije trebao ni da se desi, ali eto, tako je kako je. Nista lose o coveku, ni o radu, ne, samo o tome da nije nivo Vojvodine da budes par meseci i zdravo. A, ne sumnjam da je fudbalski gledano Japan bolji od Srbije.

Ni ovaj trener nije trebao da se desi. Ne zato sto je los ili bilo sta drugo negativno (vecina ovde verovatno ni pojma nema ko je covek) vec zato sto nama ne trebaju ovakva i slicna resenja vec plod nekakvog sistema. Do sest meseci pa rastanak kvota je vec sada ispod dva. Kako bilo, dobro dosao.
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

aleksafkv wrote: Thu Dec 28, 2023 1:47 pm
Maki wrote: Thu Dec 28, 2023 1:12 pm Bandović igra 3-5-2, mislim da imamo kvalitetne igrače za to. Jedino što ne znam šta bismo sa Radulovićem. Zbog njega bi morao da se modifikuje sistem u 3-4-3.
Mozda Radulovic kao ofanzivni vezni u toj 3-5-2 kreativan je
ima dobro tehniku a i dosta se vraća u odbranu
Slažem se, samo ne bih voleo da ga gledam na desnom Wing beku, jer još jednog Andriju Živkovića ne bih istrpeo. Prestaću da gledam fudbal, a ne samo Vošu. :roll:

Bandoviču, ako ovo čitaš, prodaj Malbašića i Radulovića, ili igraj 3-4-3.

Sastav s kojim nećeš pogrešiti:
Carević
Rosić-Crnomaković (Jeličić)-Đorđević
Lazarević (Bjeković) -Milosavljević, Mateus -Bukinac (Giobelidze)
Zukić, cap (Jovanović)
Vukanović, Ivanović

Ostale slobodno prodaj i traži pojačanja.

Ps. I ne slušaj Ranka Popovića (čovek pojma nema), već slušaj mene. :mrgreen:
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Prava strategijska odluka kluba. Do kraja sezone. I onda ocekujemo da ce trener da razigrava klince, rizikuje sa igrom, da proba nesto novo...

Nista lose o treneru, jer niko ni nema pojma ko je gari. Lako se da zakljuciti pozadina svega.

Novi krug, nova sreca sa poznatim ishodom
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Veliko ime našeg fudbala. Boža ima 35 utakmica u dresu režimske mezimice. Hebu nas i to bez predigre. zbiljo majstore vodi nas do titule. :oops:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Maki wrote: Thu Dec 28, 2023 4:41 pm

Sastav s kojim nećeš pogrešiti:
Carević
Rosić-Crnomaković (Jeličić)-Đorđević
Lazarević (Bjeković) -Milosavljević, Mateus -Bukinac (Giobelidze)
Zukić, cap (Jovanović)
Vukanović, Ivanović
Свиђа ми се овај састав од постојећег играчког кадра. Рецимо Радуловића бих пробао напред у ротацији са Вукановићем и Ивановићем. Да се спушта по лопту и проиграва, треба искористити његов добар центаршут.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Cane wrote: Thu Dec 28, 2023 4:10 pm S druge strane, ne razumem baš ni ovaj gnev koji se sad izliva na forumu. Pa jasno je bilo da od svih pominjanih kandidata, kad odbacimo one nerealne, ostaju kao mogući jedino Lalatović i ovaj. Gotovo jednodušno smo se saglasili da ne želimo Lalatovića i ne vidim otkud sad toliko iznenađenje što je izabran taj jedini preostali (a očigledno svima nama nepoznati) kandidat.
Meni nije nijedno ime toliki problem, koliko to što mi potpisujemo trenere za jedan semestar. To je debilno, a razloge je već napisao ssnigd. Kao da se upoznajem sa likom koji se seli u Kanadu sledeće nedelje. Šta me briga jel kul ili ne, svakako se nećemo družiti dugo.
Io odio Belgrado
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Ovaj trener savrseno opisuje ambicije kluba a ambicija ovaj klub ocegledno nema . Vreme je da ova uprava ode mada se bojim da nema ko da je otera tako da sledi nam jos patnje
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Podsetiću samo na reči Zbilje kad je rekao da našu Vošu mogu da vode isključivo ljudi koji su iskreni Vojvodinaši u srcu i razumeju šta to znači.
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/171695/ ... ambrauskas

Izuzev Lalata, ozbiljni treneri ne prihvataju ugovore na pola godine.
Post Reply