Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by djoks »

Pričalo se prethodnih dana da je Nenad Lalatović ozbiljan kandidat za klupu Vojvodine:
“Ja ću se jednog dana vratiti u Vojvodinu. Tamo sam ušao u istoriju, imam najviše pobeda od osnivanja kluba. Osvojili su četiri trofeja, jedan je moj. Meni su pevali “Lalate majstore, donesi nam titule”. Navijači su pisali parole da ostanem u klubu.. Vojvodina je klub koji je u mom srcu. Vratiću se, ne kažem da ću sad, ali hoću sigurno. Za šest meseci, godinu dana ili dve. Nedostaje mi devet utakmica da oborim sve rekorde. Da budem trener koji je najviše bio na klupi. Sve što želim Vojvodini, želim i sebi. Mene niko nije kontaktirao iako su novine pisale o tome. Naravno da ima ljudi u upravnom odboru koji žele da me vrate, a ima i onih koji to ne žele”. Ponovo je Lalatović bio konkretan.
“Postoje dva ili tri čoveka u upravi koja nisu bila za moj povratak u Vojvodinu. Kao i u životu, oni koji me vole, hoće da se vratim. Meni je u Spartaku prelepo, ovde sam se pronašao. Svako bi iz uprave voleo da postavi svog trenera, kao i uvek. Ja kada budem došao u Vojvodinu, ima da zavedem red. Biće drugi ili treći”.
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by milancl »

Zamolio bih drugare sa foruma da ne postavljaju bljuvotine ovog cirkusanta. Hvala. Srećni praznici :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

milancl wrote: Mon Jan 01, 2024 3:22 pm Zamolio bih drugare sa foruma da ne postavljaju bljuvotine ovog cirkusanta. Hvala. Srećni praznici :cheers:
+1
Zaista ne znam koja je svrha ovoga???
Sem ako nije obožavaoc dotičnog šizoja.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Мислим да нема потребе вређати тренера који нам је донео куп и то у финалу са партизаном. Ко год он био... Не желим ни ја Лалатовића данас у Војводини, ал мислим да треба имати поштовања бар за оно што је урадио за клуб.

Срећни празници :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by milancl »

Uvek sa tobom wrote: Mon Jan 01, 2024 4:17 pm Мислим да нема потребе вређати тренера који нам је донео куп и то у финалу са партизаном. Ко год он био... Не желим ни ја Лалатовића данас у Војводини, ал мислим да треба имати поштовања бар за оно што је урадио за клуб.

Срећни празници :cheers:
Nemam grama poštovanja za njegov lik i delo. Mislim da ništa dobro nije uradio za klub.
Ovde se pljuju godinama igrači i kad treba i kad ne treba. Mislim da je legitimno i da imam pravo da kažem da ne volim dotičnog i da ne želim da čujem za njega.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ne treba ga vredjati, nije njemu lako. Sto na umu, to na drumu, a misle mu lete, kao da je dete. Nekada mi ga bude i zao.

Cinjenica je da je ono sto se broji, imao na klupi Vojvodine ( u kakvim okolnostima, to se zvanicno ne racuna).
Cinjenica je i da ne bi zvezdu nikad pobedio i skinuo sa prvog mesta na bilo cijoj klupi, sto treneru Vojvodine, ne sme da se dogadja ( i Branko Stankovic i Ljupko Petrovic to sebi nisu dozvolili, kao treneri sampionske Vose).

Izneo je Lalat dosta istinitih stvari u nasem fudbalu. Sve ono u sta smo opravdano sumnjali. Bogdanovic, Koroman, Lalatovic...valjda ce morati da se, vec jednom, menja nas fudbal? Napravi otklon od dogovorenog domaceg takmicenja, kad sve ispliva na videlo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Hajde da se otvori posebna tema o liku i delu najboljeg u istoriji kluba. Pa ko voli nek izvoli. Mislim da bi to godilo i njegovom egu. Vidite da prati statistiku i tačno zna koliko mu još fali utakmica na klupi Voše da bi postao "legenda kluba".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

slanobarac wrote: Mon Jan 01, 2024 5:22 pm Hajde da se otvori posebna tema o liku i delu najboljeg u istoriji kluba. Pa ko voli nek izvoli. Mislim da bi to godilo i njegovom egu. Vidite da prati statistiku i tačno zna koliko mu još fali utakmica na klupi Voše da bi postao "legenda kluba".
Takav je lik, da ga ne moze zaobici i kad hoces :roll: Medjutim, ne moze se poreci i izbrisati da je bio trener u Vosi u dva navrata.
Da je Vosa klub, kao sto je nekad bio, ne bi se desilo (a, u novijim vremenima, bilo je i gorih - nazalost).
Ima kratkotrajnu energiju, uz puno kontradiktornosti i ekscesa raznih vrsta.

Ne bih voleo da ima priliku da obori taj zeljeni ,,rekord" na klupi Vojvodine. Nepravedno bi bilo prema nekadasnjim vrhunskim trenerima Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Долазио више ил не од тог пехара не можемо побећи, једино вредно помена код њега је ова емисија у којој је приказано колико је свима нама значило, кроз шта смо све прошли тог 24.06 , од два гола, до маказица у 96 па после пенала, слике са стадиона најбоље показују шта и како... Мука ми је да га слушам, гледам, али емоција и срећа која је тад пружена после толико година не може изаћи из тебе, једноставно ни један пехар за ових још мало 110 година клуба не може да се умањује због било каквих разлога па тачно био дотични на клупи, најважније је да је 2020 исписана златним словима у историји, а овај ваљда неће оборитит тај жељени рекорд, толико... Осмеси играча, атмосфера у бусу, емоција, оно због чега навијамо за нашу Војводину, баш због таквих тренутака.... https://media.rtv.rs/sr_ci/specijali/57251
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Lepo smo započeli godinu na forumu, na tri teme se simultano troluje, ili tralalatuje, ne znam više ni kako se kaže. :roll:
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Realno ne vidim niti jednu kariku koja bi spojila njega i naš klub. Pa čak ni taj kup, više ga mi pominjemo nego on sam. To nije bila njegova borba za Vošu već lični rat protiv partizana. Gaće bi skinuo protiv "majke" i izašao posle meča zagrljen sa njihovim trenerom. O njemu neću više ni reč.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by milancl »

slanobarac wrote: Mon Jan 01, 2024 8:56 pm Realno ne vidim niti jednu kariku koja bi spojila njega i naš klub. Pa čak ni taj kup, više ga mi pominjemo nego on sam. To nije bila njegova borba za Vošu već lični rat protiv partizana. Gaće bi skinuo protiv "majke" i izašao posle meča zagrljen sa njihovim trenerom. O njemu neću više ni reč.
+1
I ja završavam o njemu na ovom mestu za sva vremena, osim ako ne daj bože...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Док не дође неко од интегритета ништа од резултата се не признаје :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2238
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

ВИЈЕТНАМСКИ ТАНДЕМ НА ВОШИНОМ ЧЕЛУ Стојчевски уз Бандовића

Доскорашњи тренер у вијетнамском Ханоју Срђан Стојчевски нови је члан стручног штаба ФК Војводина, на чијем је челу Божидар Бандовић, који је у суперлигашкој полусезони наследио Ранка Поповића.
У стручном штабу остао је Поповићев асистент Владан Грујић, а место у тренерском колегијуму, за сада, имају и досадашњи чланови Немања Кртолица и тренер голмана Срђан Жакула.
Стојчевски је рођен у Београду пре 38 година. Поред српског има и држављанство Северне Македоније. Тренерску каријеру започео је као 22-годишњак у омладинској школи београдског Рада. У сезони 2015/16. године асистирао је селектору српске репрезентације до 19 година Браниславу Николићу, а четири године касније водио је кадетску генерацију Црвене звезде.
У улози шефа стручног штаба бачкопаланчке Бачке, на шест прволигашких утакмица у сезони 21/22. године, постигао је биланс од две победе и један нерешен резултатм, уз три пораза. Потом је у зајечарском Тимоку његов тим у 17 утакмица победио седам пута, четири пута одиграо нерешено, уз шест пораза.
Пре тачно годину дана прихватио је понуду вијетнамског Ханоја, на предлог тадашњег тренера тог клуба Божидара Бандовића, сада тренера Војводине. Први сусрет са спортском јавношћу заказан је за понедељак, 8. јануар, за када је прозивку играча у ФЦ „Вујадин Бошков” заказао бивши шеф Ранко Поповић.

Кунтић у скаутинг тиму
Некадашњи фудбалер Војводине Зоран Кунтић појачање је у Вошином скаутинг тиму. У Вошином дресу одиграо је 48 утакмица у прве две сезоне деведестих година прошлог века и постигао 11 голова. У сезони 93/94. вратио се у свој матични клуб Спартак, да би играчку сезону наставио у Мађарској и на Кипру. Тренерску каријеру градио је у мађарским клубовима, међу њима у Диожђеру и Ференцварошу, да би се у минуле две сезоне посветио раду у омладинској школи ТСЦ-а у Бачкој Тополи.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Čitam ovo i sve se mislim da nas neko tako dobro zajebava sa ovim likovima iz egzotičnih zemalja.Kako se samo sete da traže trenere u zemljama gde je fudbal na nivou međuopštinske lige Zapadne Srbije?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply