Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3 (87. min)

Post by dapokalypto »

Bravo momci, dobar fudbal.. posle odgledanih 5 minuta utakmice nisam imao sumnje u nas prolazak dalje.
:cheers:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Firmson89 »

Јел можемо сад о турцима?? :mrgreen:
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by N13 »

Kako ovi dadose 13 komada onim crnogorcima, bem ti zivot :o
A kad je bio zreb za ovo kolo, citam komentare na stranici Niksicana, admin objavi: "ova vest ce vas obradovati: ukoliko prodjemo honved, idemo na Vojvodinu". Pa mogu zamisliti kakvo bi to prskanje bilo :D

Sprem'te se tuuuurci!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3 (80. min)

Post by playmaker »

Minja wrote:Ili smo mi njih stavili u dzep ili su oni obicna grupa rekreativaca. Jos u NS su bili zreli za 5-6 golova. Ovde su SRECNO dosli do 1-3. Odlican rezultat za njih. Mali Poletanovic je imao zicer, Skuntelar promasio nepromasivo. I ove su bili zreli za petardu.

Cini mi se da cemo ipak morati malo da sacekamo sa ocenama nase ekipe. Madjari su nedorastao protivnik.... ili mi imamo monstruozno dobru ekipu.
Upravo!
Ja sam za da maksimalno spustimo tenziju do mecava sa Turcima, posle njih tek cemo znati gde smo mi u celoj prici.

50%-50% ili smo mi postali ozbiljnija ekipa ili su ovi Madjari samo grupa gradjana...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Helm »

Kao sto Minja rece:
Minja wrote:Madjari su nedorastao protivnik.... ili mi imamo monstruozno dobru ekipu.
Sad Bursa. Posle ovoga ne mogu da ne gajim makar trunku optimizma. :D Jesmo mi bili favoriti protiv Honveda, ali su svi ocekivali neizvesne utakmice. Ovo je bilo gazenje 180 minuta, dobili smo ih 5-1, samo ih je sreca spasila da ne bude 10-1. Nadam se da je do nas. :mrgreen:

Jako je bitno da niko ne ode dok se ne zavrse kvalifikacije. Ako protiv Burse izadjemo u slicnom sastavu, sa Lekovicem na levom beku, i jednim od novih napadaca u igri, Denkovic za krilo ili Kaludjerovic za spic (ja bih vise voleo da Denkovic zaigra kako bi Abu mogao biti isturen) mozemo ih dobiti. Ali u slucaju odlaska Abua, Trajka ili Vuleta znacajno nam padaju sanse.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Firmson89 »

Лепо је свакако видети праву игру, а не бунарење Абуа и даје бар неку наду ова победа да се полако одвикавамо од тога.
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Stexman »

OOOOO TUUUUUURCIIIIII! Jel svrbi guza, aaa?

Lazo Bakmaz: Busrasport :greenbutt:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Tony Starks »

Stexman wrote:Lazo Bakmaz: Busrasport :greenbutt:
Brusaspor, tačnije. :mrgreen: Rekao je to jedno 20 puta, valjda će naučiti do sledećeg četvtrka da se ne sramoti čovek. :)

Odličan meč, bukvalno rutinska pobeda! Od početka meča nisam imao nikakav strah, bilo je jasno da će ovo da se odradi bez ikakvih problema. :cheers:

Bravo momci!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by nboya »

Od ekipa iz nase grupe na zrebu ispali su i Rozenborg i Sparta.

Nego, ko su nam potencijalni rivali u plej-ofu? :D
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Boske87 »

Mislim da smo svi mi precenili Honved nakon njihove "duge devetke" protiv crnogoraca a dok smo se mi umalo osramotili protiv maltežana. Sada se ispostavlja da odlično što se to desilo, mi smo odradili, po Nikolićevim rečima 7 dana duže pripreme, uozbiljili se pred ovo kolo i uz pravi pristup protutnjali kroz isto.

Isto tako mislim da nam je Bursa idealan protivnik. To je ekipa mnogo jača od nas na papiru, njih sigurno nećemo podceniti, nećemo poleteti nakon ove pobede i realno gledano nemamo nikakav pritisak, ulazimo u sledeće kolo sa željom da se nadigravamo. Sudeći po rezultatima Burse u pripremnom periodu, iako oni mogu da budu zavaravajući, deluje da nisu uigrani, doveli su dosta igrača i sa nama igraju prvu zvaničnu utakmicu. To je naša šansa!!!

Što se tiče odlazaka nadam se da ostaju do kraja kvalifikacija Abu, Vule i Trax ali bih se usudio da kažem da bi odlaskom Abua najmanje izgubili. Za Trajkovića nemamo nikakvu alternativu, on mora ostati za dvomeč sa Bursom, Vule takođe ali u najgorem scenariju može da ga menja Barić (koji je po meni danas odigrao bolje nego u prethodne 2 utakmice).

Složio bih se sa Helmom da bi možda Denković levo (iako nam je nepoznanica) a Abu kao najistureniji u špicu bila potencijalno najbolja kombinacija ali kako izbaciti iz tima Škuletića koji se ozbiljno nametnuo :mrgreen: . Šalu na stranu mislim da bez obzira na situaciju sa Abuom Kaluđerović neće biti prvi izbor u napadu jer nije uigran sa ostatkom ekipe. Kod Lekovića je suprotna situacija, radio je do juče sa Nikolićem, prošao normalne pripreme sa Radom (dok ko zna u kakvom je stanju Kaluđerović), mislim da je Leković 100% starter na levom beku.
I da, kakva je situacija sa Nastićem, da li je večeras odradio crveni karton ili mora još da pauzira?
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3 (80. min)

Post by laki »

Minja wrote:Cini mi se da cemo ipak morati malo da sacekamo sa ocenama nase ekipe. Madjari su nedorastao protivnik.... ili mi imamo monstruozno dobru ekipu.
I meni se identicne misli motaju po glavi.

Ala nas nahvali Lazo u nekoliko navrata u old school stilu :) Falili su mu samo epiteti ala "plesac po tankoj zici" :D

PS: Dajte Turke da se igramoooooo, igramooooo, igramooooooooooo! :devil:

PPS: Inace po mom misljenju, ako ih docekamo na Karadjordju a ne na nekom drugom stadionu i ako ne prodamo neke kljucne igrace do tog dvomeca, imamo solidne sanse za prolaz.
Last edited by laki on Thu Jul 25, 2013 11:10 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by the Gari »

Dajte nam Totenhem! :devil:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by trelos gia fcv »

I nakon ove utakmice reći ću isto:

Neka potraje!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Stexman »

Tony Starks wrote:
Stexman wrote:Lazo Bakmaz: Busrasport :greenbutt:
Brusaspor, tačnije. :mrgreen: Rekao je to jedno 20 puta, valjda će naučiti do sledećeg četvtrka da se ne sramoti čovek. :)
Da u pravu si, ja kolikogod da se trudim ne mogu da ponovim to njegovo.

Ne treba praviti euforiju, ali momci su zasluzili da napunimo stadion u cetvrtak!
Treba da pokusamo da im pomognemo i napravimo sto bolji rezultat pred revans!
Samo pamet u glavu!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by madda fakka »

Stexman wrote:Lazo Bakmaz: Busrasport :greenbutt:
Zar nije rekao Birsa iz Burse? :)

Salu na stranu delovali su mi momci stvarno kao da su za 2 ili 3 klase iznad Honveda. Cekali smo lopte iskoristili prilike... Utakmica je tekla bas onako kako sam prizeljkivao iako su dali na sredini poluvremena sto je jos i bolje nego sto sam se nadao :) Momci cestitam na pobedi, omladinci nemojte zaliti za propustenim prilikama sledeci put ce biti bolje :!: Bursa nije ne premostiva prepreka

EDIT: i posle 2:1 smo napadali :)
Last edited by madda fakka on Thu Jul 25, 2013 11:34 pm, edited 1 time in total.
I Bog je Slaninar...
Locked