Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Tony Starks »

Boske87 wrote:I da, kakva je situacija sa Nastićem, da li je večeras odradio crveni karton ili mora još da pauzira?
Jednu tekmu suspenzije je dobio.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Владика »

Аууу човече, толики Италијани и остали а тако да их погазимо у сред Пеште? Велике честитке стратегу Николићу и читавој екипи! Вредна победа, донекле смо им вратили дуг који је чекао наплату готово четврт века.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by shecky »

Bakmaz je kralj! Nasmeje me na svakoj tekmi :)
Jel se seca neko kako je odvalio Abuevo ime protiv Rapida?Abobaru Omakar tako nesto :)

Elem vidim da se neki dvoume dal smo tolko jaki ili su ostali slabi..
Uz svo postovanje nasim momcima ipak mislim da je ovo drugo u pitanju.
Bursa je svakako favorit na papiru ali definitivno mislim da nisu bolji od nas tj da nisu nista bolji od Rapida.
Ocekujem maximalnu neizvesnot i mucno kidanje zivaca do samog kraja (msm na obe tekme).
Ja se jedino bojim 2 stvari .. prva je ako nam odu par igraca do te utakmice ,a druga je atmosfera koja ce biti u Turskoj.
Mislim da ce nam ove dve stvari biti mnogo veci problem od samog rivala.

Kao sto uvek tvrdim kada igramo prvu kod kuce ,najbitnije je da ne primimo gol.
Rapid je isao na gol ne na pobedu i to ih je i odvelo dalje.
Ukoliko ne primimo gol na prvoj tekmi ,upravo da bi ugasili publiku u Turskoj,moracemo da zapnemo totalnom ofanzivom od pocetka da zbunimo rivala ,da unesemo nemir,jos ako damo gol juuuuuuu...
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by budababa »

Svaka čast treneru što je poubacivao klince pred kraj, njima će to puno da znači na psihološkom planu. Lagano, lagano smo prošli, mislim da protiv Turaka uopošte nismo u podređenom položaju. Uz pun "Karađorđe", svašta je moguće. Četiri pobede u četiri utakmice, rezultat vredan poštovanja, pogotovo uzevši u obzir da su se u ovom krugu takmičenja od Evrope oprostili timovi poput Šturma iz Graca, praške Sparte, Utrehta, Rozenborga, škotskog Hibernijana...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Turija »

Čestitke ekipi za prolaz u treće kolo :hurray:
Po meni, trebalo je biti bolje izdanje Voše, ali još uvek pravimo tim, pa je zadovoljavajuća partija.
Večeras na visini su bili samo Trajković i Delač (ili Delač i Trajković), a Vulićević i Đurić njima uz rame.Ostali dosta slabiji od svojih mogućnosti.
Pored veoma sigurnog, i najzaslužnijeg za našu pobedu, golmana Delača (odbranio nekoliko izuzetno teških lopti) i uz veoma pouzdanog Traxa, raspršio je svaku realnu nadu Honveda, da može do pobede, a ulio sigurnost celom našem timu.
Ipak očekujem da će Kaluđerović i Denković istisnuti iz prve postave Škuletića.Ono što su on i Poletanović mašili Evropa ne trpi.A drugo, mislim da nema ni dovoljno snage za ozbiljan meč.
Čuni mi se da bi dobro da je večeras igrao Ađuru, jer su se primećivale pukotine u našij odbrani.
Kada dođe Leković, i oporavi se Abu, stanje će se znatno popraviti.Verujem da će se u konkurenciji naći i Ivanić, pa uz Kosovića, biti još jedan mladi graditelj naše igre.Poletanovića treba trpeti, ali ne predugo, jer imamo odlične alternative da ne trpe naša igra i rezultati.
Sada nam preostaje da se što bolje spremimo, i uigramo, za četvrtak, pa da ozbiljno izađemo na megdan Turcima, sa izglednom šansom za pobedu u Novom Sadu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by DUB »

Friski utisci su da smo odigrali taman koliko je trebalo, mozda i malo preko, sa nekih 30-40% snage.
Sto mi u glavi vraca film na Nikolicevu izjavu posle prve utakmice da je ovaj tim trenutno na 40% od svog punog potencijala.
Ja se iskreno nadam da je bio upravu.
Sledi nam dvomec sa Turcima, ekipom iz zemlje i lige gde se fudbal i ulaganje u fudbal shvataju daleko ozbiljnije nego u "trecoj" ligi evropskog fudbala, pa cemo videti gde je nase mesto u predgradju evropskog fudbala.
Voleo bih da prodjemo, pre svega jer mislim da ovom timu za njegovo sazrevanje i dostizanje punog potencijala treba kontinuitet igranja protiv jakih protivnika. Nasu ligu smo prevazisli jos poodavno, i tzv. sampion i tzv. vicesampion su nam vec redovne musterije ili bar igramo egal sa njima, a to sto oni ne mogu da kiksnu protiv bunkera nekog Metalaca, Smedereva i sl., to je vec neka druga prica kojom treba da se pozabave UEFA i MUP.
Abua, Vuleta i Traxa (drugu dvojicu mozda i vise od prvog) zadrzati po svaku cenu, makar za dvomec sa Turcima, a ako prodjemo, i za prvo kolo LE, ko zna koga ce nam zreb dodeliti kao potencijalnog protivnika. Uz malo srece na zrebu i povoljan razvoj dogadjaja na terenu, i njima ce cena rasti, pa ce benefit od toga imati i klub i oni.
Na redu je Brusa spor :D. Na nama je da napunimo stadion i da damo podrsku igracima daleko bolju nego u prva dva kola, a na njima je da daju sve od sebe i ostave srce na terenu u tom dvomecu, i niko nece biti nezadovoljan posle toga, bez obzira na konacni ishod.

Sto se tice same utakmice, Honved po meni, nedorastao protivnik. Sto neko vec rece, imas da nadoknadis 0-2 a ti i dalje igras bunker!?
Mozda je Nikolic trebao izvrsiti izmene ranije, izmedju 60-70 minuta, pa da momci osete malo vise od evropske utakmice od tih 5-15 minuta koliko su dobili. Mec je vec bio maltene dobijen oko 60-og minuta (LB je Madzare prezalio vec posle drugog gola izjavom da su postigli pocasni pogdak - LB rules!), ali ok. Ulog nije bio mali i verovatno on bolje zna od mene kad i zasto je vrsio izmene.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Само Војводина »

treba što pre započeti mobilizaciju navijača za sledeći meč... Biće sramota ako protiv Burse bude bilo manje od 10 000 hiljada na stadionu... Klub valjda zna šta treba da radi, a i grupa...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by trelos gia fcv »

Само Војводина wrote:... Klub valjda zna šta treba da radi, a i grupa...
Što se grupe tiče, na žalost, imam utisak da će ponovo podbaciti...
Stvarno mi je žao zbog toga, ali ne vidim ni u najavi neko preterano omasovljenje.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Helm »

trelos gia fcv wrote:
Само Војводина wrote:... Klub valjda zna šta treba da radi, a i grupa...
Što se grupe tiče, na žalost, imam utisak da će ponovo podbaciti...
Stvarno mi je žao zbog toga, ali ne vidim ni u najavi neko preterano omasovljenje.
U tom slucaju neka klub reaguje - do ponedeljka redovne cene, od ponedeljka Zapad i Istok po 10.000 karta, Sever 1 dinar. :greenbutt:
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Само Војводина »

trelos gia fcv wrote:
Само Војводина wrote:... Klub valjda zna šta treba da radi, a i grupa...
Što se grupe tiče, na žalost, imam utisak da će ponovo podbaciti...
Stvarno mi je žao zbog toga, ali ne vidim ni u najavi neko preterano omasovljenje.

Onda jedino preostaje da se nadamo da će ove pobede prizvati publiku na stadion...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Ken mahniti »

Ljudi uopste sad nije bitna ni grupa ni Kurta ni Murta,bitni su ovi momci koji predstavljaju nasu svetinju u najlepsem svetlu po belom svetu...zbog njih treba zajednicki da grme sve tribine kao jedna
Cestitke svim igracima i VELIKOM strucnjaku Nikolicu na ovim lepim trenucima :cheers:
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Само Војводина »

Mađarski izveštaj sa fotografijama:

http://ultrasliberi.hu/2013/07/kispest- ... 013-07-25/" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Helm »

Inače, sigurno je da ćemo imati veliki broj padobranaca sledećeg četvrtka. Nadam se da neće biti napravljena glupost za Istok kao prošli put jer ima potencijala da obe tribine budu pune.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Firmson89 »

Helm wrote:Inače, sigurno je da ćemo imati veliki broj padobranaca sledećeg četvrtka. Nadam se da neće biti napravljena glupost za Istok kao prošli put jer ima potencijala da obe tribine budu pune.
Ово се искрено надам да ће клуб решити, није први пут да је речено да је трибина распродата, а да се онда показало да је било још места (мада су га сад последњи пут баш усрали). У сваком случају очекујем пун запад и исток, а треба цимати максимално и север да дигнемо на ноге! Будите се Новосађани, за недељу дана падају и Турци! :cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by borrissey »

Najsveziji utisci posle celog dana provedenog u putu i Pešti. Mi smo za 2 klase bolja ekipa od ovih. Štaviše, ja sam veoma pozitivno iznenađen samom igrom i zalaganjem. Nisam sve baš mogao pažljivo ispratiti sa tribine, ali rekao bih da su svi naši odigrali dobro, a pre svega izuzetno motivisano i sa 100% zalaganja. Honved je jedna ispodprosečna ekipa i za naše pojmove. mislim da bi se u JSL borili za opstanak, tako da je teško govoriti o našem realnom dometu.

Brojnost, po meni, nezadovoljavajuća, navijanje uglavnom korektno, na mahove dobro.

Obezbeđenje na utamkici je bilo neverovatno, nikada mi se nije desilo da su mi malu običnu torbiCu otvarali 5 puta da je pregledaju. Ipak, nije bilo niti najmanje neprijatnostI od strane njihove milicije, naprotiv.

Sve u svemu, odličan dan za naš klub! Neka se spremi Bursa!
Locked