Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

E sad cu da se ubijem... Ubi se od trazenja gde je okacen onaj tekst za prijateljsku danas. Aj izvinite zbog nevezanog topica al aj mi neko kaze akd pocinje :)
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Keva wrote:E sad cu da se ubijem... Ubi se od trazenja gde je okacen onaj tekst za prijateljsku danas. Aj izvinite zbog nevezanog topica al aj mi neko kaze akd pocinje :)
Pocinje u 16:30 u FC Vujadin Boskov.Jeja
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Smiljanic odbio da ide u Celarevo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

jeja wrote:
Keva wrote:E sad cu da se ubijem... Ubi se od trazenja gde je okacen onaj tekst za prijateljsku danas. Aj izvinite zbog nevezanog topica al aj mi neko kaze akd pocinje :)
Pocinje u 16:30 u FC Vujadin Boskov.Jeja
U Vujadin Boskov? Jel moze da se dodje da se gleda tamo?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Imas temu o pripremama :!:
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Izvinjavam se, kao sto sam rekao nisam mogao da nadem a zurio sam :)
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

jeja wrote:Smiljanic odbio da ide u Celarevo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bravo majstore!Mali ima stav i to mi se jako svidja!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

van der iV a.k.a Totti wrote:
jeja wrote:Smiljanic odbio da ide u Celarevo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bravo majstore!Mali ima stav i to mi se jako svidja!
Pa nije lud da ide tamo i da propada.Tamo bi mozda imao vecu minutazu,ali igraci i njihov kvalitet se ne meri po tome koliku minutazu ima,zar ne??? :) :) :) :?:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Podrzavam mladog Smiljanica i nadam se da ce ovima iz kluba pamet doci iz donjeg dela tela u glavu i da ce shvatiti da je njemu mesto u prvom timu.Samo da sad trio R inkredibile ne pocne da se inati i da kazne mladog igraca i tako upropaste i njegovu i klupsku buducnost.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

ice wrote:Podrzavam mladog Smiljanica i nadam se da ce ovima iz kluba pamet doci iz donjeg dela tela u glavu i da ce shvatiti da je njemu mesto u prvom timu.Samo da sad trio R inkredibile ne pocne da se inati i da kazne mladog igraca i tako upropaste i njegovu i klupsku buducnost.
Svi se nadamo da ce ovima iz kluba proraditi lampica(koja je trenutno zakazala) i da ce Goranu obezbediti mesto u prvom timu inace ce on propasti.Poznajem jednog decka koji je igrao u Vosi,pa je pozajmljen Celarevu i tamo je propao.Ali Goran je pametan decko i ne dozvoljava da neko manipulise sa njim,pa naravno kad je moj Krcedinac :D :D
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Post by stormer »

Lepo je to sto je Smiljanic ostao, ali sa ovakvim "tretmanom" se postavlja pitanje koliko ce ostati i da li ce uopste zeleti da ostane u Vosi u kojoj je, ako se ne varam, od pocetka ove sezone usao samo jednom u igru sa klupe... mozda nije hteo da ode na pozajmicu u drugoligaski tim, ali ako stigne ponuda preko grane ko zna sta ce se desiti (s'obzirom na poteze koje pravi tandem R nista ne bi bilo cudno)... Ne daj Boze :!: ,ali ovakav razvoj situacije me tera na ovakvo misljenje... voleo bih da me demantujete :wink:
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

stormer wrote:Lepo je to sto je Smiljanic ostao, ali sa ovakvim "tretmanom" se postavlja pitanje koliko ce ostati i da li ce uopste zeleti da ostane u Vosi u kojoj je, ako se ne varam, od pocetka ove sezone usao samo jednom u igru sa klupe... mozda nije hteo da ode na pozajmicu u drugoligaski tim, ali ako stigne ponuda preko grane ko zna sta ce se desiti (s'obzirom na poteze koje pravi tandem R nista ne bi bilo cudno)... Ne daj Boze :!: ,ali ovakav razvoj situacije me tera na ovakvo misljenje... voleo bih da me demantujete :wink:
Goran je vise puta ulazio u igru,ali uvek u drugom poluvremenu,cini mi se da jednom ili dva puta bio u startnoj postavi.Sto se njegovog ostanka u Vosi tice mislim da bi trebalo razmisliti o tome.On je kvalitetan igrac i steta je sto su ga hteli dati klubu koji ga nije vredan,jer on zasluzuje bolje.A ako dobije ponudu iz inostranstva trebao bi da je prihvati oberucke jer ovo sto mu radenije u redu. :cry: :cry: :cry:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sport;
ALEKS OTIŠAO


Baš kako je naš list i nagovestio, od angažovanja brazilskog napadača Aleksa neće biti ništa. On stručni štab Vojvodine nije uspeo da uveri da je fudbaler kakav im je potreban i juče je napustio Novi Sad.

Suprotno najavama, u „srpskoj Atini“ juče se nije pojavio reprezentativac Ugande Sepua, takođe napadač, koji će takođe jedno vreme biti na probi. On bi, navodno, trebalo da stigne sutra.

Dnevnik;

IZ FK VOJVODINA: Brazilac otišao




Brazilski fudbaler Aleks Dakol neće konkurisati za napad Vojvodine. To je juče i definitivno postalo jasno.



- Nismo imali dovoljno vremena da se upoznamo s njegovim vrednostima. Procenili smo stoga da je za njega bolje da potraži drugu sredinu - kaže tehnički direktor Radisav Rabrenović.

Sepuja stiže sutra

Reprezentativac Ugande DŽozef Kizito stigao je juče u Novi Sad i ponovo će biti na raspolaganju treneru Milovanu Rajevcu. NJegov zemljak Eugin Sepuja, prema najnovijim vestima, stiže sutra. Sepuja će provesti dva meseca u redovima crveno-belih, posle čega će rukovodstvo i stručni štab odlučiti hoće li sa njim potpisati profesionalni ugovor.
S. S.


Prica se da je Rabren na meti Arsenala, treba im takav strucnjak...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

koje debilne izjave ne mogu da verujem! Mada kad razmislim od koga su...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

van der iV a.k.a Totti wrote:
jeja wrote:Smiljanic odbio da ide u Celarevo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bravo majstore!Mali ima stav i to mi se jako svidja!
SMILJNIĆ JE U OMLADINCIMA VOŠE.
Post Reply