Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Gde su ovi dobro obavešteni da nas informišu ko će biti novi (stari) šef UO. :wink:
Interesantne priče kruže gradom, a ovde muk. :roll:
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Koje su to price, podeli slobodno :)
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Koliko čujem posebno se gura neki Gajić :D
A to sigurno nije onaj koji drži kazina po gradu. :wink:
Koji bi mogao biti pogađajte sami. :P
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Cane wrote:Koliko čujem posebno se gura neki Gajić :D
A to sigurno nije onaj koji drži kazina po gradu. :wink:
Koji bi mogao biti pogađajte sami. :P

Eto nam prvog spica za dogodine
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Djisa wrote:
Cane wrote:Koliko čujem posebno se gura neki Gajić :D
A to sigurno nije onaj koji drži kazina po gradu.

Eto nam prvog spica za dogodine

Imao sam isti upliv pre nekog vremena, zapravo mali Gajić špic je baš od ovog što drži kazina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Dobili smo po pi**i sto su bili oterani onda, videli kako izgleda kad se ne stane u red i sad ce njihov povratak znaciti da smo se kao ''naucili pameti'', dakle, eto nama mozda Evrope one tamo sezone... :greenbutt:

Jos ako se i onaj Palma sa Aliexpressa vrati sa Energotehnikom, eto nama nove zabave. :dance2:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:Dobili smo po pi**i sto su bili oterani onda, videli kako izgleda kad se ne stane u red i sad ce njihov povratak znaciti da smo se kao ''naucili pameti'', dakle, eto nama mozda Evrope one tamo sezone... :greenbutt:
Ovaj pajvan obećava samo jednu jednu stvar svojim dolaskom. Još manje ljudi na tribinama.
gospodinFKV wrote:Jos ako se i onaj Palma sa Aliexpressa vrati sa Energotehnikom, eto nama nove zabave. :dance2:
Oplakah :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Ovaj pajvan obećava samo jednu jednu stvar svojim dolaskom. Još manje ljudi na tribinama.
Pa ako opet dovuce ovog, primenice princip s odbojke - tribine ce biti popunjenije mozda, ali je tacno da ce biti manje ljudi. :mrgreen:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Uprava

Post by AntonioKasano »

Zavisi da li ce brojati u zimskim jaknama ili bez zimskih jakni :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... borav.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Jedna pretpostavka: mislim da mozemo ocekivati odlazak uprave. Radoja prelazi za dzabe negde, a Sergej ce izgleda u Juventus(https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... cio/327758" onclick="window.open(this.href);return false;) tako da kinte ni od jednog.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Ako odlazi ,a mislim da odlazi, bas me interesuje ko ce se uhvatiti u kostac sa silnim problemima.U svakom slucaju treba sto pre organizovati skupatinu kako bi se krenulo po ko zna koji put sa remontom kluba na svim nivoima
Po kuloarima se cuje ime Voje gajica, mada moje licno misljenje je da ce ovaj put takodje biti ime blisko politickim krugovima, akruelnoj politickoj vecini
draganas
Posts: 203
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

Vreme je za skupštinu, pa jer imamo poštenijih ljudi od skupštinskih drugara. :D

Sve su urnisali, zarad svojih ličnih interesa, za sve ovo zahvalite se gamadi iz skupštine.

Deco game is over ! Kluba više nema.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

draganas wrote:Vreme je za skupštinu, pa jer imamo poštenijih ljudi od skupštinskih drugara. :D

Sve su urnisali, zarad svojih ličnih interesa, za sve ovo zahvalite se gamadi iz skupštine.

Deco game is over ! Kluba više nema.
Pojavio(ila?) si se ovde na forumu pre 2 godine, otvoreno agituješ za stranačke, napredne, strukture u klubu i obraćaš nam se sa "Deco game is over !"?

Pa ti i tvoji su najzaslužniji što kluba već odavno nema :) Šta, neko će izvući osigurač i potpisati ono što je nama odavno jasno? Pa klub i jeste na aparatima da biste vi imali od čega da siskate parice. Da imate svoje mesto u aparatu. Da vaše dignute rukice i agitovani glasači imaju odakle da im se nađe kad zatreba.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

"Rabba je skupstinar" replika in 3, 2, 1,... :mrgreen:
Post Reply