Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
draganas
Posts: 203
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

Rabba wrote:
draganas wrote:Vreme je za skupštinu, pa jer imamo poštenijih ljudi od skupštinskih drugara. :D

Sve su urnisali, zarad svojih ličnih interesa, za sve ovo zahvalite se gamadi iz skupštine.

Deco game is over ! Kluba više nema.
Pojavio(ila?) si se ovde na forumu pre 2 godine, otvoreno agituješ za stranačke, napredne, strukture u klubu i obraćaš nam se sa "Deco game is over !"?

Pa ti i tvoji su najzaslužniji što kluba već odavno nema :) Šta, neko će izvući osigurač i potpisati ono što je nama odavno jasno? Pa klub i jeste na aparatima da biste vi imali od čega da siskate parice. Da imate svoje mesto u aparatu. Da vaše dignute rukice i agitovani glasači imaju odakle da im se nađe kad zatreba.
Aha - ti si na forumu 15g, otvoreno agituješ protiv nekoh struktura, obraćaš mi si kao nekom botu ?

Za to vreme se klub raspao, a najviše su krivi bezmudi likovi poput tebe, jer klub u tvojih 15g na forumu osim zilion besmislenih postova nema ništa, za to vreme su ti kroz klub prošli frikovi od Bata & sin, Tome grobara, pumpadžije.... svo to vreme naši drugari iz skupštine dižu svoje ručice za ovu gamad, jbg kad klasaš za gamad onda si i sam gamad...

Da game is over, jbg obrati se drugarima iz skupštine, jer Tomu Grobara i Pumpadžiju ti nisu doveli napredni već tvoji drugari...Ako treba da ti crtam javi...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

draganas wrote:za to vreme su ti kroz klub prošli frikovi od Bata & sin, Tome grobara, pumpadžije....
Ja samo da primetim da si zaboravio, gle sasvim slučajno, onog što namešta tendere Ultra Kopu...Inače bi tvoja lista bila na mestu. Ovako...Rabba ti sve lepo napisao.
Io odio Belgrado
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

draganas wrote:
Rabba wrote:
draganas wrote:Vreme je za skupštinu, pa jer imamo poštenijih ljudi od skupštinskih drugara. :D

Sve su urnisali, zarad svojih ličnih interesa, za sve ovo zahvalite se gamadi iz skupštine.

Deco game is over ! Kluba više nema.
Pojavio(ila?) si se ovde na forumu pre 2 godine, otvoreno agituješ za stranačke, napredne, strukture u klubu i obraćaš nam se sa "Deco game is over !"?

Pa ti i tvoji su najzaslužniji što kluba već odavno nema :) Šta, neko će izvući osigurač i potpisati ono što je nama odavno jasno? Pa klub i jeste na aparatima da biste vi imali od čega da siskate parice. Da imate svoje mesto u aparatu. Da vaše dignute rukice i agitovani glasači imaju odakle da im se nađe kad zatreba.
Aha - ti si na forumu 15g, otvoreno agituješ protiv nekoh struktura, obraćaš mi si kao nekom botu ?

Za to vreme se klub raspao, a najviše su krivi bezmudi likovi poput tebe, jer klub u tvojih 15g na forumu osim zilion besmislenih postova nema ništa, za to vreme su ti kroz klub prošli frikovi od Bata & sin, Tome grobara, pumpadžije.... svo to vreme naši drugari iz skupštine dižu svoje ručice za ovu gamad, jbg kad klasaš za gamad onda si i sam gamad...

Da game is over, jbg obrati se drugarima iz skupštine, jer Tomu Grobara i Pumpadžiju ti nisu doveli napredni već tvoji drugari...Ako treba da ti crtam javi...
Pa kad si bot!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dra ... 24-05-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Dragoljub Samardžić wrote:Једноставно, Војводини не смеју више никада да се понове резултати из тек завршеног првенства
Netačno.
Dragoljub Samardžić wrote:и све личне интересе и сујете мораћемо, сви заједно, да подредимо интересима клуба.
Vrlo tačno. Al nedostižno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Nebojsa
Posts: 9
Joined: Sun Mar 31, 2019 3:17 am

Re: Uprava

Post by Nebojsa »

Sve je izgleda dogovoren!? Gajic predsednik, Bajatovic ostaje, bice novih u UO, sportski sektor potpuno nov, novi i trener mozda novi stari! Plate su vec isplacene, za sve zaposlene.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Nebojsa wrote:Sve je izgleda dogovoren!? Gajic predsednik, Bajatovic ostaje, bice novih u UO, sportski sektor potpuno nov, novi i trener mozda novi stari! Plate su vec isplacene, za sve zaposlene.
A za omladince?
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Sta znaci novi-stari? Pitam, posto starih samo u poslednjoj deceniji imamo prilicno mnogo. :mrgreen:

Suma sumarum, tresla se gora...

Sto se tice prethodne rasprave, meni je fascinantno da neko ko nema dva razlicita posta na forumu nekog drugog ko je tu 15 godina zove agitatorom...

@Red Marquis - potpis. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Tipujem na cigana lalatovica...

Da jos samo dodam da mi nije jasno zbog cega se uopste jos uvek upustate u raspravu sa ovim garijem (mada verujem da nije gari). Samo ignore i sam ce ispariti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Bas me interesuje nova garnitura,al znajuci kako funkcionisemo ocekujem kozmeticke promene , eventualno sklanjaje Vlaovica - Gajic,Šćepa, sportskog direktora , Lerinc odbio...direktora Jevtica... e sad sve ostalo zavisi od dogovora Vucevica i Bajata. Malo ljudi i zeli da se bavi ovim
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Milan wrote:Da jos samo dodam da mi nije jasno zbog cega se uopste jos uvek upustate u raspravu sa ovim garijem (mada verujem da nije gari). Samo ignore i sam ce ispariti...
Zato što sam konj, pa se pecam ko šaran... Čak i to što sam napisao, izmislio sam toplu vodu. Svakom normalnom ovde na forumu je to što sam napisao odavno jasno... Izvinjavam se što ne poštujem nivo komunikacije na ovom forumu pojedinim postovima.

Što se nove "garniture" tiče, samo još jedan bodež u moje a verujem i srce svih koji iskreno i istinski vole Vošu. Ono što me brine je moja reakcija, tj. Nedostatak iste na napisana imena... Samo je pitanje dokle ću moći da izdržim a da ne kažem "meni dosta"... Deluje da nije daleko. A to me izrazito nervira. Samim tim, napredna gospodo, kao i svi dosadašnji i budući koji ste klub doveli do ovde, i odvesti ga još niže, napasite nam se svima. Izgubićete.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Promena na isto, glumci se menjaju ali i dalje se igra jedna te ista losa cirkuska predstava.

Samo je publike sve manje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ola/328231" onclick="window.open(this.href);return false;

Joj nama.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Malo je reći "užas"... Znači, očekivano.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Znaci postajemo Rad, jedan tipican trange-frange klub za menadzerske malverzacije...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply