Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

Jel ima sta novo ? ako ima nesto napisite da znamo sta se desava na Skupstini ?
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post by lazarr »

Evo Fare šta ima novo... Ili staro.....

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/vojvo ... og-odbora/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo mi je najbolji deo:
Zahvalnost na dosadašnjem radu uputio je gospodinu Radisavu Rabrenoviću sa kojim će, kako kaže, obaviti razgovor i ponuditi mu da ostane u klubu.


Nek nam je Bog u pomoći!!!
Last edited by lazarr on Sun May 11, 2014 1:15 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Uprava

Post by Casual »

Ko je bio danas imao je sta da vidi. SC "Vujadin Boskov" kao da je postao necije privatno vlasnistvo.
Meni samo nije jasno da oni ovu lakrdiju pravdaju jedino time kako su igraci i radna zajednica podrzali kandidaturu onog kriminalca, to im je odgovor na sve. Alo!?
I koliko je od tih 44 novoproklamovanih skupstinara glasalo za? Verovatno svi. Uostalom, ne bitno.
Kako Rabren predstavlja radnu zajednicu ako je dao ostavku?
Mislim da je zakon na nasoj strani i da samo treba da budemo pametni i istrajemo u tome.
Last edited by Casual on Sun May 11, 2014 1:11 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu!
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

lazarr wrote:Evo Fare šta ima novo... Ili staro.....

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/vojvo ... og-odbora/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nek nam je Bog u pomoći!!!
E neka nam je bas bog u pomoci sad cemo sledecu sezonu igrati sa pionirima posto ce ova bagra sve zivo sada prodati mame im ga .... :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: .
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik »

"Vidno uzbuđen i srećan zbog izbora na najvišu funkciju kluba, Pavlović se biranim rečima..."

Severna Koreja nam zavidi.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Ovo danas je bila jedna velika, velika sramota. Ne samo za klub, ne samo za nas , nego i za drzavu u kojoj su ovakve lakrdije moguce. Dace Bog da u ovoj drzavi ima smisla drzati se zakona koji jeste na nasoj strani i da isrtajemo do kraja sa ovim jajarama. Razna osecanja mi nanose ove face i svasta bih rekao ovde, ali bih zbog toga mogao da robijam, pa je bolje da cutim i ako bude srece vidimo neke druge njuske iza resetaka. Inace veoma mali broj slaninara na VB, mada ako je vec tako treba sa time da se pomirimo, zbijemo redove i pokazemo ko smo. Malo nas je , al smo go**a.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8862
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Braco,

Posto je vise nego ocigledno da je "novo" rukovodstvo izabrano na nelegalan nacin, ono sto bi trebalo uraditi u ovo trenutku je:

- sazvati Skupstinu kluba u onom originalnom sastavu pre ovog nelegalnog u suprotnosti sa Statutom imenovanja novih clanova i na toj Skupstini izglasati rukovodstvo kluba

- to novo rukovodstvo momentalno da podnese tuzbu protiv ovog danas izabranog "rukovodstva" zbog uzurpiranja imovine uz zahtev za povracaj iste uz pomoc organa drzave (sud i policija)

- fizicka blokada svih uzurpiranih objekata dok ih uzurpatori ne napuste, ovo bi navijaci morali da odrade, niko pa ni igraci da se ne pustaju unutra na SCVB i Karadjordje bez odstupanja po bilo koju cenu

No naravno da ce se ovaj film tesko gledati, jer suvise malo je onih kojima je stvarno stalo toliko da bi se cimali oko kluba. A istini za volju, klub je uzurpiran vec par godina u cemu je ucestvovao i prethodni ("legalni") saziv skupstine i sad nam se sve to vraca kao bumerang, sve one godine kada smo dozvolili da klub prakticno postane necija privatna imovima i nasledni feud iako je zvanicno izuzet iz privatizacije, sada se ti isti ljudi koje smo mi doveli na vlast u klub prema njemu tako i ophode kao da je to njihovo privatno i otudjuju ga dalje po svojoj volji kao da im je od pokojnog babe ostanulo, a i jeste na karaju krajeva, bas zahvaljujuci nama svima samima i u Skupstini i na tribinama i na forumima i svugde zato sto smo nikakvi i metiljavi i prodali bi se za saku dinara.

Prema svecu i tropar.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Uprava

Post by kafe bagdad »

bla, bla, bla...
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: Uprava

Post by Camel »

Sta Bla bla bla!?
Da su se razni blablači čekali, Stole bi i dalje skupljao pare za operaciju, po forumima bi se kukalo i plakalo nad sudbinom kako smo propustili priliku da obeležimo 100 godišnjicu i još gomilu stvari.
Keep on BLABLING!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Uprava

Post by novosadjanin »

Skupstina tek treba da se odrzi. Mi ovu ne priznajemo!
"NOVA SEDNICA?
NA kapiji fudbalskog centra „Vujadin Boškov“ ulaz na Skupštinu nije odobren za 29 članova starog saziva, kako tvrdi Đorđe Nedeljkov, predsednik Nadzornog odbora kluba.
- Mirno ćemo napustiti ovo mesto ali naglašavam da je način na koji se bira novo rukovodstvo nelegitiman i da odluke neće imati pravno dejstvo. To ćemo i dokazati. Sazvaćemo novu sednicu Skupštine na koju će svi biti pozvani i legalno je održati - poručio je Nedeljkov."
http://novosti.rs/vesti/sport.294.html: ... ukovodstvo" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

koji cirkus,kome je jasno ovde sta se desava :argue: sta se desavalo u Veterniku?
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ološ nije sakrivao karte, reče lepo na snimku od 0:32. Sledi rasprodaja tima, a kajmak će opet da kupe brkata morončina iz Kruščića i onaj pajser što se borio sa šampanjcem na atletskoj stazi. Kao i dokazani grebatori na račun kluba, i grupe nekada. Tragedija koliko nemorala na jednom mestu.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=27yzAsnlWSY[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Kao sto sam rekao,maske su pale. Sada nam sledi pravedna,pravna,borba.
A 4 izdajnika treba staviti na stub srama!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Uprava

Post by :) »

slaninica wrote:Kao sto sam rekao,maske su pale. Sada nam sledi pravedna,pravna,borba.
A 4 izdajnika treba staviti na stub srama!
Ne znam zasto bas 4 ko tu nije izdajnik, no one na koje ja mislim sada su i ozvaniceni kao predstavnici radne zajednice. Ajmo FREAKS, udri jedan referat...

:shit: :pegla:
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Uprava

Post by prijatelj fudbala »

U nekim drugim životnim pričama sam trenutno pa se nisam previše udubljivao u celu priču, ali kontam da bi neka prijava trebala da ode najpre Savezu, zatim ministartvu za sport a na kraju i uefi. Kontam da taj Nedeljkov razmišlja u tom pravcu...
Post Reply