Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Posto je vec sve transparentno, a takve info su se znale i za vreme vladavine Bate, hajde da cujemo i od nove uprave?
Koliku platu ima sestra bivseg navijaca, sekretarica Milica Radmilovic i zasto je i dalje u Klubu? Koliku platu imaju Predsednik Kluba – Zoran Šćepanović
Generalni sekretar -
Savetnik predsednika UO – Igor Sekereš
Sportski direktor – Mladen Jovanić
Direktor omladinske škole – Branislav Novaković
Sekretar Kluba – Dušan Petrović
Tehnički sekretar i TMS menadžer – Ruzica Zlatić
Finansijski direktor – Vladimir Majkić
Savetnik u računovodstvu – Zagorka Krstin
Blagajnik – Ankica Nedeljkov
Koliku platu ima Aleksandar Vlaskalic i da li je u planu njegovo napredovanje u Klubu, verovatno je zasluga sto je bio clan paralelne skupstine? Kada ce biti pokrenut sudski postupak za stan koji je uzeo Cabroni?
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

tulip wrote:
Minja wrote:...bivseg zamenika predsednika bi za mene bio totalni sok.
Mislim da bi FK Vojvodina trebala da ospori i jasno da stavi do znanja svim medijima da Pavlović, Vuković i Radosav (mada se ovaj poslednji ni ne oglašava) da nikada nisu bili predsednik, podpredsednik i predsednik Skupštine. "Njihova" Skupština je je bila nelegalna, uzurpatorska i sve odluke donete na njoj su ništavne, pa tako i odluke donete o njihovim funkicijama i titulama. Mediji tako ne bi smeli da im prilikom njihovih sledećih saopštenja dodaju prefiks "biši predsednik, podpresednik...". Na taj način bi se smanjila "težina" teksta za neupućene, mada svaki takakav tekst škodi FK Vojvodini.
A baš su nešto navalili sa prozivkama pred musavu ciganku.
U tim medijima pisu "novinari" koji se prodaju za 20 evra.U stvari oni ni ne pisu nego ih neki bandit tipa Vukovic odvede na prase a ovaj mu za uzvrat objavljuje saopstenja.Da su pravi novinari umesto potplacenih pilicara pitali bi tog Vukovica kako to da je ugovor o Sergeju sklopljen sa njegovom firmom,kako to da pusta menicu na 2.3 miliona a igrac prodat za 850(cak i da je u pravu da je prodat koliko on tvrdi za 1850000,na osnovu cega je njegovih 50% 2.3 miliona),pitali odakle toliki dug i tome slicno.Pa eto ti nas covek Gavrilovic u wc papiru S.Zurnal.Covek otkad znam za sebe nije napisao rec kririke za blizance,za njihove nebrojene kradje protiv nas,za likove iz bivse uprave itd.Sve nesto uvijeno,zavijeno,valjda se boji BG gazda.Sta ocekivati onda od ostalih...
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Uprava

Post by Roki »

Stvari treba da se konkretizuju,transparentnost,navijacke sestre,tetke,razni glodari i glodarke,napolje iz kluba,sta se tu ceka,onaj zvanicni sajt da se preuredi i da se napravi jedan moderan,dostojan vremena i kluba stogodisnje tradicije,ili da se gasi,cemu ono sad tamo sluzi...stvari koje netraze vreme,treba odma resavati,da bi se nesto podrzalo mora da bude vidljivo opipljivo konkretno...
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Uprava

Post by Petrovic.B »

Matador wrote:Posto je vec sve transparentno, a takve info su se znale i za vreme vladavine Bate, hajde da cujemo i od nove uprave?
Koliku platu ima sestra bivseg navijaca, sekretarica Milica Radmilovic i zasto je i dalje u Klubu? Koliku platu imaju Predsednik Kluba – Zoran Šćepanović
Generalni sekretar -
Savetnik predsednika UO – Igor Sekereš
Sportski direktor – Mladen Jovanić
Direktor omladinske škole – Branislav Novaković
Sekretar Kluba – Dušan Petrović
Tehnički sekretar i TMS menadžer – Ruzica Zlatić
Finansijski direktor – Vladimir Majkić
Savetnik u računovodstvu – Zagorka Krstin
Blagajnik – Ankica Nedeljkov
Koliku platu ima Aleksandar Vlaskalic i da li je u planu njegovo napredovanje u Klubu, verovatno je zasluga sto je bio clan paralelne skupstine? Kada ce biti pokrenut sudski postupak za stan koji je uzeo Cabroni?
Odvratni drzavni projekat zvani crvena petokraka javno je izasao sa platom Terze i svih igraca iz prvog tima, a FK Vojvodina koju sad vode navijaci to kriju ili ne zele da objave?

Nije mi jasno zasto u klubu i dalje rade clanovi lazne skupstine Capelja, Vlaskalic, Radmiloviceva?

Zasto se ne vrati klupski stan?
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Da li je tacno da je Ljube Dundjerski prikljucen sportskom delu i da vec varnici izmedju njega i Jovanica? Moja zelja je Drakulic, ali bolje i Ljube nego Mladja.
User avatar
ФИРМА 1989
Posts: 22
Joined: Wed Jun 04, 2014 10:17 am

Re: Uprava

Post by ФИРМА 1989 »

ФИРМА 1989 wrote:...sada kada stvari ne teku po njihovim zamislima ponašaju se kao mala deca i uvređene mlade, a pritom sami nisu dupetom mrdnuli da se stanje na terenu promeni, a nije da nisu imali prilike i da nisu zvani. Svi su bili pozivani više puta, ali je lakše biti iza tastature i glumiti opoziciju svemu i svačemu. Niko ko se sam nije ponudio nije bio odbijen niti uskraćen za bilo kakvu informaciju!
@Matador
Predsednik i ostali članovi Upravnog odbora sigurno nemaju platu. Za ostale stvarno ne znam, ako je to uopšte i pitanje za mene. Ljube je priključen sportskom delu Kluba i tome sam pisao pre neki dan, a u štampanom izdanju Žurnala pre par dana i predsednik je to izjavio. Nije nikakva tajna.
Hajde ti meni da odgovoriš na jedno pitanje, bio bi red pošto sam ja tebi odgovorio na milion. Zašto se lažno predstavljaš na forumu i ne govoriš istinu za svoje godine? To nije lepo :nono:



Da se vratim na Vukovića, ovako izgleda njegovo saopštenje

Image

A ovo mu je deo CV-a

http://www.svevesti.com/a53528-za-dva-m ... vnu-zemlju" onclick="window.open(this.href);return false;

Ozbiljno je zagrizao da bude predsednik Vojvodine, a vrlo brzo je i privatizuje.
6.Март 1914те године - ФК ВОЈВОДИНА НОВИ САД
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Uprava

Post by JackSparow »

Dok je Vukovic bio glavni covek u fk Veterniku, o njemu se mogle cuti samo najgore stvari. Ono sto znam, kada je odlucio da napusti klub, onemogucio je da veternik odigra nekoliko poslednjih utakmica, preciznije ekipi je zabranio da izlazi na utakmice. Rezultiralo je ispadanjem u poslednji rang, a pravdao se losim sudjenjem i zato nije dozvolio ekipi da odigra preostale utakmice. Pravi razlog je da je odlucio da ode, pa je povukao sve za sobom. Sportski covek.
A ono sto sam cuo je da je igrace vredjao, ponizavao pojedinca pred ostatkom tima i sl. Sve u svemu nijednu lepu tec o njemu niko nije rekao.
Inace je mrski neprijatelj kuma, Mirka Dubroje i tu je bilo svega.
Protiv ovakvih ljudi u sportu se treba boriti na svaki moguci nacin.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

ФИРМА 1989 wrote:@Matador
Predsednik i ostali članovi Upravnog odbora sigurno nemaju platu. Za ostale stvarno ne znam, ako je to uopšte i pitanje za mene. Ljube je priključen sportskom delu Kluba i tome sam pisao pre neki dan, a u štampanom izdanju Žurnala pre par dana i predsednik je to izjavio. Nije nikakva tajna.
Hajde ti meni da odgovoriš na jedno pitanje, bio bi red pošto sam ja tebi odgovorio na milion. Zašto se lažno predstavljaš na forumu i ne govoriš istinu za svoje godine? To nije lepo :nono:
Jujuju evo javno priznajem da moje pravo ime nije Matador :) Znaci Gari, ti znas koliko ko na forumu ima godina i ko je ko, a ne znas koliku platu ima Petrovic i da li ulazi u premije? Znas da ja lazem i da to nije lepo, a nema vremena da se digne optuznica za Cabru, da Zoka odgovori na pitanja, a ima vremena da pregovara sa Terzom i Kokezom. Odgovori su selektivni, da me pogresno ne razumes ne mislim da imas obavezu na sve da odgovoris. Nije mi jasno zasto se ne zamera Cabri, sta i dalje u klubu traze Milica, Capelja i Vlaskalic. Imate moju podrsku, ali neke trenutne stvari su ocajne. Imam preko trideset i niste dobro procenili i ponovo kazem: ako je Matador problem, necu vise pisati o upravi, najmanji problem.
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: Uprava

Post by ristoo7 »

Да ли може да се прикаже јавности уговор у коме се види колико је клуб добио пара за рекламе предузећа Максим и ко. ?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Добронамерни савети новој управи ако желе масовну подршку навијача:

1. Мора се изађи у јавност са што више детаља о домаћинском управљању ББ управе
2. У јавности се константно потура информација да садашња управа није уложила ни један евро а да жели да управља клубом(ја лично знам да је то теза поражене струје) и то се мора оповргнути јер сто пута поновљена лаж постаје истина
3. Треба јавно објавити износе плате запослених у клубу(не мислим на играче) а преко притиска јавности треба ићи на смањење истих. Сходно овоме, треба и укинути систем премирања за сва она лица која нису играчи и чланови стурчног штаба.
4. Водећи људи клуба морају бити присутнији у јавности! Без обзира на њихове обавезе (ту мислим на радио, тв и нет).
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Sve se slažem što je Podbara napisao. Dodaću još koju, ponavljam već 100 puta, dosadan sam sam sebi.

1. Mora se ići u osnovne škole, deliti poklone školama, deci, (već sam o tome pisao) ... Praviti akcije u kojima se promoviše klub, inicirati i učestvovati u dobrotvornim i humanitarnim akcijama. Mora se nešto uraditi društveno korisno za ovaj grad, kako bi klub dobio širu podršku građana i makar zapušio usta okorelim ciganima/grobarima iz grada. Oni imaju jači globalni marketing (jebi ga, vidim u univeru ili ne znam već gde cigansko/grobarske sveske za škole!) i tu im se ne može parirati. Ali naša niša je lokal, oni ne mogu da nam pariraju u našem direktnom kontaktu sa građanima. Ne koristimo to uopšte! Zbog čega? Ima li ijedan dobar razlog?
2. Potrebno je osmisliti bolju promociju sezonskih karata, zar je to tako teško shvatiti? Nudite porodične pakete, dajte poklone za kupljene karte. Da li je toliki problem organizovati neku mini revijalnu utakmicu i tu davati karte sezonske ispod cene, organizovati par štandova ispred Merkatora, u Zmaj Jovinoj, na keju i sl. i tu prodavati karte sa poklonima (ako neko nema para baš kod sebe, da mu se vaučer sa poklonom i nek dođe prvi radni dan na blagajnu da plati i preuzme kartu). Jedini način obezbeđivanja podrške domaćim igračima je veliki broj sezonskih karata. Da smo sinoć imali 2000 sezonskih za zapad i 500 za istok, qrac bi se ovi iz raznih vukojebina širili tako po zapadu.
3. Deliti poklone navijačima koji dugo godina kupuju sezonske karte. Moraju se negovati navijači koji su verni i odani klubu i u najtežim godinama. Zar je i to tako teško shvatiti? Pitam se ko se tu bavi marketingom i na osnovu kojih referenci? Pa ljudi moji, nije marketing samo okačiti vest na sajt i šerovati na twiter!
4. Karte za utakmice sa blizancima moraju biti paprene!!! Ne prolaze ove jednokratne akcije, dve utakmice jedna karta. Da je sinoć zapad bio 1000, a istok 700/800, isto bi se qrac tako širili. Stavite na papir: da li nam je bolje da na istoku bude 1500 cigana po 700 dinara ili 3000 (koliko ih je već bilo) za 400?
5. Treba stvarno razmisliti od sledeće sezone da se blizanci izmeste na jug. Po zakonu smo obavezni na 5%, to je nerealno malo. Ali treba prodati klubu 1000-1500 karata (ne znam tačno koliki je kapacitet nove južne tribine bez stolica) da prodaju ili dele svojima i da lepo oni odu na jug, a zapad i istok prodavati ovde na blagajni. To treba uraditi tek pošto se poveća broj prodatih sezonskih karata i uz uslov da cene za ove tribine, kao što sam rekao, budu paprene za te utakmice. Tako onda neće pasti na pamet svakom idijotu iz pičkinaca da se uputi ovamo bez karte i para.
6. U ovakvoj konstelaciji, da bismo opstali kao klub, osuđeni smo na igrače iz sopstvenog pogona. To uopšte nije tako loše, videli smo iz prethodnih generacija da imamo dobru školu i talentovanu decu. Moraju se sve pare uložiti da se rad u omladinskim školama podigne na još viši nivo, kao i skauting. Uzimati sve što iole valja na najmlađem uzrastu. Ne sme da nam se dešava da klinci iz vojvođanskih mesta prelaze u beogradske omladinske škole. Na tome se mora insistirati.

Staću ovde, ponavljam se već, ali imam potrebu da napišem ovo i zanima me da li to iko čita i da li su takve ideje realne ili ne.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Ne slazem se za cenu karata! Da je cena karata juce bila 1000 dinara mogu da ti garantujem da bi jos vise cigana bilo na zapadu a nas jos manje nego sto je bilo!
Zasto da neki cigan plati za istok 400 dinara a ja da moram da idem na zapad za 500 ili 1000? Sto da placam skuplje kartu od gostujuceg navijaca i da pri tome ne mogu da biram tribinu? Bilo je ljudi koji nisu mogli da dodju na utakmicu sa OFK-om i morali su da kupe kartu za jucerasnju utakmicu. Mislite da bi bili srecniji ako bi je platili 1000 dinara? Ne.

Ili blizance izmestiti na jug, ili stvarno zapadnu tribinu napraviti domacom tako sto bi se onemogucio ulazak bez obelezja kluba! Svako ko navija za Vojvodinu ima bar jednu stvar vezanu za klub. Sal, Majicu, Duks, Kacket. Pa neka i zvrji poluprazna tribina ali ce bar biti domaca!
Sezonske su jesu resenje ali dokle god neko treci odlucuje ko moze da udje a ko ne i to ce biti problem.
Kako moze da se desi da neko sa sezonskom ne udje na utakmicu? Ljudi ovo je najgore sto se desilo juce, nije zajebancija! Ne moze bre ni policija da zatvara stadion deset minuta pre pocetka utakmice. Oni su tu da sluze nama i da postuju satnicu a ne da glume kao da se zbog njih doslo na utakmicu!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Da je uprava stvarno slaninarska, onaj mural na jugu bi bio prekrečen. Taj mural je simbol koliko su se odista stvari promenile. Ali naš predsednik "ima preča posla".
Prvi put je bila prodaja karata na ovoliko mesta u gradu. Kome ste ovim olakšali, kome je ovo išlo u prilog?

Priča o prebacivanju na jug gostiju je iluzorna, ta tribina neće nikad proraditi. Puna usta hvale za gradsku upravu iz kluba, a jedino što su trebali da urade su epski zasrali. Nego dajte grobarima i ciganima deo zapada kad već ne želite da napravite tu tribinu domaćom a nek MUP nabije kordon između. Ulaz 1 i 2 njima, ostalo nama. Pri prodaji karata na štandu da se istakne koji je za nas a koji za njih deo. I to je sramotno, ali kad već su važniji odnosi sa prijateljima Kokezom i Terzom no mi, daj šta daš...

Ispod mene juče porodica, muž, žena i dvoje klinaca. Keva gleda u onog morona što je provocirao na severozapadu i pandure koji se prave blesavi i kaže "Šta nam ovo sve treba". I tako mi gubimo naše ljude koji odustaju od dolazaka jer na zapadu svaki put izbije neko sranje. Ti obični simpatizeri su većina na utakmicama. Blizanački simpatizeri su spremni sve da istrpe, ionako je cirkus jednom godišnje, naši nisu, i ja ih mogu potpuno razumeti.
Io odio Belgrado
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Stexman wrote:Ne slazem se za cenu karata! Da je cena karata juce bila 1000 dinara mogu da ti garantujem da bi jos vise cigana bilo na zapadu a nas jos manje nego sto je bilo!
Zasto da neki cigan plati za istok 400 dinara a ja da moram da idem na zapad za 500 ili 1000?
Rekoh da se poskupe karte i za zapad i za istok. Inače, sezonska za istok je koštala 1500 dinara. Računica je jasna da sa jednom evropskom i dve utakmice sa blizancima, ti sve ostale utakmice dobijaš gratis. Uostalom, iz perspektive kluba, jedine utakmice na kojima klub može ponešto da zaradi su zvezda i partizan (ako izuzmemo Evropu). Zato treba Slaninarima dati priliku da jeftino kupe sezonske, da se to dobro ispromoviše, a postoji još načina da se domaćim navijačima pomogne da kupe kartu za ove utakmice. Npr. na početku sezone se kaže da se čuvaju karte sa utakmica JSL lige, jer će biti iznenađenja tokom sezone. I onda se pred utakmicu sa blizancima najavi da se, recimo, dve ulaznice sa bilo koje domaće utakmice mogu menjati za zapad, ili se plati neka simbolična cena. Ponavljam, minimum dve, a ne jedna utakmica kao što je bilo sad, jer garantujem da je bilo cigana koji su kupili kartu protiv OFKe i menjali za zapad. Dakle, ima načina - to sve što govorim su poznati marketinški fazoni. A gostujućim navijačima nek drhti ruka kada vadi hiljadarku na blagajni Karađorđa. Ipak su oni došli da gledaju Vojvodinu! :deal:
Last edited by borrissey on Mon Aug 25, 2014 1:03 am, edited 3 times in total.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Uprava

Post by One and only »

Jedino pravo resenje jeste da se ulaznice za zapad protiv sljama mogu kupiti samo uz sezonsku kartu. Dakle, pokazes sezonsku i kupis ulaznice za svoje prijatelje Slaninare. Mozda zapad bude polu prazan, ali sigurno ce biti 100% nas. Klub nece biti u velikom finansijskom gubitku i da proda samo pola zapada, maksimalno 10-15 hiljada evra za obe utakmice u sezoni, sto je nista. Ako sam nesto ocekivao od ove nove tzv. slaninarske uprave, onda je to mnogo bolji odnos prema navijacima, ali ovo sto se desilo juce mislim da svet jos nije video. SRAMOTA!
Resenje za ovaj problem postoji, ali ocigledno je da to nije u interesu nijedne uprave do sada.
United of Vojvodina
Post Reply