Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Uprava

Post by Schteph_F89 »

Bianco Rosso wrote:Питање за оног ко може и зна да одговори:
Да ли је тачно да је члан наше управе Ненад Рончевић, извесни новосадски бизнисмен, некадашњи кадар ДСС-а а сада наравно СНС-а, и исто тако члан управе црвене звезде и осведочени навијач истог?
Dodjes sutra i pitas. Ovo je sansa za sve, nek' pita sada il' nek' cuti zauvek :mafia:
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Rok od danas do sutra je malo kratak za ovaj poziv, a od G-dina Scepanovica bi bilo fer da odgovori na sva postavljena pitanja sa foruma, jer ne verujem da ce svi koji su ih postavljali biti u mogucnosti da dodju.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Gos'n Zoko, imate sva pitanja navijaca u temi intervju sa Vama. Kada budete postovali navijace Kluba ciji ste predsednik, onda cemo i mi vas poziv. Molim Vas da na ta pitanja odgovorite i da pokazete da vise cenite sopstvene navijace i da imate vremena i za njih, bar u pola koliko imate za intervjue u zutom Zurnalu i za pregovore sa raznim Kokezama, Terzama, Vukovicima i slicnom sportskom "Krem" drustvu.

EDIT: Nemas ti sta da pozivas navijace na bojkot. Ako i sam zelis odgovore, pravac stadion sutra pa sve ovo Gos'n Zoki u lice. Lako je sedeti za kompjuterom i pljuvati. Covek vas je pozvao, pa ko voli nek' izvoli.

Ogi
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Matadore, ne budi smesan! Ovo e skroz kul sto je covek uradio. Pa mnogo je ozbiljnije da dodjes i licno mu postavis pitanje koje zelis nego da ozbiljan covek koji je na celu jednog kluba, pise po forumu. Ok je ako on to zeli, ali mnogo je normalnije po meni da se to sve uradi javno. Onda ako nisi zadovoljnan odgovorom taman mozes da mu kazes da nisi zadovoljan odgovorom i da ti nije rekao sustinu.

Imam utisak da nekima zaista nista nije po volji!! Inace mene jedino interesuje da cujem koliki je dug koji je neminovan da se isplati i koliko smo inkasirali novca u ovom prelazom roku, ali obzirom da sam zaista zauzet ovih dana a ubedjen da ce ta kljucna pitanja postaviti prvi koji se javi za rec, mislim da nije toliko veliki propust s moje strane ako ne odem sutra na tu press konferenciju.

Skroz je kul ovo sto je Zoka uradio, videcemo kako sve to izgledati sutra.
Last edited by laki on Mon Sep 08, 2014 4:59 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Zoka Scepanovic wrote:6. Dragan Čapelja je trenutno urednik sajta, ali je on, kao i svi, na probnom radu. Što se tiče komentarisanja na zvaničnom sajtu, moje neko mišljenje je da bi sajt trebalo da ima servisnu karakteristiku, a za komentare i diskusije bih ostavio za društvene mreže( zvaničan nalog Kluba na facebook-u i twitter-u), kao i za internet forume. Koliko sam ja upoznat, postojala je neka vrsta cenzure na društvenim mrežama i to je ukinuto, to jest, svi blokirani korisnici su odblokirani i sigurno se neće neistomišljenici na taj način sprečavati da izraze svoje mišljenje u budućnosti.
Je l' nas neko ovde zaje**va?

Okaci se vest da su Vranjes i Dundjerski u klubu danas, dva meseca nakon sto se o tome pocelo pricati. Azurno, nema sta...

Postujem zelju i htenje, ali ako nesto zapinje i ako se ne radi kako treba, jer ste ostavljeni u teskoj situaciji, onda izadjite pred navijace i recite 'Eto, za**ali smo tu i tu. Tesko je, izvinite, i mi smo ljudi, trudimo se...'

Nemojte da moramo stvari da saznajemo iz ruznala, novosti i ostalih stvari za potpalu. Svaki put kada precutite nesto za sta ste sigurni da navijaci nece odobriti, sve ste blizi onima koje ste zamenili i sve manje podrske imate.


Ako ste transparentni, onda budite transparentni i kada povucete lose poteze...
I jos nesto, dokle ce nam Capelja vredjati inteligenciju ovakvim tekstovima...
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

Zoka Scepanovic wrote:...
Ovo je jos bolje nego piskaranje po forumu, ako uspem da se organizujem eto mene sutra :lala:

Ali ako i ne uspem da se organizujem ocekujem da ce se vec naci neko ko ce sva pitanja forumasa da prenese uzivo.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Jole wrote:
Zoka Scepanovic wrote:...
Ovo je jos bolje nego piskaranje po forumu, ako uspem da se organizujem eto mene sutra :lala:

Ali ako i ne uspem da se organizujem ocekujem da ce se vec naci neko ko ce sva pitanja forumasa da prenese uzivo.
+1!

Чух причу за неповеровати а све а про по нашег растућег дуга. Да ли је истина да је "власник" малог истока, Илија АТП Девић?
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Alo ljudi, sta je sa vama? Covek verovatno ne zna gde se nalazi od posla koliko ima oko sredjivanja naseg kluba, vi mu zamerate sto nije svima odgovorio? Evo, nikada nismo imali priliku da pricamo sa predsednikom i iz prve ruke saznamo sve. Ako ste tolike face, pojavite se sutra i recite mu u facu sve sto imate, mozda i dobijete neki odgovor koji ce vas razuveriti.... Ja cu sutra sigurno biti tamo,a vi?
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Laki to ne da nije kul nego je krajnje nekorektan potez prema navijacima kluba verovatno stecen tokom politicke karijere. Covek je trazio intervju dobio konkretna pitanja, na delic dao odgovore i obecao nastavak. Kul je potez tek kad da odgovore na forumu!!! Smesno je da se 24h ranije, radnim danom navijaci pozivaju na sastanak. Provereno oni koji su postavili pitanja u velikoj vecini ici nece. Nema potrebe, neki rade, imaju obaveze, a predsednik ce imati izgovor. SVE SAM VAS ZVAO I MOGLI STE DA PITATE STA ZELITE.Samo ti prijatelju nastavi da pregovaras sa Kokezama, Terzama, Vukovicima, a u klubu imas igraca iz cg sto ko zna kome klub preko njega uplacuje platu, Cabru u klupskom stanu, Capketa na sajtu, Vlaskalu, Milicu, Vranjesa, Jovanica, Dzimija, Petrovica i ostale visokokvalifikovane volontere sto bi i PSG doveli do bankrota. A posebno Tomu i Sarana kao slag na torti. FUJ, ODVRATNO!! Pozdrav za Slaninara Vranjesa sto je predvodio strajk i odveo Melega i za menadzera Ljubeta, a posebno za AGILNOG Jovanica. Sto se tice FIRME 1989 nema potrebe da me poziva na sastanke.
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Uprava

Post by njaks »

Vidim da prednjacis na forumu sa pitanjima, pa evo majstore prilike sutra idi sa svojim spiskom i pitaj coveka sve sto hoces. Postavljas ovde gomilu pitanja ne znam samo od koga ocekujes odgovore na ovom forumu? Mozda si samo jos jedan u nizu internet huligana?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Ja da sam bilo kakav funkcioner u klubu u zivotu ne bih pisao ni po jednom forumu. Ponavljam, po meni je ovo savrsena prilika da predsednika kluba pitas sta god zelis. Sta kao ne mozes da stignes u 5 na Vujadina?? Ti dodji u pola 6, 6, trajace to do tada. Stvarno si postavljao gomilu pitanja na forumu, eto ti savrsene prilike da dobijes odgovor. Mene zanima samo visina duga i kolicina inkasiranog novca od transfera, a kontam da ce to cak i on sam reci a ne da ce ga prvi koji bude tamo to pitati. Tako da ja cu svakako dobiti odgovor na ono sto me zanima.
Image
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Uprava

Post by rula »

Nije na Vujadinu nego na stadionu, koliko sam ja razumeo...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Matador wrote: ...
Мислим да би било најбоље да председник Ф.К.-а лично дође на твоју адресу и одговори ти на питања, јел би тада био задовољан? Стварно ми није јасно како ти очекујеш да добијеш све те одговоре јавно, на форуму...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Da li neko od forumasa ima kameru i voljan je da je donese danas na sastanak sa Scepanovicem? Ideja je da mu se postave pitanja sa foruma i da se to zatim upload-uje na sajt...

EDIT: Zaboravite na prethodni post, jer sam upravo dobio info da nece dozvoliti snimanje. Ostacemo bez odgovora, jer ja ne vidim drugi nacin da se resi "incident" sa neodgovaranjem na pitanja sa ovog foruma...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Izgleda da se sa onim 'transparentno' mislilo jedino da se otkrije ko to postavlja neugodna pitanja.

Po meni je ovaj danasnji sastanak nedovoljna zamena za prvobitni dogovor da se odgovori na pitanja forumasa, jer je jasno da nece svi moci postici da prisustvuju, cak i da su svi u Novom Sadu (a valjda je jasno svima da nisu).
Setimo se da je cak i bivsi trener nasao za shodno da odgovori na sva forumaska pitanja, tako da je za mene ovo ipak manjak postovanja od strane gdina Scepanovica.

U svakom slucaju, nadam se da ce neko ko bude mogao da prisustvuje pitati da li postoji plan u vezi marketinga i ko je kriv za onu sramotu protiv zvezde, tj. sta klub planira povodom slicnih situacija u buducnosti.
Post Reply