Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Pa ni ne znam tacno koliko ima navijaca u klubu,to jest koga vi smatrate za navijaca,pa kad bih znao koga smatrate mogli bi raspravljati da li je dovoljno strucan za svoj posao koji obavlja...ostalih koliko na platnom spisku ima klub koji je u minusu par miliona evra???Boris se za klub al te bole tuki za 100 puta koliko hiljada mesecno,otkud tolike pare klubu koji je u minusu,brines za klub,al ovo nije bitno...

Koji navijaci su se to pozaposljavli u klubu,kog ozbiljnog stranog kluba,pa to je raspad grupe u najavi???

Moje tacno pitanje tebi i ostalima koji su upuceni je koliko ima ljudi na platnom spisku FKV i koliko ih je bilo kad ste dosli u klub???Pa ne bi bilo lose da znamo i specifikaciju koliko kog kadra ima kad se vec priblizavate navijacima??
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Помешао си ме са неким, и прво нешто сам кажеш и оптужујеш, па онда кажеш да не знаш.
Значи свих 100 треба отпустити. ОК. Слажем се да се сви отпусте.
Кад сам рекао да се навијачи баве Клубом мислио сам на то да их интересује ко води Клуб и брину о томе, прате, хоће да мењају, итд...
Немој ти мене да мешаш са Вама. Ја нисам ни у Скупштини, тако да сам ја тај који тебе питам, колико вам је људи на платном списку од кад сте дошли у Клуб ?????
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Mislim da nije tacno da ne bi bilo interesa za privatizaciju. Kljucno pitanje je da li je klub moguce ustrojiti tako da zaradjuje novac. Smatram da jeste i da bi sigurno bilo interesenata, pa i ozbiljnih. Sadasnji nacin upravljanja klubom (uprava sebi uz pomoc politickih i drugih mreza uticaja bira skupstinu) je neodrziv i privatizacija je uslov opstanka. Ovako ce novac uvek oticati i brzo ce nastupiti kraj.
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Evo da ne bih vise izvrtao,mozda radno mesto na kojem su navijaci nije izmisljeno,ali je stetno za rad grupe da se navijaci zaposljavaju u klubu,uvek ima prica kod onih koji su ti potencijalni clanovi,volite klub al jos vise da uvaljujete guzice u njega,a i konkurencija u gradu ima materijal za busenje grupe...pa jel moguce da FKV ima stvarno preko 100 ljudi na platnom spisku?????

Pa ne znam sa kim sam te pomesao,napisao si da mozes da se raspitas,a koliko je ljudi bilo na platnom spisku mozes isto saznati svi papiri su u klubu,period od 2003-2012 sam bio ukljucen u rad grupe,eto i mene zanima,nikad nisam imao priliku da pregledam papire,nisam ni morao,bio sam protiv zaposljavanja navijaca uvek,bio je jedan na platnom spisku i bio sam protiv njegovog ostanka u grupi od momenta od kad se zaposlio...
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

pedjans wrote:Mislim da nije tacno da ne bi bilo interesa za privatizaciju. Kljucno pitanje je da li je klub moguce ustrojiti tako da zaradjuje novac. Smatram da jeste i da bi sigurno bilo interesenata, pa i ozbiljnih. Sadasnji nacin upravljanja klubom (uprava sebi uz pomoc politickih i drugih mreza uticaja bira skupstinu) je neodrziv i privatizacija je uslov opstanka. Ovako ce novac uvek oticati i brzo ce nastupiti kraj.
Slažem se Pedja, ali privatizacija bez uplaćenog milionskog iznosa (u $ ili E valuti) za brend ,,FK Vojvodina" (na tekući račun Kluba) ne znači ništa bolje za FKV i njene navijače.Takav model privatizacije već imamo na delu 25 godina, pa vidimo gde smo i dokle će nas je to dovelo (i dokle će nas tek dovesti).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Опет се враћамо на исто безвезе. Ниједну реч ти нисам изврнуо, све лепо може да се прочита шта је ко рекао, да сад не копирамо оно од јуче, није тако давно било.

И опет се враћамо на оно да су ти људи волели Клуб од малена, нису вероватно зато почели да га воле, и опет се враћамо на оно какви су то људи који то тако причају за своје другаре, плус ја од других чујем да си и ти пре причао како се треба запослити и шта они знају боље од нас. Кажем, чуо сам од других, не знам јел истина.

Могу да сазнам као што сам и рекао, али ме боли курац, и неверујем да их има 100, ако ти сигурно знаш да има преко 100, ајде да седнемо да видимо ко је ту вишак.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

плус ја од других чујем да си и ти пре причао како се треба запослити и шта они знају боље од нас. Кажем, чуо сам од других, не знам јел истина.
Jel moguce da si to cuo,bas zato sam se i zaposlio u klubu,od istih si mogao cuti da ja necu da predjem preko pomirenja sa Batom iz 2012 zato sto imam nesto licno protiv Bate i jako sam sujetan,a potpuno je normalno da se krene sa uprava napolje i povuce jer nemamo mi snagu da ih oteramo,pa kad je grupa spala na 100 ljudi,to je zato sto su svi sujetni...i daleko bi vas vise cenio da ste mogli kad vas ljudi pitaju sto me nema da kazete da necu da predjem preko pomirenja sa Batom,zato sto smatram da nije navijacki i zato ne dolazim i tacka...posle toga sam opet krenuo jer nisam mogao bez tribine,al kad sam video ono na honvedu sa sve Batinom setalicom odustao sam,jednostavno mi nije vise bilo mesto na takvoj tribini...

Eto ako nisam u pravu potvrdi da su u klubu postojala sva radna mesta na kojima su navijaci danas i ja se javno izvinjavam sto sam napisao dezinformaciju...mada nije mi ni bitno da li su izmisljena ili ne,smatram da navijacima nije mesto u klubskim foteljama...


Nikako mi ne odgovaras da li mislis da grupa trpi zbog navijaca zaposlenih u klubu,ovo te pitam zato sto mislim da danasnja ekipa omladinaca sa Severa ima potencijal i da su u fazi kad bi im dolazak stare ekipe na domace utakmice pomogao da pokazu sta znaju i da bi mogli da se pokrenu malo,a ja mislim da je jedna od kocnica prevelika povezanost grupe sa klubskim strukturama,cak sam i napisao kako se to manifestuje na svest u grupi,znam da ja kad sam bio mladji sam mrzeo sve koji su se motali oko kluba,i najmanja naznaka da se neko mota oko kluba mi je bila dovoljna da ga smatram za placenika,a ne mogu da zamislim da je to javno,bio bi u fazonu ja da se bijem a on trpa lovu u dzep,jednostavno tako razmisljaju male bitange,a bez bitangi nema tribine,a prica o dobrim ljudima ne pije vodu,nikad nisam cuo da je huligan dobar covek...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Да, могуће је да сам то чуо, шта друго да ти кажем, нисам сигурно сам измислио, а да ли је истина то ви међусобно знате најбоље.
Нисам чуо да си отишао јер имаш нешто лично против Бате, то је Батина прича вероватно, а са њим се нисам дружио.

Мислим да не кочи. Истина је да смо тако размишљали за оне који су се мотали око Клуба у "наше време", али све зато што ништа нисам знао шта раде, нити сам им иначе веровао. Сада клинци све могу да знају, само да питају шта их занима.
Уосталом био је састанак летос, где су били присутни људи са свих трибина, где је било одлучено да се гурне ко треба у Клуб, и да се гурају наши људи ако су способни, да се не дозволи да онај ко је у Клубу да га не осећа. (нисам био)

Ја сам знао човека који је био минимум хулиган и добар човек, а знао си га и ти јако добро. И не сматрам да то не може, можемо их још наћи.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Dobar covek za nas,al za normalne ljude nikako,ej ja juce otvorio garija imao zvezdin sal,al mimo toga sam dobar covek...ne znam sta znaci minimum huligan???Inace je sumnjao da se stariji motaju oko kluba i to mu se nije svidjalo,nikad nije bio protiv da se uzme za grupu i da se tim parama raspolaze,tacnije da ih zajedno trosimo,nebitno da li od igraca od uprave,kurtoni ko ih j**e puni su para,al da pojedinac ima koristi nikako,svi smo isti u ekipi svima isto,cak kad te vide sa ovima iz kluba uvek se govorilo da si smrad i da se motas sa govnima,imas ekipu drzis se nje,drzis se navijaca,sta ces sa govnima iz kluba...
Мислим да не кочи. Истина је да смо тако размишљали за оне који су се мотали око Клуба у "наше време", али све зато што ништа нисам знао шта раде, нити сам им иначе веровао. Сада клинци све могу да знају, само да питају шта их занима.
Zasto miislis da klinci nekom veruju,i zasto mislis da gledaju na sve to drugacije nego mi u njihovim godinama...posle raspada koji nam se desio klinci se pitaju,ako govore istinu zasto ih nema 300 starijih vec 10???Zasto ne mogu da gledaju jedni druge kad su ispravni,i na kraju krajeva zasto da vam veruju kad vi iznosite informacije koje vama odgovaraju ostalo zataskavate,pa ja bih voleo da vec jednom pokazete da ste cisti,bas zbog tih mladjih,da im malo olaksate pricu,zbog svih ostalih koji bi im dobro dosli na Severu...
Да, могуће је да сам то чуо, шта друго да ти кажем, нисам сигурно сам измислио, а да ли је истина то ви међусобно знате најбоље.
Нисам чуо да си отишао јер имаш нешто лично против Бате, то је Батина прича вероватно, а са њим се нисам дружио.
Neko te slagao,pa eto od ljudi koji su znali moje stavove bih voleo da cujem kad sam bio za,pisu Kamel i Freaks,pa neka napisu kad sam bio za zaposljavanje u klub????

Sastanak kojih tribina,pitao si koga,one sto su trazili dva radna mesta,kombi i da jedan igrac igra u Klubu iako je zardjao???

Danasnja omladina sa Severa nema veze sa ovim zahtevima,a itekako ih prati los glas zbo njih,pa su oni u svemu ovome u najgoroj poziciji...

Eto ako nisam u pravu potvrdi da su u klubu postojala sva radna mesta na kojima su navijaci danas i ja se javno izvinjavam sto sam napisao dezinformaciju...mada nije mi ni bitno da li su izmisljena ili ne,smatram da navijacima nije mesto u klubskim foteljama...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Он никад није причао како је он отворио неког тако из безвезе са шалом. Али схватам шта хоћеш да кажеш, и свеједно ниси у праву.

Чекај, ти то причаш да је у наше време мене неко виђао да сам са овима што се мотају из Клуба па сте ви мени говорили да сам смрад и да се не мотам са њима??? :lol: :lol: :lol:

Нисам рекао да клинци некоме треба да верују, на њима је самима да просуде, говорим да су у другачијој позицији него ми онда.

Како да се коме докаже да је чист? За чега је неко оптужен? Немој ме стављати у исти кош, ипак си ти био члан Скупштине, могао би ја тебе да стављам у исти кош са свима онда па да кренем са питањима. Ја нисам члан ничега и представник сам само свог краја, па би било у реду да промениш начин писања и обраћања као некоме ко никад није био ништа осим навијача, и нико из мог краја такође.

Ето, нека онда ти људи које си прозвао напишу шта си причао. Ако их боли курац да се настављају овде уопште.

Састанак са СВИМА. Сад како ти кога правиш и шта је и ту истина, то треба они да кажу, јер ја не знам све тачно.

И пуца ми курац више да пишем о овоме свему јер би се само вртео стално у круг. Имам паметнија посла, почиње Шведска трећа лига данас за сат ипо :mrgreen:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

S obzirom na nase sadasnje stanje (bez tima, bez jasnog stanja u finansijama, bez perspektive, bez rezultata, prazan stadion) nerealno je ocekivati da bi neko jos dao veliki novac da dodje u takvu razvaljenu sredinu. To se nece desiti, ali je privatizacija uslov za pocetak bilo kakvog normalnog funkcionisanja kluba, mada je i ona rizik. Poslednjih godinu i po dana jasno pokazuju da sa ovakvim nacinom upravljanja klubom mozemo samo na dole. Imamo primere Rijeke i Cukarickog da je jasna upravljacka struktura vec napredak. Mi cemo ovu sezonu zavrsiti bez svih igraca koji su ista vredeli i bez rezultata, odnosno bez Evrope. Koliko nam je vremena onda jos ostalo za promene?
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Чекај, ти то причаш да је у наше време мене неко виђао да сам са овима што се мотају из Клуба па сте ви мени говорили да сам смрад и да се не мотам са њима???
Ne vec se tako gledalo na ljude koji su se radije motali sa ovima iz kluba nego sa svojom ekipom...


Нисам рекао да клинци некоме треба да верују, на њима је самима да просуде, говорим да су у другачијој позицији него ми онда.
Klinci su klinci,uvek ce ti isto biti,zna se kako to ide,to se ne menja...
Како да се коме докаже да је чист? За чега је неко оптужен? Немој ме стављати у исти кош, ипак си ти био члан Скупштине, могао би ја тебе да стављам у исти кош са свима онда па да кренем са питањима. Ја нисам члан ничега и представник сам само свог краја, па би било у реду да промениш начин писања и обраћања као некоме ко никад није био ништа осим навијача, и нико из мог краја такође.
Neko se prihvatio javnih funkcija u klubu i to kao predstavnik navijaca,nesto me i nisu ubedili da rade najbolje za klub,je ne vidim da je iko zadovoljan kako klub funkcionise,shvatam da je bilo stvari koje se ne mogu promeniti preko noci,al brate bilo je stvari koje su se sjebale,a nije mi jasno zasto,bas ta zaposljavanja su mi nejasna,pa transferi,pa cela ta prica oko zajednice ne pije vodu...

Moje angazovanje u skupstini je cist promasaj na istu sam dolazio da dignem ruke,jer je sve bilo vec dogovoreno,prvi put kad se to kosilo sa nasim navijackim principima i kad je to islo na stetu grupe sam se pobunio,na skupstini na sajmu sam zastupao stav da se prihvati Batina ostavka koju je podneo,pa je trazio od nas da je ne izglasamo,kasnili smo na skupstinu pola sata,jedini sam uz predstavnike moje tadasnje grupe bio tog stava,i mi smo ostali suzdrzani na glasanju jer mi je na kraju ta prica koga cemo uspesno prosuta,od tog dana sam bio protiv tadasnje uprave,ali sam postovao stav vecine...tek kad je isplivalo kakve su veze tada imali ljudi koji su me ubedjivali u suprotno sa upravom sam skontao neke stvari,tako da sam nekad bio ponosan sto sam clan iste,a danas me je sramota,i smatram da sam pogresio sto sam u istu usao,jer navijacu nije mesto u njoj...postoje sportski radnici ,veterani,radna zajednica,ugledni gradjani,pa neka se grad bakce sa tim delom price...
Ето, нека онда ти људи које си прозвао напишу шта си причао. Ако их боли курац да се настављају овде уопште.
Ajde nemoj me zajebavati pa ko moze da veruje ljudima koji pricu UPRAVA NAPOLJE preko noci prihvate za UPRAVA DOBRA JE...pa ce sad kad su u klubu da kazu da je to bila moja ideja,jer ja sam onda rekao,ne secam se da sam u skorije vreme bio za tako nesto,...moj stav je da navijacima nije mesto u klubu,mi imamo svoje bitke,i treba da ih dobijamo i kad je klub u bunaru...u nekim drugim okolnostima mozda bi i prihvatio ovako nesto,ali posle svega sto se desilo od UPRAVA NAPOLJE 2012 to nikako ne mogu biti cista posla...
Састанак са СВИМА. Сад како ти кога правиш и шта је и ту истина, то треба они да кажу, јер ја не знам све тачно.
E ovo moze mozda da pomogne,mozda bi se ljudi i odazvali,mozda bi bilo i nekakve dobre polemike,a mozda i ne,ipak mislim da tribina ne bih mogla nista da izgubi,jer oni koji su sad na Severu i ne mare za ove price,oni idu pa sta god da bude idu,al brate ne mogu ni oni da guraju ako prica tapka u mestu,ili minimalno napreduje,izgubi se volja...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Ја стварно више не могу да пишем исто. Ти и ја смо бећ безброј пута причали о свему томе.
Ако хоћеш да вратиш, можеш. Ако хоћеш да се запослиш, можеш.
Не знам датум кад си рекао да треба да се запослимо у Клубу. Али ако си то причао у Батино време, то је већа катастрофа него да причаш овако сад кад смо отерали све. Заборавили сте сви колико је то тешко било. ЈАКО ТЕШКО.
А и ти си пристао пред много људи да се стане са причом Управа Напоље. Како и зашто није битно нимало, нити хоћу да отварам нову расправу.
Кад сам рекао састанак са СВИМА. Мислио сам на то да је већ био и да се на њему то одлучило да се неки наше гурну у Клуб. Сви од тих људи ће истог момента изаћи из Клуба ако им се сад тако каже. А не позивам се на нови састанак, нити би ми нови сметао. Али нећу га ја организовати сигурно.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
ultra komsa
Posts: 409
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

znam da nije mesto ovome ovde,al aj kad se vec zakuvalo jel moze neko da mi potvrdi dal je istina da se u zeleznickoj ulici nalazi ciganski kafic sa zvezdinim grbom velikim???i da tamo sede nasi navijaci,verovatno poslovno :evil:
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Pa nisi mi odgovorio da li su postojala sva radna mesta na kojima su navijaci danas u klubu i pre njihovog dolaska u isti???

Ne znam zasto forsiras da sam ja za zaposlenje navijaca u klub kad nisam???

Ne znam sto me postavljas na bili koju stranu,kad znas da kad su se strane birale ja sam stao na svoju i nisam podrzao tu Batinu upravu svojim prisustvom,a ti kazes da sam pristao na celu pricu,zasto ste bili bez mene u Becu, i na svim utakmicama celu tu polusezonu kad sam ja pristao???Moja podgrupa jeste,ali ja nisam...ne znam zasto iznosis toliko lazi na moj racun,ti me optuzujes za reci,a njih je lako demantovati mojim postupcima posle svih tih dogovora,i ne znam ako ti vec pricaju tako neke stvari neka ti kazu da sam pokrenuo raspravu na sastanku podgrupe i da sam bio protiv ostanka uprave u klubu,i protiv nametanja nekih ljudi u grupi,oni su smatrali da je to gotova stvar i ja sam ih napustio,jer nisam hteo da mi kenjaju u usta...

Ma dokazite to sa izlaskom iz kluba...ipak sam se i ja dobrano polomio taj dan da udjete u isti...
Post Reply