Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3840
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Uprava jeste ključni problem a ne trener/igrači, sa tim delom se slažem.
Ovo za Ivanića je stvarno, barem meni, sramota za napisati. Da je mekan, jeste, ali jedini čovek koji i zna nešto sa tom loptom u timu ne mora i razbijač da bude.
Io odio Belgrado
User avatar
Pera Centar
Posts: 821
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

playmaker wrote:Pocelo je da se preteruje i to debelo!

Slazem se za halavljenje i ostalo ali sada je ispalo da je problem Vojvodine Ozegovic?

Ljudi moji, taj se iskidao za ovih pola godine-godinu kao retko koji igrac koji je nosio nas dres na nasem tuznom stadionu.
Mene ako pitate ja bih u svako doba noci pre potpisao da mi je u timu Ozegovic nego EDIT Ivanic koji za svo vreme u Vojvodini nije usao u duel 2 puta.
Sa takvim igracima se ne osvaja nista, taj tip igraca, to je tip koji nas je krasio oduvek, mlakonje i jajare.

A to sto neko zeli da se istakne u prvi plan, sto je lud u glavu, to je druga prica, sa tim trener treba da se pozabavi.
Takvih igraca u svetu je bilo na pretek i po pravilu su uvek ti koji prave razliku, Suarez,Costa,Tevez itd.
Problem je sto mi nemamo coveka koji je sposoban da radi sa tim ljudima, da ih vodi kako treba.

Manite se ljudi pojedinaca (o igracima govorim), problem je na drugom mesti, citaj "struka/uprava".
Sramota je ovako nesto napisati za Ivanica, koji je za 2 klase nas najbolji igrac.Da li ti uopste navijas za Vojvodinu?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

playmaker wrote:to je tip koji nas je krasio oduvek, mlakonje i jajare
1. Covek na keca odje*ao musave

2. Prinudjen je da predvodi generaciju bezobraznih alavaca, hapsenih cigana i menadzerskih igraca

3. Izdigao se iznad ovog najsmrdljivijeg moguceg krimogenog mulja od uprave i ostao u klubu

Treba da te je sramota....ali stvarno...
User avatar
Pera Centar
Posts: 821
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

Igla wrote:
Pera Centar wrote:
playmaker wrote:Pocelo je da se preteruje i to debelo!

Slazem se za halavljenje i ostalo ali sada je ispalo da je problem Vojvodine Ozegovic?

Ljudi moji, taj se iskidao za ovih pola godine-godinu kao retko koji igrac koji je nosio nas dres na nasem tuznom stadionu.
Mene ako pitate ja bih u svako doba noci pre potpisao da mi je u timu Ozegovic nego EDIT Ivanic koji za svo vreme u Vojvodini nije usao u duel 2 puta.
Sa takvim igracima se ne osvaja nista, taj tip igraca, to je tip koji nas je krasio oduvek, mlakonje i jajare.

A to sto neko zeli da se istakne u prvi plan, sto je lud u glavu, to je druga prica, sa tim trener treba da se pozabavi.
Takvih igraca u svetu je bilo na pretek i po pravilu su uvek ti koji prave razliku, Suarez,Costa,Tevez itd.
Problem je sto mi nemamo coveka koji je sposoban da radi sa tim ljudima, da ih vodi kako treba.

Manite se ljudi pojedinaca (o igracima govorim), problem je na drugom mesti, citaj "struka/uprava".
Sramota je ovako nesto napisati za Ivanica, koji je za 2 klase nas najbolji igrac.Da li ti uopste navijas za Vojvodinu?
Da li si ti normalan? Ako ne delis misljenje sa nekim taj automatski ne navija za Vojvodinu?
Pitanje je kako ko dozivljava navijanje, a kako Micu Ivanica smatram legendom FK Vojvodine, logicno je da je onaj ko je napisao gore navedeno nije dobronameran.Pljuvanje po Ivanicu je pljuvanje po klubu.Kao zakljucak predlazem administratoru da izbrise negativan post o nasem najboljem igracu.
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Re: Uprava

Post by kinik »

Alo šabani, vavani, osmaje i ostala bagro još ste tu?!?
Jajare, dosta je bilo!
1966...1989...201x
User avatar
Turija
Posts: 10673
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Administracijo, brišite što pre ovaj playmakerov post. Takve uvrede na račun Kapitena Vojvdine ne smeju da stoje na ovom mestu, posle svega što je momak učinio za Vošu, sam samcat.
Ivanić je prvi strelac Vojvodine i njen najbolji igrač.To je bio i glavni razlog u Ožegovićevoj glavi, kada mu nije dodao loptu za gol šansu i pobedu Vojvodine na Banovom Brdu.Video je Ćomija, a nije hteo da doda loptu Kapitenu, koji je toliko puta njemu namestio šansu.Nije, jer mu ego ne dozvoljava, ali trener to mora da preseče.Verujem Djumiju, za ono što je napisao o Ožegoviću, međutim ego Ožegovića je razoran po ekipu (pogotovo kad joj ne ide, kao što Voši ni ide već nedopustivo dugo).
Da bi trener presekao takvo ponašanje igrača mora da ima podršku predsednika, a ne menadžera. Da bi Vojvodina opstala kao klub, predsednik ne može da se ne umeša u stvari na terenu, jer teren je osnova bitisanja kluba.
Mislim da playmaker ovde mora javno da se izvini Ivaniću, bez obzira koliko se ljuti na njegove trenutne partije, jer Ivanić je naš najbolji igrač i strelac, čak i u takvoj formi - da ne pričam o drugoj stvari, tj kada ćemo imati sledećeg Kapitena koji će tako nedvosmisleno otresti blizance i to sam bez klupske zaleđine.
Ožegović je drugi igrač po kvalitetu u ovoj ekipi, a on ne trpi da je drugi.Uz to, dobro znamo do kojeg kluba mu je stalo i koliko ga interesuje Vojvodina, kao i njegove menadžere i čitavu tu ekipu u našem klubu, zajedno sa predsednikom.Taj elemenat jeste glavni razlog našeg propadanja, ali za to je najmanje kriv Ivanić, jedini u Klubu koji se bori za interes Vojvodine.
Da ima na terenu saigrača koji ume da mu doda upotrebljivu loptu i da on ima kome da je doda u napadu, imali bi sasvim drugo izdanje našeg mladog Kapitena.Moja puna podrška Ivaniću i izvinjenje što je na ovom forumu doživeo ovakvu tešku uvredu.Nisam ni ja verovao da je to moguće da dođe od bilo kog navijača Vojvodine, ali eto dogodilo se.Zato smatram da playmaker istinski i iskreno treba da se izvini Ivaniću, a post hitno da se obriše.
Još jednom: Ćomi, izvini!
Last edited by Turija on Tue Nov 03, 2015 9:59 pm, edited 3 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Pravi decko razliku, evo njegov klub nam vec bezi 20+ bodova.

Ja sam editovao, nemoj neko da se vise zajebavao sa likom i delom dr Comija Ivanica.
User avatar
Turija
Posts: 10673
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Hvala, limanfkv.
Sjajno si ovo uradio - pristojna playmakerova kritika je ostala, dok je uvreda editovana.
Lalatovićev vokabular na ovom forumu je nedopustiv, pogotovo za našeg mladog Kapitena.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Uprava

Post by Лампард »

Нека,нека,све ово смо заслужили што се дешава око клуба,да пљујемо ЉУДИНУкоју смо до пре месец дана дизали у небеса(не само због сјајних игара већ и због нечег много битнијег). :hurray:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
ssnigd
Posts: 3368
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

To je samo dokaz da smo postali kao oni iz bga. Ali sami smo krivi...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Uprava

Post by mihailov »

Koliko znam, Comi je i odbio da ima vecu platu od kapitena Pekarica...
Napred Voso!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Sramota je za klub ako ozegli i dalje bude u startnoj postavi nakon svega sto smo u skorije vreme videli od njega:
- nedolicnog ponasanja na prosloj tekmi (ponasanje prilikom proslave gola i nedodavanja Ivanicu)
- njegovih izjava
- (last but not least) preslabih partija na proslih 5-6 utakmica
Krajnje je vreme da se malo spusti na zemlju, a sansa da Mrdakovicu i/ili Meriju (usput Mrdakovic je po meni inace bolje resenje za pocetak utakmice, dok bi ozega uvek ubacio u drugom jer bi tako nalozen pre dao gol).
Ako trener i uprava nemaju hrabrosti da ga malo olade, mislim da je minimum da ga mi sa tribina 'pozdravimo' kako je zasluzio.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

kinik wrote:Alo šabani, vavani, osmaje i ostala bagro još ste tu?!?
Jajare, dosta je bilo!
Мајамији

Да се поштовао договор транспарентност и здрава прича о овом талогу друштва са смешним надимцима ми данас не би писали. Уместо хапшеног навијача звезде и пропалог везњака из крагујевца којег је ћалац бивши фудбалер прогурао, џиберу са којим не прича пола тима и тако у сваком клубу где је играо Ожегу, неухрањеном резервисти из Чачка, Племенском линијом доведеног на забрањену позајмицу Вукчевића сад би писали о новим Медојевићима, Бркићима, Качарима итд. Мислим на Макарића, Асанија, Десанчића, Стаменића, Дингу. А резултати од ових, као и атмосфера у клубу и трибинама не може бити гора од тренутне са најсланинарскијом управом!!!

Скупштино, навијачи у клубу, навијачи на трибинама терајте менаџерску багру из клуба и њихове играче, терајте Мајамије, Осмаје, Ваване, Симиће, Врањеше, Ожеговиће, Вукчевиће, Зоћовиће, Ковачевиће, Росиће док још има времена. И овако нас сећање на дружења са трибине спречава да вас сврстамо на месту где сте реално одавно доспели, испод нивоа Бата, брка, чабра, мутавих, опегланих, кежмана, цветкица итд. Дозовите се памети.
ПУШТАМ КИШУ!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Evo javno da se izvinem Ivanicu, kao kapitenu i coveku, pre svega njegovom ponasanju i odnosu prema samom klubu skidam kapu.

Ali iskreno idalje sam misljenja da ja nisam dosao na stadion da gledam ko je kako vaspitan vec da gledam fudbal.
Od Ivanica sam fudbal video protiv Sampe u gostima i to bi bilo sve, sve ostalo je bilo mozda malo iznad ocajnog proseka a ponekad ni toliko.
Ako uzmemo u obzir da se oko njega sve vrti iskreno kakav je njegov ucinak takva nam je i ekipa, pogled na tabelu sve govori.

Izvinjavam se jos jednom na uvredi, prenaglio sam ali pored Ozegovica ciju klupu svi prizeljkuju meni bi i Ivanic grejao klupu, igrac kojeg nema da preuzme odgovornost i koji se boji duela a pritom nosi kapitensku traku ne vidim sta trazi na terenu!?

Ako mu je najveca referenca sto je odbio BG ekipu jadna je nasa Vojvodina, toliko...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Прича се да је клуб позајмио паре од неког како би ФССу платио неке неодложне спорове, да би добили паре које стоје у ФСС за европу. А ФСС паре пушта преко Крагујевца и питање је да ли клубу или првом у реду за наплату.
Паре од трансфера узимају разни тзв менаџери, навијачи, функционери, прича се да нису платили ни једни комисију за трансфер у којој нису били у талу. Не исплаћују новонастале обавезе и тужбе, а причају о смањењу дуга.
Играју играчи по директиви, поједини навијачи кроје тим по ресторанима што је аутоматски подршка Ваванима, Мајамијима. А Зока се неоглашава и неодговара ни за шта.
Ово је прича коју сам чуо, а волео бих да чујем и причу људи из клуба транспарентност су обећали.

Док су у клубу Мајмији, Вавани, Осмаје, Симићи, Врањеши и њихови полуиграчи нема здраве приче и транспарентности. Очекујем реакцију скупштине, трибине и надам се и даље Сланинара који раде у клубу за добробит наше Војводине.
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply