Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Uprava

Post by Roki »

Od pocetka se znalo da cemo sa ovom upravom dotaknuti dno,dolaskom menadzera i njihovih polutana jasno je bilo da cemo jos brze spoznati nistavilo...navijaci u klubu,koji toboze brane interese kluba,imaju obraz kao djon vojnicke cipele,do sada su imali dovoljno vremena da se distanciraju od uprave koja unistava klub po svim savovima,posto se to nije desilo,razlika izmedju bandita koji su potureni,da nas uniste i njih prakticki nepostoji...ako je tacno da se ipoljila agresija,prema navijacima od strane placenika,onda je tikva pukla,nemamo mi vise sa ovom upravom nista zajednicko,niti smo ikada imali...vreme je da pokupe prnje i da se vrate u rupe iz kojih su izgmizali,u proteklom periodu klub su nam vodili trecerazredni pilicari,bruka i sramota sta se dozvolilo...
User avatar
Turija
Posts: 10673
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Ova uprava će se teško oterati bilo kakvim pritiskom, jer je FKV postala najznačajnija i najvrednija petokrakina filijala /znamo šta to trenutno znači/.Jedino se skupštinskim izglasavanjem nepoverenja to može učiniti, jer baš toliko kršenje propisa se ne bi moglo pokriti i dozvoliti nekom izmišljenom kvazi regulativom.
Da li neko zna koji su bili stvarni razlozi raskola u novoizbaranoj upravi (posle smene Pavlovića), kada se dosta ljudi povuklo iz nje (kao npr Davidov, a ostao npr Vranješ, pa advokat Beronja i sl.)?
Otkud je Vranješ postao tako bitan faktor? Nit je bio neki igrač, nit je doprineo nešto Vojvodini, samo je pravio probleme Klubu dok je bio u njemu, a i posle?
Da li je ona druga polovina bila zdravija priča?Verujem da jeste, jer je Davidov ostao na toj strani?Kakav je bio koncept tih ljudi za ozdravljenje Kluba?Da li su oni još uvek zainteresovani za Vošu, naravno ne samo lično (kao što su sada ovi), već suštinski?Tj. da li je koncepcija rukovođenja Klubom i izlaska iz dugovanja i krize, bila uzrok njihovog napuštanja potencijalnih funkcija?
Mislim, što se Vojvodine tiče, danas pisati o bilo čemu drugom osim traženju rešenja za spas, potpuno je bespredmetno i štetno.Na terenu ima problema, itekako velikih, ali oni su samo posledica sramotno bezobzirnog vođenja Vojvodine, kao što je, i recimo, saopštenje u vezi Ivanića.
Hvala i svim ostalim našim igračima, koji su nezasluženo u drugom planu, što još uvek imaju snage i motiva da sačuvaju Klub od totalne propasti i gašenja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Uprava

Post by Vasa »

Dok predsednik daje nebulozne i perfidne izjave klub tone.Odlazi covece,kovertirao si ostavku u zajednici pa koga ti lazes nisi ti tu radi Vose ili dobrobiti srpskog fudbala vec sto su drugi hteli tako,politika,drugari i voljeni ti klub.Ono sto si lagao za Ivanica on te danas u Zurnalu;; demantovao ,cilj ti je da ga isprovociras i buivalno oteras iz kluba jer ti je rekao NE a posebno se to nije svidelo doktoru fudbala,a zna se sta on radi sa neposlusnima!Sto puta si nam rekao kako se ne razumes u fudbal pa i ne odlucujes o igracima o igri a izvini sta radis,nasao si sponzora,renovirao si stadion,ulagao u VB,nabavio nov semafor ,povecao posetu na tribinama ma bilo sta,najveci uspeh kako ti i mislis je sto si prekrecio Batin mural,sto si 2-3 puta sredjivao teren i vidim uspelo ti je?????!!!!Nisam do pre neki dan sumnjao u tvoje dobre namere ali posle Ivanicevog izbacivanja iz ekipe sada znam tvoj cilj i to ti za sada dobro ide!Odlazi nisi ti kriv vec oni koji te poznaju i dali ti poverenje i oni moraju iz kluba bas kao oni koje si otera kada si dosao pod sada vidim cudnim okolnostima, bas kao i na celo ZSLS.Vosa je trenutno ispod crete za play off a ti kazes da su neki ljudi krivi za to, kazi nam koji ljudi ,da li bar malo pratis fudbal i vidis li kako tim igra ,koliko naprave sansi,koliko prime golova i na kraju sta si dove letos a sta si oterao?????Budi castan i kazi ne umem da vodim klub i odlazim!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1466
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

ODLAZITE SMRADOVI!!! Scepanovicu gnjido najveca.

http://www.novisadinfo.info/2015/11/iva ... ma-je.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10673
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Ljudi, dajte da upristojimo rečnik, da ne pravimo farmu od Foruma (kako je već Buda napisao), da ne vređamo nikog lično i ne pravimo dodatne probleme Administraciji.
Neka analiza i kritika, sa ovog mesta, bude argumentovana i u skladu sa (iz)građenim imidžom Foruma fkvojvodina. com, pored sve nervoze i gneva zbog stanja i rezultata Vojvodine.Verujem da to možemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Apsolutno se slazem sa adminima.

I ja sam debelo prekardasio s poslednjih nekoliko postova i prosto ne mogu da verujem da su takve stvari izasle iz mene. To opet dovoljno govori o ovoj upravi, kad iz generalno pristojnog lika izvuku tako nesto...

Mi smo za njih olicenje gospode, i mislim da postoji i finiji nacin da se upakuje sve ovo sto trenutno govorimo.

Umesto psovanja, lepo na finjaka da im pokazemo gde su vrata.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

gospodinFKV wrote:Apsolutno se slazem sa adminima.

I ja sam debelo prekardasio s poslednjih nekoliko postova i prosto ne mogu da verujem da su takve stvari izasle iz mene. To opet dovoljno govori o ovoj upravi, kad iz generalno pristojnog lika izvuku tako nesto...

Mi smo za njih olicenje gospode, i mislim da postoji i finiji nacin da se upakuje sve ovo sto trenutno govorimo.

Umesto psovanja, lepo na finjaka da im pokazemo gde su vrata.
+1
ПУШТАМ КИШУ!
Crni
Posts: 19
Joined: Thu Mar 19, 2015 5:08 pm

Re: Uprava

Post by Crni »

Crni wrote:Kraj ove veoma dobro smisljene (zdrave) price u reziji SNS kadrova i oportunisticke uprave svoj epilog dobice pocetkom jeseni.
Svojim prvim postom pozdravljam sve clanove foruma i obecavam da cu se potruditi da svojim nacinom pisanja i razmisljanja doprinesem kvalitetu istog.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Voja Gajic i Petar Matijevic su zainteresovani da preuzmu FKV od ovih nesposobnih trenutnih vlastodrzaca. Kad vidim poziciju i opoziciju pozelim da ispadnemo u 5 ligu!!! Da li da imamo polubgpoliticare, lazne biznismene i lazne navijace, najbolje bez bilo koga od njih! Uzdrzao sam se daljih kvalifikacija zarad povecanja lepog pisanja i kulture na forumu.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Uprava

Post by zime89 »

OMG ne znas ko je gori...strasno...
ZIME89
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Wow...

Samo... Wow...

Da li je moguce da je ovaj nesrecni klub spao na to da ga zeli samo ovakva stoka?

Nemam reci...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3840
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

A koji klub u prvoj ligi ne vodi stoka? Ili je SNS, ili su oni kojima je mesto na poternici (ove dve grupe se nikako ne isključuju). U nižim ligama gde se ne vrti neki novac još i može neko normalan da se potkrade.
Ko su pošteni ljudi sa novcem u Srbiji uopšte i koliko ih ima? Raspitajte se ako ne već ne znate ko su desetak najbogatijih u gradu...pa ne morate ni gledati dalje.

Kako godine odmiču, sve mi je jasnije da maksimalno, ali stvarno maksimalno što mogu da se nadam od neke uprave je da ne bude poslušnik centrale već samo da gleda svoj buđelar i kako se dodatno obogatiti od kluba.

p.s. Nemojte samo spominjati privatizaciju...to je već veliki vođa stavio ad acta kad je shvatio da manipulacija masama ide lakše ako kontroliše čardake ni na nebu ni na zemlji.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Meni je u neku ruku i drago sto se razna stoka otima oko kluba. Dok god se otimaju znaci da tu jos uvek ima nesto sto vredi, da vide neku korist. Kada prestanu da se otimaju, onda smo ga zaista ugasili.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Znam da cesto ne delim misljenje sa vecinom forumasa,tako da i ovog puta podrzavam izbor Lalatovica za novog trenera Fk Vojvodine.
U razgovoru sa ljudima van kluba koji su radili sa Lalatovicem tvrde da je odlican trener za rezultat,motivaciju i psihologiju igraca.Finansijski je nezavistam da ne dozvoljava mesanje u posao.Isto tako s njim se takodje mora raditi na kulturi ponasanja.
Trener radnika je bio na pragu dovodjenja u Vojvodinu,posle dobre sezone Indjiji,veliki radnik i steta sto ga nismo uzeli ranije.
Ali i ovako ce fudbal da kotrlja bez jasnog cilja i ideje.Trebaju sistemske promene i privatizazcija
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Uprava

Post by novosadjanin »

Djumi sportski direktor?

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... i-direktor" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply