Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post od Friend »

Što se mene tiče ova uprava više nema moju podršku,od danas smo na m u p m. :lala:
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post od Boske87 »

Očekujem da se zaori "Uprava napolje" na stadionu i forumu najdalje za 2-3 kola. Jasno je da je trenutna struktura nesposobna, NIJEDAN dobar potez nisu povukli. Sve su rasprodali, dug ne smanjuju niti stabilizuju situaciju, izbor trenera katastrofalan, pojačanja (adekvatne zamene) nisu doveli. Svaka vam čast dokazani slaninari, ugasićete klub pre Nove godine.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post od lazarr »

Lakše mi je kad vidim da nisam jedini koji nije oduševljen radom uprave.
Imao sam razumevanja da je situacija teška i da se dobrim radom može znatno poboljšati.
Ipak, kad bolje razmislim, ništa nije onako kako bi trebalo da bude.
Prodaju igrača za te pare mogli smo i mi sa foruma da obavimo.
Doveli smo jednog igrača (Mojsilović) koji ako Mijat ostane neće ubeležiti ni jedan minut igre, i Bobu koga je mogao da dovede bilo koji naš navijač, samo da ga je pitao.
Znači funkija sportskog direktora = 0.
Još gore je to što sličnu ulogu u klubu imaju još 2 čoveka (Vranješ i Ljube) a mi nismo doveli nikoga. Čak su nam pojedini menadžeri nudili mlade i željne napretka igrače bez dinara obeštećenja.

U klubu i dalje rade ljudi koji nisu zaslužili ni ime da im se spomene. Urednik sajta je i dalje čovek koji je poznat po "Gebelsovskim" metodama i to samo prema sopstvenim navijačima. Kažu: na probnom je radu.
Ako njegov rad nismo "probali", onda stvarno ne znam.....

Zoka je od najavljene transparentnosti uspeo da odgovori samo na par najmanje škakljivih pitanja forumaša. Ona malo ozbiljnija pitanja, ostala su bez odgovora....

Dug je od početne sume, 2 puta narastao i ko zna koliki je realno..... Malo mi je to sve sumnjivo.

Najverniji navijači su već nekoliko puta nasamareni. Od zatvorene blagajne, davanja neplastificiranih pretplatnih karata, pa sve do najvećeg skandala sa ne puštanjem svojih navijača na stadion.

Znači sve po starom. Ne vidim da se bilo šta promenilo, sem da opet imamo slabiji tim nego što smo ga imali.
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Uprava

Post od budababa »

Friend napisao:Što se mene tiče ova uprava više nema moju podršku,od danas smo na m u p m. :lala:
+1

S tim što je moja podrška iscurila par dana ranije, sa navršenih 100 dana (ne)rada nove uprave.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Fk vojvodina poslednji dan velike rasprodaje,dobra roba po izuzetno niskoj ceni.Jos malo pa gotovo.
Uprava jedno veliko razocarenje.
Ako se po 100 dana vlasti vide vasa dela ,bezite i samo bezite.
Pa da volite Vojvodinu najvise.

Ovo je strasno.
Korisnikov avatar
One and only
Postovi: 481
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 8:08 pm
Lokacija: Zapad

Re: Uprava

Post od One and only »

Podrsku nisu ni imali, imali su samo vreme da je zasluze, ali vreme je isteklo. Bilo je vec sve jasno cim se Hadzi povukao. Svi su isti!
United of Vojvodina
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Re: Uprava

Post od vladans »

Friend napisao:Što se mene tiče ova uprava više nema moju podršku,od danas smo na m u p m. :lala:
Verovatno najjadniji prelazni rok u istoriji kluba..Prodati malog Babica i Sergeja za sve ukupno 1850000(ako je i toliko) je za zatvor, gde pri tom znamo da brdo para od te sume ide onim drugim govnima samo povecava dozu jadnosti..Sva "sreca" pa imamo "naseg" predstavnika u upravnom odboru, mogu samo da zamislim sta bi bilo da ga nemamo da brani tamo nase interese..mada ionako vise nema sta za prodati osim Mijata, koji verovatno vredi plafon 500000 po ovim nasim strucnjacima jer je to taman taj neki odnos cena-kvalitet kad pogledamo za koliko je otisao npr Sergej..
I to je otprilike to, jer ce sad i ovi spasioci da zbrisu jer se nema vise sta za prodati u ovom nasem preduzecu sto bi reko nas prvi spasioc, tako da ja stvarno ne znam od cega oni planiraju da mi zivimo sledece godine jer od ovih klinaca sto sad nailaze nece dobiti ni sve ukupno 100000 narocito ako opet bude sezonska rasprodaja kao ovo leto..
Medjutim, nije ni to najjadnije od svega, vec to sto nas razni olos krade i unistava godinama i to sve uz podrsku "vernih slaninara" koji se samo po potrebi rotiraju..

S obzirom da mi ionako nista pametno ne mozemo da uradimo osim da ovde iznesemo svoj stav, ja predlazem da se forumas Zoka bar odavde trajno banuje, jer mi je mnogo drazi Laki kad prekrsi pravila foruma pa onako ljudski, iskreno otvori dusu i iznese sve sto uostalom i svi mi ostali ovde mislimo o doticnom igracu, nego kada nas forumas Zoka onako na finjaka sve kolektivno pokaki..
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Uprava

Post od budababa »

vladans napisao:S obzirom da mi ionako nista pametno ne mozemo da uradimo osim da ovde iznesemo svoj stav, ja predlazem da se forumas Zoka bar odavde trajno banuje, jer mi je mnogo drazi Laki kad prekrsi pravila foruma pa onako ljudski, iskreno otvori dusu i iznese sve sto uostalom i svi mi ostali ovde mislimo o doticnom igracu, nego kada nas forumas Zoka onako na finjaka sve kolektivno pokaki..
Predlog odbijen, ne ide to baš tako...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Meni je sve bilo jasno nakon kvazi intervjua našeg novog gazde ovde na forumu, a moje...marš u p.m se desilo nakon meča sa musavima.
Loše je što mi naravno nećemo ništa uraditi povodom ovih sadašnjih lopova, ali barem je dobro da neću na forum morati da ulazim i živciram se sa afirmativnim postovima "Al ste negativni", "Dajmo im šansu", "Konačno slaninarska uprava".
U skladu sa ovim prodajama za očekivati je ovih dana neko novo saopštenje o puštanju menica...i dugu koji je opet narastao, ali srećom brzo smanjen majstorskom prodajom poslednjeg talenta iz kluba.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Friend napisao:Što se mene tiče ova uprava više nema moju podršku,od danas smo na m u p m. :lala:
+1
trešnjar
Postovi: 35
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 10:30 pm

Re: Uprava

Post od trešnjar »

Ne kažem da nemate uopšte razloga da kritikujete rad nove uprave, ali ono što morate da znate je sledeće :
1. Nasleđena je nepodnošljiva finansijska situacija, ogromni dugovi bivšim fudbalerima, trenerima i menadžerima, kao i prema mnogim drugim dobavljačima, mogao bi do sutra nabrajati.Isključeni telefoni, neisplaćene plate i premije za kup itd.
2. Od svih dosadašnjih priliva od prodaje igrača plaćano je isključivo ono što je i potrebno plaćati po prioritetima
3. Podnošenjem UPPR je klub bukvalno spašen zato što je to omogućilo deblokadu klupskog računa i funkcionisanje uprkos protivzakonski puštenim menicama od strane bivših članova uprave
4. Niko od nove uprave nije neko ko bi radio štetne stvari po klub kao što su radili Rabrenović, Čabrinović, Pavlović i Vuković.
Činjenica je da je u klub došao da radi i određen broj ljudi koji dosada nikada nije radio u fudbalu što je u početku rezultiralo i sa nekim nenamernim propustima ali ja stvarno ne vidim da je tu iko došao sa namerom ličnog okorišćavanja sem ako platu ne smatrate za lično okorišćavanje
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Junior »

Ispituje se poslovanje u Vojvodini: Papiri pod lupom

Dragoslav Vuković, bivši član Uprave “lala”, vlasnik Kompanije „Vuković 1967“, podneo je prijavu protiv novog klupskog rukovodstva za nenamensko trošenje novca

AGENCIJA za licenciranje stečajnih upravnika iz Beograda stavila je pod lupu dešavanja vezana za poslovanje u novosadskom superligašu. Jer, Dragoslav Vuković, bivši član Uprave Vojvodine, vlasnik Kompanije „Vuković 1967“, podneo je prijavu protiv novog klupskog rukovodstva za nenamensko trošenje novca.

On ističe da je aktuelna uprava Vojvodine odvela klub u stanje Unapred pripremljenog programa reorganizacije, i to primenjuje, iako taj program nije zvanično usvojen.

- Tako krše zakon, a potrošili su 250.000 miliona dinara nenamenski i doveli u zabludu i poverioce i sud - kategoričan je Vuković.

Jasmina Mašulović, stečajni upravnik novosadskog superligaša, istakla je da po tom pitanju nema nikakvih izjava ni u kakvom obliku.

- Naprosto, to je tako u praksi stečajnih upravnika da dok traje postupak nema razgovora sa novinarima - rekla je Mašulovićeva.

Njen supervizor, Snežana Okolišanov iz Agencije za licenciranje stečajnih upravnika, potvrdila je da je Vuković podneo pritužbu na rad stečajnog upravnika u Vojvodini i da je u toku ispitivanje po tom osnovu.

- Stečajni upravnik u fudbalskom klubu Vojvodina bi trebalo da se izjasni povodom pritužbe tako da po tom pitanju nemamo nikakvih informacija. Takođe, stečaj nije otvoren, a pošto tek tada počinje da se sagledava stanje, trenutno nemamo podatke - objasnila je Okolišanov.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -pod-lupom" onclick="window.open(this.href);return false;
slaninica
Postovi: 90
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post od slaninica »

Jedini krivac za desavanja na zapadu protiv cz je izvesni Boca, komesar za bezbednost, inace pandurcina.
Studentsko obezbedjenje koje radi je njegova "varijanta".
Mars iz kluba!
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Uprava

Post od Zoka Scepanovic »

Uz veliko izvinjenje sto nisam stigao svima da odgovorim, pozivam Vas sve da dodjete sutra, u utorak, u 17:30h u press salu na stadionu da Vam uzivo odgovorim na sva pitanja.
Nadam se da cete prihvatiti moje iskreno izvinjenje i da cete doci da zajedno popricamo o svemu sto Vas interesuje vezano za nas klub.
Zoran Scepanovic
Korisnikov avatar
Bianco Rosso
Postovi: 23
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:21 am
Lokacija: Западно од пруге

Re: Uprava

Post od Bianco Rosso »

Питање за оног ко може и зна да одговори:
Да ли је тачно да је члан наше управе Ненад Рончевић, извесни новосадски бизнисмен, некадашњи кадар ДСС-а а сада наравно СНС-а, и исто тако члан управе црвене звезде и осведочени навијач истог?
Odgovori