Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

slaninica wrote:Freaks,sva tvoja pisanja su pisanja ocajnog coveka. A ni jedna jedina tvoja napisana rec vise nema tezinu jer si sam sebe obelezio davnih dana.
Ne vidim poentu.
Баш си ме слатко насмејао ове прелепе зимске вечери. То колико вас, неколико појединаца, моје писање погађа ми је најбољи доказ да ли има или нема тежину.
Толико сте лагали, мазали, измишљали ових годину дана да ме мишљење вас "поштених" ни не занима. Сва срећа па су почеле маске да падају брже него што се очекивало.
Нико вас не би узнемиравао у вашем разјебавању клуба да се нисте током јесени неколико пута дотакли бивше управе и своју неспособност прикривали нападима и лажима. По правилу сте се увек дотакли и неколико бивших навијача, ваљда вам савест није чиста и не да вам мира.
На крају јесењег дела "бивши" су издали два саопштења чисто да не останете ускраћени. Ви сте узвратили "извињењима" јер другачије нисте ни могли. Чекало се намерно на крај јесени како не бисте опет оптужили мрачне силе да вам ремете вашу хармоничну атмосферу.

Као што рекох, време је најбољи судија, а вас је време прерано издало и разоткрило.
Ви и даље имате страх да неко жели да вас угрози на вашим позицијама, веруј ми на реч, нико не размишља о повратку у клуб.
Гурајте ви даље само немојте лагати и измишљати, ако имате нешто ви тужите, шта друго да ти кажем.
Када би ви престали са константним пљувањем, ово не мислим само на форум, вероватно не бих имао потребу да се јављам овде. Тако да само ви гурајте своје.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Re: Uprava

Post by vladans »

Ono sto je meni recimo izuzetno interesantno u ovom cavrljanju u vezi prethodne i sadasnje uprave je to da mi ovde na ovom navijackom ili sto bi neki rekli simpatizerskom forumu imamo izgleda vise predstavnika bivse i sadasnje i verovatno neke buduce uprave nego obicnih navijaca tj.simpatizera kluba sto je bar meni izuzetno porazavajuce, narocito ukoliko pogledamo koliko ljudi uopste danas dolazi na utakmice..

Ta praksa zaposljavanja ili priblizavanja klubu sopstvenih navijaca sa tribine koji su se verovatno svojim bogatim CV-jem preporucili klubu, koju je uveo pokojni predsednik verovatno da im se oduzi zbog nekih ranijih "zasluga" ili jednostavno nije mogao da zazmuri na njihovo dragoceno iskustvo iz tih oblasti je izgleda i dalje na snazi.. Pa mi danas recimo na istom ovom mestu mozemo da procitamo i kako predstavnik bivse uprave mirno spava i naravno ne vidi nikakvu svoju odgovornost u svemu sto se zbilo(priznacete poznato za ovo podneblje, gde niko naravno nizasta nije odgovoran) kao i to da neko ko je u suprotnom taboru tj.predstavnik sadasnje uprave, izgleda i pored tri sportska direktora iliti jednog sportskog i dva koordinatora za ta ista pitanja, trazi igrace po belom svetu..zemljo otvori se
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Ало момак, ако си алудирао на мене, ја нисам ничији представник, осим свог краја, а не тамо неке Управе. Као друго, они нису тражили моју помоћ. Нека раде колико знају и где имају своје контакте, ја ако могу да помогнем, потрудићу се, а то ће време или тренери одлучити.

Иначе колико констатујем изгледа да сви верују у добре намере нових људи али уз причу да су окружени лоповима и будалама. Само кад нису окружени прошлим жвалама, јер од онога горе не може. А сви су променљиви, то смо већ доказали.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Milan
Posts: 4143
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

FREAKS1994 wrote:Неко има обезбеђење, а неко лажни печат. Све у свему нико није 100% поштен. Надам се да се бар око тога слажемо.
Pazi, da li su ovi drugi posteni, to ce vreme pokazati. Za prosle sam ti naveo sta je bilo dovoljno da mi se ogade za sva vremena. Kao sto i sam znas, osoba meni vrlo bliska je trenutno tamo prisutna i obzirom da me on uverava kako se sve radi posteno, ja cu mu naravno verovati. To ne znaci da nema mesta kritikama, koje i sam cesto upucujem. Toliko da me pojedini pitaju sto miniram coveka koji mi je kao brat. Isto tako nemam nista protiv ni za Matadorova ponavljanja sa pitanjima. Da bi se teralo napred, kritika i stalni pritisak moraju postojati!
FREAKS1994 wrote:Ај овако у реченици две, пошто се нисмо разумели. Не осећам ни најмању одговорност за ово где се данас налази Север. Довде су га довели компромиси у којима ја нисам учествовао, тако да не осећам баш никакву одговорност.
Urusavanje je pocelo davno pre ovoga na sta ti alaudiras...
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2833
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

vladans wrote:Ono sto je meni recimo izuzetno interesantno u ovom cavrljanju u vezi prethodne i sadasnje uprave je to da mi ovde na ovom navijackom ili sto bi neki rekli simpatizerskom forumu imamo izgleda vise predstavnika bivse i sadasnje i verovatno neke buduce uprave nego obicnih navijaca tj.simpatizera kluba sto je bar meni izuzetno porazavajuce, narocito ukoliko pogledamo koliko ljudi uopste danas dolazi na utakmice..

Od sada pa nadalje, bez ovakvih nagadjanja i lupanja etiketa! Ako imate nesto protiv nekog - napisite to direktno, bez ovakvog okolisanja (da se blago izrazim).
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Re: Uprava

Post by vladans »

Druze, bez ljutnje al niti sam nagadjao, niti lupao etikete a po najmanje okolisao..al ako se ipak utvrdi suprotno nek mi se obrise post..a ja cu se izvinuti svim predstavnicima sto sam ih pominjao
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/1 ... iznosi-3-6" onclick="window.open(this.href);return false; kako 7 miliona kad rekose 4,8 ? jedino ako nisu dodali 2,2 miliona prema Vukovicu onda bi bilo 7 ,ali onda ni sadasnji dug ne bi bio 3,6 vec 5,8 miliona
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Deluje da su ovi iz sadasnje uprave Slaninari, ali ima najava da i oni zele da se naplate novim funkcijama u klubu. Prepuno kompromisa, gomila nesposobnih lopovcica oko uprave i u sportskom sektoru. Od*ebite ove klimoglavce iz proterane i ove uprave, dovedite pravog sportskog direktora i trenera. Podnesite tuzbe protiv Rabrena, Cabre, Vukovica. Izadjite javno sa svim finansijama od zarade igraca, zaposlenih pa do klupskih finansija. Jovanici, Vranjes, Maric, Vlaovic, Damjanic, Nedeljkov i slicni nemaju ovde mesta. Za*ebite sa uslugama Raji Bozovicu sa Klikovcem, Ljubetu za Mojsilovica, Vranjesu za Radovica. Zoka nek se odluci Vojvodina ili novi vid politikovanja preko sportskih udruzenja, zajednica. I imacete moju punu i veliki podrsku, ako vam znaci.
Friks, mali Balsa hoce nazad u klub, a i Gajic preko Joce Pejcica. Svi iz prethodne uprave su lopurde i i niko klub nije pomogao vise nego sto su uzeli! Ne dao bog da se bilo ko od njih vrati u klub i dao bog da se FKV istrgne iz kandzi crnogoraca. Gledajte interes FK Vojvodine, a ne bivse, proterane, sadasnje uprave i navijaca koji su se priklonili odredjenim frakcijama ili plemenima.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Meni i dalje nije jasno zasto se neko libi da ode na sastanak ako vec raspolaze informacijama koje iznosi anonimno na forumu, ustane i kaze sve sto mu je na dusi?! U cemu je jebeni problem?! Rec na forumu nema ama nikakvu tezinu, kad nesto kazes javno pred svima i ne budes (budete) se krili iza nickova, onda ce to mozda i imati neku tezinu, ovako je sve samo sviranje k!!
Image
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Matador provokator, plasi se, i prica nebuloze. Najpametniji lik, sto posto.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Ne da rec na sastanku nema tezinu, nego ni sam sastanak nema tezinu! Ljude to ne zanima i nemaju vremena da slusaju diplomatske odgovore. Oni koji znaju skakljive stvari znaju i nece pitati, oni koji ne znaju ne mogu ni da pitaju. Vrlo prosto. Predsednik rekao da ce Babic biti suspendovan ove polusezone i sta je bilo? Bez obzira na opravdanost promene odluke. Najavljena utakmica sa Vest Hemom, Slavijom, ugovor sa Umbrom. Najavljene tuzbe protiv Rabrena, Cabre, Vukovica, Pavlovica i da li su podignute? Cisto trosenje vremena. Imam utisak da pojedincima smeta sto postavljam pitanja zbog FKV, a nije im smetalo dok je to islo na njihovu vodenicu. Smeta i sto se pise na forumu i zeleli bi da se forum zatvori, cenzurise. Sastanci sa Zokom su samo bonus, obecana transparentbnost se postize na drugi nacin Gde su sada pojedinci koji su visili na forumu dok im je trebala podrska za smenu Pavlovica?? Fuj!
Vosa do groba, provokator zato sto imam svoj stav? Sve i da se plasim, tebe od 30 kila sa krevetom koji kao klinac ides na zapad se sigurno ne plasim. Da li imas i jedan ozbiljan odgovor posle sastanaka? Imas malo morgen, ali barem bildas nick na forumu, ako ti znaci samo raspali majstore.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Matadore, definitivno ne podrzavam "vosa do groba" sa ovim stavom, da zoka ima odgovor na sve, da je sve jasno i tako to... Ali mi opet smeta ta cinjenica da imas toliko informacija, da toliko stvari zameras upravi, a definitivno bolju sansu neces imati od tog sastanka ,da skrenes paznju na neke stvari, pa ga ti opet izbegavas? Voleo bih da cujem odgovore predsednika na pitanja koja sve imas...
I ne vezano za tebe, forum je nekada bio mnogo svetliji, u poslednje vreme svi nesto mrace, samo se gleda ko ce koga da pljune, da se posvadja...E pa pljunem vas ja sve u usta, nekada smo svi bili slaninari, a sada svako vuce na svoju stranu...to je najveci problem, a ne dal ce pustiti Envera, dal ce oterati Cabru iz stana...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Matador, nije mi jasno, zasto su svi tvoji postovi u obliku pitanja? Ako neces vec da pitas Zoku nista, onda nemoj ni nas na forumu. Ako vec hoces da pises takve stvari, onda napisi sve sto znas a ne nesto polusifrovano. U cemu je problem, ne samo ti, nego i neki drugi forumasi da ako znaju neke stvari, napisu ih? Toliko negativne energije je u tvom postu, ni jednom nisi pohvalio rad uprava, a nije da nije bilo prilike da se pohvali, a to navodi samo na jedan zakljucak, da si protiv njih. Takodje, ista pitanja ponavljas po ne znam koji put, mislim da je to vecinu forumasa vec smorilo i naravno da cu napisati post kakav sam napisao ranije...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4783
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Meni ne smetaju njegova pitanja. Sta vise, postavlja prava pitanja, ali na pogresnom mestu. Nas predsednik zove na sastanke, i ti tamo imas sansu da dobijes odgovore. U toj situaciji, ti kao individua sa pitanjima ne mozes izgubiti. Ili ces dobiti odgovore, ili neces, cime ces steci kredibilitet da kritikujes rad uprave. Ovako ga gubis, s tim stavom ''imam pitanja, ali necu da ih postavim pravim ljudima, jer necu ja njima na noge da idem''.

Da se razumemo, mislim da tebe ne tangira nesto gubitak kredibiliteta medju forumasima, kao sto ni mene nesto ne tangira toliko to sta ljudi pisu, pa nikad nikog do sad nisam stavio na 'add foe', niti cu tebe, ali me iskreno zanima zasto je toliki problem otici na sastanak i dobiti jedno od dva gore ponudjena.

Sto se tice ovoga sto je rekao Neizlecivi, da je forum zapao u odredjenu apatiju i mracenje, usudio bih se da kazem da je to zapocelo ubrzo po smrti Bate, gde su brige o buducnosti voljenog kluba postale druge vrste. Uprkos odredjenim stvarima koje smo mu zamerali, mislim da smo svi na kraju dana bili uljuljkani u taj osecaj sigurnosti, gde nam nisu brige bile da li cemo imati novca da prezivimo ili da li cemo morati da strepimo od prodaje igraca blizancima, vec da li cemo osvojiti jebeni kup, biti nesto vise od tog treceg mesta,...jasno je sada, kada su neke stvari izasle na videlo, da je taj osecaj sigurnosti bio lazan.

Covek je imao jasnu viziju - ''posle mene potop'', i mislim da se taj potop desio i na forumu, koliko god bio mesto na kojem se najvise kritikovao Bata...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Krenulo je to jos ranije, imali smo vrhunac sa onim finalom kupa, tada je nastala neverovatna mobilizacija, imali smo i podrsku iz drugih sredina, to je ta neka najvisa linija plime koju smo ikada dosegli. I onda je usledilo ono zajednicko saopstenje sa sportskim prijateljima i nepovratno izduvavanje sve te skupljene energije. Od tog momenta kola idu nizbrdo, nekad onako bas brzo nekad malo sporije skoro pa i zastanu, ali to je to.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply