Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Playmaker, pozdravljam to što si se izvinio Ćomiju.
Ja se slažem sa tobom da Ivanić igra daleko ispod svojih mogućnosti.Međutim, kad bi odbili njegovih 8 golova i XY asistencija, gde bi Vojvodina bila?
Nemoj zaboraviti da su on i Ožegović igrači na koje se jedino obraća pažnja protvičkog tima i trenera.Zamisli onda kakvi su nam ostali, kad ne mogu da se pokažu ni u takvim okolnostima.Jednostavno ih protivnik pusti, a oni sami greše.Otud i moja velika ljutnja na igru Sekulića, jer on je taj koji treba da povuče našu igru unapred.
Šestić je npr imao najbolju sezonu u svojoj karijeri u Voši (po sopstvenom priznanju ), ali brate mili, on je imao uz sebe zadnjeg veznog Šapurića koji je ,,jeo malu decu" nazad, a vukao brze kontre i polukontre sa svoje na protivničku polovinu, pa loptu Šeletu u noge ili bilo kome iz one ekipe, gde su nam bekovi bili najopasnija krila, a Mihajlović i Jokanović žestoki bekovi i napadači, gde je Vorkapić jurio njihove štopere kao pomanhitao, a Punišić vrebao greške njihove odbrane.
Da Ivanić danas ima bar 30% od toga, bio bi prvi igrač današnje neuporedivo slabije lige.Da bi mogao da igraš, moraš imati s kim.Pomešaj se npr sa dečurlijom (koja nemaju pojma) da igraš fudbal (ili bilo koji kolektivni sport), pa ćeš videti kako ćeš izgledati na terenu (skoro isto kao i oni).
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Mogu oni itekako da trce kad treba.

Setnja po terenu pocinje onog trenutka kad ista direktiva stigne iz loze :mafia:
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post od playmaker »

Turija napisao:Playmaker, pozdravljam to što si se izvinio Ćomiju.
Ja se slažem sa tobom da Ivanić igra daleko ispod svojih mogućnosti.Međutim, kad bi odbili njegovih 8 golova i XY asistencija, gde bi Vojvodina bila?
Nemoj zaboraviti da su on i Ožegović igrači na koje se jedino obraća pažnja protvičkog tima i trenera.Zamisli onda kakvi su nam ostali, kad ne mogu da se pokažu ni u takvim okolnostima.Jednostavno ih protivnik pusti, a oni sami greše.Otud i moja velika ljutnja na igru Sekulića, jer on je taj koji treba da povuče našu igru unapred.
Šestić je npr imao najbolju sezonu u svojoj karijeri u Voši (po sopstvenom priznanju ), ali brate mili, on je imao uz sebe zadnjeg veznog Šapurića koji je ,,jeo malu decu" nazad, a vukao brze kontre i polukontre sa svoje na protivničku polovinu, pa loptu Šeletu u noge ili bilo kome iz one ekipe, gde su nam bekovi bili najopasnija krila, a Mihajlović i Jokanović žestoki bekovi i napadači, gde je Vorkapić jurio njihove štopere kao pomanhitao, a Punišić vrebao greške njihove odbrane.
Da Ivanić danas ima bar 30% od toga, bio bi prvi igrač današnje neuporedivo slabije lige.Da bi mogao da igraš, moraš imati s kim.Pomešaj se npr sa dečurlijom (koja nemaju pojma) da igraš fudbal (ili bilo koji kolektivni sport), pa ćeš videti kako ćeš izgledati na terenu (skoro isto kao i oni).
:cheers:
Ponekad mislim da svi zajedno previse komplikujemo, sto bi rekao Jurgen Klop: "Fudbal je jednostavna igra" !

Igrac koji zna, koji ima potencijal za vise, ne moze da se zadrzi u nasoj ligi ni polu sezonu, to je valjda svima vec jasno. Zadnji primer vam je Sergej Milinkovic-Savic.

Niko nije blesav od skauta i stranih klubova, Ivanic da ima potencijal za nesto vise odavno bi bio prodat.
Ja i dalje mislim da je on tehnicki najobuceniji nas igrac ali to jednostavno nije dovoljno za nesto vise.
To vide i svi ostali i jednostavno zato i jeste tu gde je, u najboljem slucaju proci ce kao Poletanovic. Suvi prosek kojeg cemo uvaliti u neku tako osrednju ligu gde ce ponovo da greje klupu.

Jednostavno Comi volim te kao slaninara ali ako citas ovo ili skupi mu*a i igraj muski ili od tebe nema nista. Prosecan fudbaler mozes biti uvek ali da bi bio vrhunski vec je vreme da debelo odskocis.

I za kraj da ne bude da sam se okomio na Ivanica, pisem od njemu jer (moje misljenje) samo o njemu i Ozegovicu i vredi pricati,kritikovati ih kako bi se popravili.
Ostali u ekipi uopste nisu vredni pomena, jednostavno to su drugorazredni igraci !

p.s. Ne mislim na klince nase skole koji svi zajedno nemaju ni poluvreme, njih cemo tek da vidimo na delu...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Ocigledno da na Micinu igru ima uticaj i prica oko produzenja ugovora. Ako vec imamo ozegovica koji je 50% menadjerov, ne vidim u cemu je problem sto Mica trazi 30% (ako je to istina).

Ma ova uprava ni za sta nije. Cist sminkeraj i go k***c od ljudi!
trelos gia fcv
Postovi: 665
Pridružio se: Uto Jan 05, 2010 4:24 pm
Lokacija: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Uprava

Post od trelos gia fcv »

gospodinFKV napisao:Mogu oni itekako da trce kad treba.
Kakvo bi vase zalaganje na poslu bilo kada bi vam neko poturio da potpisete papir na kom pise da treba da se odreknete mesecnih primanja do marta 2016 godine?
Pitam ja vas sve!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post od recni galeb »

http://www.mozzartsport.com/vesti/puklo ... pak/120019" onclick="window.open(this.href);return false;

sta je sada ovo :?:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

trelos gia fcv napisao:
gospodinFKV napisao:Mogu oni itekako da trce kad treba.
Kakvo bi vase zalaganje na poslu bilo kada bi vam neko poturio da potpisete papir na kom pise da treba da se odreknete mesecnih primanja do marta 2016 godine?
Pitam ja vas sve!
Ako ciganima ne smeta...

Što se Ćomija tiče, naravno da su novinari ovo jedva dočekali. Spremite se novi rafal o prelascima u blizance. Nisu oni preboleli dešavanja s kraja leta.
Io odio Belgrado
pedjans
Postovi: 464
Pridružio se: Uto Okt 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post od pedjans »

Ovo što se dešava sa Ivanićem je potpuno očekivano, još od momenta kada nije otišao tokom letnjeg prelaznog roka.

Dakle, ne dešava se ništa posebno niti neočekivano.

Pretpostavljam da je u pitanju cenkanje oko procenta, i samo se nadam da će biti dovoljno razuma sa obe strane da se postigne nekakav dogovor.

Činjenica je da sada Ivanić ima mogućnost da ode praktično besplatno. Isto tako je činjenica da bi svi razapeli upravu da su ga prodali ne samo grobarima nego čak i u inostranstvo pre završetka kvalifikacija za LE. Sad je gotovo, tu smo gde smo i treba tražiti kompromis.

Daleko od toga da sam neki veliki ljubitelj ove uprave (potpuno mi je jasno o kakvoj ekipi je reč) ali stvara se, pa i na ovom forumu, loš utisak o stalnim previranjima u upravi i u klubu i to u situaciji koja je kod nas takva da zapravo ne postoji nikakav jasan način izbora uprave kluba, nego upravu nameću razne političke, mafijaške, menadžerske i ko zna kakve grupe.

Dakle, iako nemam iluzija o ovoj upravi, čini mi se da malo treba spustiti loptu na zemlju i obezbediti minimum stabilnosti u klubu. Novo previranje, rušenje uprave, dovođenje neke druge a u suštini iste ovakve, unelo bi totalni haos i nestabilnost a ne bi donelo ništa. Možemo se samo nadati da ovi neće razneti klub u paramparčad, što bi prethodna uprava (Pavlović i društvo) skoro sigurno učinili.

U suštini, reč je želji jedne grupe menadžera i raznih tipova koji se motaju oko kluba da zameni sada vladajuće menadžere u klubu, i to je sve.

Može to da nam se ne sviđa, ali to je stvarnost srpskog fudbala i stvarnost našeg kluba.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

pedjans - potpuno si u pravu da se trenutno radi o kurta-murta borbi raznih menadzerskih grupa za smenu uticaja u klubu, to je apsolutno i moj utisak.

Ali, ne bi se slozio da u klubu nema previranja - finansijska situacija je teska, time sto se nismo plasirali u LE i sto nismo nikog zvucnijeg prodali kasa je prazna i plate se ne isplacuju.

Naravno, to ne znaci da mislim da je trebalo onomad Comija prodati u blizance, ako nizbogceg drugog (cisto iracionalne navijacke strasti) ono zbog toga sto sumnjam da bi oni ikada ista od obecanih para uplatili.

Bila bi katastrofa ako bi Comi otisao bez obestecenja, ali takodje smatram da je zasluzio da bude adekvatno nagradjen za ono sto je pruzio Vosi. Nadam se da ce obe strane biti sposobne na kompromis i da nece dozvoliti da situacija eskalira na stetu kluba.

I nadam se da se nesto i naucilo iz svega ovog da se ne ponavljaju slicne situacije ubuduce.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Matador
Postovi: 531
Pridružio se: Pet Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post od Matador »

Prica se da su u 50% Ozegilija i presidente, nazovi navijaci i slicne njuske :) A puno je dati Ivanicu 30 zato sto je Vosino dete i zato sto je uvek imao najmanju platu i isao na pozajmice. Klub nema para zbog navijaca u i oko kluba kojim je zinulo dupe na pare, zbog Ljubeta, Mice, Majamija, Vavana, Osmaje, Simica, Dundje itd. Nije Comi kriv, vi ste go###.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

UPRAVA NAPOLJE!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

trelos gia fcv napisao:
gospodinFKV napisao:Mogu oni itekako da trce kad treba.
Kakvo bi vase zalaganje na poslu bilo kada bi vam neko poturio da potpisete papir na kom pise da treba da se odreknete mesecnih primanja do marta 2016 godine?
Pitam ja vas sve!
Pogresno si me razumeo. Ne sumnjam u njihovo zalaganje, vec u postenje uprave.

Kad im dozvole da trce, oni trce i igraju fudbal. Kad im zabrane, igraju kao da loptu prvi put u zivotu vide i pritom 3 dana nista nisu jeli...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post od Djumi »

Ljudi koji vode klub se razlikuju od drugih po tome sto uvek znaju sta im je ciniti.
Pre pocetka ovog prvenstva sam bio u klubu i sve vam lepo rekao sta treba da uradite da ne bi srusili klub.Niste me poslusali....ok i to mogu da razumem.
Kome je to odgovaralo da Ivanic ne igra protiv Radnika?
ps. U Vosu ce se vratiti svi kojima je Vosa u srcu. Gospodo menadzeri ne vredi vam to sto radite:SVE CEMO VAS OTERATI (citajte).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Uprava

Post od Vasa »

Uvek od predsednika ZSLS ista prica,Alivodic otiso trazio previse,Tumba otisao trazio previse ,Ivanic trazi previse,pa zar Zocevic,Kovaevic,Vukcevic,Radovic,Babic,Pavkov..... vrede vise od njih ili nam se cini?
Jos malo pa poicnje zimski p.r. e tu si ZSLS majstor da oteras a i da dovedes *prave*.
Kada nuli das sansu ona uvek ostaje nula,kada nuli dodas koliko god nula opet je nula!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Uprava

Post od laki »

Ivanic ne moze da trazi previse, sta god da trazi! Tako da , Zoko, LOSA TI JE PRICA!

I jebali vas sve zajedno iz uprave po sred supka Vukcevic, Zocevic, Kovacevic, Rosic, Kordic... i njihovi menadzeri!
Slika
Odgovori