Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Radoye napisao:Kad smo zadnji put zavrsili takmicarsku sezonu sa negativnom gol razlikom?
Sezona obelezena Govedaricinom polutkom, ako se ne varam.

Vidim da u sazivu, kao i uvek, ima par vecitih, vidim da ima i novih. Optimista nisam, i sve me podseca na ona vremena kada su se oko nas vrzmali i kurta i murta, a rezultata nigde...samo je nas na tribinama manje...mnogo manje...
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

draganas napisao:Nadaleko čuveni Toma Grobar u upravnom odboru FK Vojvodina, lik bukvalno nikada ništa nije radio, nije sposoban 1000 din da donese u klub.

Kakva je njegova uloga, osim da se ogreme neki evric od transfera ako uspe
a

Možda mu nije mesto u UO, ali, mislim da nije korektno da ga zoveš "Toma grobar"....Bez obzira na sve što se tiče neke davne prošlosti, on je itekako mnogo učinio za naš navijački korpus.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Toma grobar je nadimak po kome ga ceo NS poznaje, godinama je bio na tribini sa grobarima kada nam je gostovao Partizan, a to što on izigrava nekog navijača sa 40+ godina umesto da radi neki pošten posao je nejgova sramota i bruka.

Čuj on u UO. :lol:

Koliko je učinio za grupu pokazuje ppdatak da grupa više praktično i ne postoji, zbog likova kao što je on smo danas ovde gde jesmo.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Uprava

Post od Del_Boske »

draganas napisao: Koliko je učinio za grupu pokazuje ppdatak da grupa više praktično i ne postoji, zbog likova kao što je on smo danas ovde gde jesmo.
Нисам злобан, ал како то да се "навијачи" расипају и распадају, а "симпатизери" остају?
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

U par navrata je bila diskutabilna, ali sada je i zvanicno da su "navijaci" pristali da predaju vecinu u skupstini. Moje misljenje je da nam je svojevremeni ulazak u klub i sjebao grupu, tako da pozdravljam ovu vest, iako ona nije propracena sveopstim uklanjanjem navijaca iz svih pozicija i struktura kluba.

U narednim godinama ostaje da vidimo sta nam je sns spremio...
POŠTO OBRAZ ???!!!
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

*Minja

Napisao sam kako ga ceo NS zove.
Toma Grobar, svi ga pamtimo na malom jugu kako je zavodio red u crnoj kožnoj bokserici, kako se ponašao, koliko je bio ponosan što je Grobar iz NS. Koliko se busao kad nam je gostovao Partizan ( tada nije bio na malom jugu, navijao je protiv Vojvodine ).
Dakle nije on sedeo kući pa preko TV podržavao Partizan, on je aktivno učestvovao u radu grupe, onda je došao Bata, a sa Batom i biznis varijante. Tog dana je naprasno zavoleo Vojvodinu.

Dakle, budi siguran da on i dalje opravdava svoj nadimak, u Vojvodini je samo iz interesa, jednom ( madam se što pre ) kada se skine sa grbače naše Voše eno njega opet ma tribini sa Grobarima.

Sve dok takvi likovi kruže oko mašeg kluba nama neće biti bolje, jednostavno oni imaju ličnu korist od Vojvodine, jako će se boriti da je zadrže.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Vidi, i ja sam protiv njegovog zaposlenja u klubu (kao i bilo kog drugog navijaca-osim ako nije dosao preko konkursa kao najbolji kandidat za dato radno mesto), ali spocitavati mu sto je presao sa partizana na Vojvodinu je jako jadno...

p.s. To se desilo pre Bate...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Milan napisao:Vidi, i ja sam protiv njegovog zaposlenja u klubu (kao i bilo kog drugog navijaca-osim ako nije dosao preko konkursa kao najbolji kandidat za dato radno mesto), ali spocitavati mu sto je presao sa partizana na Vojvodinu je jako jadno...

p.s. To se desilo pre Bate...
Naravno da nije za spočitavati nego za pozdraviti odluku svakog iz NS da počne navijati za Vojvodinu i za to odajem priznanje i pomenutom i uvek bi ga po tome trebalo zaštititi od svih prozivki, bilo sa naše ili grobarske strane.
Međutim, njemu treba spočitavati to što je bio jedan od najzaslužnijih za slom koji se desio decembra 2016 i za dovođenje one pošasti zvane Vuković u klub. Upravo njemu i to bi svi trebali znati.
Zato je on, bez obzira želeo to ili ne, jedan od suodgovornih za kataklizmu u kojoj smo se našli. Da li to treba nagraditi mestom u UO, neka razmisle oni koji su ga predložili.
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post od Dragojlo »

Naravno, ona groberska pesma "pola ovo - pola ono" se odnosi lično na gorepomenutog, a ne na sve navijače Voše...
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Uprava

Post od afroditi »

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/30423 ... e-u-kuriru
Mislim jeste kurir, ali ipak znamo i sami da je tako.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Eh da nas je samo jedan Kezman krao, imali smo mi i previse Kezmana u zadnjih 10+ godina...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Uprava

Post od afroditi »

afroditi napisao:https://www.kurir.rs/sport/fudbal/30423 ... e-u-kuriru
Mislim jeste kurir, ali ipak znamo i sami da je tako.
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/30423 ... e-u-kuriru
Evo je sad i cela vest. Sve već poznato...
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

Moze on da prica sta hoce, ali svakako nas je ojadio time sto je doveo svoje igrace, koji nemaju nikakav kvalitet, a imali su plate nenormalne za nase uslove. Tu nema sta da se dokazuje, to je cinjenica.
Doduse, za razliku od raznih Pavlovica i Vukovica, Kezman je imao i neke dobre poteze (Delac, Jagos Vukovic...).

Kad ce vise javno objaviti izvestaj revizorske kuce. Na skupstini rekose da je gotov, ali nikako da objave. To mene najvise zanima...
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

za izvestaj se ceka kraj sezone
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

To Vukovic ima svoje botove? :roll:

Slika
Odgovori