Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9814
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Mislim da nismo ni svesni kakvu smo osnovu tima napravili. Sad posto imamo igru kakvu navijaci vole i po kojoj smo vec prepoznatljivi u Srbiji pravi bi potez bio krenuti od nule i napraviti SISTEM u kojem bi se recimo donela odluka da Vosa narednih 20-30 godina mora da igra ovakav fudbal, i onda birati i igrace i trenere koji mogu da se uklope u taj sistem. Smatram da bi to bio pravi put. A ne recimo da posle Bandovica i njegove "rapsodije" dodje neko poput Psiha i uvede neki svoj sistem u tim i resetuje sve na pocetak.
Image
Karlsson
Posts: 2138
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Rakovac wrote: Sat May 04, 2024 8:07 am Pitam se šta bi ta trenerčina uradila da je imala na raspolaganju igrački kadar kao prethodnici, da nije imao Njegoša,Serija,Koraća itd. Odgovor - ništa bolje rezultate ne bi imao.
Ne znam čemu i dalje ovakav hejt prema Bandoviću. Umesto da smo zadovoljni što nam igra konačno liči na nešto, što silujemo crne u sred Beograda i ravnopravno se namećemo sa crvenima mi i dalje pronalazimo razloge da budemo nezadovoljni i da pljujemo.
Naravno da bi imao rezultate i igru moraš da imaš i igrače koji to mogu da iznesu. Opet niko ne može da kaže da imamo jači ili skuplji tim od blizanaca, pa smo eto izvukli četiri boda protiv njih sada, iako smo zaslužili možda i svih šest. Dakle ima nešto i do trenera.
I u poređenju sa prošlosezonskim timom, da li neko može da kaže da je Vukanović bolji od Nikolića, Seri od Čumića, Radulović od Simića, Kembel od Baraja itd? Jedina bitna razlika je Njegoš. Mada i prošli treneri su imali priliku da iznesu svoje želj i prave tim po svojoj zamisli. Kajevića je recimo doveo Batak.
Savcic Luka
Posts: 366
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Prvo ne vidima ja nikakav hejt niti pljuvanje, samo različit pogled i mišljenja, što je ok.

Bandovićev je pragu da postigne uspeh. Finale kupa je već rezultatski uspeh. Lično smatram najavu borbe za 3. meato marketinški spin i pumpanje atmosfere, ali ako budemo 4. može se reći da je njegov mandat uspešan, bez dalje diskusije o timu, pojačanjima, šta bi bilo kad bi bilo.

Nemam sumnje da tu postoji potpis trenera, ali meni je upitni koliko je to sve njegova zasluga. Obrazložiću svoje vidjenje.

Ekipa dobija utakmice prvo na karakter, pa onda na igru. Pobede u poslednjim minutima, na penale su stvar karaktera. I hvala bogu da to konačno i mi imamo. Taj pobednički duh, i bez trenera, u sebi definitivno imaju i ispoljavaju, Korać, Aleksa, Seri, Njegoš, naš kapiten Zuka, rekao bih da su tu odmah i Vukan, Indio i ostali. Po meni, mislim da treba biti obrnuto, prvo igra, pa karakter, a ova ekipa ima potencijal da ima igru tako da zaista bude sam vrh ove lige.
Na primer utakmica sa crnim, mislim da smo trebali lagano dobiti, recimo 1:3, a ne ovako. Pri tome i pored našeg poseda, oni su mogli učačkati još jedan. Dobili smo na naš pozitivan talas/karkter, dok su oni u opadanju. Ne umanjujem veličinu pobede, samo iznosim svoje opšte vidjenje, a mislim da se uklapa u detaljnu analizu koju je dao Student u temi same utakmice.
Razumem da je za stvaranje igre potrebno vreme, i slažem se da je igra bolja, ali ako poredim igru protiv Voždovca i protiv partizana ne vidim drastičan pomak. Zato je meni Banda i dalje pod upitnikom, da li je prava osoba da vodi tim koji ima evropske ambicije.
CRD FCV
Posts: 1675
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Немој само Бараја молим те, још памтим његово шетање против Апоела код куће због ког смо примили гол.
О његовом квалитету најбоље говори што није ни на клупи Маритима још од средине Децембра а накупио је минута колико Кајевић код нас. Отприлике је иста прича код њих двојице.
Karlsson
Posts: 2138
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Baraj kakav je takav je pitanje je da li je gori od Kembela?
Baraj nije kod nas došao kao igrač klupe Maritima, već kao neko ko je pre toga standardno igrao u prvoj portugalskoj ligi.

Zaboravio sam da spomenem da smo prošle sezone imali i upotrebljive i korisne Filipa Malbašića i Uroša Nikolića.
ultra komsa
Posts: 418
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

https://sportske.net/vest/kolumne/bandovic-520044

Svaka čast na tekstu Milane legendo
User avatar
Deep Purple
Posts: 3936
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

ultra komsa wrote: Sat May 04, 2024 10:41 am https://sportske.net/vest/kolumne/bandovic-520044

Svaka čast na tekstu Milane legendo
"Džaba vam novci, moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje,
I štoperi čvrsti, sudijski prsti, ja ipak napadam malo bolje".

I da Boža zvani Pub donese i Kup i jesen u Evropi.

Pa će mu Novosađani kupiti kartu za Tajland, ali povratnu, da ode samo na zasluženi odmor.

Ala nam ga je stavio novinar onako gospodski :cheers:

Vrhusnki tekst.
ultra komsa
Posts: 418
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

ultra komsa wrote: Sat May 04, 2024 10:41 am https://sportske.net/vest/kolumne/bandovic-520044

Svaka čast na tekstu Milovane legendo
VošaNS
Posts: 798
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Jedan od boljih tekstova koje sam pročitao u zadnje vreme. Božo majstore vodi nas do titule :mrgreen: :mrgreen: :dance2:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3936
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Pa Milovan je radio kod nas u klubu do skoro a možda radi i još uvek.

EDIT: Radi, radi šuknuo ga nam je namerno :mrgreen:

Mislim ja da je on i član foruma.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1403
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Добар текст, реално написано, деси се некад да и ми погрешимо :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Cane
Posts: 1075
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Sjajan tekst.
Kao neko ko je zamerao Boži već posle druge utakmice na klupi i poručivao tada Ranku da ga ponovo preporuči ali ovaj put sam sebi i odvede u Japan, moram priznati da sam lupao gluposti iz sopstvene kratkovidosti i neznanja. A lepo bi bilo da se i neki drugi prisete šta su pisali i izvuku neke zaključke.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

MiSmoFKV! wrote: Thu Mar 07, 2024 3:32 pm Imam jedno jako nepopularno mišljenje, koje nije zasnovano na činjenicama, nego na nekom mom osećaju. Bandović nije loš trener, samo trebaju kockice da mu se slože.
Sedmi mart, molim lepo :lala:
Savcic Luka
Posts: 366
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Za razliku od početka mandata kada nisam bio negativan (jer uvek je potrebno vreme) sada sam skeptik u domete pod njim i to ne ove sezone, već u budućnosti.
Na putu je da ostvari rezultat, i svim srcem se nadam tome, pogotovo da uzmemo kup. Bio sam na brdu, u Kg, Loznica se podrazumeva. I pored svega gore sam izneo zašto sam sumnjičav.
Što se tiče teksta dobar je, pravi momenat za takav tekst, ali ako se, ne daj bože, talas promeni isto tako će se promeniti i tekst.
Radujem se trenutku, pokušavam sagledati širu sliku, shodno svom iskustvu, a ako sam u krivu, biće super.
User avatar
rykerfcv
Posts: 813
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Wed Mar 13, 2024 8:05 pm Само се ви зајебавајте, кад Божда Дунстер донесу јесен у Европи у Нови Сад (или Бачку Тополу) пошто од овог реновирања нешто видећемо ми... Човек кадровски идеалан, тахтички нисмо још видели, али видећемо, на њему је да нас разувери...
Маре је предвидео целу ситуацију,а тога нисмо били ни свестни :cheers:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Post Reply