Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1611
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Не знам шта би био проблем са Јокановићем, ако ће радити свој посао као и ови бивши играчи црвених које имамо у тиму.

Такође се и Гаћиновић препоручио са својим отказом у Напретку, можда је то и циљано урађено.
VošaNS
Posts: 754
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Ja sam prvi koji je prozivao i vredjao Bandovića posle one očajne serije, ali dosta toga je uradjeno posle one pobede nad Voždovcem. Jasno se vidi napredak u igri, a o rezultatima da ne pričam. Ukoliko Bandović izbori 4. mesto ili osvoji kup, ja nemam ništa protiv da ostane na klupi i dobije novi ugovor. Ako ćemo menjati trenere svakih 5 meseci onda bolje da budemo bez trenera. Bandović je rekao da bi voleo da ostane u Voši. Rezultati su došli, ako ovako nastavimo i završimo kako treba, zašto da menjamo nešto što ide?
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

Mislim da o pitanju ostanka trenera ne treba diskutovati. Okej, nije naš bivši igrač, i nije nešto naročito harizmatičan ali u ovlj polusezoni je dokazao da koliko toliko ima šlifa i treba ga pustiti da radi. Zadržati kostur tima, pojačati sa ulaznim transferima sličnog kvaliteta kao zimska pojačanja i dati vremena da radi u kontinuitetu. Suludo bi bilo opet menjati.
Come on you Reds!
Cane
Posts: 1026
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Nikakva zamena trenera, posebno u ovom trenutku, sigurno nije ni na kakvom dnevnom redu. Zato je besmisleno licitirati s bilo kojim imenima. Posvetimo se završetku prvenstva i kupu a ne gubimo vreme skroz nepotrebnim pričama.
ssnigd
Posts: 3368
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Izgubimo od tsca, pa od cigana i eto ti opet Bandovicu odlazi. Tanka je to linija.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Dokle god se u ekipi vidi trenerski potpis podvucen dobrim rezultatima i trudom ekipe, ne treba ga dirati.
Kad je ostalo 5 kola do kraja, rekao sam da je Bandovic i da ''ako hoce od sebe da napravi makar okej trenera za Vojvodinu, on u preostalih 5 meceva mora da osvoji 13 bodova. Za neki solidan plus od kako je preuzeo klub, pa da onih prvih par utakmica svedemo na klimav pocetak, onda i svih 15.''

Osvojio je 13. Ispit polozen, dobra sedmica, bilo bi i 8/9, da nije us**o kolokvijum (prvih par kola). Idemo dalje. :lala:
User avatar
Milan
Posts: 4164
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

CRD FCV wrote: Mon Apr 15, 2024 3:13 pm Не знам шта би био проблем са Јокановићем, ако ће радити свој посао као и ови бивши играчи црвених које имамо у тиму.



Bivši igrači crvenih nisu urinirali po ovom klubu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3842
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Da Klop želi da dođe, bio bih protiv jer mi je muka od promena trenera. Ne što sam lud za Bandovićem, ali nama treba barem privid stabilnosti, plana i manjak tumbanja.
Io odio Belgrado
Duplof
Posts: 865
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Red Marquis wrote: Mon Apr 15, 2024 6:45 pm Da Klop želi da dođe, bio bih protiv jer mi je muka od promena trenera. Ne što sam lud za Bandovićem, ali nama treba barem privid stabilnosti, plana i manjak tumbanja.
+1

S novim trenerom idemo opet ispočetka, džabe smo krečili. Bandović treba ostati trener ukoliko nešto ozbiljno ne zezne do kraja.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/osta ... er-zemuna/

Možda ne za glavnog trenera, ali dati mu neku trenersku ulogu u klubu. Svojim iskustvom bi definitivno doprineo, pogotovo veznom redu.
User avatar
rykerfcv
Posts: 740
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Da podvucemo crtu.Kako bi ocenili Bandovicev rad,da ne kazem Bandino prezivljavanje na klupi protiv Vozdovca do finala kupa u 3 meseca.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
djoks
Posts: 77
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by djoks »

rykerfcv wrote: Thu Apr 25, 2024 12:09 pm Da podvucemo crtu.Kako bi ocenili Bandovicev rad,da ne kazem Bandino prezivljavanje na klupi protiv Vozdovca do finala kupa u 3 meseca.
Подвлачим црту на крају сезоне :D
Post Reply