Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ja mislim da su uvodjenja Micica i Jovancica cisto Lalatoviceve odluke. To su njegovi igraci, koje je on doveo, i koje vodi sa sobom iz kluba u klub, i u koje izgleda da ima beskrajno poverenje. E sad, da li je svih 11 igraca u prvoj postavi Lalatovicev izbor, u to vec nisam 100% ubedjen, ali ne mogu ni da tvrdim da nisu. Mozda i te uocene nedoslednosti u sistemu (za koji me ne pitas) proizilaze bas iz toga sto se igraci na silu kalupe u njega, jer eto moraju da igraju bas ovih 11 a ne nekih drugih 11 koji bi se bolje uklopili u zamisljen sistem. Ili Lalatovic jednostavno ne zna drugacije da postavi igru i da je prilagodi igracima koje ima na raspolaganju / moraju da igraju pa tera na silu sve isto.

Uostalom, ja i dalje nisam promenio misljenje od prosle sezone da je Lalatovic precenjen trener. Nije najgori, daleko od toga, imali smo ih bas katastrofa, ali nije ni nesto posebno dobar. No, sve dok ga idu rezultati - nek mu je prosto. :lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marcello »

recni galeb wrote:ma ima izbor kao magarac za zrvnjom, vezu ga i opale toljgom po ledjima i onda on ide kako hoce u krug, tako nenaveden... :mrgreen:
ali zato je i doveden!
+1

A, budući da je on čovek sa integritetom i stavom, prihvatio je tu ulogu. :dance2:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Voja wrote:ama ne pitam te za sistem nego za to da li je sve to Lalatovicev izbor ili ima "navodjenje". Tvoje misljenje?
Ja mislim da je to njegov izbor. Ne znam odakle mu ideja da to zove 4-3-3. Zadnje dve utakmice je to bilo 4-5-1 posto su svi sem Trujica bili u defanzivi. Posed lopte mu nije u prvom planu. Agresivnost je broj jedan. Kad se lopta osvoji krece kontra sa svima koji mogu da je istrce. A izmene u sredini I napadu nisu takticke prirode vec prosto menja one koji su najumorniji.
To je odlicna taktika protiv timova koji umisle da imaju kvalitet da kontrolisu utakmicu. Gotovo sigurno isto ce igrati I protiv AZa.

Protiv slabijih timova bice povuci, potegni I verovatno I promena formacije. Ili sa jednim zadnjim veznim da igra 4-1-4-1 ili ako ubaci jos jednog napadaca 4-4-2

Po meni je on dosta dobar trener. Generalno, defanziva zavisi od trenera a ofanziva od kvaliteta igraca. On je svoje obavio, e sad ako Meleg, Trujuc, Trifunovic I ekipa ne mogu da daju gol, nije do njega.
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Lalatović za Sportske: ''Vojvodina zaslužuje da se o njoj mnogo više piše, sad ćemo pokazati koliko je velika!''

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 72294.html" onclick="window.open(this.href);return false;

''Iskreno, o tome nisam ni imao mnogo prilike da pričam, i mislim da je velika sramota da Crvena zvezda i Partizan budu u toj meri zastuplenjeni u svim medijima, a da je Vojvodina kao treći klub daleko iza. Pogotovo, kada pogledate i rezultate Vojvodine u odnosu na to koliko joj se pomaže. Ja prosto ne mogu da verujem niti da prihvatim da mediji, čak i kada Vojvodina pobedi, uvek u prvi plan stavi rezultate Zvezde i Partizana i to nebitno da li su trijumfovali ili ne. Mislim da Vojvodina zaslužuje da se o njoj više priča i piše, kako u medijima i u javnosti. U ovom trenutku, Vojvodina radi mnogo za interes srpskog fudbala i ponavljam - sramota je da se o njoj tako malo priča u odnosu na Zvezdu i Partizan''.
User avatar
Turija
Posts: 10659
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Karlsson wrote:Lalatović za Sportske: ''Vojvodina zaslužuje da se o njoj mnogo više piše, sad ćemo pokazati koliko je velika!''

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 72294.html" onclick="window.open(this.href);return false;

''Iskreno, o tome nisam ni imao mnogo prilike da pričam, i mislim da je velika sramota da Crvena zvezda i Partizan budu u toj meri zastuplenjeni u svim medijima, a da je Vojvodina kao treći klub daleko iza. Pogotovo, kada pogledate i rezultate Vojvodine u odnosu na to koliko joj se pomaže. Ja prosto ne mogu da verujem niti da prihvatim da mediji, čak i kada Vojvodina pobedi, uvek u prvi plan stavi rezultate Zvezde i Partizana i to nebitno da li su trijumfovali ili ne. Mislim da Vojvodina zaslužuje da se o njoj više priča i piše, kako u medijima i u javnosti. U ovom trenutku, Vojvodina radi mnogo za interes srpskog fudbala i ponavljam - sramota je da se o njoj tako malo priča u odnosu na Zvezdu i Partizan''.
Lalatovicu, nadam se da sad shvatas i nas navijace Vojvodine, kao sto je shvatio i Ozegovic.
To se ne primecuje, dok ne dodjes u Vojvodinu.
Nazalost, imamo onih koji su ponikli na FCVB, pa se ,, pos..ru,, po Klubu i kapitenskoj traci.
S tim vise, kada ovo primete ljudi dosli u Klub, dobija na tezini i ceni u ocima navijaca.
:lala:
PS
Nadam se da ce Lalatovicev glas dopreti i do usiju jacih medija od Sportske.net. jer to je istina.A istina mora da se sazna: kad-tad.
Hvala mu i za ovoliko, kao i Sportske.net, sto su korektno prenele izjavu.
Last edited by Turija on Wed Aug 17, 2016 2:46 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9670
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Predvodi Lala lale protiv lala :mrgreen:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Nije samo to sramota sto Vojvodina nije dovoljno zastupljena u medijima, vec sto svi ostali klubovi prakticno ne postoje za medije. Jedino blizanci postoje, nas jos i pomenu kadgod kada skinemo neki evropski skalp a ostalih kao da i nema.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Znaci krece ludnica...
Iz Cuke leti Lesnjak, dolazi Lalatovic, na nasu klupu dolazi Milorad Kosanovic :dance2:

mondo:
http://mondo.rs/a938363/Sport/Fudbal/Cu ... enera.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Neizlecivi wrote:Milorad Kosanovic
I dalje smatram da je Lalat prevara od trenera, ali Kosan je :pegla:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1003
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Izvinjavam se svima sto sam vas nazivao teoreticarima zavere,jednostavno sam sam sebe lagao od tolike zelje da nam bude bolje, da nam jednom krene,da je sad bar malo ispravno,ne vredi.Mislm da sam previse naivan za raspravu oko FK Vojvodina na bilo koju temu,ljudi sa dobrom namerom bez interesa mogu samo da gledaju i crvene sta nam se radi sa klubom.Ljudi za koje mi pricamo da su ljige prolaze ,uspevaju,za koju godinu recice tebi,meni,nama...ne bitno sta si ti,nisi nista napravio,ko si da mi kazes bilo sta?
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Pa eto, sad bar znas da kad Vosa krene da se prsi odmah ce neko da nas zajasi i spusti na zemlju! Jednostavno nije se smelo javno pricati o tome. Ja bih samo voleo da izadje istina o tome zasto je Lalatovic otisao! Da svi cuju ko nam kroji kapu, i za koga!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

a gde je otisao?
na mondo i butu, zar nismo rekli tri dana klecanja na kukuruzima ko okaci njihove "informacije"... :frown:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4782
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

recni galeb wrote:zar nismo rekli tri dana klecanja na kukuruzima ko okaci njihove "informacije"
Ja predlozio to, ali nisam naisao na odobravanje :mrgreen:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Ma nije otisao, i ja u ovo ne verujem... Pre svega jer bi morao biti pajser da ode odavde kad je krenuo po meni neku ekipu da stvara. Bolju od njihove, u mnogo većem klubu od tog. Mislim da mu pare nisu toliko značajne, jer po meni ako se ovde pokaže, moze lepu karijeru trenersku napraviti dalje. Verujem da ostaje :)
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

http://mondo.rs/a938525/Sport/Fudbal/Ne ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"Ne želim da pričam na tu temu", prvo je rekao Lalatović na novinarsko pitanje o interesovanju Čukaričkog, ali onda sam nastavio...

"Treba svakom da godi takvo interesovanje. Istina je, imao sam poziv ljudi iz Čukaričkog, ali to je dobro samo za klub i za mene. Dobro je da Vojvodina ima trenera koga klubovi traže, a mene u ovom trenutku zanima samo ovaj klub", poručio je on.
Post Reply