Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Firmson89 »

Заправо се разликују. А те на западу су ионако другачије од осталих, вероватно нико ни не зна зашто, али јесу. :mrgreen:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Passion »

Па мислим да и јесте толика разлика...Изеш га, ипак су ово нове столице, а ове на Западу су вајкада...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by vdn slaninar »

koliki ce biti kapacitet naseg stadiona kad se svi radovi zavrse,sa svim tribinama,izvinjavam se ako je vec receno.slike su super,svaka cast.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Au svaka cast za sliku a i za radnike.

Dokaz da kada se nesto zeli uraditi ,moze se uraditi.

Elem sto se stoLca tice , kontam da su iste kao i svuda sem onih na zapadu.
Bljestave su naravno jer su nove,a te na zapadu su montirane jos negde ,nemojte me drzati za rec ali negde oko 1998.

Elem sad se setih neceg .. jel su oni radili izolaciju tribina zbog podtribinskog prostora? Nesto slicno kao sto je na severu radjeno?
Ja to nisam video da budem iskren ,a to znaci da ce kanda da prokisnjava?
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Ne bi bilo lose da se uskoro i menjaju te stolice na zapadu (mada mi je ta tamnija nijansa nekako lepsa, vise vuce na Vojvodinu, dok one svetlije me podsecaju na Radnicki (Nis, Kg, nebitno)). Sto vise gledam ovu poslednju slliku , sve mi nekako uzasnije izgleda ta ogromna razlika u boji... jos mogu misliti kad se zavrsi postavljanje stolica, pa bude spojeno sa zapadom... Mislim da zamena nije problem. Ove sadasnje se mogu prodati nekim manjim klubovima koji trenutno rade na renoviranju ili izgradnji stadiona, a imaju crvene boje u grbu (npr. Borac Cacak, Radnicki Sombor... ili ciganima, svakako se zale da posle svake utakmice ostaju bez nekoliko desetina stolica :mrgreen: ), njima bi dobro dosle polovne, a ocuvane stolice, a mi da uzmemo nove, da bude jednobojno.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by kowalski »

Zaista, ta razlika u boji stolica onako bas prva upada u oci kada se udje na stadion, i iritantna je.

http://www.b92.net/news/pics/2013/07/11 ... 4_w640.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Hahah .. sto se cigana tice nek kupe od grobara one bordo kad ovi budu menjali :)
Ja ih toliko mrzim da im ne bi ni stolice prodavao.
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Zelja95 »

A jel iko zna gde ce ubuduce biti smesteni navijaci iz Bga? Inace lepo su odradili sve to 8)
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by madda fakka »

Firmson89 wrote:Заправо се разликују. А те на западу су ионако другачије од осталих, вероватно нико ни не зна зашто, али јесу. :mrgreen:
Pa te na zapadu su menjane kada se napisalo ВОША na tribini a ove ostale (istok i sever) smo dobili kao donaciju od UEFA kada je RB dosao...
I Bog je Slaninar...
User avatar
Stexman
Posts: 2570
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Stexman »

naseljekolumbija wrote:To je taj RTV i sjajni novinari,naravno da kokoska pojma nema da se igra i revans. Ali kad je rekla "dovodimo Evropu u Novi Sad" tu sam momentalno iskljucio yt :roll:
A kad je rekla da igramo protiv Moldavskog Serifa a ako prodjemo onda cemo igrati i medjunarodne utakmice, a ha ah ha hahaha :rolll: :rolll: :cekicanje:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by kowalski »

I ovaj clan upravnog odbora je elitno pojacanje. kariceva stranka => lazna romska stranka => FK Vojvodina.

Izdrzi Voso svu ovu gamad.
Image
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Plavim Dunavom »

Stexman wrote:
naseljekolumbija wrote:To je taj RTV i sjajni novinari,naravno da kokoska pojma nema da se igra i revans. Ali kad je rekla "dovodimo Evropu u Novi Sad" tu sam momentalno iskljucio yt :roll:
A kad je rekla da igramo protiv Moldavskog Serifa a ako prodjemo onda cemo igrati i medjunarodne utakmice, a ha ah ha hahaha :rolll: :rolll: :cekicanje:
Pokidao sam se. :rolll:
A ovo sa Šerifom, Bursom i pre toga je lokalnog karaktera, nema šta naša liga se širi na sve strane ili je Srbija zaista do Tokija. :mrgreen:

Budi Bog s nama kakve sve karikature danas izigravaju novinare,. :roll:

EDIT-Na post iznad dotični gazda te stranke u svakoj čorbi mora da bude mirođija izgleda pa se ubacio preko ovog i kod nas, ne mora to da bude toliko relevantno, bitno je da bar nije tu onaj koji poziva e-mail da mu uđe u kancelariju. :rolll:
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by PanonskiFantom »

Meni je najjača njegova izjava " Šampions lig" :mrgreen:
Vise nista nije isto!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

A dobro ljudi sto se na kraj srca :)

Devojka je ocigledno operisana od sporta ,sta zna ona da Turska i Moldavija nisu u Srbiji :)

A ovaj "gari" gari haha , jebes ga.. cempion lig pa ti gledaj :)

Uostalom , ja nisam nista ni slusao nego gledao tribine u pozadini.
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by budababa »

RTV wrote:Ускоро конкурс за стадион "Карађорђе"

Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић изјавио је да би ових дана требало да буде расписан међународни конкурс за идејно решење стадиона "Карађорђе", како би град добио репрезентативни објекат за одржавање спортских такмичења у најбољим условима.

Вучевић је, приликом обиласка завршних радова на реконструкцији јужне трибуне стадиона, поновио да град жели целовито решење питања градског стадиона, да би се на њему одигравале фудбалске утакмице Војводине и репрезентације Србије и одржавала атлетска такмичења у условима какви су у Европи.

Градоначелник је рекао новинарима да је задовољан квалитетом и брзином обављених радова на изградњи и опремању свлачионица као и постављању столица на новој јужној трибини, како би стадион био спреман за први сусрет у плеј-офу за пласма Војводине у груону фазу Лиге Европе, против молдавског Шерифа.

"За нас у граду је веома важно да сутра, приликом посете делегације УЕФА, стадион ‘Карађорђе’ добије позитивну оцену, што значи да испуњава услове за одигравање утакмица у Евролиги", рекао је Вучевић.

Он је похвалио извођаче због тога што су у протекла два месеца убрзали радове истичући да с новом јужном трибином стадион добија потпуно другачији изглед, али је напоменуо да, у оквиру будућег целовитог решења, предстоји и реконструкција источне трибуне као и читаве те стране стадиона, где има услова за изградњу атрактивног пословно-стамбеног простора.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply