Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Krle »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/FOTO-N ... mesta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Plavim Dunavom »

Dobro je, znači i istok dolazi na red, u svakom slučaju neophodno je i tu tribinu srediti, a ovo deluje da ona neće biti nadograđivana već da će graditi potpuno novu tribinu.
Za nas kapacitet nije loš, 14000 mesta, kada se istok sredi biće i veći, samo cifra od 25000 koja je neophodna za neke krupnije stvari koje gradonačelnik Vučević možda očekuje teško može da bude dostignuta, trebao bi onda novi istok da ima kapacitet od 14000 mesta što bi bilo za 3000 više u odnosu na sve preostale tribine zajedno.Jedino da se i zapad i sever renoviraju.Ali to sada i ne treba toliko da nas interesuje, konačno se nešto mrdnulo po pitanju stadiona poslednjih godina posle toliko čekanja.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by PanonskiFantom »

"....где има услова за изградњу атрактивног пословно-стамбеног простора." ????

Oho ovo neki novi momenti?? Al ce neko dobiti lokaciju...
Vise nista nije isto!
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Mislim da se moze prilicno jeftino proci, a da se napravi lep stadiončić.
Istok podići na nivo severa i spojiti ga sa severom, da ne bude rupe izmedju istoka i severa. Samim tim bi se i povećao broj ulaza na istoku, jer prilikom dizanja nivoa istoka, mogu se ostaviti prostori za ulaze izmedju sadasnjeg nivoa i tog novog koji bi se nadogradjivao na sadasnji. Isto tako istok spojiti i sa malim jugom (to ce biti najkomplikovaniji deo, jer je mali jug totalno nepovezano uradjen u odnosu na ostatak stadiona, ali verujem da postoji neko prikladno, a jeftino inzenjersko resenje za to. I pored toga pokriti ceo stadion (osim srednjeg juga, jer tu krov ne moze da stane zbog komunalaca. Znaci da ne bude krov iz 4 dela za 4 tribine, vec krov da bude iz jednog dela za ceo stadion. Da krene od velikog juga, preko zapada, severa, istoka pa do malog juga. Nesto ovako da izgleda kriv: http://img136.imageshack.us/img136/5267/bjk57wp.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; (s tim da bi bio i preko 2/3 juga). Iza srednjeg juga, gde nece biti krov, podici samo jedan zid, da se ne vidi ono ruglo od zgrade i na taj zid nakaciti semafor.
E sad jos jedino na istoku, na vrhu tog novog nivoa da budu prostorije za komentatore i novinarske loze. Jer na zapadu nema dovoljno takvih prostorija.
Takodje bih malo i "nasminkao" stadion sa spoljne strane. Npr na vrhu da bude ogromnim svetlecim slovima "Stadion Karadjordje, Novi Sad" izmedju dva svetleca grba FK Vojvodine. Sa spoljne strane Jugozapada, zapada i istoka da se stave mozda ona moderna stakla, otvore poslovni prostori, itd. Mozda cak i sa jedne strane staviti svetleca stakla, ili sta je vec (ako nije preskupo), da moze po potrebi menjati boju, kao na alianz areni :D http://images.fanpop.com/images/image_u ... 50_428.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Znaci dizanje nivoa istoka, pokrivanje stadiona, uredjenje prostorija za medije i komentatore i sminkanje sa spoljne strane. Nista vise nije potrebno.
User avatar
OverForty
Posts: 49
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:12 pm
Location: Grbavica, Centar, Zapad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by OverForty »

Tu odvratnu zgradu di su sad komunalci a di je bio sudija za prekrsaje odma srusiti, onaj otpad mislim da je od toplane sto stoji pored iseliti i napraviti lep parking, sto po propisima nekako i sleduje.
Over fifty
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Chana »

Nemojte mi zameriti što moje fotke nisu uspele kao one sa ranijih strana, ili iz ovog članka iznad...

Prošao sam pored Karađorđa kada sam obavio sve posle posla i napravio nekoliko fotografija, pre svih - za one daleko od NS-a:

1.
Image

2.
Image

3.
Image

Žao mi je što su jedini ulazi sa kojih sam mogao "išta" da uslikam - oni na severu, tako da sa telefonom nije moglo bolje...

Važno je da je sve privedeno kraju i ostaje nam da se nadamo da će delegat(i) sutra reći da smo "prošli" !
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by nssale »

N13 wrote:Mozda cak i sa jedne strane staviti svetleca stakla, ili sta je vec (ako nije preskupo), da moze po potrebi menjati boju, kao na alianz areni :D http://images.fanpop.com/images/image_u ... 50_428.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Neces verovati, ispod spoljneg dela Allianz Arene ne stoji nikakva hi-tech tehnologija i svetleca stakla, vec neonke u boji i sistem ogledala :)
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Firmson89 »

N13 wrote:Mozda cak i sa jedne strane staviti svetleca stakla, ili sta je vec (ako nije preskupo), da moze po potrebi menjati boju, kao na alianz areni :D http://images.fanpop.com/images/image_u ... 50_428.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ма то нам је требало прошле сезоне, сад је прош'о воз! Да су се на време сетили па да светли црвено када игра Воша, а плаво када игра Доњи Срем! :mrgreen:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by kowalski »

Raste nasa Kan-Kan Arena

Image
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Boske87 »

Sad su nam stolice u "50 nijansi crvene" :mrgreen:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Cano ovaj put ti oprastamo .. ali sledeci..? ! :) hah ,svaka cast na trudu :)

Elem ,ja koliko vidim a bas i ne vidim dobro ,ceo taj jug se moze u sustini dovesti u istu visinu.
Nova tribinica se samo podigne jos malo ,a oni bocni delovi semafor tribine takodje se mogu dograditi sa 4-5 reda stepenica i eto kompletan jug.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Владика »

Мало фришких фотки

1. Шта се оно на Карађорђу сјаји(и то у сред бела дана)....
Image

2. Стигла музика...
Image

3. Овде се мало боље види где ће играчи излазити на терен
Image
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Je l' bila ta delegacija UEFE, sta kazu? Ili jos uvek procenjuju...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Cano jos jedared respect za slike.

Elem ,dal ja vidim ono sto i mislim???
Pokrivaju stolice ,tj beton , da ne bi prokisnjavao podtribinski prostor???!!!
Video sam slike za postavljanje stolica i sve to ide na suv beton.. nit izolacije ,cak ni spojevi nisu bar malterisani da lici na nesto .. a o izolaciji i farbanju tribine(kao kavez) i da nepricam ..

Ne moze proci nesto kod nas a da nema bar 5% amaterizma!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1271
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by MiSmoFKV! »

Postavljali su stolice malopre u kavez.
Post Reply