5. kolo: Vojvodina-Borac

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

5. kolo: Vojvodina-Borac

Post by Voja »

Trenutno stanje na listi posle dve odigrane utakmice je:

1.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
2.Milan Stepanov 2 boda
.Milan Belic 2 boda
4.Dejan Govedarica 1 bod
.Dragan Mandic 1 bod

Sledece kolo igramo protiv Borca u NSu,pa vas molim da u sto vecem broju odete na utakmicu,kako bi bili u mogucnosti da sto realnije bodujemo nase igrace.
HVALA SVIMA na dosadasnjem ucescu!!!

Pokazimo da znamo da cenimo kvalitete i zalaganje nasih igraca!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: ! ()
Date: 09-11-04 17:32

1.Todic 3 boda
2.Stepanov 2 boda
3.Marko Jovanovic 1 bod
--------------
igra losa,Borac solidan


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: podbara ()
Date: 09-11-04 18:40

1. Stepanov tri boda
2. Todic dva boda
3, Franciskovic 3 boda


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: mile bronx (80.74.168.---)
Date: 09-11-04 18:43

Ja sam bio na sa severu i od tamo se nista ne vidi.Tako da se ne bih izjasnjavao o po najboljem igracu,ali ali...


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: istok++ (80.74.168.---)
Date: 09-11-04 18:50

1.Franciskovic
2.Cilinsek
3.Jovanovic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: Voja ()
Date: 09-11-04 19:56

Nisam bio na utakmici,ali sam gledao ukljucenja u multiprenos i slusao radi-prenos,pa cu ja svoje glasove dati:

1.Stepanov (dvoumio sam se izmedju njega i Cileta,jer su njih dva bili najzastupljeniji kada su kamere bile ukljucene,a posto je dosta vas vec dalo Stepiju dobre ocene,nadam se da ne gresim)

2.Cilinsek (po mojoj TV proceni dobro je odigrao)

3.Govedarica (najvise spominjan na radio-prenosu,i gol mu je ponisten,koliko sam primetio,posle njegovog skoka smo i zapoceli akciju kod gola)

Jovanovic jeste odlucio mec,ali mislim da je i sam gol dao na jako traljav nacin,i da je dalje bio potpuno bezopasan (jebiga,ipak je on centarfor,mora da rastura)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: ogi ()
Date: 09-11-04 19:57

1. Todic 3 boda
2. Jovanovic 2 boda
3. Stepanov 1 boda


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: Turija ()
Date: 09-11-04 20:28

Vojo, znam da nije po propozicijama, ali za danas videno dati nekom 3 poena i izjednaciti takvu igru sa igrom Dunderskog protiv Obilica velika je nepravda.Mogu samo poredati imena koji su bili najmanje slabi.Ti prepravi bodove, ako mora, kao Nastavnicko vece
1.Todic 2 poena da bi ga izdvojio od ostalih.
Skrenuo je u korner strahovit šut koji bi kod mnogih golmana završio u mreži.Uz to bio je siguran na golu.
2.Pekaric 1 poen.
Mnogo se pati držeci nekako zatvorenu tu levu stranu na kojoj je strašna promaja zbog Kostica.
3.Dunderski 1 poen
.Imao je nekoliko dobrih pasova koje nismo znali iskoristiti, a mogli su biti golovi.Prema Cilišeku kada je ovaj dobro centrirao, ali nije niko docekao. I u drugom poluvremenu na levu stranu, mislim da je Franc bio u šansi.
Medutim, obrukao se za slobodan udarac posle faula nad Vukeljom.Zašto nije išao preko zida kad je golman bio u drugom uglu gde je ocekivao snažni udarac, ali je Ljube udario nebu pod oblake u pocetnickoj nameri da unese golmana u gol.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: Totti ()
Date: 09-11-04 21:02

Evo mojih ocena
3 poena Franciskovic.Jedini koji je mogao da uradi neki lep potez,da zadrzi i povuce loptu.Sasvim solidna partija.
2 poena Todic.Prvi medju jednakima(losim),solidno branjenje.
1 poen Mandic.Iako je igrao samo 5min imao je veoma profesionalni odnos prema igri i zagrevao se punim tempom 40 min dok su se drugi rezervisti samo teglili.
Razocaran sam igrom Govedarice koji po meni jos ni jednu utakmicu nije odigrao ni za sesticu.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: Navijac ()
Date: 09-11-04 21:34

Istakao bih na pocetku zaista veliku iskazanu zelju za igrom i kod nekih igraca koji su se nekako stedeli do sada.Tesko je istaci tri nabolja u nekoj utakmici,jer ipak je ovo kolektiv i tako su se momci i ponasali na terenu.Sa druge strane vise mi se cini da je ovo vracen dug iz predhodne sezone,jer je i igra na terenu tako i licila od samog pocetka utakmice.Jadna nasa liga!

3 boda - Franciskovic
2 boda - Pekaric - decko igra odlicno,pravo je pojacanje i velike pohvale za pruzene igre do sada
Dajem jedan negativan bod za Kostica ( -1 ) - Jos jedan u plejadi od mnogobrojnih koje dovode treneri sa sobom.Ovaj jadan ne sme,a i ne moze da istrci sprint da se ne bi rasformirao na terenu.Tako kako je on odigrao utakmice do sada se ne trci ni na rekreativnim terenima.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: Voja ()
Date: 09-11-04 22:59

Jos jednom bih vas sve zamolio da se drzite vec odredjenih pravila jer svako odtupanje od njih necu moci uzeti u obzir.Dakle,trei igraca po sistemu 3,2,1 + kratka objasnjenja takvog glasanja.Sve ostalo,smatracu nevazecim.Hvala na razumevanju!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: budababa ()
Date: 09-12-04 10:01

Tri boda za Stepanova, i po prikazanoj igri na terenu i van njega. Siguran u odbrani, presekao je mnoge napade koji su mogli da se izrode u nesto lose po nas, a kad je trebalo napravio je i par pametnih faulova da bi se sprecile kontre i polu-kontre. Jedini je insistirao da igraci posle utakmice dodju do tribine i pozdrave navijace, inace bi vecina dosla samo do sesnaesterca, teatralno digla ruku i okrenula se. Kapitenski i za svaku pohvalu. Bravo Stepi!
Dva boda bi dao Todari, spasao nam je kozu par puta, zaustavio neugodan udarac iz daljine u prvom poluvremenu i onaj sut glavom u drugom, hvatao sve lopte u petercu i dobro rasporedjivao igrace. Mnogo nam znaci njegov povratak u ekipu.
Za ovaj bod sam se dvoumio izmedju Franca i Cileta, ali cu prednost ipak dati ovom drugom. Ovaj put, osim sto se trudio, dosta toga mu je i uspevalo i valja istaci onaj prodor po desnoj strani, kada je pokazao da nije tako spor kao sto izgleda. Steta sto nije dao gol, zbog njega, puno bi mu znacilo za samopouzdanje. Iako cesto kazem da igra kao "pecina", ovaj put je bio svetla tacka u timu.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: stoka ()
Date: 09-12-04 22:07

3 boda kralju Todicu
2 boda Franciskovicu
1 bod strelcu Jovanovicu


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 09-12-04 23:33

Franciskovic=3 boda
Todic-2 boda
Cilinsek-1 bod

Mislim da su se sva trojica po necemu izdvojila,a posebno bih pohvalio Todica jer je branio posle duze pauze i odmah timu ulio sigurnost(a pre svega navijacima).
Da je branila ona busna kesa od Canovica Cacani bi se kuci vratili pevajuci.Nikad vise Canovica na gol!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Borac)
Author: Voja ()
Date: 09-14-04 19:14

Evo da sumiramo i peto kolo.
Drago mi je sto vas sve vise i vise glasa i sto se nasa akcija zahuktava.Nadam se da ce se o ovoj akciji cuti i medju fudbalerima i da ce se svesno truditi nebi li bili sto bolje plasirani.

Igrac utakmice sa Borcem je:

SASA TODIC sa ukupno 20 poena od moguca 33.

Tri najbolja igraca na utakmici su bili:

1.Sasa Todic 3 boda
2.Ivica Franciskovic 2 boda
3.Milan Stepanov 1 bod
------------------------------------------------------------------------------------
Trenutna lista najboljih igraca posle petog kola je sledeca:

1.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
2.Sasa Todic 3 boda
.Milan Stepanov 3 boda
4.Ivica Franciskovic 2 boda
.Milan Belic 2 boda
6.Dejan Govedarica 1 bod
.Dragan Mandic 1 bod


Karakteristicno za mec protiv Borca je to sto su najbolji igraci bili vecinom iz odbrane.Dakle,sve je jasno!!!

Pripremimo se za Zemun!!!
Locked