7. kolo: Zeta-Vojvodina

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

7. kolo: Zeta-Vojvodina

Post by Voja »

Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 9 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
3.Sasa Todic 3 boda
. Milan Stepanov 3 boda
. Ivan Popovic 3 boda
6.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
8.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Nino Pekaric 1 bod

Kao sto ste primetili,desila se prva smena nasih najboljih igraca.Naime,Ivica polako ali sigurno postaje mozak ove ekipe,pocinje da pruza igre,kakve vec dugo ocekujemo od njega.I po njegovom povratku sam rekao: "Kada ce,ako nece sada,uz velike majstore fudbala (Dekija & Ljubeta)."
Franc je do sada pokazao najkonstantniju formu,ali jos uvek od napadaca ni traga ni glasa... Evo im prilika u Golubovcima!!!
Jos,ako smo dali Trajceta za 3 boda,bice super :)))


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeta)
Author: DEJAN (212.62.47.---)
Date: 09-27-04 12:03

zaista je tesko izabrati najboljeg igraca kada se tako lose odigra utakmica!
mislim da je Stepanov upravu kada trazi od saigraca da budu borbeniji ali to nikako nesme da se pretvara u medjusobne sukobe i tuce,posto negativno utice na ekipu!jeste da smo malo nesretno primili taj gol u 86 minuta,ali mislim da smo tamo trebali da igramo napadacki fudbal a ne da se branimo!sada ide utakmica u kupu sa ns pa onda protiv hajduka-turskog beograda!nadam se boljem ishodu ovih utakmica!i mislim da je krajnje vreme da uprava nadje nekog sponzora ili neki dodatni izvor finansiranja! ! !ako ona nije sposobna za to neka podnese ostavku mozda ima neko ko je sposobniji od njih!!!ipak se nadam boljim danima za vosu!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeta)
Author: podbara ()
Date: 09-27-04 21:12

Pogledao sam izvestaj tv.c.g(ako se to moze nazvati izvestajem), pricao sam sa nekim ljudima koji su bili i resio sam da ovako glasam.
1. Sasa Todic 3 poena
2. Milan Stepanov 2 poena
3. Ljubisa Dundjerski jedan poen
Vojo ti slobodno proceni da li ces da priznas ove glasove!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeta)
Author: Voja ()
Date: 09-27-04 23:32

Glasanje se zavrsava u sredu i priznacu glasove,sto da ne!?


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeta)
Author: dejan (212.62.47.---)
Date: 09-28-04 17:19

i ako je vosa pomalo kukavicki odigrala na ovom gostovanju ipak bi se opredelio za sledece igrace:
1.Franciskovic
2.Dundjerski
3.Govedarica
Nadam se da ce u sledecem kolu protiv turskog Hajduka(bg)biti vise razloga za radost i zadovoljstvo Firmasa! ! !


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeta)
Author: Voja ()
Date: 09-29-04 12:15

Iz Golubovaca definitivno ne nosimo lepe utiske.Cak je i glasanje svedeno na minimum.Imamo situaciju gde su tri igraca skupila po 3 boda.Posto se igra subota-sreda-subota i nemamo vremena za naknadna doglasavanja,ja cu ovaj put preseci i odluciti redosled igraca.Vodicu se time da je Zeta izvela 27 kornera a dala samo jedan gol,pa cu igrace poredjati po pozicijama u timu,gde ce prednost dobiti odbrana,jer je samo jednom pokleknula,dakle:
Igrac utakmice sa Zetom je:

SASA TODIC sa osvojena 3 boda od mogucih 6.

Tri nasa najbolja igraca na tom mecu su bili:

1.Sasa Todic 3 boda
2.Ljubisa Dundjerski 2 boda
3.Ivica Franciskovic 1 bod

---------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 10 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 9 bodova
3.Sasa Todic 6 bodova
. Milan Stepanov 3 boda
. Ivan Popovic 3 boda
6.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
8.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Nino Pekaric 1 bod
Locked