OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
lalans
Posts: 24
Joined: Fri Aug 16, 2013 5:20 pm
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by lalans »

https://www.facebook.com/178901053225/p ... 26/?type=1" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1105
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

budababa wrote:Interesantna stvar je da i na sajtu CEV-a, kao i na Wikipedia stranici Čelendž kupa, gde su prikazani ovogodišnji učesnici ovog takmičenja, ima 31 tim, a jedan fali. Pogađate koji :mrgreen:

Uzimamo trofej u inat :lala:
Vojvodina i Partizan nisu navedeni zato sto su ispali iz CEV kupa i presli u celendz kup.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: OK Vojvodina

Post by zime89 »

http://www.srbijasport.net/tak/2107/rez" onclick="window.open(this.href);return false;

Vidim da nam je drugi tim prvi u trecem rangu takmicenja pa me zanima da li to znaci da idu u drugi rang takmicenja sad ?
ZIME89
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Qr0nJa »

Dva tima iz istog kluba po pravilu moraju biti udaljeni minimum 2 ranga takmicenja tako da Vojvodina 2 ne moze da se takmici u drugom rangu odnosno ostace u trecem rangu bez obzira sto su na prvoj poziciji.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Владика »

Све честитке играчима,стручном штабу и и руководству на оствареном успеху!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: OK Vojvodina

Post by budababa »

Gusto, na 0:2 se javila sumnja u konačan uspeh, ali su momci iskočili na viši nivo. U finalu igramo protiv Benfike, termini su 8. april (Novi Sad) i 12. april (Lisabon). Čestitke na značajnom rezultatu!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by Junior »

Ti si naša prva ljubav :cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Junior wrote:Ti si naša prva ljubav :cheers:
Vojvodina le a le :D
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Grouch »

Ako se finale bude igralo u maloj sali to ce biti najveci idiotluk u bogatoj istoriji nasih idiotluka...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: OK Vojvodina

Post by Stefke »

Grouch wrote:Ako se finale bude igralo u maloj sali to ce biti najveci idiotluk u bogatoj istoriji nasih idiotluka...
Мислим да је спикер рекао да ће се играти у великој сали.... нисам баш сигуран у своје речи, због опште еуфорије. Стварно би било штета да се не напуни та велика сала, момци и те како заслужују подршку :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by Junior »

Mi na polufinalu evropskog takmičenja nismo u stanju malu salu da ispunimo, o čemu onda pričamo?!

Inače, mislim da je Petković rešio današnju utakmicu. Videlo se koliko znači njegovo iskustvo.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: OK Vojvodina

Post by One and only »

Svaka cast! Publika se konacno probudila, sjajna atmosfera u cetvrtom setu.
Da nismo na marginama svih sportskih vesti, mozda bi i bilo vise publike. Ako planiraju da igraju u velikoj sali, a ne verujem, onda bi marketing trebao da bude zestok i da pocne sto pre.
United of Vojvodina
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Ja isto ne bih bio previše kritičan prema brojci u hali. Sa vrlo slabom medijskom najavom i opštom apatijom, ovo nije bilo strašno loše (iako sam očekivao prepunu salu). Štaviše, atmosfera u četvrom je bila spektakl, apsolutni spektakl.

Sve u svemu, moj povratak iz dijaspore prošao veoma uspešno! :)
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: OK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

Ја мислим да је спикер рекао ''први меч у овој сали'' но видећемо у наредним данима, ако мала дворана није била пуна (а није) како онда очекивати пуну велику?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1105
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Mislim da mora da se igra u velikoj jer ce interesovanje daleko premasiti kapacitet male sale. A sad da li ce biti puna velika sala to je pitanje.
Post Reply