OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

Сутра од 19ч гостујемо у Банату екипи Клек Србијашуме, очекује се лагана победа 8)
You can not stop us!
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

Клек Србијашуме - Војводина НС семе 0:3 (23:25, 14:25, 24:26)
Извештај са клупског сајта :arrow: http://okvojvodina.org/klub/najnovije/v ... 4%87a.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Идемо даље :cheers:
You can not stop us!
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

У петак смо домаћин Спартаку из Љига. Мала сала у 18:00ч, улаз слободан :cheers:

http://okvojvodina.org/klub/najnovije/n" onclick="window.open(this.href);return false; ... ani_4.html
You can not stop us!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: OK Vojvodina

Post by zime89 »

http://okvojvodina.org/klub/najnovije/u ... -beli.html" onclick="window.open(this.href);return false; :hurray:
ZIME89
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

Са пола гаса 8)
Била је лепа утакмица и што је најважније без пуно стреса :D
You can not stop us!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: OK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Нек победе они цигане.То што побеђују Љиг,Нови Пазар и распали Партизан ме не интересује.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

ДушанСП wrote:Нек победе они цигане.То што побеђују Љиг,Нови Пазар и распали Партизан ме не интересује.
Slazem se, bas sam se iznervirao u proslom porazu od ciganije kod kuce, posebno zbog indolentne igre i brojnih rotacija u postavi. Propustena je sansa da imamo prednost domaceg terena u plej-ofu sto je svakako znacajno, ipak, nadam se tituli ove godine jer mislim da imamo najbolji tim.
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

Раднички - Војводина НС семе 0:3 (21:25, 19:25, 24:26)

:arrow: http://okvojvodina.org/klub/najnovije/n ... jevcu.html

Следеће коло гостујемо Инђији која је послења на табели.
You can not stop us!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Ispali smo iz kupa od drugoligasa Mladog radnika. Bruka. Kozicu odlazi!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

naseljekolumbija wrote:Ispali smo iz kupa od drugoligasa Mladog radnika. Bruka. Kozicu odlazi!
Ja bih pre rekao, Uprava napolje. Ogroman korak unazad, previše ogroman, čak i za one sa debljim živcima...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

I ja cu to reci ako se izgubi i titula. Mozda se ja ne razumem u kvalitet ovih igraca jer sam mislio da cemo se prosetati kroz domaca takmicenja...
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: OK Vojvodina

Post by zime89 »

Da li se meni cini a to upuceniji forumasi znaju da li u Mladom Radniku ima nekih nasih bivsih igraca ?
I moze neko da mi kaze sta je sa ZOK Vojvodina znam da smo bili u prvoj ligi i sad malo gledam srbijasport i nema nigde ZOK Vojvodina izvinjavam se, ali ovde cu pitati jer je vezano za odbojku :) ?
ZIME89
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

zime89 wrote:Da li se meni cini a to upuceniji forumasi znaju da li u Mladom Radniku ima nekih nasih bivsih igraca ?
Evo malo šireg odgovora. Ima, to je ono što je najveća ironija subotnjeg poraza. Nas je Radnik razbio na krilima dva naša omladinca, Milutinova i Nadaždina. Nadaždin je pušten na "kaljenje" u Radnik, a igra na poziciji korektora, na kojoj smo potpuno užasni ove sezone. Prvi put ću to napisati otvoreno, ali Minić je naš najgori korektor od kad ja pratim odbojku, a pratim je dugo. Klasičan alibi igrač, u godinama bez mogućnosti za napredovanje, sa skromnom karijerom - ukratko, potpuni prosek, čak i za našu slabašnu ligu. Ja razumem da je Klub hteo da dovede gotovog igrača, koji će da reši tu poziciju u Ligi šampiona, ali mislim stvarno! I ostali igrači koji su dvedeni (Vemić, Nikolić) nisu ni blizu niova na kome su bili igrači koje je je trablo da zamene (Katić, Stanković). Kao što rekoh, dovoljno je reći da mi ove sezone nemamo nijednog igrača ni na širem spisku reprezentacije. Pa i prošlih godina, kada takođe nismo osvajali tituel smo ih imali (Katić, Ivović, Jovović, Radić, Čupković, ...), tako da je ovo baš baš teško sranje.

Sve u svemu, ovo je velika sramota. Još jedna bačena sezona, nijedan napravljen igrač, nikakav rezultat. Vojvodina je odbojkaška instituacija, pojam odbojke u Srbiji i jedini pravi istinski ponos Novog Sada. Ljudi u Klubu godinama unazad ne mogu da naprave održiv sistem, a makar je to u odbojci moguće, kad već u fudbalu nije. Dokle tako?
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: OK Vojvodina

Post by zime89 »

Hvala na odgovoru na njih sam i mislio, ali nisam bio siguran. Pa nadam se da ce se vratiti na kraju sezone, pokazali su nam koliko mogu.
Znas mozda sta je sa ZOK ?
ZIME89
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

zime89 wrote:Hvala na odgovoru na njih sam i mislio, ali nisam bio siguran. Pa nadam se da ce se vratiti na kraju sezone, pokazali su nam koliko mogu.
Znas mozda sta je sa ZOK ?
Ne znam, nisam ispratio.
Post Reply