Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ДушанСП »

http://www.google.com/url?url=http://ww ... mGufVtRLJg" onclick="window.open(this.href);return false;
:-D
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by 21114 »

http://www.footballfancast.com/premiers ... h-football" onclick="window.open(this.href);return false;

Malo o Tadiću 8)
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by gospodinFKV »

http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/r ... ak-1598490" onclick="window.open(this.href);return false;

Jbg, jeste kurir, ali ovaj tekst da se urami i da se cita omladincima sirom Srbije...barem jednom mesecno...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

Ma ne treba im bolji primer od pokojnog Mijuce. Covek bio prvak sveta, sa reprezentacijom u kojoj nije bilo mesta za jednog Sinisu Mihajlovica, umro u najgoroj bedi jedva 40 doziveo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by severozapad »

Gde se može pročitati nešto više o Mijuciću? Ovo što si napisao je praktično sve što znam, uz to da je do samog prvestva imao čak i prednost u odnosu na Mijata i Šukera.
User avatar
N13
Posts: 2031
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by N13 »

gospodinFKV wrote:http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/r ... ak-1598490

Jbg, jeste kurir, ali ovaj tekst da se urami i da se cita omladincima sirom Srbije...barem jednom mesecno...
Sreo sam Rodju pre par nedelja u jednoj kafe-kladionici. Igrala je naša reperezentacija, i tu se na tv-u direktno prenosio meč. Pola sata gledam u njega, vidim poznat mi, i tek sam kasnije skontao da je to on, jer je bio relativno miran. Inače ga pamtim po problemima, znam da je pre 3-4 godine učestvovao u nekoj tuči u klubu, sve zbog alkoholisanog stanja... mislim i da je bio privodjen zbog toga. Sad je mi stvarno deluje smiren. Verujem da su mu ušle u glavu neke stvari. Primer tome je da je tog dana kad sam ga sreo u kafe-u, on naručio multivitamin sok, dok je njegovo društvo koje je bilo sa njim tada pilo i po nekoliko flaša piva. I iskreno se nadam da će uspeti nekako da spasi karijeru, koliko toliko. Neće biti ono što se predviđalo za njega, ali verujem da može makar u jsl da igra. Ima kvalitet, to je sigurno, i još uvek je u dobrim fudbalskim godinama. Nije kasno.
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by limanfkv »

Odlican fudbaler, steta sto je 18. rodjendan napunio 8 godina kasnije. Od drugara sam cuo da je u teskoj depresiji poslednjih godinu dana, da shvata sta je uradio. Ako je situacija kao sto su mi pricali, najavio bi mu probu na zimskoj pauzi. Razlog je jednostavan - besplatan igrac. Ne verujem da je zaboravio da igra fudbal, sigurno ga je zapostavio, ali ko je bio na vrhu, pa pao, lakse ce se ponovo popeti jer zna put.
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by lazarr »

Iako iskreno ne znam o kome se radi, ja bih ga već sada priključio treninzima prvog tima i dozvolio mu da radi do početka priprema za prolećni deo. Za tih, skoro 2 meseca već bi se mogla steći slika o tome da li može ili ne.
Ne ulažeš skoro ništa a možeš mnogo da dobiješ. Pogotovo što igra na poziciji koja nam itekako treba.
Ako je u svojoj glavi prelomio i raščistio sa glupostima, mogao bi da bude jako zahvalan na ukazanoj šansi i da grize više od mnogih.
Bio bi to šmekerski potez uprave (ako bi upalilo) i eventualna velika dobit za ekipu.
Ponavljam, ne znam ništa o njemu ali fudbal se ne zaboravlja preko noći. Samo fizička priprema koja se može za izvesno vreme povratiti.
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by 1892 »

Imali smo mi Danija Aleksica i Runija Smiljanica koji su isli na probe u Barsu i bili najveci talenti u svom godistu pa gde su sada, veoma je tesko da se igrac vrati iz takvog ponora a pogotovo jer se on nikad nije ostvario u seniorskom fudbalu, potencijal je bio kao omladinac i takvih je uvek bilo i bice.
Come on you Reds!
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by limanfkv »

Stoji i to. Ipak igrao je on nasu ligu, cak je bio i solidan. Protiv nas je uvek dobro igrao koliko se secam. Na Karadjordju nam je zabio dva komada pre 3-4 godine kad je bio u Hajduku, a dobro je igrao i kad smo igrali protiv OFK-e.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Lrxk6h5mqfg[/video]
milancl
Posts: 467
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by milancl »

Ma kakav bre Rođa. Da može igrao bi u somborskom Radničkom, koji je nikad gori. Želim dečku svu sreću, da se razumemo. Ali takvih imate u Novom Sadu koliko hoćeš. Kasno se on dozvao pameti, Trajković je za njega mala maca kad je kocka u pitanju. A da je bio talenat, bio je i to neviđeni. Kao klinac otišao iz Radničkog u Rad pa u Italiju. Inače, generacija Radničkog '87. god. bila prvak države (on igrao iako je '88.) na finalnom turniru u Kladovu, mnogo talenata a niko nije uspeo.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by limanfkv »

Onda su me slagali za narav. :cheers:
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ZmagoNS »

Stjepanovic, Nestorovic, Djurovski, Plech....auuuu kakve njuske! :-D A kao da je pre sto godina bilo! :-D A
ssnigd
Posts: 3368
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ssnigd »

Ne zaboravi i na klupi za rezerve, vrsnog nam Djurisica :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by gospodinFKV »

I onda se pitam kako smo uspeli da budemo 5. te sezone, nakon sto smo bili vicesampioni :mrgreen:
Post Reply