Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mare_Liman »

OD SMEDEREVA DO ZVEZDA: TRAKTOR BOJSI U PREMIJER LIGI POSLE 22 GODINE!

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/o ... ine/481381
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1676
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

SIN JE SLAVNOG SRPSKOG FUDBALERA KOJI JE SEBI ODUZEO ŽIVOT: Beograđanin najbolji strelac hrvatske lige! O njemu pričaju velikani
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/43793 ... IKU2DwEHGj
Cane
Posts: 1075
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Cane »

https://www.index.hr/mobile/sport/clana ... t_ostalo_m

Posebno za one koji su zapamtili bivšu državu i ligu, ali i za ostale koje interesuje to vreme.
Odličan intervju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Cane wrote: Sat May 11, 2024 9:07 am https://www.index.hr/mobile/sport/clana ... t_ostalo_m

Posebno za one koji su zapamtili bivšu državu i ligu, ali i za ostale koje interesuje to vreme.
Odličan intervju.
Imas ovde postavljen intervju sa Milijem kod Nebojse Petrovica, pa ako nisi gledao pogledaj ga
Image
ДушанФ89
Posts: 82
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ДушанФ89 »

Шампион Црне горе у фудбалу је ФК Дечић из Тузи :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Au kakvo navijanje navijaca i simpatizera Slobode iz Uzica u Lazarevcu. Bukvalno svih 95 minuta nisu stajali, i pobeda Slobode od 1:0 kojom su kolo pre kraja izronili iznad crte, a zadnje kolo su domacini poslednjeplasiranoj ekipi na tabeli, tako da ce se najverovatnije izvuci i opstati. Kakav nastavak sezone po dovodjenju Piskavca, mada mi je Piske nekako cudniji i drugaciji nego sto je nekad bio. Ponasa se tako da nikad ne bih pomislio da ima bilo kakav uticaj na igru svog tima :roll: Mada svakako sve cestitke idu prvo njemu, pa svim ostalima
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mare_Liman »

Voja wrote: Sun May 19, 2024 7:04 pm Au kakvo navijanje navijaca i simpatizera Slobode iz Uzica u Lazarevcu. Bukvalno svih 95 minuta nisu stajali, i pobeda Slobode od 1:0 kojom su kolo pre kraja izronili iznad crte, a zadnje kolo su domacini poslednjeplasiranoj ekipi na tabeli, tako da ce se najverovatnije izvuci i opstati. Kakav nastavak sezone po dovodjenju Piskavca, mada mi je Piske nekako cudniji i drugaciji nego sto je nekad bio. Ponasa se tako da nikad ne bih pomislio da ima bilo kakav uticaj na igru svog tima :roll: Mada svakako sve cestitke idu prvo njemu, pa svim ostalima
Целу утакмицу сам испратио, сјајна атмосфера, сјајна слика, јако ми је драго, ако се не варам бод их сад дели од опстанка, нисам сигуран ко је био изнат Слобода ил Колубара на почетку плеј-аута
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Sun May 19, 2024 7:16 pm
Voja wrote: Sun May 19, 2024 7:04 pm Au kakvo navijanje navijaca i simpatizera Slobode iz Uzica u Lazarevcu. Bukvalno svih 95 minuta nisu stajali, i pobeda Slobode od 1:0 kojom su kolo pre kraja izronili iznad crte, a zadnje kolo su domacini poslednjeplasiranoj ekipi na tabeli, tako da ce se najverovatnije izvuci i opstati. Kakav nastavak sezone po dovodjenju Piskavca, mada mi je Piske nekako cudniji i drugaciji nego sto je nekad bio. Ponasa se tako da nikad ne bih pomislio da ima bilo kakav uticaj na igru svog tima :roll: Mada svakako sve cestitke idu prvo njemu, pa svim ostalima
Целу утакмицу сам испратио, сјајна атмосфера, сјајна слика, јако ми је драго, ако се не варам бод их сад дели од опстанка, нисам сигуран ко је био изнат Слобода ил Колубара на почетку плеј-аута
Ma Sloboda je bila najlosija, zadnja ekipa, ako izbrisemo one dve pozicije koje su direktno ispadanje. Kolubara je mislim imala 3 boda vise od Slobode. Treba im pobeda u zadnjem kolu i to je to. Drago mi je zbog svih tih ljudi tamo koji zdusno bodre i vole svoj tim. :thankyou:

Lepo su i odigrali takmicu, al upropastili brdo polukontri... a kad ih je golman izvukao ono pred kraj, skamenio sam se. :mrgreen: Sreca pa decko odbrani
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mare_Liman »

Voja wrote: Sun May 19, 2024 7:24 pm
Mare_Liman wrote: Sun May 19, 2024 7:16 pm
Voja wrote: Sun May 19, 2024 7:04 pm Au kakvo navijanje navijaca i simpatizera Slobode iz Uzica u Lazarevcu. Bukvalno svih 95 minuta nisu stajali, i pobeda Slobode od 1:0 kojom su kolo pre kraja izronili iznad crte, a zadnje kolo su domacini poslednjeplasiranoj ekipi na tabeli, tako da ce se najverovatnije izvuci i opstati. Kakav nastavak sezone po dovodjenju Piskavca, mada mi je Piske nekako cudniji i drugaciji nego sto je nekad bio. Ponasa se tako da nikad ne bih pomislio da ima bilo kakav uticaj na igru svog tima :roll: Mada svakako sve cestitke idu prvo njemu, pa svim ostalima
Целу утакмицу сам испратио, сјајна атмосфера, сјајна слика, јако ми је драго, ако се не варам бод их сад дели од опстанка, нисам сигуран ко је био изнат Слобода ил Колубара на почетку плеј-аута
Ma Sloboda je bila najlosija, zadnja ekipa, ako izbrisemo one dve pozicije koje su direktno ispadanje. Kolubara je mislim imala 3 boda vise od Slobode. Treba im pobeda u zadnjem kolu i to je to. Drago mi je zbog svih tih ljudi tamo koji zdusno bodre i vole svoj tim. :thankyou:

Lepo su i odigrali takmicu, al upropastili brdo polukontri... a kad ih je golman izvukao ono pred kraj, skamenio sam se. :mrgreen: Sreca pa decko odbrani
Мислим да су сви на стадиону, а и ми који смо гледали и то добар број чак 400 људи је гледало пренос видели лопту у голу, страшна одбрана, видиш ја све нешто мислим да су се у последњем колу борили са Дубочицом, Мачвом и још неким за плеј-оф, али добро је, онда су се још боље извукли, ал каква подршка, дај Боже да победе ил да Колубара кикса и да обезбеде опстанак...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2102
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Grbavica.021* »

Имала је Слобода пре пар кола лепу подршку када су играли против Металца у Горњем Милановцу стадион је експлодирао кад је Слобода постигла одлучујући гол у 94 минуту за победу од 2:1. Пре неки дан око 20-ак чланова ФФ бодрило је Слободу на Гат арени, на крају је утакмица завршена резултатом 1:1 где их је опет Рашковић извукао као против Металца постигавши гол у 90 минуту из пенала.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Sun May 19, 2024 7:28 pm
Voja wrote: Sun May 19, 2024 7:24 pm
Mare_Liman wrote: Sun May 19, 2024 7:16 pm

Целу утакмицу сам испратио, сјајна атмосфера, сјајна слика, јако ми је драго, ако се не варам бод их сад дели од опстанка, нисам сигуран ко је био изнат Слобода ил Колубара на почетку плеј-аута
Ma Sloboda je bila najlosija, zadnja ekipa, ako izbrisemo one dve pozicije koje su direktno ispadanje. Kolubara je mislim imala 3 boda vise od Slobode. Treba im pobeda u zadnjem kolu i to je to. Drago mi je zbog svih tih ljudi tamo koji zdusno bodre i vole svoj tim. :thankyou:

Lepo su i odigrali takmicu, al upropastili brdo polukontri... a kad ih je golman izvukao ono pred kraj, skamenio sam se. :mrgreen: Sreca pa decko odbrani
Мислим да су сви на стадиону, а и ми који смо гледали и то добар број чак 400 људи је гледало пренос видели лопту у голу, страшна одбрана, видиш ја све нешто мислим да су се у последњем колу борили са Дубочицом, Мачвом и још неким за плеј-оф, али добро је, онда су се још боље извукли, ал каква подршка, дај Боже да победе ил да Колубара кикса и да обезбеде опстанак...
Mada iskreno ja i Kolubaru mnogo simpatisem, i uvek cu smatrati da im je nacinjena velika nepravda cinom izbacivanja, posebno sramnim obrazlozenjem da im je falilo nekih 50 stolica na stadionu... A sledece sezone pola lige ne da nece imati stolice ili reflektore nego nece imati ni ceo stadion pa ce igrati ko zna gde. Bas me zanima kako ce odigrati zadnje kolo recimo Spartak i IMT u Subotici, jer IMTu treba bod za opstanak... :mrgreen: Ili skraceno svi sve mogu samo Kolubara nista.

I koliko je lepo kad tako neko (u ovom slucaju Piskavac) postane na neki nacin ikona kluba i bezrezervno mu verujes, pocnes da se kunes u njega, pa te jos i igre i rezultati prate... I sad sve to povezujem sa tandemom Samardzic - Pantelic koliko smo ih voleli i kleli se u njih, koliko smo se osecali nadmocno sa njima u timu, i gle sad dozivis da te jedan od njih pljuje gde stigne i u kupu navija za one druge :frown:
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2102
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Grbavica.021* »

Mare_Liman wrote: Sun May 19, 2024 7:43 pm
Металац - Слобода 1:2 02.05.2024.




Преглед утакмице.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mare_Liman »

Grbavica.021* wrote: Sun May 19, 2024 8:27 pm
Mare_Liman wrote: Sun May 19, 2024 7:43 pm
Металац - Слобода 1:2 02.05.2024.




Преглед утакмице.
Имаш влог са трибина, окачен на Његово величанство - фудбал, изгледа да за промену ниси испратио неки пост :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ДушанФ89
Posts: 82
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ДушанФ89 »


Навијачи посрнулог великана Висле из Кракова иначе друголигаша, прослављају освајање купа. После 13 година поново ће играти квалификације за ЛЕ.
Post Reply