Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

podbara wrote:Evo Lanetove karijere- Vojvodina (00-03), Shaktar Donetsk (03-04), Lokomotiv Moskva (04-06) i sadašnje slike
Image
Steta sto nema jos jedan beli krug na sredini dresa,pa da asocira na Vosu :lol:
Image
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Voja wrote:
Palic Crew wrote:
Voja wrote:.Zna li se sta o Belicu?
Jos je na Kipru
Jel ovo mozda nas Beli? :lol:

FT Ethnikos Achnas [5 - 0] Roeselare

3' [1 - 0] C. Poyiatzis

15' [2 - 0] C. Poyiatzis

47' [3 - 0] Z. Stjepanovic (pen.)

54' [4 - 0] Z. Stjepanovic

90' [5 - 0] Belic

S obzirom,da Sapura vodi klub,ne bi me iznenadilo...
Jeste.Od ove sezone je u Etnikosu,pre toga bio u nekoj APOP Pegeji (isto Kipar)
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:
Anonimus wrote:Vlada Mudrinic je na pozajmici u Smederevu. :evil: Jos jedan igrac kojeg smo lako mogli dovesti,bar na pozajmicu....
Uhhh,moj omiljeni igrac iz novijeg vremena.... vec davno sam predlagao njegov povratak u Vosu,ali.... ko sam ja :lol:
Samo da kazem,da je proslo kolo Mudri "debitovao" za Smederevo i namestio gol,u nekim novinama proglasen igracem meca,a danas je dao oba gola za Smederevo,za zadnji komentator na SOSu je doslovce rekao:"Lopta je prohujala kraj Radakovica koji ju je nije ni video,malo je falilo da sut Mudrinica pocepa mrezu".

Znaci,tek sad mi nije jasno da nijedan zvezdin trener nije imao znanja da Mudrom nadje njegovu poziciju,da mu da povlastice prilikom izvodjenja slobodnjaka i kornera (da,ali tu je Jankovic :roll: ).Tek sad mi je zao sto nisam nekako izdejstvovao njegov povratak u Vosu!!!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

FT Standard Liege [1 - 1] Zulte-Waregem

65' [0 - 1] T. Sergeant

85' [1 - 1] M. Jovanovic

Lane ga opet ucackao,ali Standardu nekako i ne ide bas.
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Image
Position : Defender
Shirt number : 55
Date of birth : 02.04.1983
Place of birth : Novi Sad, Sırbistan-Karadağ
Height : 188 cm
Weight : 83 kg
Shoe size : 45
Marital status : Single
Date joined club : 18.01.2006
Contract expires club : 31.05.2010
Previous clubs : FK Vojvodina
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Zoran Cilinsek je potpisao za Slovan iz Rume.
U prosloj sezoni je igrao za nekog azerbejdzanskog prvoligasa.....
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

mile bronx wrote:Zoran Cilinsek je potpisao za Slovan iz Rume.
U prosloj sezoni je igrao za nekog azerbejdzanskog prvoligasa.....
Mala ispravka,klub se zove Sloven.Ne znam sta ce tamo,Sloven je propao davni' dana.Totalno su dezorganizovani,ne znam vise ni u kojoj ligi igraju. Mozda sad u nedelju idem tamo na fudbal! :D
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Naš bivši kapiten Zoran Janković je odigrao svih 90. minuta za bugarsku reprezentciju u meču sa Rumunijom!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Šapura

Post by Владика »

Nap vrli Šapurić nastavlja da gasi kladionice širom Evrope!
Srpski internacionalni fudbalski sudija Dragomir Tanović našao se na udaru belgijskih medija zbog sumnje da je učestvovao u nameštanju meča pod okriljem UEFA .

Kako pišu mediji u Belgiji (Sportwereld, Belgiumsoccer, Voetbalbelgie), grupa ljudi iz Srbije je namestila meč u saradnji sa sudijom zemljakom (Tanović) i njegovim pomoćnicima (Borislav Kašanski i Rade Vukeljić), koji su činili sudijsku trojku na revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Kup UEFA Etnikos – Ruselare .

Meč je završen pobedom Kiprana od 5:0 (u prvom meču 1:2), a neobično veliki broj uplata upravo na taj (ne preterano česti) rezultat zabeležen je u Srbiji, Singapuru, Hong Kongu, Maleziji i Australiji.

Velike greške u toj utakmici pravili su igrači Ruselarea, posebno Vesen, Laus, Bibauv i Vanderbist. Njihov trener Dirk Hererd odbio je optužbe na račun svojih igrača.

„Stavio bih ruku u vatru za svoje igrače. Činjenica je da su golovi pali posle individualnih grešaka, ali ja njih odlično poznajem. Sve su to dobri momci“.

Prema tvrdnjama Belgijanaca trener Etnikosa Svetozar - Toza Šapurić se, navodno, dogovorio sa sudijom Tanovićem i njegovim pomoćnicima da u prvom poluvremenu bude postignuto dva ili više golova i kada je Etnikos poveo 2:0 protiv Belgijanaca, usledio je dobitak na kladionici, a Šapurić je sudiji Tanoviću dao 10.000, a njegovim pomoćnicima po 5.000 evra.Srpski internacionalni fudbalski sudija Dragomir Tanović našao se na udaru belgijskih medija zbog sumnje da je učestvovao u nameštanju meča pod okriljem UEFA .

Kako pišu mediji u Belgiji (Sportwereld, Belgiumsoccer, Voetbalbelgie), grupa ljudi iz Srbije je namestila meč u saradnji sa sudijom zemljakom (Tanović) i njegovim pomoćnicima (Borislav Kašanski i Rade Vukeljić), koji su činili sudijsku trojku na revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Kup UEFA Etnikos – Ruselare .

Meč je završen pobedom Kiprana od 5:0 (u prvom meču 1:2), a neobično veliki broj uplata upravo na taj (ne preterano česti) rezultat zabeležen je u Srbiji, Singapuru, Hong Kongu, Maleziji i Australiji.

Velike greške u toj utakmici pravili su igrači Ruselarea, posebno Vesen, Laus, Bibauv i Vanderbist. Njihov trener Dirk Hererd odbio je optužbe na račun svojih igrača.

„Stavio bih ruku u vatru za svoje igrače. Činjenica je da su golovi pali posle individualnih grešaka, ali ja njih odlično poznajem. Sve su to dobri momci“.

Prema tvrdnjama Belgijanaca trener Etnikosa Svetozar - Toza Šapurić se, navodno, dogovorio sa sudijom Tanovićem i njegovim pomoćnicima da u prvom poluvremenu bude postignuto dva ili više golova i kada je Etnikos poveo 2:0 protiv Belgijanaca, usledio je dobitak na kladionici, a Šapurić je sudiji Tanoviću dao 10.000, a njegovim pomoćnicima po 5.000 evra.Tanović (na donjoj slici) je u izjavi za Kurir demantovao sve navode iz belgijskih medija:

"Da mogu, zapalio bih sve kladionice. To je potpuno netačna informacija. Jedini sumnjivi meč o kojem je UEFA izdala saopštenje je utakmica Egalea i Žalgirisa, ali ja sa tim mečom nemam nikakve veze", rekao je iznenađeni Tanović.

Portparol UEFA izjavio je agenciji AFP da postupak nije pokrenut.

"Kako stvari stoje, trenutno nije pokrenut disciplinski postupak i sada samo prikupljamo informacije".

Izraelskom listu Jediot Ahranot potvrđeno je da će se istragom baviti Peter Limahter, istražitelj UEFA.

Povodom ove optužbe reagovao je i predsednik Kiparske fudbalske asocijacije Kostakis Kucokomnis, koji je posumnjao u tvrdnje o neregularnosti utakmice sa Roselareom.

„Teško je poverovati da se neko u klubu kladio na 5:0, kada im je posle rezultata prvog meča bila dovoljna i mnogo manja pobeda. Drugo, kako da sprečite svoje igrače da postignu još golova kada već vode? Ja se ne kladim, ali zašto rizikovati sa 4:0 ili 5:0. Etnikos je pošten klub, stojim iza njega i tvrdim da su optužbe nelogične“, tvrdi Kucokumnis.

Sličnim optužbama kiparski klub je bio izložen i u finalnoj rundi Intertoto kupa, kada se sastao sa Makabijem iz Petah Tikve. Kiprani su u Izraelu pobedili 2:0, a kod kuće izgubili rezultatom 3:2. Kacakumnis je odbacio i te optužbe.

„Bio sam na meču sa Izraelcima i mogu vam reći da su oba tima dala sve od sebe. Siguran sam da se ništa nedozvoljeno nije događalo u tom meču“, kaže predsednik Kiparske fudbalske asocijacije.
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Iskusni stoper, Vidak Bratić (30), potpisao je ugovor sa OFK Beogradom do kraja sezone.
Bratić je raskinuo saradnju sa Dinamom iz Moskve i na Karabarmu stigao kao slobodan igrač. On je zajedno sa Jovanom Tanasijevićem raskinuo ugovor sa ruskim timom još u februaru mesecu, a bivsi igrač Crvene zvezde i Vojvodine je utočište našao u dresu OFK.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Sad cemo opet traziti stopera,a mogli smo i njega dovesti...... Opet pitanje - Zasto?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Bojan Neziri se posle jedne sezone provedene na pozajmici u Volfsbugru se vratio u Metalurg iz Donjecka.
Image
p.s. Što se tiče Vidaka Bratića ciganima svih vrsta treba jednom zauvek zatvoriti vrata. Da li se neko seća njegovog slavlja nakon što nas je zvezda dobila u kupu na penale? Uostalom odbrambeni igrači nam ne trebaju!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Po pisanju nemačkog sajta posvećenom transferima trenutna vrednost Milana Stepanova je 3600000 evra a njegov transfer iz Vojvodine u turski Trabzon je procenjena na 1000000 evra! E Cvele, Cvele...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Milan Belić je trenutno napadač Etnikosa iz Akane
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dragan Mandić je prešao u Inter ali iz Bakua :cry: ! Cena transfera je nepoznata?
Post Reply